WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 11.02.2017


10:50

Мелбърн Сити – Бризбейн Роар

Под 2.5

12:00

Йени Малатияспор – Денизлиспор

1X

12:00

РоПС Рованиеми – ОПС Оулу

1

12:00

ХИФК Хелзинки – Гнистан Хелзинки

1

12:30

Аланияспор – Генчлербирлиги

Гол/Гол

12:30

Юмраниеспор – Елязъгспор

1

13:00

Хамарби – Норкьопинг

1 ДНБ

13:05

Шилонг Ладжонг – ДСК Шиваянс Пуна

1

13:45

Тондела – Фейрензе

2 ДНБ

14:00

Вюрцбургер Кикерс – Хайденхайм

X2

14:00

Мюнхен 1860 – Карлсруе

1X

14:00

Бетис – Валенсия

1X

14:15

Честър – Гейтсхед

Под 2.5

14:15

Сейняйоен ЯК – МуСа Пори

1

14:15

Селтик – Инвърнес КТ

1

14:30

Арсенал – Хъл Сити

1

15:00

Зоненхоф Гроссашпах – Ханза Рощок

1X

15:00

Падерборн – Магдебург

X2

15:00

Фортуна Кьолн – Веен Висбаден

1

15:00

ФСВ Франкфурт – Кемницер

Под 2.5

15:00

Халешер – Ян Регенсбург

Гол/Гол

15:00

Цвикау – Вердер Бремен II

Гол/Гол

15:00

Шпортфройнде Лоте – Холщайн Кил

1X

15:00

Верия – Паниониос Атина

2

15:00

Османлиспор – Трабзонспор

1X

15:00

Ескишехирспор – Манисаспор

1

15:00

Кеми Кингс – АС Оулу

X

15:20

Ал Итихад Калба – Ал Дафра

X2

15:30

Лупа Рома – Расинг Рома

1

15:30

Судтирол – Реджиана

X2

15:30

Лече – Сиракуза

1X

15:30

Мелфи – Фиделис Андрия

X2

15:30

Месина – Катанзаро

1X

15:30

Монополи 1966 – Паганезе

1X

15:30

Таранто – Фоджа

2

15:30

Ламонтвил Голдън Ероус – Блумфонтейн Селтик

1X

15:30

Мамелоди Съндаунс – Орландо Пайрътс

1

15:35

Бенгалуру – Минерва Пенджаб

1

15:35

Ченай Сити – Мумбай

X2

15:45

Лион-Дюшер – Кювили-Руан

X2

16:00

РК Релизан – ДРБ Тадженант

Под 2.5

16:00

УСМ Ел Хараш – КА Батна

1

16:00

Авелино – Верона

2 ДНБ

16:00

Асколи – Трапани

1X

16:00

Беневенто – Латина

1

16:00

Бреша – Пиза

1X

16:00

Новара – Читадела

X2

16:00

Про Верчели – Специя

X2

16:00

Фрозиноне – Карпи

1

16:00

Чезена – Бари

X2

16:00

Реймс – Сошо

1

16:30

Байер Леверкузен – Айнтрахт Франкфурт

X2

16:30

Вердер Бремен – Борусия М’Гладбах

Гол/Гол

16:30

Дармщат 98 – Борусия Дортмунд

2

16:30

Инголщат – Байерн Мюнхен

2

16:30

РБ Лайпциг – Хамбургер

1

16:30

Гурник Ленчна – Заглембие Любин

X2

16:30

Кармартън Таун – Дъ Ню Сейнтс

2

16:30

Кевн Друидс – Абъристуит Таун

X2

16:30

Нютаун – Рил

Под 2.5

16:45

Селта Виго Б – Расинг Ферол

1

17:00

Адмира Вакер Мьодлинг – Алтах

2

17:00

Манчестър Юнайтед – Уотфорд

1X

17:00

Мидълзбро – Евертън

2

17:00

Сток Сити – Кристъл Палас

1

17:00

Съндърланд – Саутхямптън

X2

17:00

Уест Хям – Уест Бромич

X2

17:00

Астън Вила – Ипсуич

1X

17:00

Брайтън – Бъртън Албион

1

17:00

Дарби Каунти – Бристъл Сити

1

17:00

Куинс Парк Рейнджърс – Хъдърсфийлд

2

17:00

Лийдс – Кардиф

1

17:00

Норич – Нотингам Форест

1

17:00

Престън – Брентфорд

Гол/Гол

17:00

Рединг – Барнзли

1

17:00

Родъръм Юнайтед – Блекбърн

X2

17:00

Фулъм – Уигън

1

17:00

Болтън – Уолсол

1X

17:00

Бристол Роувърс – Брадфорд Сити

X2

17:00

Бъри – Суиндън

Под 2.5

17:00

Джилингам – Порт Вейл

1X

17:00

Милоул – Саутенд

Гол/Гол

17:00

Нортхямптън Таун – Честърфийлд

1

17:00

Оксфорд Юнайтед – Милтън

Гол/Гол

17:00

Олдъм – Ковънтри

1X

17:00

Питърбъро – Шефилд Юнайтед

2

17:00

Скънторп – Шросбъри Таун

1

17:00

Уимбълдън – Чарлтън

X2

17:00

Флийтууд Таун – Рочдейл

Под 2.5

17:00

Йоувил – Лейтън Ориент

1

17:00

Карлайл – Блекпул

1

17:00

Колчестър – Барнет

Гол/Гол

17:00

Крю Александра – Гримсби Таун

X2

17:00

Лутън Таун – Кроули Таун

1X

17:00

Мансфийлд Таун – Хартлипул

1X

17:00

Моркамб – Кембридж Юнайтед

2 ДНБ

17:00

Нотс Каунти – Челтнъм Таун

1X

17:00

Плимут – Екзитър

1

17:00

Портсмут – Акрингтън Стенли

1

17:00

Стивънидж Бороу – Уикъмб

X2

17:00

Алдършот Таун – Бароу

Под 2.5

17:00

Брейнтри Таун – Норт Фериби Юнайтед

1

17:00

Гайзли – Ийстли

X2

17:00

Доувър Атлетик – Рексъм

1

17:00

Йорк Сити – Мейдстоун Юнайтед

Гол/Гол

17:00

Линкълн Сити – Уокинг

1

17:00

Саутпорт – Дагенъм и Редбридж

2

17:00

Солихъл Муурс – Сътън Юнайтед

1

17:00

Торки Юнайтед – Макълсфийлд Таун

X2

17:00

Транмиър Роувърс – Бромли

1

17:00

Форест Грийн Роувърс – Боръм Ууд

1X

17:00

Арагуа Маракай – Каракас

12

17:00

Трактор Сази Табриз – Зоб Ахан Исфахан

1X

17:00

Аренас Клуб де Гечо – Атлетик Билбао Б

Гол/Гол

17:00

ХУСА Агадир – Дифа Ел Хадида

X2

17:00

Кова Да Пиедаде – Пенафиел

X2

17:00

Порто Б – Фреамунде

1X

17:00

Спортинг Ковиля – Портимонензе

X2

17:00

Униао Мадейра – Академика Коимбра

X2

17:00

Фамаликао – Спортинг Брага Б

X2

17:00

Фафе – Олянензе

1

17:00

Балинамалард Юнайтед – Клифтънвил

2

17:00

Гленторан – Гленавон

X2

17:00

Карик Рейнджърс – Линфийлд

2

17:00

Коулрейн – Дънганън Суифтс

1X

17:00

Крусейдърс – Балимина Юнайтед

1

17:00

Портадаун – Ардс ФК

2

17:00

Гранкула ИФК – Хонка

2

17:00

Уачипато Талкауано – Палестино Сантяго

Под 2.5

17:00

Дънди ФК – Килмарнък

Гол/Гол

17:00

Фолкърк – Дънди Юнайтед

X2

17:00

Брихин Сити – Еърдри

2

17:00

Ливингстън – Странрар

1

17:00

Питърхед – Албион Роувърс

Гол/Гол

17:00

Стенхаусмюър – Куинс парк ФК

Под 2.5

17:00

Аяр Юнайтед – Клайд

1

17:00

Дънфърмлин – Хамилтън

Гол/Гол

17:00

Ийст Файф – Сейнт Мирън

Под 2.5

17:00

Рос Каунти – Абърдийн

2

17:00

Сейнт Джонстън – Партик Тисъл

1X

17:00

Анан Атлетик – Единбург Сити

1X

17:00

Монтроуз – Арброут

X2

17:00

Стърлинг Албиън – Берик Рейнджърс

Гол/Гол

17:00

Форфар Атлетик – Елгин Сити

1

17:10

Ал Етифак Дамам – Ал Фатех

1

17:15

Астерас Триполис – Атромитос

X2

17:15

Алавес – Барселона

X2

17:30

Мерсин Идман Юрду – Болуспор

2

17:30

ВПС Вааса – Яро

1

18:00

Оуд Хеверле Льовен – Ломел Юнайтед

1X

18:00

Ирони Кирят Шмона – Бней Йехуда

1

18:00

Мутилвера – Валядолид Б

X2

18:00

Витория Сетубал – Шавеш

1 ДНБ

18:00

Бенфика Б – Авеш

X2

18:00

Варзин – Лейшоес

1X

18:00

Ботошани – Университатя Крайова

X2

18:00

Бурсаспор – Фенербахче

Гол/Гол

18:00

Гингам – Лион

2 ДНБ

18:15

Апоел Беер Шева – Апоел Ашкелон

1

18:15

Ал Насър Дубай – Ал Вахда Абу Даби

2

18:45

Тун – Базел

2

18:45

Винтертур – Сервет

X2

19:00

Роял Ексел Мускрон – Остенде

2

19:00

Барселона Б – Майорка Б

1

19:00

Валенсия Местая – Виляреал Б

1X

19:00

Виртус Ентела – СПАЛ

1X

19:00

Олимпик Сафи – ФАР Рабат

X2

19:00

Висла Краков – Корона Келце

1X

19:00

ИФК Мариехамн – Пало-Ирот Раума

1

19:15

Ал Таавон – Ал Итихад Джеда

2

19:30

Волфсбергер – Рийд

1

19:30

Матерсбург – Щурм Грац

2

19:30

Ред Бул Залцбург – Санкт Полтен

1

19:30

Ливърпул – Тотнъм

X2

19:30

Уулвърхямптън – Нюкасъл

2

19:30

Шалке 04 – Херта Берлин

2

19:30

Олимпиакос – Лариса

1

19:30

Атлетик Билбао – Депортиво Ла Коруня

1

19:30

Лейда Еспортиу – Ебро

Над 2.5

19:30

Казертана – Вибонезе

1

19:30

Хераклес – Рода

1

20:00

Аякучо – Мелгар Арекипа

X

20:15

Ещорил Прая – Пасош Ферейра

1

20:15

Аякс Кейптаун – Кейптаун Сити

X2

20:15

Марицбург Юнайтед – Кайзер Чийфс

2 ДНБ

20:30

Апоел Раанана – Бейтар Йерусалим

X2

20:30

Газ Метан Медиаш – Клуж

1X

20:45

Го Ахед Игълс – АДО Ден Хааг

Под 2.5

20:45

Фейенорд – Грьонинген

1

21:00

Кортрийк – Мехелен

1 ДНБ

21:00

Шарлероа – Вестерло

1

21:00

Университарио Сукре – Сан Хосе Оруро

1

21:00

Дижон – Каен

1X

21:00

Лил – Анже

1

21:00

Монако – Метц

1

21:00

Нанси – Монпелие

1

21:00

Тулуза – Бастия

1

21:00

Лугано – Грасхопърс

1X

21:30

КАА Гент – Ойпен

1

21:30

Роял Антверпен – Лиерс

1X

21:30

Юве Стабия – Фонди

1

21:30

Арка Гдиня – Легия Варшава

2

21:45

Осасуна – Реал Мадрид

2

21:45

Фиорентина – Удинезе

1X

21:45

Витес – Вилем II

1

22:00

Ливърпул Монтевидео – Пенярол Монтевидео

2

22:00

Феникс Монтевидео – Хувентуд де Лас Пиедрас

1X

22:15

Атлетико Уила – Индепендиенте Меделин

X2

22:30

Комерсиантес Унидос – Реал Гаркиласо

1X

22:30

Витория Гимараеш – Порто

X2

23:00

Вида Ла Сейба – Хутикалпа

Под 2.5

23:00

О’Хигинс Ранкагуа – Унион Еспаньола

1

 



Препоръчваме да се регистрирате в Bet365