ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 01.03.2014


 

14:00D1BEROE
LYUBIMETS
1
14:00D1CHERNO MORE
LITEX
2X
14:00D2ERZGEBIRGE AUE
KOLN
2
14:00D2SANDHAUSEN
1860 MUNICH
2X
14:15ECHQPR
LEEDS
1
14:30D1JAVOR
DONJI SREM PECINCI
1X
14:30D1OFK BEOGRAD
SPARTAK ZLA. VODA
2X
14:30D1RAD
NOVI PAZAR
2
14:30D1VOJVODINA
VOZDOVAC
1X
15:00D2NANCY
METZ
1X
15:00D1SKODA XANTHI
LEVADIAKOS
1X
15:00D1BUDAPEST HONVED
UJPEST
1X
15:00R16TEREK GROZNI
MORDOVIA SARANSK
1
15:00D1SENICA
VION ZL. MORAVCE
1
15:30D1DOXA KATOKOPIAS
E.N. PARALIMNIOU
1
15:30D1JAGODINA
CRVENA ZVEZDA
2X
15:30D1SPARTAK TRNAVA
FC NITRA
1
16:00D1OSIJEK
ISTRA 1961
1X
16:00D1AEK KOUKLION
APOEL
2
16:00D1ERMIS
ARIS
1
16:00D1OMONIA
ETHNIKOS ACHNAS
1
16:00D2BRESCIA
CARPI
1
16:00D2CESENA
TRAPANI
1X
16:00D2CITTADELLA
NOVARA
1X
16:00D2MODENA
CROTONE
2X
16:00D2PALERMO
BARI
1
16:00D2REGGINA
VARESE
2X
16:00D2SIENA
EMPOLI
2X
16:00D2SPEZIA
TERNANA
1
16:00D2VIRTUS LANCIANO
JUVE STABIA
1
16:00D1TRENCIN
ZILINA
1
16:00D1SLOVAN BRATISLAVA
DUKLA B. BYSTRICA
1
16:00D1KARDEMIR
GAZIANTEPSPOR
1
16:15D1CSKA SOFIA
SLAVIA SOFIA
1
16:30D1BAYER LEVERKUSEN
MAINZ 05
1X
16:30D1BORUSSIA DORTMUND
NURNBERG
1
16:30D1EINTRACHT BRAU.
MONCHENGLADBACH
2X
16:30D1 AUGSBURG
HANNOVER 96
1X
16:30D1WERDER BREMEN
HAMBURGER
2X
16:30D1GORNIK ZABRZE
KORONA KIELCE
1
16:30D1BANGOR CITY
CARMARTHEN TOWN
1X
17:00PREVERTON
WEST HAM
1
17:00PRFULHAM
CHELSEA
2
17:00PRHULL CITY
NEWCASTLE
1X
17:00PRSTOKE CITY
ARSENAL
2
17:00ECHBOLTON
BLACKBURN
1X
17:00ECHBOURNEMOUTH
DONCASTER
1
17:00ECHBURNLEY
DERBY
1X
17:00ECHHUDDERSFIELD
BARNSLEY
1
17:00ECHIPSWICH
BIRMINGHAM
1X
17:00ECHLEICESTER
CHARLTON
1
17:00ECHMILLWALL
BRIGHTON
2X
17:00ECH1NOTTM FOREST
WIGAN
1X
17:00ECHREADING
YEOVIL
1
17:00ECHSHEFFIELD WED
MIDDLESBROUGH
1X
17:00ECHWATFORD
BLACKPOOL
1X
17:00EL1BRADFORD
STEVENAGE
1
17:00EL1BRISTOL CITY
GILLINGHAM
2X
17:00EL1CARLISLE
BRENTFORD
2
17:00EL1CRAWLEY TOWN
PETERBOROUGH
2X
17:00EL1CREWE
SWINDON TOWN
2X
17:00EL1LEYTON ORIENT
COLCHESTER
1
17:00EL1MK DONS
SHEFFIELD UTD
1
17:00EL1PRESTON
WALSALL
1X
17:00EL1ROTHERHAM
NOTTS COUNTY
1
17:00EL1TRANMERE
OLDHAM
1X
17:00EL1WOLVES
PORT VALE
1
17:00EL2BURTON ALBION
ACCRINGTON
1
17:00EL2CHELTENHAM
BURY
1X
17:00EL2DAGENHAM & RED.
MANSFIELD
1X
17:00EL2FLEETWOOD TOWN
AFC WIMBLEDON
1
17:00EL2HARTLEPOOL
TORQUAY
1
17:00EL2NEWPORT COUNTY
SCUNTHORPE
2X
17:00EL2NORTHAMPTON
BRISTOL ROVERS
1X
17:00EL2PLYMOUTH
MORECAMBE
1
17:00EL2ROCHDALE
OXFORD UNITED
1X
17:00EL2SOUTHEND
WYCOMBE
1
17:00EL2YORK
EXETER
1X
17:00D1KAPOSVAR
LOMBARD PAPA
2X
17:00D1SZOMBATHELYI
MTK BUDAPEST
1
17:00D1ABERDEEN
ST JOHNSTONE
1
17:00D1CELTIC
INVERNESS
1
17:00D1MOTHERWELL
HEARTS
1
17:00D1ROSS COUNTY
PARTICK
1X
17:00D1ST MIRREN
KILMARNOCK
1X
17:00D1NAPREDAK
RADNICKI 1923
1
17:00D1MALAGA
VALLADOLID
1X
17:15D1VERIA
APOLLON SMIRNIS
1X
17:30D1AUSTRIA VIENNA
WACKER INNSBRUCK
1
17:30D1DUNAJSKA STREDA
KOSICE
2X
18:00D1 RIJEKA
SPLIT
1X
18:00D1SONDERJYSKE
AARHUS
1X
18:00D1ST ETIENNE
MONACO
2X
18:00D1POLI TIMISOARA
SAGEATA NAVODARI
1
18:00D1PARTIZAN
RADNICKI NIS
1
18:00D1SPARTAK MYJAVA
RUZOMBEROK
2X
19:00D1ALKI
A.E.L.
2
19:00D1ANORTHOSIS
NEA SALAMIS
1X
19:00D1APOLLON LIMASSOL
AEK LARNACA
1
19:00D1PECSI
VIDEOTON
2X
19:00D2AVELLINO
PESCARA
1
19:00D1LEVANTE
OSASUNA
1X
19:00D2ALAVES
ALCORCON
1X
19:00D1ESKISEHIRSPOR
KASIMPASA
1X
19:00D1FENERBAHCE
GENCLERBIRLIGI
1
19:15D2RECREATIVO HUELVA
ZARAGOZA
1X
19:30PRSOUTHAMPTON
LIVERPOOL
2X
19:30D1BAYERN MUNICH
SCHALKE 04
1
19:30D1ARIS THESSALONIKIS
OFI
2X
19:30D1LECH POZNAN
PIAST GLIWICE
1
19:45D1ZWOLLE
NEC NIJMEGEN
1
20:00D1ADMIRA WACKER
RIED
2X
20:00D1STURM GRAZ
WOLFSBERGER
1X
20:00D1GRODIG
WIENER NEUSTADT
1
20:00D1ESTORIL
OLHANENSE
1
20:45D1ADO DEN HAAG
NAC BREDA
1X
20:45D1GO AHEAD EAGLES
PSV
2
20:45D1LAUSANNE-SPORT
AARAU
1X
20:45D1ZURICH
GRASSHOPPER-CLUB
1X
21:00D1GENT
CHARLEROI
1
21:00D1KORTRIJK
CERCLE BRUGGE
1X
21:00D1LIERSE
OH LEUVEN
1
21:00D1MONS
OOSTENDE
2X
21:00D1WAASLAND-BEVEREN
ZULTE-WAREGEM
2
21:00D1LORIENT
BASTIA
1X
21:00D1NICE
TOULOUSE
1X
21:00D1REIMS
VALENCIENNES
1
21:00D1RENNES
GUINGAMP
1X
21:00D1SOCHAUX
BORDEAUX
2
21:00D1MEZOKOVESD-ZSORY
KECSKEMETI
1X
21:00D1STEAUA BUCURESTI
DINAMO BUCURESTI
1X
21:00D1GETAFE
ESPANYOL
1X
21:00D2MALLORCA
BARCELONA B
1
21:00D2REAL MADRID B
TENERIFE
2X
21:15D1BOHEMIANS 1905
SPARTA PRAHA
2
21:45D1ROMA
INTER
1
21:45D1VITESSE
RODA
1
22:00D1ARGENTINOS JRS
ARSENAL SARANDI
1X
22:15D1SPORTING
BRAGA
1
23:00D1VELEZ SARSFIELD
BOCA JUNIORS
1X
23:00D1ELCHE
CELTA VIGO
1X
23:15 
D1AT.RAFAELA
BELGRANO CORDOBA
1X


Препоръчваме да се регистрирате в Bet365