ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 04.03.2017


Оферта от Betfair и BGPrognozi.INFO

14:30

Рейнджърс – Хамилтън

Над 2.5

15:00

Веен Висбаден – Оснабрюк

X2

15:00

Зоненхоф Гроссашпах – ФСВ Франкфурт

1X

Коефицент 15,00 за Левски или 14.00 за ЦСКА

или

Коефицент 5,00 за победа на Барселона

15:00

Магдебург – Майнц 05 II

1

15:00

Пройсен Мюнстер – Халешер

X2

15:00

Рот-Вайс Ерфурт – Цвикау

1 ДНБ

15:00

Ханза Рощок – Аален

X2

15:00

Холщайн Кил – Падерборн

1

15:00

Ян Регенсбург – Шпортфройнде Лоте

Под 2.5

15:00

Лариса – Пас Янина

X2

15:00

ДАК Дунайска Стреда – Ружомберок

Гол/Гол

15:00

Вождовац Белград – Радник Сурдулица

1

15:00

Металац – Бачка Бачка Паланка

1

15:00

Младост Лучани – ФК Нови Пазар

Над 2.5

15:00

Напредак Крушевац – Раднички Ниш

1

15:00

Рад Белград – Явор Иваница

X2

15:00

Спартак Суботица – Чукарички

1X

15:00

Порт Банкок – Нейви

1 ДНБ

15:00

Бурсаспор – Газиантепспор

1

15:00

Елязъгспор – Гьозтепе

X2

15:00

АС Оулу – КПВ Кокола

Гол/Гол

15:00

КТП Котка – Хонка

2

15:00

МАС Таборско – Витковице

1

15:00

Дегерфорш – Бромапойкарна

Под 2.5

15:00

Норкьопинг – Халмстад

1

15:00

Юргорден – Хелзинборг

1

15:15

Яро – Джаз Пори

1

15:30

Витербезе – Джиана Ерминио

Под 2.5

15:30

Лупа Рома – Понтедера

1X

15:30

Олбия – Кремонезе

2

15:30

Ренате – Карарезе

1

15:30

Модена – Лумецане

1

15:30

Ал Итихад Калба – Ал Вахда Абу Даби

2

15:30

Диба Ал Фуджейра – Ал Шабаб Дубай

X2

15:30

ЦСКА Москва – Зенит Санкт Петербург

1X

15:30

Графин Влашим – Фридек-Мистек

1X

15:30

Простейов – Баник Соколов

2

15:30

Кайзер Чийфс – Орландо Пайрътс

1

15:35

Ал Аин – Хата Клуб Дубай

1

15:55

Естеглал Техеран – Машхад ФК

1

15:55

Ал-Райян – Ал-Уакра

1

16:00

ДРБ Тадженант – УСМ Ел Хараш

Над 2.5

16:00

Флора Талин – Левадия Талин

X

16:00

Рома – Наполи

1

16:00

Авелино – Перуджа

X2

16:00

Асколи – Новара

X2

16:00

Виртус Ентела – Бари

1X

16:00

Карпи – Специя

1X

16:00

СПАЛ – Пиза

1

16:00

Тернана – Про Верчели

X2

16:00

Трапани – Латина

X2

16:00

Чезена – Виченца

1X

16:00

АЕЗ Закакиу – Докса Катокопия

2

16:00

Целие – Радомлие

1

16:00

Орлеан – Шамоа Ниор

X2

16:00

Троа – Амиен

1X

16:00

Динамо Загреб – Интер Запрешич

1

16:00

Баумит Яблонец – Бохемианс 1905 Прага

1X

16:00

Словачко – Збройовка Бърно

1X

16:00

Теплице – Височина Ихлава

1X

16:00

Баник Острава – Усти над Лабем

1

16:30

Борусия Дортмунд – Байер Леверкузен

1

16:30

Вердер Бремен – Дармщат 98

1

16:30

Кьолн – Байерн Мюнхен

X2

16:30

Майнц 05 – Волфсбург

1X

16:30

Хофенхайм – Инголщат

1

16:30

Краковия Краков – Арка Гдиня

X2

16:30

Кардиф Метрополитън – Кармартън Таун

Под 2.5

16:30

Нютаун – Еърбъс ЮК

1

16:30

Видеотон Фехервар – Хонвед Будапеща

1X

16:30

Дебрецен – Диошдьор

1X

16:30

Дюрмот – Халадаш Сомбатхей

2

16:30

Мезьокьовешд – Вашаш Будапеща

Под 2.5

16:30

МТК Будапеща – Пакш

Гол/Гол

17:00

Щурм Грац – Алтах

1

17:00

КС Константин – КР Белуиздад

1 ДНБ

17:00

Лестър – Хъл Сити

1

17:00

Сток Сити – Мидълзбро

1

17:00

Суонзи – Бърнли

Под 2.5

17:00

Уест Бромич – Кристъл Палас

1

17:00

Уотфорд – Саутхямптън

2

17:00

Блекбърн – Уигън

2 ДНБ

17:00

Бристъл Сити – Бъртън Албион

1X

17:00

Дарби Каунти – Барнзли

X2

17:00

Ипсуич – Брентфорд

Гол/Гол

17:00

Куинс Парк Рейнджърс – Кардиф

Под 2.5

17:00

Нотингам Форест – Брайтън

2

17:00

Рединг – Уулвърхямптън

1

17:00

Родъръм Юнайтед – Астън Вила

2

17:00

Фулъм – Престън

1X

17:00

Шефилд Уензди – Норич

1

17:00

Болтън – Уимбълдън

1

17:00

Брадфорд Сити – Питърбъро

1X

17:00

Бъри – Джилингам

1X

17:00

Милоул – Милтън

1X

17:00

Нортхямптън Таун – Чарлтън

12

17:00

Оксфорд Юнайтед – Бристол Роувърс

1 ДНБ

17:00

Рочдейл – Шефилд Юнайтед

2

17:00

Саутенд – Порт Вейл

1X

17:00

Скънторп – Флийтууд Таун

1X

17:00

Суиндън – Честърфийлд

1

17:00

Уолсол – Олдъм

1X

17:00

Шросбъри Таун – Ковънтри

1

17:00

Акрингтън Стенли – Барнет

X2

17:00

Блекпул – Моркамб

X2

17:00

Гримсби Таун – Уикъмб

1X

17:00

Йоувил – Лутън Таун

2

17:00

Кембридж Юнайтед – Колчестър

X2

17:00

Кроули Таун – Донкастър

2

17:00

Нюпорт Каунти – Лейтън Ориент

Гол/Гол

17:00

Плимут – Карлайл

1X

17:00

Портсмут – Крю Александра

1

17:00

Стивънидж Бороу – Нотс Каунти

1

17:00

Хартлипул – Екзитър

2

17:00

Челтнъм Таун – Мансфийлд Таун

X2

17:00

Алдършот Таун – Линкълн Сити

2 ДНБ

17:00

Бароу – Сътън Юнайтед

1

17:00

Боръм Ууд – Бромли

12

17:00

Брейнтри Таун – Рексъм

X2

17:00

Гейтсхед – Дагенъм и Редбридж

12

17:00

Доувър Атлетик – Солихъл Муурс

1

17:00

Йорк Сити – Ийстли

X2

17:00

Мейдстоун Юнайтед – Саутпорт

1X

17:00

Норт Фериби Юнайтед – Уокинг

X2

17:00

Торки Юнайтед – Гайзли

1 ДНБ

17:00

Форест Грийн Роувърс – Макълсфийлд Таун

1X

17:00

Орхус – Сьондерийске

12

17:00

Алкоркон – Севиля Атлетико

Гол/Гол

17:00

Апоел Никозия – Омония Никозия

1

17:00

Битовия Битов – Висла Пулави

1X

17:00

Сандеця Нови Сач – Погон Шедълце

12

17:00

Балимина Юнайтед – Коулрейн

Гол/Гол

17:00

Дънганън Суифтс – Уорънпойнт Таун

1

17:00

Крусейдърс – Линфийлд

12

17:00

Портадаун – Гленавон

X2

17:00

Динамо Киев – Олимпик Донецк

1

17:00

Храдец Кралове – Млада Болеслав

2

17:00

Евертън Виня дел Мар – Сантяго Уондърърс

1

17:00

ИФК Гьотеборг – Сириус

1

17:00

Калмар – Йефле

1

17:00

Трелеборг – Ландскрона БоИС

1

17:00

Килмарнък – Мъдъруел

1X

17:00

Дънфърмлин – Дъмбартън

X2

17:00

Куин ъф Саут – Фолкърк

X2

17:00

Брихин Сити – Алоа Атлетик

X2

17:00

Еърдри – Странрар

1

17:00

Ийст Файф – Албион Роувърс

1X

17:00

Куинс парк ФК – Ливингстън

2

17:00

Стенхаусмюър – Питърхед

Под 2.5

17:00

Хибърниън – Аяр Юнайтед

1

17:00

Единбург Сити – Берик Рейнджърс

гол/гол

17:00

Елгин Сити – Арброут

12

17:00

Каудънбийт – Стърлинг Албиън

X2

17:00

Клайд – Форфар Атлетик

2

17:00

Монтроуз – Анан Атлетик

12

17:15

Панайтоликос – Левадиакос

1

17:15

Ейбар – Реал Мадрид

2

17:25

Ал Фатех – Ал Шабаб Рияд

2

17:30

Локомотив Пловдив – Локомотив Горна Оряховица

1X

17:30

Про Пиаченца – Прато

1

17:30

Тутокуойо – Пиаченца

X2

17:30

Газиантеп ББ – Мерсин Идман Юрду

1

17:45

Ал Таавон – Ал Кадисия Хобар

1

18:00

Интер Баку – Габала

X2

18:00

НА Хюсеин Дей – Олимпик де Медеа

Над 2.5

18:00

АЕК Ларнака – Анагениси Дериния

1

18:00

АЕЛ Лимасол – Ермис Арадипоу

1

18:00

Анортозис – Аполон Лимасол

X2

18:00

Неа Саламина – Кармиотиса Пано Полемидион

1

18:00

Спорт Уанкайо – Комерсиантес Унидос

1

18:00

Заглембие Сосновец – Стомил Олщин

1

18:00

Ключборк – Стал Мелец

X2

18:00

Олимпия Груджьондз – Миедж Легница

X2

18:00

Спортинг Брага – Ароука

1

18:00

Поли Тимишоара – Конкордия Кяжна

X2

18:00

Злате Моравце – Спартак Търнава

X2

18:00

Татран Прешов – Тренчин

X2

18:00

Домжале – Копер

1

18:00

Бешикташ – Ризеспор

1

18:00

Пари Сен Жермен – Нанси

1

18:00

Риека – Локомотив Загреб

1

18:00

Ламонтвил Голдън Ероус – Марицбург Юнайтед

1X

18:05

Ал-Харитият – Лехвия Доха

2

18:30

Ал Ахли Дубай – Ал Джазира Абу Даби

X2

18:45

УСМ Алжир – МК Алжир

Гол/Гол

18:45

Хойничанка Хойнице – ГКС Катовице

1X

18:45

Йънг Бойс – Тун

1

18:45

Лугано – Лозана Спорт

1X

18:45

Волен – Сервет

2

19:00

ЖС Саура – УСМ Бел-Абес

Под 2.5

19:00

Ал Наср Ел Тааден – Ал Масри Порт Саид

2

19:00

Райо Валекано – Реус Депортиу

X2

19:00

Хирона – Хетафе

1

19:00

Сампдория – Пескара

1

19:00

Арис Лимасол – Етникос Ахна

X2

19:00

ЛКС Нечеча – Рух Хожов

1

19:00

Хробри Глогов – Знич Прушков

1

19:00

Цървена Звезда Белград – Партизан Белград

Под 2.5

19:00

Уйпещ – Ференцварош

X2

19:00

Авранш – Безие

X2

19:00

Епинал – Кювили-Руан

X2

19:00

Спарта Прага – Дукла Прага

1

19:15

Дъ Ню Сейнтс – Бангор Сити

1

19:30

Волфсбергер – Адмира Вакер Мьодлинг

1X

19:30

Матерсбург – Санкт Полтен

1X

19:30

Рийд – Аустрия Виена

2

19:30

Ливърпул – Арсенал

Гол/Гол

19:30

Хъдърсфийлд – Нюкасъл

12

19:30

Борусия М’Гладбах – Шалке 04

1X

19:30

Панатинайкос – Верия

1

19:30

Виляреал – Еспаньол

1

19:30

Пистоезе – Алесандрия

2

19:30

Расинг Рома – Арецо

2

19:30

Ал Халеедж Сайхат – Ал Ахли Джеда

2

19:30

Твенте – Вилем II

1X

20:00

Универсидад Сан Мартин – Унион Комерсио

1

20:00

Ксамакс – Шафхаузен

1

20:15

Порто – Насионал Мадейра

1

20:15

СуперСпорт Юнайтед – Аякс Кейптаун

1

20:30

Стяуа Букурещ – Търгу Муреш

1

20:45

ПСВ Айндховен – Рода

1

21:00

Ваасланд-Беверен – КАА Гент

X2

21:00

Генк – Клуб Брюж

X2

21:00

Зулте Варегем – Вестерло

1

21:00

Мехелен – Андерлехт

2

21:00

Остенде – Локерен

1

21:00

Роял Ексел Мускрон – Стандарт Лиеж

X2

21:00

Сент Трюиден – Ойпен

Гол/Гол

21:00

Шарлероа – Кортрийк

1

21:00

Гуабира Монтеро – Насионал Потоси

1

21:00

Делфин Манта – Фуерса Амария

1X

21:00

Лонгфорд Таун – Коб Рамблърс

1

21:00

Реал Овиедо – Кадис

Гол/Гол

21:00

Кълъмбъс Крю – Чикаго Файър

1

21:00

Бастия – Сент Етиен

X2

21:00

Дижон – Ница

X2

21:00

Каен – Анже

12

21:00

Метц – Рен

X2

21:00

Монпелие – Гингам

Под 2.5

21:15

Горица – Марибор

2

21:30

Ливорно – Сиена

1

21:30

Пяст Гливице – Висла Краков

X2

21:30

Серо Монтевидео – Ливърпул Монтевидео

1X

21:30

Хувентуд де Лас Пиедрас – Суд Америка Монтевидео

1X

21:45

Слиго Роувърс – Дъндолк

2

21:45

Барселона – Селта Виго

1

21:45

Милан – Киево

1

21:45

Цволе – Витес

2

22:00

Темперлей – Тигре Виктория

X2

22:30

Алианса Атлетико – Аякучо

1

22:30

Фейрензе – Бенфика

2

22:30

Коло-Коло Сантяго – Универсидад Католика

1

23:00

Емелек Гуаякил – Макара Амбато

1X

23:00

Клан Хувенил – Барселона Гуаякил

X2

23:00

Лос Анджелис Галакси – Далас

Гол/Гол

23:15

Спорт Бойс Уорнес – Ориенте Петролеро

1X

23:30

Коринтианс SP – Сантос SP

1X

23:30

Гремио RS – Интернасионал RS

1X

23:30

Реал Солт Лейк – Торонто

1X