WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 10.09.2016


09:00

Южна Корея - К-Лига Класик

Чонбук Хюндай Моторс – Чуннам Драгонс

1

11:00

Китай - Супер Лига

Ляонин Хууин – Ханджоу Грийнтаун

Гол/Гол

11:15

Чехия - Национална Лига

Пардубице – Опава

2 ДНБ

11:15

Чехия - Национална Лига

Тринец – Сигма Оломоуц

Над 2.5

12:00

Южна Корея - К-Лига Класик

Инчхън Юнайтед – Сеул

2

12:00

Южна Корея - К-Лига Класик

Съннам – Сувон Самсунг Блюуингс

Гол/Гол

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 1

Вегалта Сендай – Йокохама Ф-Маринос

Над 2.5

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 1

Джубило Ивата – Висел Кобе

2

12:30

Русия - Първа Дивизия

ФК Тюмен – Сибир Новосибирск

X2

13:00

Естония - Мейстрилига

Инфонет Талин – Силамае Калев

1

13:00

Русия - Първа Дивизия

Енисей Красноярск – ФК Химки

Над 2.5

13:00

Южна Корея - К-Лига Класик

Поханг Стийлърс – Сувон ФК

1X

13:00

Япония - Джей Лига Дивизия 1

Албирекс Ниигата – Нагоя Грампус

1

13:00

Япония - Джей Лига Дивизия 1

Гамба Осака – Вентфорет Кофу

1

13:00

Япония - Джей Лига Дивизия 1

Кавазаки Фронтейл – Ависпа Фукуока

1

13:00

Япония - Джей Лига Дивизия 1

Кашива Рейсол – Кашима Антлърс

Гол/Гол

13:00

Япония - Джей Лига Дивизия 1

Санфрече Хирошима – Омия Ардижа

1

13:00

Япония - Джей Лига Дивизия 1

Токио – Шонан Белмар

1

13:00

Япония - Джей Лига Дивизия 1

Урава Ред Даймъндс – Саган Тошу

1X

14:00

Германия - Втора Бундеслига

Санкт Паули – Арминия Билефелд

1X

14:00

Германия - Втора Бундеслига

Унион Берлин – Карлсруе

Над 2.5

14:00

Испания - Примера Дивисион

Селта Виго – Атлетико Мадрид

2

14:00

Казахстан - Група за Титлата

Астана – Кайрат Алмати

1X

14:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 2

Нардо – Братвог

Гол/Гол

14:00

Тайланд - Таи Висша Лига

Суфанабури – Након Ратчасима

1

14:00

Тайланд - Таи Висша Лига

Чианграй Юнайтед – БЕК Теро Сасана

1

14:00

Шотландия - Премиършип

Селтик – Рейнджърс

1

14:15

Англия - Национална Лига

Доувър Атлетик – Форест Грийн Роувърс

2

14:30

Англия - Премиършип

Манчестър Юнайтед – Манчестър Сити

1X

14:30

Финландия - Каконен Група А

ПЕПО Лапеенранта – КуФу-98 Куопио

Гол/Гол

14:35

Китай - Супер Лига

Тиендзин Теда – Хенан Джайне

X2

14:35

Китай - Супер Лига

Хъбей Чайна Форчън – Гуанджоу Евъргранде

2

14:35

Китай - Супер Лига

Шандун Лунен – Чанчун Ятай

1

15:00

Беларус - Премиер Лига

Динамо Минск – Нафтан

1

15:00

Германия - Трета Лига

Дуисбург – Вердер Бремен II

1

15:00

Германия - Трета Лига

Майнц 05 II – Магдебург

X2

15:00

Германия - Трета Лига

Фортуна Кьолн – Кемницер

1X

15:00

Германия - Трета Лига

ФСВ Франкфурт – Зоненхоф Гроссашпах

X2

15:00

Германия - Трета Лига

Шпортфройнде Лоте – Ян Регенсбург

2 ДНБ

15:00

Дания - Суперлига

Виборг – Хорсенс

X2

15:00

Латвия - Вирслига

Метта ЛУ Рига – Йелгава

2

15:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 3

Лисеклостер – Флурьо

2

15:00

Русия - Първа Дивизия

Динамо Москва – СКА-Хабаровск

1

15:00

Русия - Първа Дивизия

Нефтехимик Нижнекамск – Факел Воронеж

X2

15:00

Тайланд - Таи Висша Лига

Бурирам Юнайтед – Банкок Глас

Гол/Гол

15:00

Тайланд - Таи Висша Лига

Патая Юнайтед – Ратчабури

2

15:00

Финландия - Каконен Група В

ФК Еспоо – Хонка

2

15:15

Малайзия - Суперлига

Саравак ФА – Келантан

X2

15:30

Казахстан - Група за Изпадане

Акжайк – Тобол Костанай

1

15:30

Русия - Премиер Лига

Амкар Перм – Том Томск

1

15:45

Иран - Про Лига

Трактор Сази Табриз – Персеполис Техеран

12

16:00

Беларус - Премиер Лига

Ислоч Минск – ФК Минск

1X

16:00

Гърция - Супер Лига

Керкира Корфу – Платаниас

Над 2.5

16:00

Естония - Мейстрилига

Флора Талин – Номе Калю

1X

16:00

Исландия - Първа Дивизия

Лейкнир Рейкявик – Хугин

1

16:00

Италия - Серия Б

Авелино – Трапани

1X

16:00

Италия - Серия Б

Асколи – СПАЛ

1X

16:00

Италия - Серия Б

Беневенто – Верона

X2

16:00

Италия - Серия Б

Бреша – Перуджа

X

16:00

Италия - Серия Б

Виченца – Бари

2

16:00

Италия - Серия Б

Новара – Салернитана

X2

16:00

Италия - Серия Б

Про Верчели – Читадела

Гол/Гол

16:00

Италия - Серия Б

Фрозиноне – Латина

1

16:00

Казахстан - Група за Изпадане

Тараз – Жетису Талдикорган

1

16:00

Казахстан - Група за Изпадане

Шахтьор Караганди – Атирау

1

16:00

Малайзия - Суперлига

Кедах – Перак

1

16:00

Малайзия - Суперлига

Пенанг – ПДРМ ФА

Над 2.5

16:00

Малайзия - Суперлига

Селангор – Паханг

1

16:00

Малайзия - Суперлига

Т-Тийм – Фелда Юнайтед

2

16:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 3

Вард Хаугесунд – Айерсун

2

16:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 3

Фриг Осло – Сторд Сунхордланд

1X

16:00

Тайланд - Таи Висша Лига

Осотспа Самут Пракан – Чайнат

Гол/Гол

16:00

Финландия - Икьонен

АС Оулу – Джаз Пори

1

16:00

Финландия - Икьонен

ТПС Турку – КПВ Кокола

1

16:00

Финландия - Икьонен

ЮЯК Ювяскюля – Гранкула ИФК

1

16:00

Финландия - Каконен Група А

Лахти Академия – Гнистан Хелзинки

X2

16:00

Финландия - Каконен Група В

БК-46 Карис – СалПа Сало

1

16:00

Финландия - Каконен Група В

Оланд – ЕсПа Еспоо

1

16:00

Финландия - Каконен Група В

ТПВ Тампере – Викингит Хелзинки

1

16:00

Франция - Лига 2

Льо Авър – Валансиен

1

16:00

Чехия - Първа Лига

Спарта Прага – Млада Болеслав

1

16:00

Швеция - Първа Дивизия - Юг

Квидинг – Одеволд

X2

16:05

Франция - Лига Национал

Шатору – Кретей-Луситанос

1

16:30

Беларус - Премиер Лига

Славия Мозир – Динамо Брест

1

16:30

Германия - Бундеслига

Байер Леверкузен – Хамбургер

1

16:30

Германия - Бундеслига

Волфсбург – Кьолн

1

16:30

Германия - Бундеслига

Дармщат 98 – Айнтрахт Франкфурт

X

16:30

Германия - Бундеслига

Инголщат – Херта Берлин

Гол/Гол

16:30

Германия - Бундеслига

Фрайбург – Борусия М’Гладбах

X2

16:30

Норвегия - Типелиген

Волеренга Осло – Стрьомгодсет

1X

16:30

Полша - Екстракласа

Пяст Гливице – Гурник Ленчна

1

16:30

Уелс - Висша Лига

Абъристуит Таун – Кармартън Таун

Над 2.5

16:30

Уелс - Висша Лига

Ландидно – Нютаун

1

16:45

Иран - Про Лига

Падидех Хорасан Машхад – Естеглал Хузестан

X2

17:00

Австрия - Бундеслига

Щурм Грац – Рапид Виена

1

17:00

Англия - Премиършип

Арсенал – Саутхямптън

1

17:00

Англия - Премиършип

Борнемут – Уест Бромич

1

17:00

Англия - Премиършип

Бърнли – Хъл Сити

Гол/Гол

17:00

Англия - Премиършип

Мидълзбро – Кристъл Палас

1X

17:00

Англия - Премиършип

Сток Сити – Тотнъм

2

17:00

Англия - Премиършип

Уест Хям – Уотфорд

1

17:00

Англия - Чемпиъншип

Брайтън – Брентфорд

1

17:00

Англия - Чемпиъншип

Куинс Парк Рейнджърс – Блекбърн

1

17:00

Англия - Чемпиъншип

Лийдс – Хъдърсфийлд

Под 2.5

17:00

Англия - Чемпиъншип

Норич – Кардиф

1X

17:00

Англия - Чемпиъншип

Престън – Барнзли

1X

17:00

Англия - Чемпиъншип

Родъръм Юнайтед – Бристъл Сити

2

17:00

Англия - Чемпиъншип

Уулвърхямптън – Бъртън Албион

Гол/Гол

17:00

Англия - Чемпиъншип

Фулъм – Бирмингам

1

17:00

Англия - Чемпиъншип

Шефилд Уензди – Уигън

1

17:00

Англия - Първа Лига

Болтън – Милтън

1

17:00

Англия - Първа Лига

Бристол Роувърс – Рочдейл

1

17:00

Англия - Първа Лига

Бъри – Шросбъри Таун

1

17:00

Англия - Първа Лига

Джилингам – Брадфорд Сити

X2

17:00

Англия - Първа Лига

Милоул – Ковънтри

1

17:00

Англия - Първа Лига

Нортхямптън Таун – Уолсол

Гол/Гол

17:00

Англия - Първа Лига

Оксфорд Юнайтед – Суиндън

X2

17:00

Англия - Първа Лига

Олдъм – Честърфийлд

X2

17:00

Англия - Първа Лига

Питърбъро – Порт Вейл

1X

17:00

Англия - Първа Лига

Скънторп – Саутенд

1

17:00

Англия - Първа Лига

Уимбълдън – Шефилд Юнайтед

Гол/Гол

17:00

Англия - Първа Лига

Флийтууд Таун – Чарлтън

1

17:00

Англия - Втора Лига

Йоувил – Хартлипул

X

17:00

Англия - Втора Лига

Карлайл – Лейтън Ориент

1X

17:00

Англия - Втора Лига

Колчестър – Блекпул

Над 2.5

17:00

Англия - Втора Лига

Крю Александра – Екзитър

1X

17:00

Англия - Втора Лига

Лутън Таун – Гримсби Таун

1

17:00

Англия - Втора Лига

Мансфийлд Таун – Барнет

1X

17:00

Англия - Втора Лига

Моркамб – Донкастър

2

17:00

Англия - Втора Лига

Нотс Каунти – Акрингтън Стенли

X

17:00

Англия - Втора Лига

Нюпорт Каунти – Челтнъм Таун

X

17:00

Англия - Втора Лига

Плимут – Кембридж Юнайтед

1

17:00

Англия - Втора Лига

Портсмут – Уикъмб

1

17:00

Англия - Втора Лига

Стивънидж Бороу – Кроули Таун

Под 2.5

17:00

Англия - Национална Лига

Алдършот Таун – Честър

1

17:00

Англия - Национална Лига

Бароу – Боръм Ууд

1X

17:00

Англия - Национална Лига

Брейнтри Таун – Гейтсхед

2

17:00

Англия - Национална Лига

Бромли – Макълсфийлд Таун

2

17:00

Англия - Национална Лига

Гайзли – Уокинг

2

17:00

Англия - Национална Лига

Ийстли – Саутпорт

1

17:00

Англия - Национална Лига

Норт Фериби Юнайтед – Мейдстоун Юнайтед

2

17:00

Англия - Национална Лига

Рексъм – Сътън Юнайтед

1X

17:00

Англия - Национална Лига

Солихъл Муурс – Дагенъм и Редбридж

2

17:00

Англия - Национална Лига

Торки Юнайтед – Йорк Сити

Над 2.5

17:00

Англия - Национална Лига

Транмиър Роувърс – Линкълн Сити

1

17:00

Беларус - Премиер Лига

ФК Слуцк – БАТЕ Борисов

2

17:00

Дания - Суперлига

ФК Копенхаген – Одензе

1

17:00

Исландия - Първа Дивизия

Тор Акурейри – Гриндавик

2

17:00

Испания - Примера Дивисион

Реал Мадрид – Осасуна

1

17:00

Испания - Сегунда Дивисион

Луго – Севиля Атлетико

1

17:00

Латвия - Вирслига

БФЦ Даугавпилс – ФК Лиепая

2

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 1

ФК Фолло – Киелсос

1

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 2

Елверум – Хьонефос

1

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 2

Стьордалс Блинк – Бюасен

Под 2.5

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 3

Фана Берген – Нест-Сотра

2

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 3

Фьоде – Фюлингсдален

2

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 4

Аскер – Нутоден

2

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 4

Виндбярт – Тьонсберг

1

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 4

Йорн-Хутен – Мос ФК

2

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 4

Пош Гренланд – Арендал

2

17:00

Полша - Първа Лига

Олимпия Груджьондз – Гурник Забже

1

17:00

Северна Ирландия - Премиършип

Ардс ФК – Гленторан

1

17:00

Северна Ирландия - Премиършип

Балимина Юнайтед – Клифтънвил

Над 2.5

17:00

Северна Ирландия - Премиършип

Гленавон – Балинамалард Юнайтед

1

17:00

Северна Ирландия - Премиършип

Коулрейн – Карик Рейнджърс

1

17:00

Северна Ирландия - Премиършип

Крусейдърс – Дънганън Суифтс

1

17:00

Северна Ирландия - Премиършип

Линфийлд – Портадаун

1

17:00

Турция - Супер Лига

Истанбул Башакшехир – Касъмпаша

1

17:00

Украйна - Премиер Лига

Заря Луганск – Стал Каменское

1

17:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Елфсборг – Калмар

1

17:00

Швеция - Суперетан Лига

Дегерфорш – Варберг БоИС

Гол/Гол

17:00

Швеция - Първа Дивизия - Север

Акрополис – Васалунд

X2

17:00

Швеция - Първа Дивизия - Север

Нюкьопинг – Енскеде

1X

17:00

Швеция - Първа Дивизия - Север

Слейпнер – Питео

Над 2.5

17:00

Швеция - Първа Дивизия - Юг

Оскаршхамн АИК – Йостерс

2

17:00

Шотландия - Премиършип

Абърдийн – Инвърнес КТ

1

17:00

Шотландия - Премиършип

Дънди ФК – Килмарнък

1

17:00

Шотландия - Премиършип

Партик Тисъл – Сейнт Джонстън

1

17:00

Шотландия - Премиършип

Рос Каунти – Мъдъруел

1

17:00

Шотландия - Премиършип

Хартс – Хамилтън

1

17:00

Шотландия - Чемпиъншип

Аяр Юнайтед – Грийнок Мортън

X2

17:00

Шотландия - Чемпиъншип

Дъмбартън – Хибърниън

2

17:00

Шотландия - Чемпиъншип

Дънфърмлин – Дънди Юнайтед

1

17:00

Шотландия - Чемпиъншип

Рейт Роувърс – Фолкърк

1

17:00

Шотландия - Чемпиъншип

Сейнт Мирън – Куин ъф Саут

Под 2.5

17:00

Шотландия - Първа Лига

Албион Роувърс – Стенхаусмюър

1

17:00

Шотландия - Първа Лига

Алоа Атлетик – Ливингстън

1

17:00

Шотландия - Първа Лига

Брихин Сити – Еърдри

1X

17:00

Шотландия - Първа Лига

Ийст Файф – Странрар

1

17:00

Шотландия - Първа Лига

Питърхед – Куинс парк ФК

X2

17:00

Шотландия - Втора Лига

Анан Атлетик – Форфар Атлетик

2

17:00

Шотландия - Втора Лига

Берик Рейнджърс – Елгин Сити

1

17:00

Шотландия - Втора Лига

Клайд – Арброут

Над 2.5

17:00

Шотландия - Втора Лига

Монтроуз – Каудънбийт

1X

17:00

Шотландия - Втора Лига

Стърлинг Албиън – Единбург Сити

1

17:15

Иран - Про Лига

Саба Кум – Зоб Ахан Исфахан

X2

17:15

Иран - Про Лига

Сепахан Исфахан – Пейкан Техеран

1

17:20

Иран - Про Лига

Фулад Хузестан Ахваз – Сайпа Карадж

2

17:30

Италия - Лега Про - Група В

Анкона – Басано Виртус

X

17:30

Италия - Лега Про - Група В

Лумецане – Губио

Гол/Гол

17:30

Италия - Лега Про - Група В

Самбенедетезе – Мантова

1

17:30

Италия - Лега Про - Група В

Сантарканджело – Парма

X2

17:30

Италия - Лега Про - Група В

Судтирол – ФералпиСало

1X

17:30

Румъния - Лига I

Волунтари – Поли Тимишоара

1

17:30

Сърбия - Суперлига

Спартак Суботица – Явор Иваница

1

17:30

Чехия - Национална Лига

Графин Влашим – Баник Острава

2

18:00

Беларус - Премиер Лига

Шахтьор Солигорск – Гранит Микашевичи

1

18:00

Естония - Мейстрилига

Левадия Талин – Нарва Транс

1

18:00

Кипър - Първа Дивизия

АЕЗ Закакиу – Аполон Лимасол

2

18:00

Кипър - Първа Дивизия

АЕК Ларнака – Кармиотиса Пано Полемидион

1

18:00

Кипър - Първа Дивизия

Арис Лимасол – Анортозис

Под 2.5

18:00

Кипър - Първа Дивизия

Ермис Арадипоу – Анагениси Дериния

1

18:00

Полша - Първа Лига

Хробри Глогов – ГКС Тихи

X2

18:00

Португалия - Примейра Лига

Белененсеш – Насионал Мадейра

1X

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Визела – Спортинг Брага Б

Гол/Гол

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Униао Мадейра – Олянензе

1

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Фамаликао – Фреамунде

1X

18:00

Русия - Премиер Лига

ФК Оренбург – Анжи Махачкала

X2

18:00

Русия - Първа Дивизия

Балтика Калининград – ФК Тамбов

1X

18:00

Русия - Първа Дивизия

Волгар Астрахан – Спартак Москва 2

Гол/Гол

18:00

Русия - Първа Дивизия

Шинник Ярославл – Мордовия Саранск

1

18:00

Словакия - Суперлига

Тренчин – Спартак Търнава

1

18:00

Франция - Лига 1

Лион – Бордо

1

18:00

Хърватска - Първа Лига

РНК Сплит – Истра 1961

1X

18:00

Чехия - Първа Лига

Храдец Кралове – Прибрам

1

18:00

Чехия - Национална Лига

МАС Таборско – Фридек-Мистек

1

18:00

Чехия - Национална Лига

Простейов – Зноймо

2

18:00

Чили - Примера Дивисион

Депортес Икике – Универсидад де Консепсион

1

18:00

Швеция - Първа Дивизия - Север

Карлстад Юнайтед – Браге

2

18:15

Гърция - Супер Лига

Паниониос Атина – Астерас Триполис

X

18:30

Беларус - Премиер Лига

Городея – Крумкачи Минск

1

18:30

Русия - Първа Дивизия

Спартак Налчик – Луч-Енергия Владивосток

1

19:00

Азербайджан - Висша Лига

Нефтчи Баку – Габала

Под 2.5

19:00

Алжир - Национален Шампионат

Олимпик де Медеа – ЕС Сетиф

X2

19:00

Алжир - Национален Шампионат

РК Релизан – МК Оран

X2

19:00

Беларус - Премиер Лига

Неман – Белшина Бобруйск

Над 2.5

19:00

Белгия - Първа Дивизия А

Ойпен – Остенде

Под 2.5

19:00

България - Първа ПФЛ

Славия – Локомотив Пловдив

2

19:00

Исландия - Висша Лига

КР Рейкявик – Вестманаейяр

Гол/Гол

19:00

Испания - Сегунда Дивисион

Реус Депортиу – Нумансия

1X

19:00

Испания - Сегунда Дивисион

Тенерифе – Валядолид

1X

19:00

Италия - Серия А

Ювентус – Сасуоло

1

19:00

Кипър - Първа Дивизия

Омония Никозия – Докса Катокопия

1

19:00

Латвия - Вирслига

Ригас – Вентспилс

2

19:00

Норвегия - Типелиген

Бран Берген – Викинг Ставангер

1

19:00

Полша - Екстракласа

Корона Келце – Арка Гдиня

Гол/Гол

19:00

Полша - Първа Лига

Битовия Битов – Сандеця Нови Сач

X2

19:00

Полша - Първа Лига

Заглембие Сосновец – Ключборк

1

19:00

Русия - Първа Дивизия

Зенит Санкт Петербург 2 – ФК Тосно

X2

19:00

Русия - Първа Дивизия

Кубан Краснодар – Сокол Саратов

1X

19:00

Турция - Супер Лига

Кайзериспор – Галатасарай

X

19:00

Унгария - НП I

Вашаш Будапеща – Пакш

1

19:00

Унгария - НП I

Видеотон Фехервар – Халадаш Сомбатхей

2

19:00

Унгария - НП I

Дебрецен – Уйпещ

X2

19:00

Унгария - НП I

Дюрмот – Диошдьор

2

19:00

Унгария - НП I

Мезьокьовешд – Хонвед Будапеща

2

19:00

Швеция - Суперетан Лига

Фрей Тебю – Далкурд

X2

19:15

Испания - Примера Дивисион

Малага – Виляреал

1X

19:15

Испания - Примера Дивисион

Севиля – Лас Палмас

1

19:15

Словения - Първа Лига

Рудар Веление – Целие

1

19:15

Уелс - Висша Лига

Рил – Еърбъс ЮК

1

19:30

Австрия - Бундеслига

Алтах – Матерсбург

1

19:30

Австрия - Бундеслига

Аустрия Виена – Волфсбергер

1

19:30

Австрия - Бундеслига

Санкт Полтен – Рийд

1

19:30

Англия - Премиършип

Ливърпул – Лестър

1

19:30

Англия - Чемпиъншип

Дарби Каунти – Нюкасъл

X

19:30

Германия - Бундеслига

РБ Лайпциг – Борусия Дортмунд

2

19:30

Италия - Лега Про - Група А

Арецо – Сиена

1

19:30

Италия - Лега Про - Група В

Венеция – Реджиана

1

19:30

Италия - Лега Про - Група В

Порденоне – Терамо

Гол/Гол

19:30

Холандия - Ередивизи

АЗ Алкмаар – Вилем II

1

19:30

Холандия - Ередивизи

Цволе – Утрехт

Над 2.5

20:00

Аржентина - Примера Дивисион

Олимпо Баия Бланка – Ланус

X2

20:00

Еквадор - Серия А

Универсидад Католика Кито – ЛДУ Кито

1

20:00

Исландия - Висша Лига

Викингур Рейкявик – Фьолнир Рейкявик

Под 2.5

20:00

Кипър - Първа Дивизия

Неа Саламина – Апоел Никозия

2

20:00

Полша - Първа Лига

Знич Прушков – Подбескидзе

2

20:00

Словакия - Суперлига

Земплин Михаловце – Жилина

2

20:00

Словакия - Суперлига

Злате Моравце – ДАК Дунайска Стреда

1

20:00

Словакия - Суперлига

Сеница – Ружомберок

2

20:00

Словакия - Суперлига

Слован Братислава – Спартак Миява

1

20:00

Словакия - Суперлига

Татран Прешов – Шпорт Подбрезова

2

20:00

Сърбия - Суперлига

Вождовац Белград – Раднички Ниш

X2

20:00

Сърбия - Суперлига

Металац – ФК Нови Пазар

1

20:00

Сърбия - Суперлига

Младост Лучани – Радник Сурдулица

1

20:00

Сърбия - Суперлига

Напредак Крушевац – Чукарички

1

20:00

Сърбия - Суперлига

Цървена Звезда Белград – Бачка Бачка Паланка

1

20:00

Тунис - Лига 1 Група А

Зарзис – Етоил дю Сахел Сус

2

20:00

Турция - Супер Лига

Аданаспор – Газиантепспор

1X

20:00

Турция - Супер Лига

Генчлербирлиги – Аланияспор

1

20:00

Хърватска - Първа Лига

Динамо Загреб – Осиек

Гол/Гол

20:00

Швейцария - Чалъндж Лига

Аарау – Ле Монт

1

20:00

Швейцария - Чалъндж Лига

Ксамакс – Шафхаузен

1

20:15

Португалия - Примейра Лига

Спортинг Лисабон – Морейрензе

1

20:30

Гърция - Супер Лига

Левадиакос – Панатинайкос

2

20:30

Румъния - Лига I

Клуж – Университатя Крайова

2

20:30

Русия - Премиер Лига

ЦСКА Москва – Терек Грозни

1

20:45

Аржентина - Примера Дивисион

Банфийлд – Колон Санта Фе

X2

20:45

Перу - Примера Дивисион - Втора Фаза

Хуан Аурих – Дефенсор Ла Бокана

1

20:45

Полша - Първа Лига

Стомил Олщин – Миедж Легница

1X

20:45

Холандия - Ередивизи

НЕК Ниймеген – ПСВ Айндховен

2

21:00

Алжир - Национален Шампионат

ЖС Кабилие – УСМ Ел Хараш

1

21:00

Алжир - Национален Шампионат

МК Алжир – КА Батна

1

21:00

Алжир - Национален Шампионат

УСМ Бел-Абес – НА Хюсеин Дей

X

21:00

Белгия - Първа Дивизия А

Кортрийк – Вестерло

1

21:00

Белгия - Първа Дивизия А

Мехелен – Сент Трюиден

1

21:00

Белгия - Първа Дивизия Б

Серкъл Брюж – Унион Сент Жилоаз

1X

21:00

Испания - Сегунда Дивисион

Леванте – Сарагоса

1

21:00

Франция - Лига 1

Анже – Дижон

1X

21:00

Франция - Лига 1

Бастия – Тулуза

X

21:00

Франция - Лига 1

Гингам – Монпелие

1X

21:00

Франция - Лига 1

Лил – Монако

Над 2.5

21:00

Франция - Лига 1

Лориен – Нанси

1X

21:00

Чили - Примера Дивисион

Палестино Сантяго – Сантяго Уондърърс

Гол/Гол

21:00

Швейцария - Суперлига

Базел – Грасхопърс

1

21:00

Швейцария - Суперлига

Йънг Бойс – Люцерн

1

21:15

България - Първа ПФЛ

Нефтохимик Бургас – Левски София

2

21:15

Словения - Първа Лига

Копер – Кръшко

1

21:15

Словения - Първа Лига

Марибор – Радомлие

1

21:15

Турция - Супер Лига

Бешикташ – Кардемир Карабукспор

1

21:30

Белгия - Първа Дивизия А

Роял Ексел Мускрон – Зулте Варегем

2

21:30

Ирландия - Висша Дивизия

Лонгфорд Таун – Брей Уондърърс

2

21:30

Ирландия - Купа на Ирландия

Сейнт Патрикс – Коб Рамблърс

1

21:30

Испания - Примера Дивисион

Барселона – Алавес

1

21:30

Италия - Лега Про - Група В

Модена – Мачератезе 1922

1

21:30

Италия - Лега Про - Група В

Падуа – Форли

1

21:30

Полша - Екстракласа

ЛКС Нечеча – Легия Варшава

X2

21:30

Унгария - НП I

МТК Будапеща – Ференцварош

2

21:45

Италия - Серия А

Палермо – Наполи

2

21:45

Холандия - Ередивизи

Екселсиор – Хераклес

Гол/Гол

21:45

Холандия - Ередивизи

Хееренвеен – Твенте

1

22:00

Аржентина - Примера Дивисион

Сан Мартин Сан Хуан – Расинг Клуб

X2

22:00

Бразилия - Серия Б

Авай SC – Крисиума SC

12

22:00

Бразилия - Серия Б

Парана Клуб PR – Лондрина PR

X2

22:30

Бразилия - Серия Б

Васко да Гама RJ – Оесте SP

1

22:30

Бразилия - Серия Б

Наутико PE – Баия BA

Над 2.5

22:30

Португалия - Примейра Лига

Порто – Витория Гимараеш

1

23:00

Алжир - Национален Шампионат

КС Константин – МО Бежая

1

23:00

Аржентина - Примера Дивисион

Унион Санта Фе – Алдосиви Мар дел Плата

Под 2.5

23:00

Еквадор - Серия А

Фуерса Амария – Аукас Кито

1

23:00

Перу - Примера Дивисион - Втора Фаза

Спортинг Кристал – Реал Гаркиласо

1

23:15

Колумбия - Примера А

Атлетико Букараманга – Атлетико Насионал

X2

23:30

Чили - Примера Дивисион

Депортес Темуко – Сан Луис Килота

1X



Регистрирай се с промо код: 1017