WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 08.04.2017


Оферта от Betfair и BGPrognozi.INFO

10:35

Уелингтън Финикс – Сидни

2

11:00

Кануън – Чонбук Хюндай Моторс

X2

11:00

Йокохама ФК – Киото Санга

1

Супер коефицент 8.00 за Барселона да победи Малага

11:15

Пардубице – Усти над Лабем

X2

11:15

Тринец – Варнсдорф

Гол/Гол

12:00

Шахтьор Караганди – Кайрат Алмати

X2

12:00

Ависпа Фукуока – Мачида Зелвия

1X

12:50

Уестърн Сидни Уондърърс – Мелбърн Виктори

X2

13:00

Левадия Талин – Нарва Транс

1

13:00

Пайде Линнамеесконд – Вапрус Пярну

1

13:00

Актобе – Акжайк

1

13:00

Атирау – Астана

2

13:00

Кайсар Къзълорда – Тобол Костанай

1

13:00

Тараз – Ордабаси Шимкент

X2

13:00

Сибир Новосибирск – ФК Тюмен

X2

13:00

ФК Тамбов – Балтика Калининград

1X

13:00

Йокохама Ф-Маринос – Джубило Ивата

1

13:00

Консадол Сапоро – Токио

2

13:00

Фагиано Окаяма – Звейген Канадзава

1

13:15

Спортинг Ковиля – Бенфика Б

X2

13:30

Чешке Будьовице – Сигма Оломоуц

Гол/Гол

13:45

Сисакет – Након Ратчасима

2

14:00

Кайзерслаутерн – Гройтер Фюрт

X2

14:00

Хайденхайм – Бохум

1X

14:00

Колдинг – Брабранд

X

14:00

Еспаньол – Алавес

1X

14:00

Окжетпес Кокшетау – Иртиш Павлодар

X2

14:00

Криля Советов – Амкар Перм

X2

14:00

Спартак Москва 2 – Волгар Астрахан

1

14:00

Ратчабури – Патая Юнайтед

Гол/Гол

14:00

Стал Каменское – Волин Луцк

1

14:30

Тотнъм – Уотфорд

1

14:30

Волунтари – Търгу Муреш

1

14:30

Гейланг Интернешънъл – Тампайнс Роувърс

1

14:30

Уориърс ФК – Йънг Лайънс

1

14:35

Гуанджоу Евъргранде – Гуанджоу РФ

1

14:35

Хъбей Чайна Форчън – Шанхай Грийнланд

1

15:00

Пърт Глори – Бризбейн Роар

X2

15:00

Веен Висбаден – Рот-Вайс Ерфурт

Гол/Гол

15:00

Вердер Бремен II – Кемницер

X2

15:00

Дуисбург – Зоненхоф Гроссашпах

1X

15:00

Оснабрюк – Халешер

1X

15:00

Падерборн – ФСВ Франкфурт

X2

15:00

Фортуна Кьолн – Шпортфройнде Лоте

X2

15:00

Цвикау – Аален

1X

15:00

Сокол Саратов – Кубан Краснодар

X2

15:00

Сукотай – Нейви

1

15:00

Суфанабури – Чонбури

X2

15:00

Дегерфорш – Норбю

1

15:30

Кремонезе – Лупа Рома

1

15:30

Расинг Рома – Олбия

X2

15:30

Сиена – Ренате

X2

15:30

Генчлербирлиги – Анталияспор

Гол/Гол

16:00

Металеге-БСИ Яйце – Челик Зеница

1X

16:00

Хвидовре – Мариенлист

12

16:00

Апоел Хайфа – Апоел Тел Авив

X2

16:00

Емполи – Пескара

1

16:00

Авелино – Карпи

Гол/Гол

16:00

Асколи – Фрозиноне

X2

16:00

Латина – Виченца

X2

16:00

Пиза – Чезена

X2

16:00

Про Верчели – Виртус Ентела

X2

16:00

Специя – Бари

1X

16:00

Тернана – Салернитана

X2

16:00

Трапани – Перуджа

X2

16:00

Читадела – Беневенто

Гол/Гол

16:00

Докса Катокопия – Етникос Ахна

1

16:00

ФК Тосно – Зенит Санкт Петербург 2

1

16:00

ФК Химки – Енисей Красноярск

Гол/Гол

16:00

Супер Пауър Самут Пракан – Муангтонг Юнайтед

2

16:00

Газиантепспор – Аланияспор

Под 2.5

16:00

Шанлъурфаспор – Самсунспор

Гол/Гол

16:00

ВПС Вааса – Сейняйоен ЯК

X2

16:00

Илвес Тампере – ФК Лахти

1

16:00

ИФК Мариехамн – ЮЯК Ювяскюля

1

16:00

Кеми Кингс – ХИФК Хелзинки

X2

16:00

Ред Стар Париж – Газелек Аячо

X2

16:00

Реймс – Страсбург

Гол/Гол

16:00

Дюнкерк – Шатору

1X

16:00

Хайдук Сплит – Славен

1

16:30

Кьолн – Борусия М’Гладбах

1

16:30

РБ Лайпциг – Байер Леверкузен

1

16:30

Фрайбург – Майнц 05

1

16:30

Хамбургер – Хофенхайм

X2

16:30

Шалке 04 – Волфсбург

1

16:30

Гурник Ленчна – Висла Плоцк

Под 2.5

16:30

Терек Грозни – Арсенал Тула

1

16:30

ДАК Дунайска Стреда – Слован Братислава

X2

16:30

Бала Таун – Кармартън Таун

1

16:30

Нютаун – Кевн Друидс

Гол/Гол

17:00

Рийд – Рапид Виена

Гол/Гол

17:00

Капфенберг – Флоридсдорфер АК

1

17:00

Манчестър Сити – Хъл Сити

1

17:00

Мидълзбро – Бърнли

X2

17:00

Сток Сити – Ливърпул

X2

17:00

Уест Бромич – Саутхямптън

1

17:00

Уест Хям – Суонзи

1

17:00

Бирмингам – Дарби Каунти

2

17:00

Блекбърн – Барнзли

X2

17:00

Бристъл Сити – Уулвърхямптън

X2

17:00

Бъртън Албион – Астън Вила

2

17:00

Кардиф – Брентфорд

Гол/Гол

17:00

Лийдс – Престън

1

17:00

Норич – Рединг

X2

17:00

Нотингам Форест – Хъдърсфийлд

2

17:00

Уигън – Родъръм Юнайтед

1

17:00

Фулъм – Ипсуич

1X

17:00

Бъри – Брадфорд Сити

2

17:00

Джилингам – Милоул

2

17:00

Ковънтри – Питърбъро

2

17:00

Нортхямптън Таун – Шефилд Юнайтед

2

17:00

Олдъм – Флийтууд Таун

X2

17:00

Скънторп – Болтън

Гол/Гол

17:00

Суиндън – Милтън

X2

17:00

Уимбълдън – Бристол Роувърс

Под 2.5

17:00

Уолсол – Оксфорд Юнайтед

Гол/Гол

17:00

Чарлтън – Саутенд

X2

17:00

Честърфийлд – Порт Вейл

12

17:00

Шросбъри Таун – Рочдейл

2

17:00

Акрингтън Стенли – Крю Александра

1X

17:00

Барнет – Лутън Таун

2

17:00

Блекпул – Гримсби Таун

1X

17:00

Донкастър – Мансфийлд Таун

1

17:00

Екзитър – Нюпорт Каунти

1

17:00

Карлайл – Нотс Каунти

1

17:00

Кембридж Юнайтед – Лейтън Ориент

1

17:00

Колчестър – Стивънидж Бороу

Гол/Гол

17:00

Кроули Таун – Плимут

2

17:00

Моркамб – Хартлипул

1X

17:00

Портсмут – Йоувил

1

17:00

Уикъмб – Челтнъм Таун

1

17:00

Алдършот Таун – Торки Юнайтед

1

17:00

Бароу – Уокинг

1

17:00

Брейнтри Таун – Доувър Атлетик

2

17:00

Бромли – Рексъм

X2

17:00

Гайзли – Форест Грийн Роувърс

2

17:00

Гейтсхед – Мейдстоун Юнайтед

1X

17:00

Ийстли – Линкълн Сити

X2

17:00

Макълсфийлд Таун – Дагенъм и Редбридж

Гол/Гол

17:00

Норт Фериби Юнайтед – Боръм Ууд

2

17:00

Сътън Юнайтед – Саутпорт

1

17:00

Транмиър Роувърс – Солихъл Муурс

1

17:00

Честър – Йорк Сити

1X

17:00

Лос Андес – Атлетико Парана

1X

17:00

Витез – Широки Брег

Гол/Гол

17:00

Олборг – Виборг

1

17:00

Майорка – Химнастик де Тарагона

1X

17:00

Кармиотиса Пано Полемидион – Неа Саламина

1

17:00

Мордовия Саранск – Шинник Ярославл

X2

17:00

Гленавон – Балимина Юнайтед

Гол/Гол

17:00

Коулрейн – Клифтънвил

1X

17:00

Линфийлд – Крусейдърс

Под 2.5

17:00

Ардс ФК – Дънганън Суифтс

Гол/Гол

17:00

Балинамалард Юнайтед – Гленторан

1 ДНБ

17:00

Портадаун – Карик Рейнджърс

Гол/Гол

17:00

Кръшко – Рудар Веление

X2

17:00

Рил – Еърбъс ЮК

Под 2.5

17:00

Зирка Кропивницкий – Ворскла Полтава

1 ДНБ

17:00

АФК Ескилстюна – Йоребро

X

17:00

Бромапойкарна – Йоргрите

1

17:00

ГАИС Гьотеборг – Далкурд

X2

17:00

Инвърнес КТ – Сейнт Джонстън

X2

17:00

Партик Тисъл – Мъдъруел

1

17:00

Селтик – Килмарнък

1

17:00

Хамилтън – Рос Каунти

1X

17:00

Хартс – Дънди ФК

1

17:00

Аяр Юнайтед – Куин ъф Саут

X2

17:00

Грийнок Мортън – Хибърниън

X2

17:00

Дънди Юнайтед – Фолкърк

X2

17:00

Дънфърмлин – Рейт Роувърс

1X

17:00

Сейнт Мирън – Дъмбартън

Над 2.5

17:00

Албион Роувърс – Странрар

1 ДНБ

17:00

Еърдри – Брихин Сити

Гол/Гол

17:00

Куинс парк ФК – Питърхед

1 ДНБ

17:00

Ливингстън – Алоа Атлетик

1

17:00

Стенхаусмюър – Ийст Файф

X2

17:00

Берик Рейнджърс – Стърлинг Албиън

12

17:00

Единбург Сити – Каудънбийт

1X

17:00

Елгин Сити – Монтроуз

1X

17:00

Клайд – Анан Атлетик

2

17:00

Форфар Атлетик – Арброут

Гол/Гол

17:15

Реал Мадрид – Атлетико Мадрид

1

17:30

Радник Биелина – Слобода Тузла

1

17:30

Младост Добой Какан – Олимпик Сараево

1

17:30

Арецо – Джиана Ерминио

12

17:30

Комо – Тутокуойо

1X

17:30

Витковице – Зноймо

2

17:30

Графин Влашим – Опава

Гол/Гол

17:30

МАС Таборско – Баник Соколов

1X

17:30

Простейов – Баник Острава

2

17:45

Берое – Локомотив Горна Оряховица

1

18:00

Тубиз – Ломел Юнайтед

1

18:00

Апоел Раанана – Апоел Ашкелон

1X

18:00

Видад Казабланка – КАК Кенитра

1

18:00

Сандеця Нови Сач – Битовия Битов

1

18:00

Пасош Ферейра – Ароука

Гол/Гол

18:00

Факел Воронеж – Нефтехимик Нижнекамск

1

18:00

Злате Моравце – Земплин Михаловце

X2

18:00

Анже – Монако

2

18:00

Бохемианс 1905 Прага – Височина Ихлава

1X

18:00

Словачко – Прибрам

1X

18:00

Универсидад де Чили – Коло-Коло Сантяго

X2

18:15

Бней Йехуда – Апоел Кфар Саба

1X

18:30

Малкия – Ийст Рифа

1

18:30

Ескишехирспор – Адана Демирспор

1

18:40

Ал Етифак Дамам – Ал Халеедж Сайхат

1

18:45

Гурник Забже – Олимпия Груджьондз

X2

18:45

Тун – Лозана Спорт

1

19:00

Клуб Брюж – Шарлероа

1

19:00

Флора Талин – Силамае Калев

1

19:00

Кадис – Луго

1

19:00

Хетафе – Леванте

X2

19:00

Л’Оспиталет – Корнеля

X2

19:00

Аталанта – Сасуоло

1

19:00

Анортозис – Аполон Лимасол

2

19:00

Розенборг – Молде

1

19:00

Погон Шчечин – Арка Гдиня

1X

19:00

Подбескидзе – Знич Прушков

1X

19:00

Зенит Санкт Петербург – Анжи Махачкала

1

19:00

Радомлие – Домжале

2

19:00

Трабзонспор – Бешикташ

2

19:00

Видеотон Фехервар – Вашаш Будапеща

1

19:00

Дебрецен – Дюрмот

1X

19:00

МТК Будапеща – Мезьокьовешд

X2

19:00

Уйпещ – Пакш

X2

19:00

Халадаш Сомбатхей – Хонвед Будапеща

1 ДНБ

19:00

Авранш – Кювили-Руан

X2

19:00

Шамбли – Конкарно

Под 2.5

19:15

Теплице – Слован Либерец

1

19:30

Адмира Вакер Мьодлинг – Матерсбург

1

19:30

Аустрия Виена – Санкт Полтен

1

19:30

Волфсбергер – Алтах

2

19:30

Борнемут – Челси

2

19:30

Шефилд Уензди – Нюкасъл

2

19:30

Байерн Мюнхен – Борусия Дортмунд

1

19:30

Севиля – Депортиво Ла Коруня

1

19:30

Алесандрия – Прато

1

19:30

Карарезе – Витербезе

X2

19:30

Понтедера – Ливорно

X2

19:30

Витес – Хееренвеен

1

20:00

Арсенал Саранди – Нюелс Олд Бойс Росарио

2

20:00

ЦСКА София – Черно море

1

20:00

Ключборк – Заглембие Сосновец

X2

20:00

Риека – Динамо Загреб

1

20:00

Сервет – Ксамакс

12

20:00

Шафхаузен – Киасо

1

20:15

Порто – Белененсеш

1

20:30

Бейтар Йерусалим – Бней Сахнин

1

20:30

Студентеск Яш – Ботошани

1X

20:40

Ал Вехда Мека – Ал Шабаб Рияд

2

20:45

АДО Ден Хааг – Грьонинген

X2

20:45

НЕК Ниймеген – Аякс

2

21:00

Ваасланд-Беверен – Унион Сент Жилоаз

1

21:00

Локерен – Кортрийк

1

21:00

Роял Ексел Мускрон – Ойпен

1X

21:00

Рьозеларе – Генк

2

21:00

Железничар Сараево – Крупа

1

21:00

Мелгар Арекипа – Аякучо

1

21:00

Висла Пулави – ГКС Катовице

2

21:00

Ню Инглънд Революшън – Хюстън Динамо

1

21:00

Чикаго Файър – Кълъмбъс Крю

X

21:00

Бордо – Метц

1

21:00

Дижон – Бастия

1

21:00

Каен – Монпелие

Гол/Гол

21:00

Лион – Лориен

1

21:00

Нанси – Рен

X2

21:00

Грасхопърс – Санкт Гален

X2

21:15

Могреб Тетуан – Дифа Ел Хадида

X2

21:15

Копер – Марибор

2

21:15

Карвина – Славия Прага

2

21:30

Фландрия – Гилермо Браун

2

21:30

Стандарт Лиеж – Сент Трюиден

1

21:30

Райо Валекано – Тенерифе

X2

21:30

Пиаченца – Про Пиаченца

1

21:30

Пистоезе – Лукезе

X2

21:30

ЛКС Нечеча – Висла Краков

Гол/Гол

21:30

Ференцварош – Диошдьор

1

21:30

Уачипато Талкауано – Антофагаста

1

21:35

Нуева Чикаго – Дъглас Хейг

1

21:45

Слиго Роувърс – Бохемианс

2

21:45

УК Дъблин – Атлон Таун

1

21:45

Малага – Барселона

2

21:45

Ювентус – Киево

1

21:45

Го Ахед Игълс – Хераклес

2

22:00

Сан Лоренцо де Алмагро – Сармиенто Хунин

1

22:00

Данубио Монтевидео – Ривър Плейт Монтевидео

X2

22:00

Дефенсор Спортинг – Ел Танкуе Сислей

1X

22:00

Пласа Колония – Серо Монтевидео

X2

22:00

Рампла Хуниорс – Ливърпул Монтевидео

1

22:00

Суд Америка Монтевидео – Расинг Клуб Монтевидео

2

22:00

Феникс Монтевидео – Бостън Ривър

1X

22:30

Спортинг Лисабон – Боавища

1

23:00

Итуано SP – Санто Андре SP

1

23:00

Сао Бенто SP – Мирасол SP

1X

23:00

Ди Си Юнайтед – Ню Йорк Сити

1X

23:15

Атлетико Рафаела – Хуракан Буенос Айрес

1X

23:30

Спортинг Кристал – Спорт Росарио

1

 



Регистрирай се с промо код: 1017