ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 06.11.2016


12:00

Азербайджан - Висша Лига

АЗАЛ ПФК Баку – Габала

2 ДНБ

12:00

Армения - Висша Лига

Персиба Баликпапан – ПСМ Макасар

1

12:00

Армения - Висша Лига

Персипура Джаяпура – Пусамания Борнео

1

12:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Бандърмаспор – Гиресунспор

Под 2.5

12:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Йени Малатияспор – Юмраниеспор

1

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Серезо Осака – Ехиме ФК

1X

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Теспакусатсу Гунма – Ренофа Ямагучи

Над 2.5

12:30

Турция - Супер Лига

Ризеспор – Аданаспор

1

13:00

Приятелски Срещи - Национални

Йордания – Ирак

Гол/Гол

13:00

Беларус - Премиер Лига

Ислоч Минск – Шахтьор Солигорск

2

13:00

Дания - Суперлига

Одензе – Лингби

2

13:00

Испания - Примера Дивисион

Реал Мадрид – Леганес

1

13:00

Испания - Сегунда Дивисион

Мирандес – Химнастик де Тарагона

1

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Леалтад – Валядолид Б

Над 2.5

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Селта Виго Б – Културал Леонеса

X2

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Аморебиета – Самудио

1

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Бадалона – Гава

1X

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Ебро – Виляреал Б

1

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Л’Оспиталет – Майорка Б

Гол/Гол

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Леванте Б – Лагостера

2

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Прат – Атлетико Балеарес

1X

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Вияновенсе – Мелия

Гол/Гол

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Кордоба Б – Атлетико Манча Реал

1X

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Хумиля – Лорка

Под 2.5

13:15

Португалия - Сегунда Лига

Жил Висенте – Портимонензе

X2

13:15

Португалия - Сегунда Лига

Кова Да Пиедаде – Порто Б

1X

13:30

Беларус - Премиер Лига

Белшина Бобруйск – ФК Слуцк

X2

13:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Менсахеро – Аренас Клуб де Гечо

2 ДНБ

13:30

Италия - Серия А

Пескара – Емполи

1X

13:30

Холандия - Ередивизи

Утрехт – Екселсиор

1

14:00

Азербайджан - Висша Лига

Зира Баку – Карабах Агдам

2

14:00

Англия - Премиършип

Арсенал – Тотнъм

1

14:00

Босна и Херцеговина - Висша Лига

Челик Зеница – Олимпик Сараево

2 ДНБ

14:00

Шотландия - Премиършип

Рос Каунти – Рейнджърс

2

14:30

Босна и Херцеговина - Висша Лига

Младост Добой Какан – Радник Биелина

X2

14:30

Германия - Втора Бундеслига

Айнтрахт Брауншвайг – Хановер 96

1

14:30

Германия - Втора Бундеслига

Зандхаузен – Мюнхен 1860

1

14:30

Германия - Втора Бундеслига

Щутгарт – Арминия Билефелд

1

14:30

Македония - Първа Лига

Брегалница Щип – Вардар Скопие

2 ДНБ

14:30

Македония - Първа Лига

Македония Гьорче Петров – Силекс Кратово

X2

14:30

Македония - Първа Лига

Победа Прилеп – Шкендия 79 Тетово

2

14:30

Македония - Първа Лига

Работнички Скопие – Пелистер Битоля

Гол/Гол

14:30

Македония - Първа Лига

Ренова Джепчище – Шкупи Скопие

1X

14:30

Сърбия - Суперлига

Явор Иваница – Раднички Ниш

X2

14:45

Дания - Първа Дивизия

АБ Гладсаксе – Фремад Амагер

под 2.5

14:45

Дания - Първа Дивизия

Вейле – Фредериция

1X

14:45

Дания - Първа Дивизия

Нествед – Вендсисел

2

14:45

Дания - Първа Дивизия

Роскилде – Кьоге

1X

14:45

Швейцария - Суперлига

Вадуц – Грасхопърс

Гол/Гол

14:45

Швейцария - Суперлига

Лугано – Санкт Гален

1

15:00

Австрия - Бундеслига

Рапид Виена – Волфсбергер

1

15:00

Беларус - Премиер Лига

Неман – Динамо Минск

X2

15:00

Гърция - Супер Лига

Панайтоликос – Лариса

1X

15:00

Дания - Суперлига

Хорсенс – Мидтиланд

2

15:00

Дания - Първа Дивизия

Хобро – Нюкьобинг

1

15:00

Литва - Група за Титлата

ФК Тракай – Стумбрас Каунас

1

15:00

Турция - Супер Лига

Османлиспор – Кайзериспор

1X

15:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Газиантеп ББ – Алтънорду

1X

15:00

Чехия - Национална Лига

Варнсдорф – Опава

2

15:30

Белгия - Първа Дивизия А

Клуб Брюж – Генк

1

15:30

Индия - Супер Лига

Пуна Сити – Атлетико де Колката

Гол/Гол

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Ливорно – Прато

1

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Лупа Рома – Про Пиаченца

Под 2.5

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Олбия – Тутокуойо

X2

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Пистоезе – Арецо

X2

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Понтедера – Кремонезе

2

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Расинг Рома – Алесандрия

2

15:30

Италия - Лега Про - Група С

Акрагас – Мелфи

1X

15:30

Италия - Лега Про - Група С

Виртус Франкавила – Монополи 1966

2 ДНБ

15:30

Холандия - Ередивизи

АЗ Алкмаар – Аякс

2

15:30

Холандия - Ередивизи

Витес – Хераклес

1

16:00

Англия - ФА Къп

Блекпул – Кидерминстър Хариърс

1

16:00

Англия - ФА Къп

Боръм Ууд – Нотс Каунти

Гол/Гол

16:00

Англия - ФА Къп

Мейдстоун Юнайтед – Рочдейл

2

16:00

Англия - ФА Къп

Моркамб – Ковънтри

2

16:00

Англия - ФА Къп

Олфритън Таун – Нюпорт Каунти

2

16:00

Англия - ФА Къп

Шефилд Юнайтед – Лейтън Ориент

1

16:00

Италия - Серия А

Дженоа – Удинезе

1

16:00

Италия - Серия А

Киево – Ювентус

2

16:00

Италия - Серия А

Палермо – Милан

2

16:00

Италия - Серия А

Сасуоло – Аталанта

1X

16:00

Италия - Серия Б

Авелино – Фрозиноне

Под 2.5

16:00

Кипър - Първа Дивизия

Анортозис – Докса Катокопия

1X

16:00

Русия - Премиер Лига

Терек Грозни – Зенит Санкт Петербург

X2

16:00

Русия - Премиер Лига

ФК Ростов – Арсенал Тула

1

16:00

Словения - Първа Лига

Кръшко – Радомлие

1

16:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Сивасспор – Елязъгспор

1

16:00

Франция - Лига 1

Каен – Ница

2

16:00

Хърватска - Първа Лига

Истра 1961 – Цибалия

1

16:00

Чехия - Първа Лига

Слован Либерец – Спарта Прага

X2

16:00

Швейцария - Чалъндж Лига

Волен – Сервет

2

16:00

Швейцария - Чалъндж Лига

Цюрих – Аарау

1

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

АИК Стокхолм – Калмар

1

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Елфсборг – Йоребро

1

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Йостерсунд – Йефле

1

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Малмьо – Хамарби

1

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Норкьопинг – ИФК Гьотеборг

1

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Сундсвал – Юргорден

1

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Хакен – Фалкенберг

1

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Хелзинборг – Йонкьопинг Содра

X2

16:00

Швеция - Първа Дивизия - Север

Бромапойкарна – Васалунд

Гол/Гол

16:15

Англия - Премиършип

Ливърпул – Уотфорд

1

16:15

Англия - Премиършип

Хъл Сити – Саутхямптън

2

16:20

Словакия - Суперлига

Слован Братислава – ДАК Дунайска Стреда

1

16:30

Германия - Бундеслига

РБ Лайпциг – Майнц 05

1

16:30

Полша - Екстракласа

Висла Краков – Гурник Ленчна

1X

16:30

Полша - Екстракласа

Шльонск Вроцлав – Заглембие Любин

X2

17:00

Англия - Премиършип

Суонзи – Манчестър Юнайтед

2

17:00

Белгия - Първа Дивизия Б

Ломел Юнайтед – Унион Сент Жилоаз

12

17:00

Белгия - Първа Дивизия Б

Оуд Хеверле Льовен – Лиерс

Гол/Гол

17:00

Белгия - Първа Дивизия Б

Рьозеларе – Роял Антверпен

Под 2.5

17:00

Белгия - Първа Дивизия Б

Тубиз – Серкъл Брюж

Гол/Гол

17:00

Дания - Суперлига

Виборг – Брьондби

2

17:00

Испания - Сегунда Дивисион

Нумансия – Елче

X2

17:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Реал Хаен – Картахена

2 ДНБ

17:00

Кипър - Първа Дивизия

Аполон Лимасол – Етникос Ахна

1

17:00

Кипър - Първа Дивизия

Неа Саламина – Анагениси Дериния

1

17:00

Люксембург - Национална Дивизия

Виктория Роспорт – Жюнес Канах

X2

17:00

Люксембург - Национална Дивизия

Каерйенг – РМ Хам Бенфика

Гол/Гол

17:00

Мароко - Първа Дивизия

Дифа Ел Хадида – Могреб Тетуан

1X

17:00

Мароко - Първа Дивизия

ХУСА Агадир – Олимпик Сафи

1X

17:00

Португалия - Сегунда Лига

Академико Визеу – Олянензе

1

17:00

Португалия - Сегунда Лига

Варзин – Униао Мадейра

X2

17:00

Португалия - Сегунда Лига

Визела – Витория Гимараеш Б

1

17:00

Португалия - Сегунда Лига

Фамаликао – Фафе

X2

17:00

Португалия - Сегунда Лига

Фреамунде – Лейшоес

1X

17:00

Украйна - Премиер Лига

Черноморец Одеса – Заря Луганск

X2

17:00

Чили - Примера Дивисион

Универсидад Католика – Коло-Коло Сантяго

1X

17:00

Швейцария - Суперлига

Люцерн – Йънг Бойс

2 ДНБ

17:15

Гърция - Супер Лига

Керкира Корфу – Верия

1

17:15

Гърция - Супер Лига

Паниониос Атина – ПАОК

X2

17:15

Испания - Примера Дивисион

Еспаньол – Атлетик Билбао

X2

17:15

Испания - Примера Дивисион

Селта Виго – Валенсия

1

17:30

Австрия - Бундеслига

Алтах – Аустрия Виена

1X

17:30

Австрия - Бундеслига

Матерсбург – Ред Бул Залцбург

2

17:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Исара – Каудал Депортиво

1

17:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Мутилвера – Бойро

X2

17:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Навалкарнеро – УД Логронес

1X

17:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Фуенлабрада – Райо Махадаонда

X2

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Катанзаро – Юве Стабия

2

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Козенца – Казертана

1

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Фиделис Андрия – Вибонезе

1

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Фоджа – Катания

1

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Фонди – Лече

2

17:40

Ирландия - Купа на Ирландия

Корк Сити – Дъндолк

Гол/Гол

17:45

Холандия - Ередивизи

Го Ахед Игълс – Фейенорд

2

17:55

Словения - Първа Лига

Копер – Олимпия Любляна

2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Бургос – Осасуна Б

2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Гихуело – Арандина

1X

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Паленсия – Сомосас

X2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Понтеведра – Понферадина

1

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Расинг Сантандер – Корухо

1

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Расинг Ферол – Туделано

X2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Албасете – СС Рейес

1

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Герника Клуб – Сокуелямос

X2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Лейоа – Толедо

X2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Реал Мадрид Кастиля – Сестао Ривър Клуб

1

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Реал Сосиедад Б – Баракалдо

X2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Елденсе – Барселона Б

2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Лейда Еспортиу – Корнеля

2 ДНБ

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Естремадура – Гранада Б

X2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Линарес Депортиво – Ел Ехидо 2012

12

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Линенсе – Мерида АД

1

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Рекреативо – Ла Рода

1

18:00

Кипър - Първа Дивизия

Апоел Никозия – Кармиотиса Пано Полемидион

1

18:00

Литва - Група за Титлата

Атлантас Клайпеда – Лиетава Йонава

1

18:00

Португалия - Примейра Лига

Морейрензе – Витория Сетубал

1X

18:00

Румъния - Лига I

Астра Гюргево – Пандури

X2

18:00

Русия - Премиер Лига

ЦСКА Москва – Амкар Перм

1X

18:00

Сърбия - Суперлига

Партизан Белград – ФК Нови Пазар

1

18:00

Турция - Супер Лига

Акхисар Беледиеспор – Фенербахче

2

18:00

Турция - Супер Лига

Коняспор – Касъмпаша

Гол/Гол

18:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Гьозтепе – Болуспор

1X

18:00

Франция - Лига 1

Метц – Сент Етиен

X2

18:00

Хърватска - Първа Лига

РНК Сплит – Динамо Загреб

2

18:00

Чехия - Първа Лига

Карвина – Словачко

1

18:00

Южна Африка - Телком Кнокаут

Кайзер Чийфс – Фрий Стейт Старс

1

18:30

Англия - Премиършип

Лестър – Уест Бромич

1

18:30

Германия - Бундеслига

Шалке 04 – Вердер Бремен

1

18:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Атлетико Санлукеньо – Сан Фернандо

2

18:30

Русия - Премиер Лига

ФК Краснодар – ФК Оренбург

1

18:30

Словакия - Суперлига

Жилина – Спартак Търнава

1

18:45

Полша - Първа Лига

Подбескидзе – Гурник Забже

X2

19:00

Аржентина - Примера Дивисион

Банфийлд – Атлетико Рафаела

1

19:00

Белгия - Първа Дивизия А

Андерлехт – Остенде

1X

19:00

Дания - Суперлига

ФК Копенхаген – Сьондерийске

1

19:00

Испания - Сегунда Дивисион

Алмерия – Кордоба

X2

19:00

Испания - Сегунда Дивисион

Реал Овиедо – Луго

1X

19:00

Испания - Сегунда Дивисион

Хетафе – Алкоркон

1X

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Атлетико Сагунтино – Еркулес

X2

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Реал Мурсия – Марбеля

2

19:00

Италия - Серия А

Интер – Кротоне

1

19:00

Италия - Серия А

Фиорентина – Сампдория

1X

19:00

Норвегия - Типелиген

Бран Берген – Сарпсборг 08

1X

19:00

Норвегия - Типелиген

Викинг Ставангер – Волеренга Осло

1X

19:00

Норвегия - Типелиген

Лилестрьом – Молде

X2

19:00

Норвегия - Типелиген

Розенборг – Бодо Глимт

1

19:00

Норвегия - Типелиген

Согндал – Олесунд

12

19:00

Норвегия - Типелиген

Стабек – Старт Кристиансанд

1

19:00

Норвегия - Типелиген

Тромсьо – Од БК

X2

19:00

Норвегия - Типелиген

Хаугесунд – Стрьомгодсет

1X

19:00

Полша - Екстракласа

Легия Варшава – Краковия Краков

1X

19:30

Гърция - Супер Лига

Олимпиакос – Панатинайкос

1

19:30

Испания - Примера Дивисион

Виляреал – Бетис

1

19:30

Италия - Лега Про - Група А

Лукезе – Витербезе

X2

19:30

Италия - Лега Про - Група А

Ренате – Джиана Ерминио

1X

19:30

Италия - Лега Про - Група А

Сиена – Карарезе

Гол/Гол

19:30

Украйна - Премиер Лига

Александрия – Шахтьор Донецк

2

19:30

Украйна - Премиер Лига

Днипро Днепропетровск – Динамо Киев

2

20:00

Израел - Висша Лига

Апоел Ашкелон – Апоел Беер Шева

2

20:00

Мексико - Примера Дивисион

Пумас УНАМ Мексико – Монаркас Морелия

1

20:00

Португалия - Примейра Лига

Порто – Бенфика

Гол/Гол

20:15

Чехия - Първа Лига

Виктория Пилзен – Баумит Яблонец

1

20:30

Румъния - Лига I

Стяуа Букурещ – Виторул Констанца

1X

20:30

Чили - Примера Дивисион

Палестино Сантяго – Депортес Темуко

X2

20:45

Израел - Висша Лига

Макаби Тел Авив – Макаби Петах Тиква

Под 2.5

21:00

Аржентина - Примера Дивисион

Сан Лоренцо де Алмагро – Хуракан Буенос Айрес

1

21:00

Аржентина - Примера Дивисион

Тигре Виктория – Белграно Кордоба

1X

21:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Бока Унидос – Архентинос Хуниорс

2

21:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Браун Адроге – Дъглас Хейг

1X

21:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Гилермо Браун – Спортиво Естудиантес

1X

21:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Сантамарина – Химнасия Хухуй

X

21:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Фландрия – Лос Андес

1X

21:00

Белгия - Първа Дивизия А

КАА Гент – Ваасланд-Беверен

1

21:00

Белгия - Първа Дивизия А

Стандарт Лиеж – Роял Ексел Мускрон

1

21:00

Бразилия - Серия А

Витория Салвадор BA – Атлетико PR

2

21:00

Бразилия - Серия А

Крузейро MG – Флуминензе RJ

X2

21:00

Бразилия - Серия А

Палмейрас SP – Интернасионал RS

1

21:00

Бразилия - Серия А

Санта Круз PE – Америка MG

1

21:00

Испания - Сегунда Дивисион

Реус Депортиу – Леванте

X2

21:00

САЩ - Плейофи

Колорадо Рапидс – Лос Анджелис Галакси

1X

21:00

Уругвай - Примера Дивисион

Данубио Монтевидео – Хувентуд де Лас Пиедрас

1

21:00

Уругвай - Примера Дивисион

Пласа Колония – Бостън Ривър

X2

21:00

Уругвай - Примера Дивисион

Рампла Хуниорс – Ривър Плейт Монтевидео

Гол/Гол

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Месина – Матера

2

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Паганезе – Таранто

Под 2.5

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Реджина – Сиракуза

1X

21:45

Испания - Примера Дивисион

Севиля – Барселона

1

21:45

Италия - Серия А

Рома – Болоня

1

21:45

Франция - Лига 1

Пари Сен Жермен – Рен

1

22:15

Колумбия - Примера А

Хагуарес де Кордоба – Рионегро

X2

22:15

Португалия - Примейра Лига

Спортинг Лисабон – Ароука

1

22:30

Португалия - Примейра Лига

Маритимо – Спортинг Брага

X2

23:00

Аржентина - Примера Дивисион

Талерес Кордоба – Патронато Парана

1

23:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Индепендиенте Ривадавия – Нуева Чикаго

1X

23:00

Ел Салвадор - Примера Дивисион

Мунисипал Лименьо – Пасакина

Под 2.5

23:00

Парагвай - Примера Дивисион

Олимпия Асунсион – Серо Портеньо

1X

23:00

Перу - Примера Дивисион - Втора Фаза

Университарио де Депортес – Алианса Лима

Над 2.5

23:00

САЩ - Плейофи

Ню Йорк Ред Булс – Монреал Импакт

1

23:00

Хондурас - Национална Лига

Платенсе – Реал Сосиедад Токоа

1X

23:00

Чили - Примера Дивисион

Сан Луис Килота – Универсидад де Консепсион

1

23:15

Аржентина - Примера Дивисион

Росарио Сентрал – Индепендиенте

2 ДНБ

23:30

Бразилия - Серия А

Коритиба PR – Атлетико MG

X2

23:30

Бразилия - Серия А

Чапекоензе SC – Фигуерензе SC

1