WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 06.01.2018


09:00

  Мелбърн Виктори – Сентръл Коуст Маринърс

над 2.5

Регистрирай се и в Ефбет от тук: Форма за Регистрация!
ВАЖНО: Когато се регистрирате в Ефбет в полето промоционален код въведете КОД: 9970. С този код ще получите бонус 100 лева + безплатни залози.

10:50

  Мелбърн Сити – Уелингтън Финикс

1

13:15

  Лейшоес – Фамаликао

X2

⇒ мачове онлайн ⇐

13:30

  Торино – Болоня

1 DNB

14:00

  Гокулам Керала – Минерва Пенджаб

Х2

14:00

  Атлетико Мадрид – Хетафе

1

14:30

  Ал Насър Кайро – Исмаили Исмаилия

2

14:45

  Флийтууд Таун – Лестър

2

15:00

  Мидълзбро – Съндърланд

1

15:00

  Паниониос Атина – Керкира Корфу

1

15:30

  Полокване Сити – Мамелоди Съндаунс

2

16:00

  УСМ Блида – МК Оран

X2

16:00

  Нортхямптън Таун – Саутенд

2 DNB

16:00

  Беневенто – Сампдория

2 DNB

16:00

  Дженоа – Сасуоло

г/г

16:00

  Милан – Кротоне

1

16:00

  Наполи – Верона

над 2.5

16:00

  СПАЛ – Лацио

2

16:00

  Олимпиакос Никозия – Омония Никозия

X2

16:00

  Газелек Аячо – Гренобъл Фут 38

1

16:00

  Льо Ман – Лил

2

16:00

  Тулуза – Ница

X

16:30

  НортИйст Юнайтед – Гоа

2 DNB

16:30

  Кармартън Таун – Кевн Друидс

2 DNB

16:30

  Конас Кий – Бари Таун Юнайтед

1

16:30

  Ландидно – Бала Таун

Х2

17:00

  НА Хюсеин Дей – КС Константин

X2

17:00

  УСМ Бел-Абес – КР Белуиздад

г/г

17:00

  Оксфорд Юнайтед – Блекпул

1X

17:00

  Плимут – Бъри

1

17:00

  Чарлтън – Олдъм

1X

17:00

  Астън Вила – Питърбъро

1

17:00

  Бирмингам – Бъртън Албион

1X

17:00

  Блекбърн – Хъл Сити

1X

17:00

  Болтън – Хъдърсфийлд

X2

17:00

  Борнемут – Уигън

1

17:00

  Брентфорд – Нотс Каунти

1

17:00

  Донкастър – Рочдейл

1X

17:00

  Екзитър – Уест Бромич

2

17:00

  Ипсуич – Шефилд Юнайтед

12

17:00

  Йоувил – Брадфорд Сити

2

17:00

  Кардиф – Мансфийлд Таун

1

17:00

  Карлайл – Шефилд Уензди

2

17:00

  Ковънтри – Сток Сити

2

17:00

  Куинс Парк Рейнджърс – Милтън

1

17:00

  Манчестър Сити – Бърнли

над 2.5

17:00

  Милоул – Барнзли

1

17:00

  Нюкасъл – Лутън Таун

1

17:00

  Стивънидж Бороу – Рединг

X2

17:00

  Уикъмб – Престън

X2

17:00

  Уотфорд – Бристъл Сити

1

17:00

Уулвърхямптън – Суонзи

1

17:00

Фулъм – Саутхямптън

г/г

17:00

Акрингтън Стенли – Честърфийлд

1

17:00

Гримсби Таун – Моркамб

1X

17:00

Колчестър – Челтнъм Таун

1X

17:00

Форест Грийн Роувърс – Порт Вейл

2

17:00

Бароу – Транмиър Роувърс

X2

17:00

Бромли – Файлд

X

17:00

Гейтсхед – Сътън Юнайтед

X2

17:00

Дагенъм и Редбридж – Хартлипул

1

17:00

Доувър Атлетик – Алдършот Таун

1X

17:00

Ебсфлийт Юнайтед – Честър

1

17:00

Ийстли – Гайзли

г/г

17:00

Лейтън Ориент – Боръм Ууд

X2

17:00

Макълсфийлд Таун – Солихъл Муурс

1

17:00

Мейдънхед Юнайтед – Халифакс Таун

1X

17:00

Рексъм – Торки Юнайтед

1

17:00

Уокинг – Мейдстоун Юнайтед

X2

17:00

Ермис Арадипоу – Пафос

X2

17:00

Витория Гимараеш Б – Насионал Мадейра

X2

17:00

Жил Висенте – Реал СК Кейлуж

1

17:00

Спортинг Брага Б – Спортинг Лисабон Б

X2

17:00

Униао Мадейра – Кова Да Пиедаде

X2

17:00

Брихин Сити – Грийнок Мортън

2

17:00

Дъмбартън – Дънфърмлин

2 DNB

17:00

Ливингстън – Куин ъф Саут

1X

17:00

Сейнт Мирън – Инвърнес КТ

1

17:00

Фолкърк – Дънди Юнайтед

2 DNB

17:00

Алоа Атлетик – Албион Роувърс

1

17:00

Еър Юнайтед – Арброут

1

17:00

Еърдри – Ийст Файф

1 DNB

17:00

Куинс парк ФК – Странрар

X2

17:00

Рейт Роувърс – Форфар Атлетик

1

17:00

Анан Атлетик – Монтроуз

X2

17:00

Елгин Сити – Клайд

1

17:00

Каудънбийт – Единбург Сити

г/г

17:00

Стенхаусмюър – Питърхед

под 2.5

17:00

Стърлинг Албиън – Берик Рейнджърс

1

17:15

ПАОК – Левадиакос

1

17:15

Валенсия – Жирона

1

18:00

Параду АК – УСМ Алжир

X

18:00

Порто Б – Бенфика Б

1

18:00

Санта Клара – Академико Визеу

X2

18:00

СуперСпорт Юнайтед – Кайзер Чийфс

X2

19:00

Рома – Аталанта

1

19:00

Неа Саламина – Аполон Лимасол

2

19:00

Академика Коимбра – Варзин

1

19:00

Гингам – Шамоа Ниор

1

19:30

Норич – Челси

2

19:30

Панайтоликос – АЕК Атина

X2

19:30

Лас Палмас – Ейбар

2

19:30

Кардиф Метрополитън – Абъристуит Таун

1

20:15

Орландо Пайрътс – Барока

X2

20:15

Платинум Старс – Кейптаун Сити

2

21:00

Лион-Дюшер – Ред Стар Париж

X2

21:00

Родес – Консолат Марсилия

1

21:30

Лиерс – Беершот Вилрийк

г/г

21:45

Севиля – Бетис

1

21:45

Каляри – Ювентус

2

22:00

Нанси – Лион

2

22:30

Спортинг Брага – Рио Аве

1



Регистрирай се с промо код: 1017