WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 07.03.2015


 

12:00J1SHONAN
URAWA
2X
13:30QFHIFK
VPS
2X
13:30SLERCIYESSPOR
GENCLERBIRLIGI
1X
14:00D1KALJU NOMME
TAMMEKA TARTU
1
14:00D1SILLAMAE KALEV
PAIDE
2X
14:002BLEINTRACHT BRAU.
ST. PAULI
1
14:002BLAALEN
GREUTHER FURTH
1X
14:00GSAIK
HAMMARBY
1
14:00GSLANDSKRONA BOIS
KRISTIANSTADS
1
14:00PRILLICHOVETS
ZARYA LUGANSK
2
14:15D1DPMM
ALBIREX NIIGATA
1
14:30AFG1HASKOVO
SLAVIA
2
14:30D1CUKARICKI
BORAC CACAK
1
14:30D1MLADOST LUCANI
SPARTAK ZLA. VODA
1X
14:30D1RAD
VOZDOVAC
1
14:30D1RADNICKI 1923
NOVI PAZAR
2X
14:30D1RADNICKI NIS
JAGODINA
2X
14:45QFBRADFORD
READING
1X
15:00L2DIJON
LE HAVRE
1
15:00SLVERIA
ERGOTELIS
1
15:00D1FERENCVAROSI
GYORI ETO
1
15:00PRTEREK GROZNI
CSKA MOSCOW
2X
15:00GSHACKEN
MJALLBY
1X
15:00GSOSTERS
HUDDINGE
1
15:15D1CELJE
MARIBOR
2X
15:30D1 RUZOMBEROK
SPARTAK MYJAVA
2X
16:00D1 DINAMO ZAGREB
ZAGREB
1
16:00D1APOEL
ANORTHOSIS
1
16:00D1ERMIS
APOLLON LIMASSOL
2X
16:00QFSJK
ROPS
1X
16:00BCATANIA
SPEZIA
2X
16:00BCROTONE
TRAPANI
1X
16:00BLATINA
CARPI
2X
16:00BLIVORNO
TERNANA
1
16:00BMODENA
FROSINONE
2X
16:00BPERUGIA
VIRTUS LANCIANO
1X
16:00 
BPESCARA
VICENZA
1X
16:00BPRO VERCELLI
BRESCIA
1X
16:00BVARESE
BOLOGNA
2
16:00SLBALIKESIRSPOR
RIZESPOR
1X
16:30D1FLORA TALLINN
TULEVIK VILJANDI
1
16:30D1TRANS NARVA
LINNAMEESKOND
1X
16:30BLAUGSBURG
WOLFSBURG
2X
16:30BLSCHALKE 04
1899 HOFFENHEIM
1
16:30BLHAMBURGER
BORUSSIA DORTMUND
   2
16:30BLHANNOVER 96
BAYERN MUNICH
2
16:30BLFREIBURG
WERDER BREMEN
2X
16:30D1PIAST GLIWICE
GORNIK ZABRZE
1X
16:30D1WISLA KRAKOW
ZAWISZA BYDGOSZCZ
1
17:00BLSTURM GRAZ
WOLFSBERGER
1X
17:00AFGCSKA SOFIA
BEROE
1
17:00PRQPR
TOTTENHAM
2X
17:00ECHBLACKPOOL
SHEFFIELD WED
2X
17:00ECHCARDIFF
CHARLTON
1X
17:00ECHDERBY
BIRMINGHAM
1
17:00ECHHUDDERSFIELD
ROTHERHAM
1X
17:00ECHIPSWICH
BRENTFORD
1X
17:00ECHMILLWALL
NORWICH
2X
17:00ECHNOTTM FOREST
MIDDLESBROUGH
2X
17:00ECHWIGAN
LEEDS
2X
17:00ECHWOLVES
WATFORD
1X
17:00EL1BARNSLEY
WALSALL
1
17:00EL1COVENTRY
PORT VALE
1X
17:00EL1CRAWLEY TOWN
BRISTOL CITY
2
17:00EL1CREWE
SCUNTHORPE
1X
17:00EL1GILLINGHAM
DONCASTER
1X
17:00EL1MK DONS
PRESTON
1X
17:00EL1PETERBOROUGH
LEYTON ORIENT
1
17:00EL1ROCHDALE
COLCHESTER
1X
17:00EL1SHEFFIELD UTD
FLEETWOOD TOWN
1
17:00EL1SWINDON TOWN
NOTTS COUNTY
1
17:00EL1YEOVIL
OLDHAM
2X
17:00EL2ACCRINGTON
PORTSMOUTH
2X
17:00EL2 WIMBLEDON
YORK
1
17:00EL2BURY
OXFORD UNITED
1
17:00EL2CARLISLE
EXETER
1X
17:00EL2CHELTENHAM
MANSFIELD
1X
17:00EL2HARTLEPOOL
BURTON ALBION
2
17:00EL2LUTON
MORECAMBE
1
17:00EL2PLYMOUTH
NORTHAMPTON
1X
17:00EL2SHREWSBURY
CAMBRIDGE UNITED
1
17:00EL2SOUTHEND
WYCOMBE
1X
17:00EL2STEVENAGE
NEWPORT COUNTY
1X
17:00EL2TRANMERE
DAGENHAM & RED.
2X
17:00D1KECSKEMETI
DIOSGYORI
1X
17:00D1LOMBARD PAPA
DUNAUJVAROS PASE
1
17:00D1PECSI
SZOMBATHELYI
1X
17:00PRMOTHERWELL
KILMARNOCK
2
17:00PRROSS COUNTY
PARTICK
2X
17:00QFINVERNESS
RAITH ROVERS
1X
17:00D1OLIMPIJA LJUBLJANA  
RUDAR VELENJE
1
17:00PDLA CORUNA
SEVILLA
2X
17:00SDNUMANCIA
MIRANDES
1X
17:00GSASSYRISKA
HUDIKSVALLS
1X
17:00GSMALMO
JONKOPINGS SODRA
1
17:00PRMETALIST KHARKOV
SHAKHTER DONETSK
2X
17:15SLASTERAS TRIPOLIS
ATROMITOS ATHINON
1
18:00D1 SPLIT
SLAVEN BELUPO
1X
18:00D1BOHEMIANS 1905
PRIBRAM
1X
18:00D1MLADA BOLESLAV
CESKE BUDEJOVICE
1
18:00D1SLOVACKO
HRADEC KRALOVE
1
18:00D1SLOVAN LIBEREC
TEPLICE
2X
18:00D1VYSOCINA JIHLAVA
JABLONEC
2X
18:00SLNORDSJAELLAND
SONDERJYSKE
1X
18:00L1PSG
LENS
1
18:00L1OTELUL GALATI
BRASOV
1X
18:00PRZENIT
URAL
1
18:00D1DONJI SREM PECINCI
PARTIZAN
2
18:00D1 DOMZALE
KRKA
1
18:30D1DUNAJSKA STREDA
SPORT PODBREZOVA
1X
18:30D1VION ZL. MORAVCE
SLOVAN BRATISLAVA
2X
18:45SLGRASSHOPPER-CLUB
LUZERN
1X
19:00ASAMPDORIA
CAGLIARI
1
19:00BAVELLINO
BARI
1
19:00D1LECHIA GDANSK
BELCHATOW
1X
19:00D1CRVENA ZVEZDA
VOJVODINA
1
19:00D1ZAVRC
LUKA KOPER
1X
19:00PDATHLETIC B
REAL MADRID
2X
19:00SDLUGO
BARCELONA B
1
19:00SLESKISEHIRSPOR
BURSASPOR
2X
19:15SDRACING SANTANDER
OSASUNA
1X
19:30BLRED BULL SALZBURG
ALTACH
1
19:30BLRIED
GRODIG
1X
19:30BLWIENER NEUSTADT
ADMIRA WACKER
1X
19:30QFASTON VILLA
WEST BROM
1
19:30BLMAINZ 05
MONCHENGLADBACH
2X
19:30SLPANTHRAKIKOS
OLYMPIAKOS
2
19:30D1VIDEOTON
NYIREGYHAZA
1
19:30ERDGO AHEAD EAGLES
PSV
2
19:30PRMETALURG ZAP.
METALURG DONETSK
1X
19:45PRBRAY WANDERERS
DROGHEDA UNITED
2X
20:30L1ASTRA GIURGIU
BOTOSANI
1
20:45ERDADO DEN HAAG
HEERENVEEN
2X
20:45ERDHERACLES
VITESSE
2X
21:00JPLCLUB BRUGGE
CHARLEROI
1
21:00JPLGENK
ZULTE-WAREGEM
1
21:00JPLGENT
LIERSE
1
21:00JPLKORTRIJK
CERCLE BRUGGE
1
21:00JPLMECHELEN
STANDARD LIEGE
2X
21:00JPLLOKEREN
ANDERLECHT
2X
21:00JPLMOUSCRON
WESTERLO
1X
21:00JPLOOSTENDE
WAASLAND
1X
21:00L1BASTIA
NICE
1X
21:00L1CAEN
BORDEAUX
2X
21:00L1EVIAN
MONACO
2
21:00L1REIMS
NANTES
2X
21:00L1RENNES
METZ
1
21:00PRLIMERICK
BOHEMIANS
2X
21:00PDELCHE
ALMERIA
1X
21:00SDALBACETE
SABADELL
1
21:00SDTENERIFE
LEGANES
2X
21:00SLBASEL
THUN
1
21:15D1PLZEN
SLAVIA PRAHA
1
21:15PLVITORIA SETUBAL
BELENENSES
2X
21:45AMILAN
VERONA
1
21:45ERDZWOLLE
CAMBUUR
1X
21:45PRSLIGO ROVERS
CORK CITY
1X
22:00PDOLIMPO BB
ROSARIO CENTRAL
2X
23:00PDNUEVA CHICAGOGODOY CRUZ2X
23:00PDGRANADA
MALAGA
2X


Регистрирай се с промо код: 1017