WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 09.09.2017


11:00

Персиб Бандунг – Семен Паданг

1

11:00

Персиба Баликпапан – Персегрес Гресик Юнайтед

1

СAMO ДНЕС

Коефицент 10,00 Барселона да победи Еспаньол

12:00

Вентфорет Кофу – Шимизу Ес-Пулс

X2

12:00

Ависпа Фукуока – Ехиме ФК

1

⇒ Вижте новата секция:
Гледай футбол безплатно в интернет!

12:00

Йокохама ФК – Звейген Канадзава

1

12:00

Мито Холихок – Гифу

1X

12:00

Монтедио Ямагата – Киото Санга

1 DNB

12:00

Нагоя Грампус – Оита Тринита

1X

12:00

Ренофа Ямагучи – Шонан Белмар

2

12:30

Кашима Антлърс – Омия Ардижа

1

13:00

СХБ Дананг – Кан Тхо

1X

13:00

Силамае Калев – Нарва Транс

Г/Г

13:00

Сеул – Чеджу Юнайтед

Г/Г

13:00

Улсан Хюндай – Сангжу Сангму

1

13:00

Албирекс Ниигата – Санфрече Хирошима

Под 2.5

13:00

Гамба Осака – Висел Кобе

1

13:00

Кавазаки Фронтейл – Йокохама Ф-Маринос

1X

13:00

Токио – Серезо Осака

X2

13:00

Урава Ред Даймъндс – Кашива Рейсол

2

13:15

Оливейрензе – Порто Б

X2

14:00

Арминия Билефелд – Дуисбург

1

14:00

Инголщат – Ерцгебирге Ауе

Над 2.5

14:00

Холщайн Кил – Кайзерслаутерн

1

14:00

Реал Мадрид – Леванте

1

14:00

Астана – Атирау

1

14:00

ФК Тосно – Анжи Махачкала

1

14:30

Манчестър Сити – Ливърпул

1

14:30

Бхаянгкара ФК – Персипура Джаяпура

Над 2.5

14:30

Гейланг Интернешънъл – Балестиер Халса

1

14:30

Тампайнс Роувърс – Хоуганг Юнайтед

1

14:30

Металург Бекабад – Пахтакор Ташкент

Г/Г

14:35

Шандун Лунен – Дзянсу Сънинг

1

14:35

Шанхай ШИПГ – Тиендзин Теда

1

15:00

Мансфийлд Таун – Гримсби Таун

1

15:00

Вюрцбургер Кикерс – Падерборн

2

15:00

Зоненхоф Гроссашпах – Оснабрюк

Г/Г

15:00

Кемницер – Карлсруе

Под 2.5

15:00

Магдебург – Ханза Рощок

1

15:00

Рот-Вайс Ерфурт – Карл Цайс Йена

1X

15:00

Халешер – Веен Висбаден

2

15:00

Шпортфройнде Лоте – Унтерхахинг

2

15:00

Акжайк – Окжетпес Кокшетау

12

15:00

Спартакс Юрмала – Вентспилс

1

15:00

Хьонефос – Вард Хаугесунд

X2

15:45

Гурник Ленчна – Подбескидзе

1X

16:00

Интер Баку – Капаз Ганджа

1X

16:00

Астерас Триполис – Ламия

Над 2.5

16:00

Танта – Ал Насър Кайро

1X

16:00

Авелино – Фоджа

Г/Г

16:00

Асколи – Новара

X

16:00

Бари – Венеция

1

16:00

Карпи – Салернитана

1X

16:00

Палермо – Емполи

1X

16:00

Про Верчели – Кремонезе

X

16:00

Специя – Виртус Ентела

1

16:00

Тернана – Чезена

X

16:00

Ланс – Лориен

X

16:00

Гренобъл Фут 38 – Ред Стар Париж

Г/Г

16:00

Одеволд – Мялби

2

16:30

Шахтьор Солигорск – Крумкачи Минск

1

16:30

Аугсбург – Кьолн

Г/Г

16:30

Борусия М’Гладбах – Айнтрахт Франкфурт

1

16:30

Волфсбург – Хановер 96

1

16:30

Майнц 05 – Байер Леверкузен

Под 2.5

16:30

Фрайбург – Борусия Дортмунд

2

16:30

Корона Келце – Сандеця Нови Сонч

1X

16:30

ФК Ростов – Арсенал Тула

1

16:30

Абъристуит Таун – Кардиф Метрополитън

2

16:30

Бангор Сити – Кармартън Таун

1

16:30

Бари Таун Юнайтед – Нютаун

X2

17:00

ЛАСК Линц – Щурм Грац

12

17:00

Арсенал – Борнемут

1

17:00

Брайтън – Уест Бромич

X

17:00

Евертън – Тотнъм

12

17:00

Лестър – Челси

2

17:00

Саутхямптън – Уотфорд

1

17:00

Астън Вила – Брентфорд

1

17:00

Болтън – Мидълзбро

X2

17:00

Куинс Парк Рейнджърс – Ипсуич

1

17:00

Лийдс – Бъртън Албион

1

17:00

Норич – Бирмингам

1

17:00

Престън – Барнзли

1

17:00

Рединг – Бристъл Сити

Г/Г

17:00

Съндърланд – Шефилд Юнайтед

1X

17:00

Уулвърхямптън – Милоул

1

17:00

Фулъм – Кардиф

1X

17:00

Бристол Роувърс – Уолсол

Г/Г

17:00

Нортхямптън Таун – Донкастър

2

17:00

Оксфорд Юнайтед – Джилингам

1

17:00

Питърбъро – Брадфорд Сити

Под 2.5

17:00

Плимут – Милтън

Г/Г

17:00

Родъръм Юнайтед – Бъри

1

17:00

Рочдейл – Блекбърн

Под 2.5

17:00

Скънторп – Блекпул

1X

17:00

Уимбълдън – Портсмут

Г/Г

17:00

Флийтууд Таун – Олдъм

1

17:00

Чарлтън – Саутенд

1

17:00

Шросбъри Таун – Уигън

X2

17:00

Акрингтън Стенли – Карлайл

1

17:00

Барнет – Кембридж Юнайтед

12

17:00

Йоувил – Челтнъм Таун

Под 2.5

17:00

Ковънтри – Порт Вейл

1

17:00

Колчестър – Кроули Таун

1X

17:00

Крю Александра – Честърфийлд

Г/Г

17:00

Лутън Таун – Суиндън

1

17:00

Нотс Каунти – Моркамб

1

17:00

Нюпорт Каунти – Уикъмб

Г/Г

17:00

Стивънидж Бороу – Линкълн Сити

1X

17:00

Форест Грийн Роувърс – Екзитър

X2

17:00

Алдършот Таун – Доувър Атлетик

1X

17:00

Боръм Ууд – Лейтън Ориент

2

17:00

Гайзли – Ийстли

Г/Г

17:00

Мейдстоун Юнайтед – Уокинг

X2

17:00

Солихъл Муурс – Макълсфийлд Таун

2

17:00

Сътън Юнайтед – Гейтсхед

1

17:00

Торки Юнайтед – Рексъм

Под 2.5

17:00

Транмиър Роувърс – Бароу

1

17:00

Файлд – Бромли

X2

17:00

Халифакс Таун – Мейдънхед Юнайтед

12

17:00

Хартлипул – Дагенъм и Редбридж

X2

17:00

Честър – Ебсфлийт Юнайтед

X2

17:00

Орхус – Рандерс

1

17:00

КР Рейкявик – Вестманаейяр

1

17:00

Лейкнир Фаскрудсфирди – Хаукар Хафнарфьордур

2

17:00

Хуеска – Севиля Атлетико

1

17:00

Реал Унион – Витория-Гастейс

1

17:00

Метта ЛУ Рига – ФК Лиепая

2

17:00

Шайд – Киелсос

1

17:00

Одра Ополе – Заглембие Сосновец

1

17:00

Раков Ченстохова – Стал Мелец

X2

17:00

Ардс ФК – Коулрейн

2

17:00

Балинамалард Юнайтед – Крусейдърс

2

17:00

Клифтънвил – Дънганън Суифтс

1

17:00

Линфийлд – Гленторан

1

17:00

Уорънпойнт Таун – Балимина Юнайтед

Под 2.5

17:00

Анкаран Хрватини – Горица

2

17:00

Бачка Бачка Паланка – Раднички Ниш

2

17:00

Кардемир Карабукспор – Бешикташ

1X

17:00

Сивасспор – Кайзериспор

1X

17:00

Анкарагуджу – Балъкесирспор

Г/Г

17:00

Денизлиспор – Елязъгспор

2

17:00

Шахтьор Донецк – Заря Луганск

1

17:00

КПВ Кокола – Яро

1

17:00

Хонка – Екеняс ИФ

1

17:00

Петровац – Зета Голубовци

2

17:00

Слован Либерец – Виктория Пилзен

X2

17:00

Йостерсунд – АФК Ескилстюна

1

17:00

Варберг БоИС – Вернаму

1X

17:00

Фрей Тебю – Атвидаберг

Над 2.5

17:00

Карлскруна – Енгелхолм

1X

17:00

Оскаршхамн АИК – Утсиктенс

Под 2.5

17:00

Хускварна – Розенгард 1917

1X

17:00

Шьовде АИК – Квидинг

1X

17:00

Мъдъруел – Килмарнък

1X

17:00

Рейнджърс – Дънди ФК

1

17:00

Рос Каунти – Партик Тисъл

1

17:00

Сейнт Джонстън – Хибърниън

1

17:00

Хартс – Абърдийн

2

17:00

Брихин Сити – Фолкърк

1

17:00

Грийнок Мортън – Дънфърмлин

X2

17:00

Дънди Юнайтед – Дъмбартън

1

17:00

Ливингстън – Куин ъф Саут

2

17:00

Сейнт Мирън – Инвърнес КТ

1

17:00

Алоа Атлетик – Форфар Атлетик

1

17:00

Арброут – Албион Роувърс

1

17:00

Ийст Файф – Куинс парк ФК

1

17:00

Рейт Роувърс – Еър Юнайтед

1

17:00

Странрар – Еърдри

2

17:00

Единбург Сити – Берик Рейнджърс

2

17:00

Елгин Сити – Анан Атлетик

1

17:00

Питърхед – Монтроуз

1

17:00

Стенхаусмюър – Каудънбийт

1

17:00

Стърлинг Албиън – Клайд

1

17:15

Валенсия – Атлетико Мадрид

X2

17:30

Пирин Благоевград – Локомотив Пловдив

X2

18:00

Лиерс – Вестерло

1X

18:00

Макаби Тел Авив – Бней Сахнин

1

18:00

Осасуна Б – Каудал Депортиво

1X

18:00

РСБ Беркан – ИР Танжер

1X

18:00

ШР Ал Хосейма – ХУСА Агадир

1X

18:00

Тондела – Пасош Ферейра

1X

18:00

Витория Гимараеш Б – Академика Коимбра

1X

18:00

Ювентус Букурещ – Политехника Яш

2

18:00

Тренчин – Слован Братислава

2

18:00

Ница – Монако

2

18:00

Риека – Цибалия

1

18:00

Баник Острава – Баумит Яблонец

X2

18:00

Бохемианс 1905 Прага – Словачко

1

18:00

Фастав Злин – Теплице

Под 2.5

18:00

Фридек-Мистек – Виктория Жижков

X

18:00

Депортес Икике – Коло-Коло Сантяго

X2

18:15

Атромитос – Пас Янина

1X

18:30

Ал Итихад Александрия – Исмаили Исмаилия

X2

19:00

УСМ Бел-Абес – Олимпик де Медеа

1

19:00

УСМ Блида – ЖС Кабилие

Под 2.5

19:00

БАТЕ Борисов – Славия Мозир

1

19:00

Роял Ексел Мускрон – Клуб Брюж

2

19:00

ФКИ Талин – Флора Талин

X2

19:00

Барселона Б – Кордоба

Г/Г

19:00

Спортинг Хихон – Реал Овиедо

1

19:00

Корухо – Валядолид Б

Г/Г

19:00

Аренас Клуб де Гечо – Атлетик Билбао Б

Г/Г

19:00

Реал Сосиедад Б – Баракалдо

X2

19:00

Корнеля – Еркулес

X

19:00

Ювентус – Киево

1

19:00

Бран Берген – Согндал

1

19:00

Шльонск Вроцлав – Легия Варшава

X2

19:00

ГКС Катовице – Вигри Сувалки

1

19:00

Погон Шедълце – Стомил Олщин

1X

19:00

Санта Клара – Униао Мадейра

1

19:00

Спартак Москва – Рубин Казан

X2

19:00

Домжале – Триглав

Над 2.5

19:00

Дебрецен – Диошдьор

X2

19:00

Мезьокьовешд – Балмазуйварош

1

19:00

Ференцварош – Вашаш Будапеща

Над 2.5

19:00

Сигма Оломоуц – Славия Прага

X2

19:00

Опава – Пардубице

1

19:00

Далкурд – Фалкенберг

1

19:15

Апоел Хайфа – Бней Йехуда

1X

19:15

МС Ашдод – Ирони Кирят Шмона

X2

19:30

Аустрия Виена – Волфсбергер

1

19:30

Матерсбург – Адмира Вакер Мьодлинг

1

19:30

Санкт Полтен – Алтах

1X

19:30

Габала – Зира Баку

1

19:30

Сток Сити – Манчестър Юнайтед

2

19:30

Шефилд Уензди – Нотингам Форест

X2

19:30

Хофенхайм – Байерн Мюнхен

2

19:30

Индепендиенте дел Вале – Барселона Гуаякил

1X

19:30

Викингур Олафсвик – Фьолнир Рейкявик

1

19:30

Севиля – Ейбар

1

19:30

Герника Клуб – Исара

1

19:30

Матера – Козенца

1

19:30

Монополи 1966 – Акрагас

1

19:30

Ренде 1968 – Сиракуза

1X

19:30

Фиделис Андрия – Казертана

1X

19:30

Ворскла Полтава – Олимпик Донецк

1

19:30

Вилем II – АДО Ден Хааг

Под 2.5

19:30

Хераклес – Фейенорд

2

19:45

МК Алжир – ЕС Сетиф

1

20:00

Славия – Лудогорец Разград

2

20:00

ХК Коупавогюр – Тор Акурейри

1

20:00

Есиха – Лорка Депортива

1

20:00

Неа Саламина – Апоел Никозия

2

20:00

ДАК Дунайска Стреда – Татран Прешов

1

20:00

Железарна Подбрезова – Жилина

1

20:00

Ружомберок – Земплин Михаловце

Над 2.5

20:00

Сеница – Злате Моравце

2

20:00

Борац Чачак – Земун

X

20:00

Радник Сурдулица – Рад Белград

Над 2.5

20:00

Спартак Суботица – Напредак Крушевац

1

20:00

Явор Иваница – Цървена Звезда Белград

2

20:00

Коняспор – Аланияспор

1

20:00

Фенербахче – Истанбул Башакшехир

1X

20:00

Алтънорду – Ризеспор

X2

20:00

Осиек – Хайдук Сплит

2

20:00

Базел – Лозана Спорт

1

20:00

Цюрих – Санкт Гален

1

20:00

Вадуц – Раперсвил-Йона

Над 2.5

20:00

Винтертур – Киасо

X2

20:05

Белграно Кордоба – Сан Мартин Сан Хуан

1X

20:15

Маритимо – Рио Аве

X

20:30

Ксанти – Олимпиакос

2

20:30

Апоел Беер Шева – Апоел Ашкелон

1

20:30

УКАМ Мурсия – Картахена

1

20:30

Аякучо – Универсидад Сан Мартин

1

20:30

Виторул Констанца – ФК ФКСБ

2

21:00

Ваасланд-Беверен – Ойпен

1

21:00

Роял Антверпен – Сент Трюиден

Г/Г

21:00

Алмерия – Лорка

1X

21:00

Дифа Ел Хадида – Шабаб Атлас Хенифра

1

21:00

Каен – Дижон

1

21:00

Монпелие – Нант

1X

21:00

Страсбург – Амиен

1X

21:00

Троа – Тулуза

12

21:15

Ел Ентаг Ел Харби – Замалек Кайро

2

21:15

Марицбург Юнайтед – СуперСпорт Юнайтед

1X

21:30

Зулте Варегем – Кортрийк

1

21:30

Унион Сент Жилоаз – Рьозеларе

X

21:30

Лонгфорд Таун – Корк Сити

2

21:30

Виртус Франкавила – Фонди

1

21:30

Катанзаро – Юве Стабия

1

21:30

Катания – Лече

X

21:30

Паганезе – Реджина

1X

21:30

Трапани – Сикула Леонцио

1

21:30

Краковия Краков – Ягиелония Бялисток

2

21:30

Уйпещ – Пушкаш Академи

1X

21:30

Сан Луис Килота – Сантяго Уондърърс

1X

21:45

Барселона – Еспаньол

1

21:45

Сампдория – Рома

2

21:45

Аякс – Цволе

1

21:45

Екселсиор – Витес

X2

22:00

Сан Хосе Оруро – Университарио Сукре

X2

22:00

Атлетико MG – Палмейрас SP

X2

22:00

Партизан Белград – Младост Лучани

1

22:00

Данубио Монтевидео – Рампла Хуниорс

1X

22:00

Хувентуд де Лас Пиедрас – Дефенсор Спортинг

2

22:05

Естудиантес Ла Плата – Дефенса и Хустисия

1

22:30

Жувентуд RS – Интернасионал RS

12

22:30

Крисиума SC – Лувердензе MT

1X

22:30

Лондрина PR – Сеара CE

X2

22:30

Порто – Шавеш

1

22:45

ЖС Саура – УС Бискра

1

22:55

Чикаго Файър – Ню Йорк Ред Булс

1

23:00

Кармелита – Сантос де Гуапилес

X2

23:00

Универсидад де Кахамарка – Депортиво Мунисипал

1

 



Регистрирай се с промо код: 1017