ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 01.04.2017


 

Оферта от Betfair и BGPrognozi.INFO

14:15

Рексъм – Транмиър Роувърс

гол гол

14:30

Ливърпул – Евертън

1

14:30

Барнзли – Шефилд Уензди

2 DNB

Супер коефицент 8.00 за Байерн Мюнхен да победи Аугсбург

14:30

Нафтан – ФК Слуцк

гол гол

14:30

Тампайнс Роувърс – Уориърс ФК

1

14:30

Хоум Юнайтед – Албирекс Ниигата СИНГ

Над 2,5

14:30

Илвес Тампере – ХИК Хелзинки

2

14:35

Гуанджоу Евъргранде – Шанхай ШИПГ

Над 2,5

14:35

Тиендзин Цюендзиен – Хенан Джайне

1

14:35

Хъбей Чайна Форчън – Гуейджоу Хенфен Чжичен

1

15:00

Гримсби Таун – Донкастър

2

15:00

Городея – Шахтьор Солигорск

2

15:00

Берое – Локомотив Пловдив

2 DNB

15:00

Вердер Бремен II – Холщайн Кил

гол гол

15:00

Дуисбург – Ян Регенсбург

гол гол

15:00

Магдебург – Рот-Вайс Ерфурт

1

15:00

Падерборн – Зоненхоф Гроссашпах

X2

15:00

Фортуна Кьолн – ФСВ Франкфурт

1X

15:00

Шпортфройнде Лоте – Аален

1 DNB

15:00

Пас Янина – Ксанти

12

15:00

Пансерайкос – Аполон Смирни

2

15:00

ФК Уфа – Локомотив Москва

1X

15:00

Динамо Москва – ФК Тамбов

1

15:00

Сокол Саратов – Мордовия Саранск

1X

15:30

Комо – Карарезе

1X

15:30

Ливорно – Лупа Рома

1

15:30

Олбия – Витербезе

X2

15:30

Расинг Рома – Про Пиаченца

2

15:30

Модена – Форли

1X

15:30

Реджина – Мелфи

гол гол

15:45

Кювили-Руан – Кретей-Луситанос

1X

16:00

Торпедо Жодино – Ислоч Минск

1

16:00

Мариенлист – Брьоншой

1

16:00

Номе Калю – Пайде Линнамеесконд

1

16:00

Асколи – Карпи

X2

16:00

Бреша – Виртус Ентела

X2

16:00

Латина – Читадела

X2

16:00

Новара – Тернана

1

16:00

Перуджа – Виченца

1X

16:00

Пиза – Салернитана

X2

16:00

Про Верчели – Бари

X2

16:00

Специя – Беневенто

X2

16:00

Трапани – Верона

X2

16:00

Докса Катокопия – Кармиотиса Пано Полемидион

1

16:00

Вентспилс – Йелгава

1X

16:00

Балтика Калининград – ФК Тосно

X2

16:00

Шинник Ярославл – Сибир Новосибирск

1X

16:00

Аланияспор – Касъмпаша

Под 2,5

16:00

Бандърмаспор – Ескишехирспор

2

16:00

Мерсин Идман Юрду – Шанлъурфаспор

1X

16:00

Ланс – Брест

1X

16:00

Славен – Локомотив Загреб

1

16:00

Слован Либерец – Карвина

X2

16:00

Ламонтвил Голдън Ероус – Хайлендс Парк

1X

16:00

СуперСпорт Юнайтед – Барока

1

16:30

Байерн Мюнхен – Аугсбург

1

16:30

РБ Лайпциг – Дармщат 98

1

16:30

Фрайбург – Вердер Бремен

1

16:30

Хамбургер – Кьолн

X2

16:30

Шалке 04 – Борусия Дортмунд

гол гол

16:30

Арка Гдиня – Гурник Ленчна

1

16:30

Шпорт Подбрезова – Слован Братислава

12

17:00

Санкт Полтен – Рапид Виена

X2

17:00

Бърнли – Тотнъм

2

17:00

Лестър – Сток Сити

X2

17:00

Манчестър Юнайтед – Уест Бромич

1X

17:00

Уотфорд – Съндърланд

1

17:00

Хъл Сити – Уест Хям

X2

17:00

Челси – Кристъл Палас

1

17:00

Астън Вила – Норич

Над 2,5

17:00

Брайтън – Блекбърн

1

17:00

Брентфорд – Бристъл Сити

1

17:00

Ипсуич – Бирмингам

1X

17:00

Нюкасъл – Уигън

1

17:00

Престън – Нотингам Форест

1

17:00

Родъръм Юнайтед – Фулъм

2

17:00

Уулвърхямптън – Кардиф

X2

17:00

Хъдърсфийлд – Бъртън Албион

1

17:00

Болтън – Честърфийлд

1

17:00

Брадфорд Сити – Уолсол

1X

17:00

Бристол Роувърс – Шросбъри Таун

1

17:00

Милоул – Скънторп

12

17:00

Милтън – Джилингам

1X

17:00

Питърбъро – Чарлтън

1X

17:00

Порт Вейл – Уимбълдън

2

17:00

Рочдейл – Нортхямптън Таун

1

17:00

Саутенд – Олдъм

1X

17:00

Флийтууд Таун – Суиндън

1

17:00

Йоувил – Карлайл

X2

17:00

Крю Александра – Кембридж Юнайтед

12

17:00

Лейтън Ориент – Уикъмб

2

17:00

Лутън Таун – Блекпул

X2

17:00

Мансфийлд Таун – Екзитър

12

17:00

Нотс Каунти – Колчестър

X2

17:00

Нюпорт Каунти – Кроули Таун

X2

17:00

Плимут – Акрингтън Стенли

1

17:00

Стивънидж Бороу – Барнет

1

17:00

Хартлипул – Портсмут

2

17:00

Челтнъм Таун – Моркамб

гол гол

17:00

Боръм Ууд – Макълсфийлд Таун

Над 2,5

17:00

Дагенъм и Редбридж – Ийстли

1X

17:00

Доувър Атлетик – Гейтсхед

12

17:00

Йорк Сити – Брейнтри Таун

12

17:00

Линкълн Сити – Бромли

1

17:00

Мейдстоун Юнайтед – Бароу

X2

17:00

Саутпорт – Гайзли

X2

17:00

Солихъл Муурс – Алдършот Таун

X2

17:00

Торки Юнайтед – Честър

X2

17:00

Уокинг – Сътън Юнайтед

X2

17:00

Форест Грийн Роувърс – Норт Фериби Юнайтед

1

17:00

Днепър Могилев – Динамо Минск

2

17:00

Леванте – Мирандес

1

17:00

Арис Лимасол – Етникос Ахна

1X

17:00

Битовия Битов – Погон Шедълце

X2

17:00

Зенит Санкт Петербург 2 – Спартак Москва 2

X2

17:00

Нефтехимик Нижнекамск – Спартак Налчик

X2

17:00

Дънганън Суифтс – Линфийлд

2

17:00

Целие – Домжале

X2

17:00

Цървена Звезда Белград – Спартак Суботица

1

17:00

Халмстад – Йостерсунд

X2

17:00

Хелзинборг – Трелеборг

1

17:00

Инвърнес КТ – Килмарнък

X2

17:00

Партик Тисъл – Рос Каунти

1

17:00

Рейнджърс – Мъдъруел

1

17:00

Хамилтън – Сейнт Джонстън

X2

17:00

Дъмбартън – Грийнок Мортън

X2

17:00

Дънфърмлин – Хибърниън

2

17:00

Куин ъф Саут – Дънди Юнайтед

X2

17:00

Сейнт Мирън – Аяр Юнайтед

X2

17:00

Фолкърк – Рейт Роувърс

1X

17:00

Алоа Атлетик – Албион Роувърс

1X

17:00

Брихин Сити – Ливингстън

2

17:00

Ийст Файф – Куинс парк ФК

1

17:00

Питърхед – Еърдри

2

17:00

Странрар – Стенхаусмюър

1X

17:00

Анан Атлетик – Арброут

12

17:00

Елгин Сити – Берик Рейнджърс

1

17:00

Каудънбийт – Клайд

Над 2,5

17:00

Монтроуз – Единбург Сити

1X

17:00

Стърлинг Албиън – Форфар Атлетик

X2

17:15

Левадиакос – Верия

1

17:15

Осасуна – Атлетик Билбао

2

17:30

Черно море – Левски София

X2

17:30

Пиаченца – Арецо

Под 2,5

17:30

Пистоезе – Тутокуойо

1X

17:30

Ренате – Лукезе

1

17:30

Арсенал Тула – Том Томск

1X

17:30

Фридек-Мистек – МАС Таборско

1X

18:00

Ломел Юнайтед – Оуд Хеверле Льовен

гол гол

18:00

Арагуа Маракай – Португеза Акаригуа

1X

18:00

Смоуха – Замалек Кайро

12

18:00

Апоел Тел Авив – Бней Йехуда

1X

18:00

Ирони Кирят Шмона – Апоел Хайфа

1X

18:00

Тондела – Ещорил Прая

X2

18:00

Спортинг Брага Б – Фреамунде

1X

18:00

Студентеск Яш – Поли Тимишоара

1X

18:00

Факел Воронеж – Кубан Краснодар

1X

18:00

Злате Моравце – Тренчин

X2

18:00

Сеница – Земплин Михаловце

12

18:00

Борац Чачак – Рад Белград

X2

18:00

Вождовац Белград – Войводина

2

18:00

Радник Сурдулица – Бачка Бачка Паланка

1

18:00

Олимпик Марсилия – Дижон

1

18:00

Височина Ихлава – Словачко

X2

18:00

Збройовка Бърно – Дукла Прага

X2

18:00

Прибрам – Бохемианс 1905 Прага

X2

18:00

Фастав Злин – Храдец Кралове

1

18:00

Универсидад де Консепсион – Универсидад де Чили

2

18:15

КР Рейкявик – Лейкнир Рейкявик

1

18:20

Ал-Араби Доха – Ал-Шахания

1

18:20

Ал-Ахли Доха – Ал-Харитият

1X

18:20

Ал-Уакра – Ал-Хор

X2

18:20

Муайдар Доха – Ал-Саилия Доха

2

18:30

Йени Малатияспор – Елязъгспор

1

18:45

Хойничанка Хойнице – Миедж Легница

1X

18:45

Сион – Тун

1

18:45

Винтертур – Вил

2

18:45

Волен – Ле Монт

гол гол

19:00

Шарлероа – Остенде

1X

19:00

Флора Талин – Таммека Тарту

1

19:00

УКАМ Мурсия – Кадис

X2

19:00

Хуеска – Хетафе

1X

19:00

Барселона Б – Елденсе

1

19:00

Виляреал Б – Ебро

1

19:00

Сасуоло – Лацио

2

19:00

АЕК Ларнака – Апоел Никозия

X

19:00

Кристиансунд – Молде

X2

19:00

Висла Плоцк – Краковия Краков

1X

19:00

Заглембие Сосновец – Знич Прушков

1

19:00

Стомил Олщин – Висла Пулави

1

19:00

Горица – Копер

1X

19:00

Младост Лучани – Явор Иваница

1X

19:00

Напредак Крушевац – ФК Нови Пазар

1

19:00

Анталияспор – Кайзериспор

1X

19:00

Кардемир Карабукспор – Фенербахче

2

19:00

Вашаш Будапеща – Дебрецен

1

19:00

Диошдьор – Уйпещ

2

19:00

Дюрмот – МТК Будапеща

X2

19:00

Пакш – Видеотон Фехервар

X2

19:00

Халадаш Сомбатхей – Мезьокьовешд

1X

19:00

Опава – Пардубице

1

19:00

Далкурд – Бромапойкарна

1

19:00

Бидвест Уитс – Платинум Старс

1

19:00

Фрий Стейт Старс – Орландо Пайрътс

X2

19:15

Коулрейн – Гленавон

1X

19:30

Аустрия Виена – Адмира Вакер Мьодлинг

1

19:30

Матерсбург – Рийд

1

19:30

Щурм Грац – Волфсбергер

1

19:30

Саутхямптън – Борнемут

1

19:30

Рединг – Лийдс

Под 2,5

19:30

Гомел – БАТЕ Борисов

2

19:30

Айнтрахт Франкфурт – Борусия М’Гладбах

1

19:30

Олимпиакос – Платаниас

1

19:30

Макаби Хайфа – Бейтар Йерусалим

12

19:30

Реал Сосиедад – Леганес

1

19:30

Алесандрия – Джиана Ерминио

1

19:30

Терамо – Самбенедетезе

X2

19:30

Раднички Ниш – Партизан Белград

2

19:30

АЗ Алкмаар – Грьонинген

1X

19:30

Цволе – Екселсиор

1

20:00

ЦСКА София – Лудогорец Разград

X2

20:00

ИР Рейкявик – Тор Акурейри

Под 2,5

20:00

Сестао Ривър Клуб – Реал Мадрид Кастиля

X2

20:00

Ключборк – Гурник Забже

X2

20:00

Бастия – Лил

X2

20:00

Динамо Загреб – Осиек

1

20:00

Цюрих – Шафхаузен

1

20:15

Боавища – Рио Аве

1X

20:30

Университатя Крайова – Клуж

1X

20:45

Спарта Ротердам – ПСВ Айндховен

2

21:00

Сент Трюиден – Ваасланд-Беверен

1X

21:00

Унион Сент Жилоаз – Мехелен

2

21:00

Кортрийк – Роял Ексел Мускрон

1

21:00

Ойпен – Рьозеларе

1

21:00

Ал Ахли Кайро – Ел Дахлея Кайро

1

21:00

Ню Йорк Сити – Сан Хосе Еърткуейкс

1

21:00

Санкт Гален – Базел

2

21:10

Апоел Беер Шева – Макаби Тел Авив

1X

21:15

Коб Рамблърс – УК Дъблин

X

21:15

Кръшко – Марибор

2

21:15

Виктория Пилзен – Теплице

1

21:15

Кайзер Чийфс – Мамелоди Съндаунс

X2

21:15

Марицбург Юнайтед – Аякс Кейптаун

1X

21:30

Генк – Локерен

1

21:30

Лонгфорд Таун – Уотърфорд Юнайтед

X2

21:30

Хирона – Райо Валекано

1

21:30

Понтедера – Прато

1X

21:30

Сиена – Кремонезе

2

21:30

Фиделис Андрия – Месина

1X

21:30

Легия Варшава – Погон Шчечин

1X

21:30

Хонвед Будапеща – Ференцварош

1X

21:30

Кобресал Ел Салвадор – Евертън Виня дел Мар

2

21:45

Малага – Атлетико Мадрид

2

21:45

Рома – Емполи

1

21:45

Утрехт – Вилем II

1

21:45

Хераклес – Хееренвеен

Над 2,5

22:00

Нюелс Олд Бойс Росарио – Атлетико Рафаела

1

22:00

Сан Хосе Оруро – Гуабира Монтеро

2

22:00

Рионегро – Патриотас Бояка

X2

22:00

Чикаго Файър – Монреал Импакт

1

22:00

Монако – Пари Сен Жермен

X2

22:30

Бенфика – Порто

12

23:00

Темперлей – Алдосиви Мар дел Плата

Над 2,5

23:00

Боливар Ла Пас – Насионал Потоси

1

23:00

Метрополитанос – Сулия

2

23:00

Кълъмбъс Крю – Орландо Сити

1

 



Препоръчваме да се регистрирате в Bet365