WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 05.11.2017


08:00

  Бризбейн Роар – Сентръл Коуст Маринърс

г/г

08:00

  Улсан Хюндай – Чонбук Хюндай Моторс

X

Регистрирай се в Ефбет от тук: Форма за Регистрация!
ВАЖНО
: Когато се регистрирате в Ефбет в полето промоционален код въведете КОД: 9312. Така Ефбет периодично ще Ви дава безплатни залози и промоции.

08:00

  Чеджу Юнайтед – Сувон Самсунг Блюуингс

под 2.5

08:00

  Ехиме ФК – Токушима Вортис

2

СAMO ДНЕС В BETFAIR

Коефицент 10,00 за Лудогорец или 20 за ЦСКА

**€5 максимален залог към тази промоциите**

08:00

  Токио Верди – Ренофа Ямагучи

1

08:30

  Ависпа Фукуока – Шонан Белмар

X2

10:00

  СКА-Хабаровск – Арсенал Тула

X2

11:15

  Виктория Жижков – МАС Таборско

г/г

12:00

  Кан Тхо – Санна Кхан Хоа

X2

12:00

  Бадахос – Лас Палмас Атлетико

1

12:00

  Болуспор – Самсунспор

X2

12:00

  Истанбулспор – Балъкесирспор

г/г

12:00

  Теспакусатсу Гунма – Киото Санга

2

13:00

  Капаз Ганджа – Карабах Агдам

2

13:00

  Динамо Минск – ФК Слуцк

1

13:00

  ФК Копенхаген – Брьондби

X2

13:00

  Леванте – Жирона

1X

13:00

  Валядолид Б – Фуенлабрада

2

13:00

  Депортиво Фабрил – Химнастика Сеговиана

1

13:00

  Райо Махадаонда – Селта Виго Б

1 DNB

13:00

СС Рейес – Толедо

г/г

13:00

Леалтад – Спортинг Хихон Б

X2

13:00

Осасуна Б – Мирандес

2

13:00

Туделано – Герника Клуб

1

13:00

Атлетико Сагунтино – Пеня Депортива

1

13:00

Виляреал Б – Елче

1X

13:00

Ебро – Олот

1 DNB

13:00

Еркулес – Атлетико Балеарес

1

13:00

Майорка – Валенсия Местая

1

13:00

Форментера – Лейда Еспортиу

X2

13:00

Лорка Депортива – Сан Фернандо

X2

13:00

Мелия – УКАМ Мурсия

12

13:00

Рекреативо – Мерида АД

X2

13:00

Амкар Перм – Анжи Махачкала

1

13:00

Акхисар Беледиеспор – Аланияспор

1

13:15

Талавера де ла Рейна – Понтеведра

2

13:15

Униао Мадейра – Порто Б

X2

13:30

ТТ Ханой – Хошимин Сити

1

13:30

Интер – Торино

1

13:30

АДО Ден Хааг – Фейенорд

2

14:00

Тотнъм – Кристъл Палас

1

14:00

Городея – ФК Минск

1 DNB

14:00

Арендал – Ранхайм

2

14:00

Елверум – Мьондален

X2

14:00

Йерв Гримстад – Флурьо

г/г

14:00

Конгсвингер – Тромсдален

г/г

14:00

Левангер – Уленсакер Киса

X2

14:00

Осане – Старт Кристиансанд

2

14:00

Стрьомен – Бодо Глимт

2

14:00

Фредрикстад – Санднес

X2

14:00

Земун – Младост Лучани

г/г

14:00

Мачва Шабац – Партизан Белград

2

14:00

ФК Мариупол – Шахтьор Донецк

2

14:15

Мидълзбро – Съндърланд

1

14:30

Ерцгебирге Ауе – Арминия Билефелд

г/г

14:30

Фортуна Дюселдорф – Хайденхайм

1

14:30

Холщайн Кил – Динамо Дрезден

1

14:30

Ескишехирспор – Анкарагуджу

12

15:00

Аустрия Виена – Матерсбург

1

15:00

Рот-Вайс Ерфурт – Шпортфройнде Лоте

X2

15:00

Ханза Рощок – Карлсруе

1X

15:00

Олимпиакос – Платаниас

1

15:00

Одензе – Сьондерийске

1X

15:00

Баумит Яблонец – Збройовка Бърно

1

15:00

Варнсдорф – Зноймо

2

15:00

Графин Влашим – Тринец

2

15:30

Роял Антверпен – Шарлероа

X2

15:30

Черно море – Верея Стара Загора

1

15:30

Брабранд – Вейле

X2

15:30

Есберг – Вендсисел

1X

15:30

Кьоге – Фремад Амагер

1

15:30

Нюкьобинг – Роскилде

X2

15:30

Тистед – Скиве

1

15:30

Кунео – Арцакена

2

15:30

Виченца – Самбенедетезе

X2

15:30

Местре – Басано Виртус

г/г

15:30

Ренате – Губио

над 2.5

15:30

Терамо – Судтирол

X2

15:30

Фермана – Албинолефе

X2

15:30

Локомотив Москва – ЦСКА Москва

1

15:30

Йени Малатияспор – Истанбул Башакшехир

X2

15:30

Аякс – Утрехт

1

15:30

Витес – Цволе

X2

16:00

Гайзли – Акрингтън Стенли

2

16:00

Дартфорд – Суиндън

X2

16:00

Кембридж Юнайтед – Сътън Юнайтед

1

16:00

Ковънтри – Мейдънхед Юнайтед

1

16:00

Солихъл Муурс – Уикъмб

2

16:00

Уокинг – Бъри

2

16:00

Каляри – Верона

1

16:00

Киево – Наполи

2

16:00

Лацио – Удинезе

1

16:00

Фиорентина – Рома

2

16:00

Ювентус – Беневенто

1

16:00

Апоел Никозия – Пафос

X2

16:00

Неа Саламина – Ермис Арадипоу

г/г

16:00

Ница – Дижон

г/г

16:00

Локомотив Загреб – Риека

X2

16:00

АФК Ескилстюна – Сириус

X2

16:00

Елфсборг – Норкьопинг

1X

16:00

ИФК Гьотеборг – Сундсвал

1 DNB

16:00

Йонкьопинг Содра – Йостерсунд

X2

16:00

Йоребро – АИК Стокхолм

X2

16:00

Калмар – Юргорден

2

16:00

Малмьо – Хакен

1

16:00

Хамарби – Халмстад

1X

16:05

Темперлей – Дефенса и Хустисия

X2

16:15

Манчестър Сити – Арсенал

1

16:30

Кьолн – Хофенхайм

1 DNB

16:30

Заглембие Любин – Краковия Краков

1

16:30

ЛКС Нечеча – Пяст Гливице

г/г

17:00

Лиерс – Оуд Хеверле Льовен

X2

17:00

Рьозеларе – Тубиз

1

17:00

Серкъл Брюж – Вестерло

1

17:00

Унион Сент Жилоаз – Беершот Вилрийк

X2

17:00

Рандерс – Орхус

X2

17:00

Лагостера – Депортиво Арагон

над 2.5

17:00

АЕЛ Лимасол – Алки Ороклини

1

17:00

Хробри Глогов – Битовия Битов

1X

17:00

Академика Коимбра – Насионал Мадейра

г/г

17:00

Бенфика Б – Пенафиел

1 DNB

17:00

Варзин – Спортинг Ковиля

X2

17:00

Кова Да Пиедаде – Спортинг Брага Б

1 DNB

17:00

Реал СК Кейлуж – Академико Визеу

2

17:00

Спортинг Лисабон Б – Оливейрензе

1

17:00

Аданаспор – Ризеспор

X2

17:00

Стал Каменское – Карпати Лвов

X2

17:00

Фастав Злин – Спарта Прага

X2

17:00

Депортес Икике – О’Хигинс Ранкагуа

1X

17:00

Базел – Йънг Бойс

X2

17:00

Люцерн – Санкт Гален

X2

17:00

Тун – Лугано

1

17:00

Вадуц – Аарау

1X

17:00

Хартс – Килмарнък

1

17:15

Аполон Смирни – Пас Янина

X2

17:15

Керкира Корфу – Лариса

1X

17:15

Селта Виго – Атлетик Билбао

г/г

17:30

Санкт Полтен – Ред Бул Залцбург

2

17:30

Миср Ел Макаса – Смоуха

2

17:30

Дъндолк – Корк Сити

1X

17:30

Реал Мадрид Кастиля – Рапидо де Боусас

X2

17:30

Монца 1912 – Гаворано

1

17:30

Пиза – Пистоезе

1

17:30

Прато – Пиаченца

2

17:30

Про Пиаченца – Понтедера

1X

17:45

ПСВ Айндховен – Твенте

1

17:50

Олимпия Любляна – Анкаран Хрватини

1

18:00

Лудогорец Разград – ЦСКА София

1X

18:00

Понферадина – Унион Адарве

X2

18:00

Расинг Ферол – Серседа

г/г

18:00

Баракалдо – Атлетик Билбао Б

1X

18:00

Каудал Депортиво – Расинг Сантандер

2

18:00

УД Логронес – Аренас Клуб де Гечо

1

18:00

Алкояно – Бадалона

X2

18:00

Онтиниент – Пералада-Жирона Б

1

18:00

Ел Ехидо 2012 – Вияновенсе

X2

18:00

Есиха – Кордоба Б

1

18:00

Естремадура – Картахена

г/г

18:00

Линенсе – Марбеля

1

18:00

Реал Мурсия – Хумиля

1

18:00

АЕК Ларнака – Аполон Лимасол

1X

18:00

Фейрензе – Маритимо

2

18:00

Шавеш – Пасош Ферейра

X2

18:00

Жил Висенте – Фамаликао

г/г

18:00

Санта Клара – Лейшоес

1

18:00

Клуж – Политехника Яш

1

18:00

Рубин Казан – Зенит Санкт Петербург

X2

18:00

Спартак Москва – ФК Уфа

1

18:00

Злате Моравце – Нитра

X2

18:00

Сеница – Жилина

2

18:00

Спартак Търнава – Ружомберок

1

18:00

Раднички Ниш – Цървена Звезда Белград

2

18:00

Метц – Лил

1X

18:00

Олимпик Марсилия – Каен

1

18:00

Чешке Будьовице – Пардубице

1

18:30

Евертън – Уотфорд

2

18:30

Челси – Манчестър Юнайтед

г/г

18:30

Бургос – Пеня Спорт

1

18:30

Емполи – Специя

1

18:30

Гьозтепе – Бешикташ

г/г

18:30

Сивасспор – Коняспор

1

19:00

Андерлехт – Клуб Брюж

2

19:00

Волфсбург – Херта Берлин

X2

19:00

Хобро – Олборг

1X

19:00

Лейоа – Витория-Гастейс

1

19:00

Корнеля – Сабадел

X2

19:00

Аталанта – СПАЛ

1

19:00

Бран Берген – Лилестрьом

1X

19:00

Викинг Ставангер – Сарпсборг 08

2

19:00

Од БК – Стабек

1 DNB

19:00

Согндал – Тромсьо

1X

19:00

Хаугесунд – Стрьомгодсет

X2

19:00

Погон Шчечин – Легия Варшава

2

19:00

Виктория Пилзен – Славия Прага

1

19:05

Белграно Кордоба – Индепендиенте

X2

19:05

Естудиантес Ла Плата – Архентинос Хуниорс

г/г

19:30

АЕК Атина – ПАОК

1X

19:30

Виляреал – Малага

1

19:30

Реал Сосиедад – Ейбар

1

19:30

Порденоне – Триестина

1

19:30

ФералпиСало – Падуа

X2

19:30

Динамо Киев – Ворскла Полтава

1

19:30

Олимпик Донецк – Заря Луганск

1X

20:00

Макаби Петах Тиква – Апоел Беер Шева

2

20:00

Пумас УНАМ Мексико – Сантос Лагуна

X2

20:00

Витория Гимараеш – Бенфика

X2

20:00

Славен – Динамо Загреб

2

20:30

Депортес Темуко – Антофагаста

X2

20:45

ФК ФКСБ – Конкордия Кяжна

1

21:00

Остенде – Зулте Варегем

2

21:00

Реал Потоси – Университарио Сукре

1

21:00

Спорт Бойс Уорнес – Гуабира Монтеро

1

21:00

Гремио RS – Фламенго RJ

1X

21:00

Коринтианс SP – Палмейрас SP

1X

21:00

Крузейро MG – Атлетико PR

1 DNB

21:00

Олесунд – Розенборг

2

21:00

Бостън Ривър – Монтевидео Уондърърс

1

21:30

Каракас – Карабобо Валенсия

X

21:30

Ел Танкуе Сислей – Феникс Монтевидео

X

21:30

Серо Монтевидео – Данубио Монтевидео

2

21:45

Реал Мадрид – Лас Палмас

1

21:45

Сасуоло – Милан

2

22:00

Баия BA – Понте Прета SP

1X

22:00

Олимпия Асунсион – Серо Портеньо

г/г

22:00

Торонто – Ню Йорк Ред Булс

1

22:00

Сент Етиен – Лион

X2

22:00

Хутикалпа – Реал Еспаня

1X

22:15

Спортинг Лисабон – Спортинг Брага

1

22:30

Комерсиантес Унидос – Университарио де Депортес

2

23:00

Васко да Гама RJ – Витория Салвадор BA

1

23:00

Чапекоензе SC – Спорт Ресифе PE

г/г

23:00

Замора Баринас – Депортиво Лара

1 DNB

23:00

Сантос де Гуапилес – Кармелита

1

23:00

Вида Ла Сейба – Мотагуа Тегусигалпа

X2

23:00

Коло-Коло Сантяго – Унион Еспаньола

1 DNB

23:05

Ривър Плейт – Бока Хуниорс

X2

23:15

Хорхе Вилстерман – Боливар Ла Пас

г/г

23:45

Монагас Матурин – Естудиантес де Мерида

1

 



Регистрирай се с промо код: 1017