WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 05.03.2017


11:30

Сонглам Нгеан Вин – Биндуонг

X2

12:00

Гандзасар Капан – Пюник Ереван

X

12:00

Хайфонг – Куанг Нам

X2

12:00

Денизлиспор – Самсунспор

1 ДНБ

12:00

Юмраниеспор – Гиресунспор

X2

12:30

Славия – Нефтохимик Бургас

1

12:30

Истанбул Башакшехир – Аланияспор

Над 2.5

13:00

Капаз Ганджа – АЗАЛ ПФК Баку

1

13:00

Спортинг Хихон – Депортиво Ла Коруня

Гол/Гол

13:00

УКАМ Мурсия – Майорка

1X

13:00

Валядолид Б – Селта Виго Б

X2

13:00

Леалтад – Понтеведра

X2

13:00

Атлетик Билбао Б – Навалкарнеро

1X

13:00

Райо Махадаонда – Реал Унион

X2

13:00

Фуенлабрада – Аморебиета

1

13:00

Атлетико Балеарес – Елденсе

1

13:00

Виляреал Б – Лейда Еспортиу

1

13:00

Ебро – Еспаньол Б

1X

13:00

Майорка Б – Валенсия Местая

X2

13:00

Криля Советов – Локомотив Москва

X2

13:00

Банкок Глас – Ратчабури

1

13:00

Чианграй Юнайтед – Суфанабури

1

13:05

Минерва Пенджаб – Бенгалуру

1X

13:30

Аталанта – Фиорентина

1

13:30

АЗ Алкмаар – Екселсиор

1X

13:30

Спарта Ротердам – Фейенорд

2

13:35

Гуанджоу Евъргранде – Пекин Гуоан

1

13:35

Хенан Джайне – Хъбей Чайна Форчън

Под 2.5

13:35

Шанхай Грийнланд – Дзянсу Сънинг

1X

13:45

Пасош Ферейра – Тондела

1X

14:00

Силкеборг – Рандерс

Гол/Гол

14:00

Убон УМТ Юнайтед – Банкок Юнайтед

2

14:00

Чонбури – Муангтонг Юнайтед

2

14:00

Карпати Лвов – Александрия

2

14:30

Арминия Билефелд – Ерцгебирге Ауе

1X

14:30

Гройтер Фюрт – Нюрнберг

1X

14:30

Хайденхайм – Зандхаузен

Под 2.5

14:30

Сепахан Исфахан – Зоб Ахан Исфахан

X2

14:30

Селтик – Сейнт Мирън

1

14:45

АБ Гладсаксе – Роскилде

2

14:45

Вейле – Скиве

X2

14:45

Вендсисел – Фремад Амагер

1

14:45

Нюкьобинг – Кьоге

X2

14:45

Фредериция – Нествед

1X

14:45

Хобро – Хелзингор

1

14:45

Вадуц – Базел

2

14:45

Сион – Санкт Гален

1

15:00

Верея Стара Загора – Черно море

2

15:00

Вердер Бремен II – Дуисбург

X2

15:00

Атромитос – Ираклис Солун

1

15:00

Агротикос Астерас – Ханя

1

15:00

Ахарнайкос Мениди – Панелевсиниакос

1

15:00

Егиниакос – Арис Солун

X2

15:00

Калони – ОФИ Крит

2

15:00

Панайгиалиос Егио – Калитеа

1X

15:00

Пансерайкос – Трикала

1X

15:00

Аданаспор – Коняспор

2

15:00

Балъкесирспор – Йени Малатияспор

X2

15:00

Варберг БоИС – Нюкьопинг

1

15:00

Елфсборг – Фалкенберг

1

15:00

Йостерсунд – Хамарби

1

15:30

Тотнъм – Евертън

1

15:30

Роял Антверпен – Рьозеларе

1

15:30

Банско – ЦСКА София II

2

15:30

Левски Карлово – Ботев Гълъбово

2

15:30

Оборище Панагюрище – Ботев Враца

X2

15:30

Септември София – Локомотив София

1X

15:30

Спартак Плевен – Етър Велико Търново

2

15:30

Царско Село София – Созопол

X2

15:30

Лукезе – Комо

X2

15:30

Судтирол – Самбенедетезе

X2

15:30

Терамо – Венеция

2

15:30

Виртус Франкавила – Лече

X2

15:30

Катанзаро – Матера

2

15:30

Катания – Мелфи

1

15:30

Месина – Монополи 1966

Гол/Гол

15:30

Реджина – Казертана

X2

15:30

Сиракуза – Вибонезе

1

15:30

Фонди – Таранто

1

15:30

ФК Краснодар – Спартак Москва

Под 2,5

15:30

Грьонинген – Аякс

2

15:30

Утрехт – АДО Ден Хааг

1

15:30

Ахил ’29 – Камбур

2

15:30

Полокване Сити – Барока

1

15:30

Фрий Стейт Старс – Хайлендс Парк

1X

15:35

Ченай Сити – ДСК Шиваянс Пуна

X2

15:55

Нафт Техеран – Персеполис Техеран

2

16:00

Нефтчи Баку – Зира Баку

1

16:00

Емполи – Дженоа

1X

16:00

Каляри – Интер

2

16:00

Кротоне – Сасуоло

2

16:00

Торино – Палермо

1

16:00

Удинезе – Ювентус

2

16:00

Бреша – Верона

X2

16:00

Алуминий Кидричево – Кръшко

1X

16:00

Лориен – Олимпик Марсилия

2

16:00

Осиек – Хайдук Сплит

X2

16:00

Слован Либерец – Прибрам

1X

16:00

Ле Монт – Винтертур

1X

16:00

Цюрих – Киасо

1

16:20

Шпорт Подбрезова – Жилина

X2

16:30

Айнтрахт Франкфурт – Фрайбург

1

16:30

Ягиелония Бялисток – Шльонск Вроцлав

1

17:00

Естудиантес де Мерида – Арагуа Маракай

X2

17:00

ФК Копенхаген – Хорсенс

1

17:00

Хуеска – Валядолид

1

17:00

Сокуелямос – Реал Мадрид Кастиля

X2

17:00

ЖС Касба Тадла – Олимпик Сафи

X2

17:00

КАК Кенитра – ФУС Рабат

2

17:00

Академико Визеу – Фреамунде

1X

17:00

Варзин – Санта Клара

Гол/Гол

17:00

Визела – Академика Коимбра

X2

17:00

Витория Гимараеш Б – Пенафиел

Под 2.5

17:00

Жил Висенте – Лейшоес

1X

17:00

Фафе – Униао Мадейра

X2

17:00

Ворскла Полтава – Заря Луганск

X2

17:00

Славия Прага – Виктория Пилзен

Под 2.5

17:00

Люцерн – Грасхопърс

1

17:00

АИК Стокхолм – Далкурд

1

17:00

ГАИС Гьотеборг – Кристианстад

1

17:00

Йоребро – Хакен

Гол/Гол

17:00

Абърдийн – Партик Тисъл

1

17:15

Астерас Триполис – Керкира Корфу

X2

17:15

Ксанти – Платаниас

1X

17:15

Атлетико Мадрид – Валенсия

1

17:30

Рапид Виена – Ред Бул Залцбург

2

17:30

Лудогорец Разград – Пирин Благоевград

1

17:30

Басано Виртус – Мантова

1

17:30

Мачератезе 1922 – Губио

X2

17:30

Реджиана – Падуа

Под 2.5

17:30

Сантарканджело – Порденоне

X2

17:30

Манисаспор – Бандърмаспор

Гол/Гол

17:45

НЕК Ниймеген – Хераклес

X2

17:55

Олимпия Любляна – Рудар Веление

1

18:00

Съндърланд – Манчестър Сити

2

18:00

Бойро – Исара

X2

18:00

Бургос – Расинг Ферол

X2

18:00

Корухо – Арандина

1

18:00

Културал Леонеса – Гихуело

1

18:00

Понферадина – Мутилвера

1X

18:00

Туделано – Расинг Сантандер

X2

18:00

Самудио – Менсахеро

X2

18:00

Толедо – Реал Сосиедад Б

1

18:00

Алкояно – Бадалона

1

18:00

Атлетико Сагунтино – Прат

1

18:00

Еркулес – Л’Оспиталет

1

18:00

Спортинг Кристал – Академия Кантолао

1

18:00

Вигри Сувалки – Подбескидзе

1X

18:00

Маритимо – Витория Сетубал

1X

18:00

Фамаликао – Спортинг Ковиля

1X

18:00

Терек Грозни – ФК Уфа

1

18:00

Кайзериспор – Касъмпаша

Гол/Гол

18:00

Фенербахче – Османлиспор

1X

18:00

Тулуза – Лил

1

18:00

РНК Сплит – Цибалия

1

18:15

Ел Национал Кито – Депортиво Куенка

1X

18:30

Хамбургер – Херта Берлин

2

18:30

ЛДУ Кито – Индепендиенте дел Вале

2

18:30

Сомосас – Каудал Депортиво

X2

18:30

Сестао Ривър Клуб – УД Логронес

X2

18:30

Беневенто – Салернитана

1

18:30

Слован Братислава – Земплин Михаловце

1

19:00

Брьондби – Нордселанд

1

19:00

Леванте – Елче

1

19:00

Луго – Алмерия

1

19:00

Химнастик де Тарагона – Кордоба

X2

19:00

Баракалдо – СС Рейес

1X

19:00

Корнеля – Лагостера

12

19:00

ИР Танжер – Шабаб Атлас Хенифра

1

19:00

Лех Познан – Лехия Гданск

Гол/Гол

19:00

Порто Б – Портимонензе

X2

19:00

Карвина – Фастав Злин

X2

19:30

ПАОК – Олимпиакос

X2

19:30

Лас Палмас – Осасуна

1

19:30

Паганезе – Козенца

X2

19:30

Фиделис Андрия – Акрагас

1

19:30

Фоджа – Юве Стабия

1X

19:30

Ал Итихад Джеда – Ал Хилал Рияд

Под 2.5

19:30

Волин Луцк – Шахтьор Донецк

2

19:30

Стал Каменское – Зирка Кропивницкий

Гол/Гол

20:00

Пуебла – Тигрес УАНЛ Монтерей

Под 2.5

20:00

Пумас УНАМ Мексико – Сантос Лагуна

1X

20:00

Леонес Негрос де ла У. де Г. – Селая

1

20:00

Спорт Росарио – Мелгар Арекипа

12

20:00

Белененсеш – Шавеш

X2

20:15

Ла Екуидад Богота – Енвигадо

1

20:30

Астра Гюргево – Ботошани

1

20:30

Клуж – Виторул Констанца

Под 2.5

20:30

Пандури – Динамо Букурещ

X2

20:30

Университатя Крайова – Газ Метан Медиаш

1X

21:00

Блуминг Санта Крус – Боливар Ла Пас

1

21:00

Фламенго RJ – Флуминензе RJ

1X

21:00

Америка Теофило Отони MG – Крузейро MG

2

21:00

Атлетико Сокопо – Депортиво дел Сулия

12

21:00

Португеза Акаригуа – Монагас Матурин

X2

21:00

Апоел Афула – Апоел Рамат Ган

X2

21:00

Сарагоса – Нумансия

Гол/Гол

21:15

ФАР Рабат – Олимпик Курибга

1

21:30

Анкона – Алма Ювентус Фано

1X

21:30

ФералпиСало – Албинолефе

1X

21:30

Сантос де Гуапилес – Ередиано

1 ДНБ

21:30

Данубио Монтевидео – Дефенсор Спортинг

X2

21:30

Ел Танкуе Сислей – Бостън Ривър

1X

21:30

Пласа Колония – Рампла Хуниорс

X2

21:30

Расинг Клуб Монтевидео – Монтевидео Уондърърс

1 ДНБ

21:45

Атлетик Билбао – Малага

1

21:45

Болоня – Лацио

2

22:00

Дефенса и Хустисия – Нюелс Олд Бойс Росарио

X2

22:00

Химнасия Ла Плата – Килмес Буенос Айрес

1X

22:00

Лимон – Универсидад де Коста Рика

1

22:00

Монако – Нант

1

22:15

Хагуарес де Кордоба – Мильонариос Богота

X2

22:15

Спортинг Лисабон – Витория Гимараеш

1

22:30

Реал Гаркиласо – Алианса Лима

1

22:30

Универсидад де Кахамарка – Хуан Аурих

1

23:00

Депортиво Тачира – Карабобо Валенсия

1

23:00

Сол де Америка – Рубио Ню

X2

23:00

Хутикалпа – Социал Сол Оланчито

1

23:00

Палестино Сантяго – Универсидад де Чили

X2

23:15

Платенсе – Маратон Сан Педро

X2

23:30

Веранополис RS – Жувентуд RS

1X



Препоръчваме да се регистрирате в Bet365