WinBet регистрация WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 11.03.2017


Оферта от Betfair и BGPrognozi.INFO

10:30

ФК Уфа – Криля Советов

1X

10:50

Мелбърн Виктори – Пърт Глори

1

11:15

Баник Соколов – Пардубице

1X

Коефицент 8,00 за Байерн Мюнхен да победи Айнтрахт

11:15

Тринец – МАС Таборско

X2

12:00

Акжайк – Шахтьор Караганди

X

12:00

Кайрат Алмати – Окжетпес Кокшетау

1

12:00

Самсунспор – Газиантеп ББ

X2

12:00

Гамба Осака – Токио

Под 2.5

12:30

Кардемир Карабукспор – Аданаспор

1

12:45

Убон УМТ Юнайтед – Тай Хонда Ладкрабанг

1

13:00

Левадия Талин – Силамае Калев

Над 2.5

13:00

ЦСКА Москва – Том Томск

Над 2.5

13:00

Чианграй Юнайтед – Нейви

1

13:05

ДСК Шиваянс Пуна – Мумбай

1X

13:15

Портимонензе – Фамаликао

1

13:15

Спортинг Брага Б – Жил Висенте

1X

13:30

Балестиер Халса – Тампайнс Роувърс

2

13:30

Хоуганг Юнайтед – Йънг Лайънс

Над 2.5

13:35

Шанхай Грийнланд – Тиендзин Цюендзиен

1

14:00

Торпедо Жодино – БАТЕ Борисов

2

14:00

Вюрцбургер Кикерс – Динамо Дрезден

Гол/Гол

14:00

Хановер 96 – Мюнхен 1860

1

14:00

Валенсия – Спортинг Хихон

1

14:00

Банкок Глас – Банкок Юнайтед

X

14:00

Порт Банкок – Бурирам Юнайтед

2

14:00

Олимпик Донецк – Ворскла Полтава

1

14:00

Черноморец Одеса – Стал Каменское

1X

14:15

Мидълзбро – Манчестър Сити

2

15:00

Черно море – Ботев Пловдив

1

15:00

Аален – Зоненхоф Гроссашпах

X2

15:00

Дуисбург – Веен Висбаден

1X

15:00

Майнц 05 II – Вердер Бремен II

X2

15:00

Падерборн – Рот-Вайс Ерфурт

Под 2.5

15:00

Фортуна Кьолн – Ян Регенсбург

X2

15:00

ФСВ Франкфурт – Халешер

X2

15:00

Шпортфройнде Лоте – Ханза Рощок

1X

15:00

Пас Янина – Панайтоликос

1

15:00

Муангтонг Юнайтед – Након Ратчасима

1

15:00

Османлиспор – Бурсаспор

1X

15:00

Денизлиспор – Болуспор

X2

15:30

Витербезе – Про Пиаченца

1X

15:30

Джиана Ерминио – Лупа Рома

1

15:30

Карарезе – Расинг Рома

1

15:30

Комо – Пистоезе

1X

15:30

Пиаченца – Сиена

1X

15:30

Рубин Казан – ФК Оренбург

1

15:30

Булон – Кювили-Руан

X2

15:30

Витковице – Виктория Жижков

2

15:30

Фридек-Мистек – Баник Острава

X2

15:35

Бенгалуру – Мохун Баган Калкута

X2

16:00

Младост Добой Какан – Жрински Мостар

X2

16:00

Нарва Транс – ФКИ Талин

2

16:00

Бари – Фрозиноне

X2

16:00

Беневенто – Виртус Ентела

1

16:00

Салернитана – Бреша

1X

16:00

СПАЛ – Чезена

1

16:00

Специя – Авелино

1X

16:00

Читадела – Перуджа

1X

16:00

Страсбург – Брест

1 ДНБ

16:00

Седан – Шатору

2

16:00

Динамо Загреб – РНК Сплит

Над 2.5

16:00

Височина Ихлава – Карвина

2 ДНБ

16:00

Дукла Прага – Баумит Яблонец

1X

16:00

Прибрам – Храдец Кралове

2 ДНБ

16:00

Фастав Злин – Словачко

1X

16:30

Байерн Мюнхен – Айнтрахт Франкфурт

1

16:30

Дармщат 98 – Майнц 05

2 ДНБ

16:30

РБ Лайпциг – Волфсбург

1

16:30

Фрайбург – Хофенхайм

X2

16:30

Херта Берлин – Борусия Дортмунд

Гол/Гол

16:30

Висла Плоцк – ЛКС Нечеча

X2

16:30

Видеотон Фехервар – Диошдьор

Над 2.5

16:30

Дебрецен – Пакш

X2

16:30

Мезьокьовешд – Дюрмот

1

16:30

МТК Будапеща – Вашаш Будапеща

2 ДНБ

16:30

Збройовка Бърно – Бохемианс 1905 Прага

X2

17:00

Санкт Полтен – Рийд

1

17:00

Борнемут – Уест Хям

X2

17:00

Евертън – Уест Бромич

1X

17:00

Хъл Сити – Суонзи

Гол/Гол

17:00

Астън Вила – Шефилд Уензди

X2

17:00

Барнзли – Ипсуич

1 ДНБ

17:00

Брентфорд – Хъдърсфийлд

X2

17:00

Бъртън Албион – Нотингам Форест

1 ДНБ

17:00

Кардиф – Бирмингам

1X

17:00

Лийдс – Куинс Парк Рейнджърс

1

17:00

Норич – Блекбърн

1

17:00

Нюкасъл – Фулъм

1

17:00

Престън – Рединг

Под 2.5

17:00

Уигън – Бристъл Сити

1 ДНБ

17:00

Уулвърхямптън – Родъръм Юнайтед

1

17:00

Бристол Роувърс – Саутенд

1 ДНБ

17:00

Джилингам – Скънторп

2

17:00

Ковънтри – Брадфорд Сити

2

17:00

Милтън – Рочдейл

Гол/Гол

17:00

Олдъм – Бъри

Под 2.5

17:00

Питърбъро – Оксфорд Юнайтед

Под 2.5

17:00

Порт Вейл – Суиндън

1 ДНБ

17:00

Уимбълдън – Нортхямптън Таун

1X

17:00

Флийтууд Таун – Болтън

1X

17:00

Чарлтън – Уолсол

X2

17:00

Честърфийлд – Шросбъри Таун

X2

17:00

Барнет – Кроули Таун

1X

17:00

Донкастър – Челтнъм Таун

1

17:00

Екзитър – Акрингтън Стенли

1

17:00

Карлайл – Кембридж Юнайтед

1X

17:00

Колчестър – Портсмут

2

17:00

Крю Александра – Нюпорт Каунти

Гол/Гол

17:00

Лейтън Ориент – Гримсби Таун

2

17:00

Лутън Таун – Стивънидж Бороу

Гол/Гол

17:00

Мансфийлд Таун – Плимут

X2

17:00

Моркамб – Йоувил

1X

17:00

Нотс Каунти – Хартлипул

1X

17:00

Уикъмб – Блекпул

Под 2.5

17:00

Бромли – Норт Фериби Юнайтед

1

17:00

Гайзли – Алдършот Таун

X2

17:00

Дагенъм и Редбридж – Форест Грийн Роувърс

1 ДНБ

17:00

Ийстли – Бароу

X2

17:00

Макълсфийлд Таун – Мейдстоун Юнайтед

1

17:00

Рексъм – Гейтсхед

X2

17:00

Саутпорт – Торки Юнайтед

12

17:00

Солихъл Муурс – Брейнтри Таун

1 ДНБ

17:00

Сътън Юнайтед – Йорк Сити

1

17:00

Уокинг – Боръм Ууд

Под 2.5

17:00

Лингби – Виборг

1

17:00

Майорка – Луго

X2

17:00

Реал Унион – Толедо

X2

17:00

Неа Саламина – Арис Лимасол

1 ДНБ

17:00

ГКС Тихи – Ключборк

1

17:00

Академика Коимбра – Фафе

1

17:00

Олянензе – Кова Да Пиедаде

2

17:00

Пенафиел – Визела

1

17:00

Спортинг Ковиля – Витория Гимараеш Б

1X

17:00

Спортинг Лисабон Б – Академико Визеу

1X

17:00

Униао Мадейра – Порто Б

1X

17:00

Фреамунде – Варзин

X2

17:00

Балимина Юнайтед – Портадаун

1

17:00

Гленавон – Дънганън Суифтс

1

17:00

Коулрейн – Гленторан

1

17:00

Крусейдърс – Карик Рейнджърс

1

17:00

Рудар Веление – Горица

X2

17:00

Александрия – Днипро Днепропетровск

1

17:00

Карпати Лвов – Волин Луцк

1

17:00

Сантяго Уондърърс – Коло-Коло Сантяго

2

17:00

Йостерсунд – Трелеборг

1

17:00

Абърдийн – Мъдъруел

1

17:00

Партик Тисъл – Инвърнес КТ

1

17:00

Рос Каунти – Килмарнък

X2

17:00

Сейнт Джонстън – Дънди ФК

1X

17:00

Хартс – Хамилтън

1

17:00

Аяр Юнайтед – Фолкърк

X2

17:00

Дъмбартън – Рейт Роувърс

1X

17:00

Сейнт Мирън – Дънфърмлин

X2

17:00

Албион Роувърс – Еърдри

X2

17:00

Алоа Атлетик – Стенхаусмюър

1X

17:00

Ливингстън – Ийст Файф

1

17:00

Питърхед – Брихин Сити

Гол/Гол

17:00

Странрар – Куинс парк ФК

1 ДНБ

17:00

Анан Атлетик – Елгин Сити

Под 2.5

17:00

Арброут – Клайд

1

17:00

Берик Рейнджърс – Каудънбийт

1

17:00

Монтроуз – Стърлинг Албиън

1X

17:00

Форфар Атлетик – Единбург Сити

1

17:15

Паниониос Атина – Лариса

1

17:15

Севиля – Леганес

1

17:30

ЦСКА София – Монтана

1

17:30

Алесандрия – Олбия

1

17:30

Кремонезе – Тутокуойо

1

17:30

Понтедера – Ренате

X2

17:30

ДАК Дунайска Стреда – Жилина

2

17:30

Йени Малатияспор – Шанлъурфаспор

1

17:45

Монако – Бордо

1

18:00

Коб Рамблърс – Шелбърн

X

18:00

Аморебиета – Райо Махадаонда

X2

18:00

Лагостера – Гава

1X

18:00

Погон Шедълце – Гурник Забже

1 ДНБ

18:00

Стал Мелец – Олимпия Груджьондз

X2

18:00

Витория Сетубал – Фейрензе

1X

18:00

Студентеск Яш – Конкордия Кяжна

1X

18:00

Ружомберок – Татран Прешов

1

18:00

Сеница – Слован Братислава

2

18:00

Домжале – Олимпия Любляна

1 ДНБ

18:00

Кръшко – Целие

X2

18:00

Газиантепспор – Касъмпаша

X2

18:00

Галатасарай – Генчлербирлиги

1

18:00

Хайдук Сплит – Риека

2

18:30

Исара – Бургос

1X

18:45

Сандеця Нови Сач – Заглембие Сосновец

1X

18:45

Виктория Пилзен – Слован Либерец

1

18:45

Грасхопърс – Вадуц

1

18:45

Киасо – Волен

1

19:00

Универсидад Католика Кито – ЛДУ Кито

1X

19:00

Валядолид – Леванте

X2

19:00

Мирандес – УКАМ Мурсия

X2

19:00

Нумансия – Реал Овиедо

1 ДНБ

19:00

Мутилвера – Културал Леонеса

X2

19:00

Расинг Ферол – Леалтад

X2

19:00

Герника Клуб – Фуенлабрада

X2

19:00

Валенсия Местая – Корнеля

1

19:00

Лейда Еспортиу – Алкояно

X2

19:00

Латина – Карпи

X2

19:00

АЕЛ Лимасол – Аполон Лимасол

X2

19:00

Рух Хожов – Лехия Гданск

2

19:00

Висла Пулави – Вигри Сувалки

X2

19:00

Подбескидзе – Хробри Глогов

1X

19:00

Санта Клара – Бенфика Б

12

19:00

Копер – Радомлие

1

19:00

Уйпещ – Хонвед Будапеща

X2

19:00

Ференцварош – Халадаш Сомбатхей

1X

19:15

Грийнок Мортън – Куин ъф Саут

1X

19:30

Адмира Вакер Мьодлинг – Ред Бул Залцбург

2

19:30

Алтах – Матерсбург

1

19:30

Аустрия Виена – Волфсбергер

1

19:30

Арсенал – Линкълн Сити

1

19:30

Инголщат – Кьолн

2

19:30

Ираклис Солун – Панатинайкос

X2

19:30

Малага – Алавес

Гол/Гол

19:30

Прато – Лукезе

X2

19:30

АДО Ден Хааг – НЕК Ниймеген

X2

19:30

ИФК Гьотеборг – Норкьопинг

1X

19:35

Ал Шабаб Рияд – Ал Файсали

1X

20:00

Шафхаузен – Ле Монт

X2

20:15

Шавеш – Спортинг Брага

X2

20:15

Фрий Стейт Старс – Хайлендс Парк

1X

20:30

Астра Гюргево – Университатя Крайова

1

20:45

Го Ахед Игълс – ПСВ Айндховен

2

20:45

Хераклес – Утрехт

X2

21:00

Рьозеларе – Роял Антверпен

Гол/Гол

21:00

Палмейрас SP – Сао Пауло SP

X

21:00

Ню Инглънд Революшън – Орландо Сити

1

21:00

Чикаго Файър – Реал Солт Лейк

1

21:00

Гингам – Бастия

1

21:00

Монпелие – Нант

12

21:00

Нанси – Лил

1X

21:00

Рен – Дижон

1

21:00

Санкт Гален – Люцерн

12

21:15

Марибор – Алуминий Кидричево

1

21:30

Кордоба – Сарагоса

Гол/Гол

21:30

Паленсия – Туделано

X2

21:30

Арецо – Ливорно

Под 2.5

21:30

Ягиелония Бялисток – Корона Келце

1

21:45

Гранада – Атлетико Мадрид

2

21:45

Дженоа – Сампдория

X2

21:45

Екселсиор – Хееренвеен

2

22:00

Дефенса и Хустисия – Нюелс Олд Бойс Росарио

X2

22:00

Сан Лоренцо де Алмагро – Белграно Кордоба

1

22:00

Кашиас RS – Веранополис RS

1

22:30

Атлетико Уила – Ла Екуидад Богота

1X

22:30

Депортиво Мунисипал – Реал Гаркиласо

1X

22:30

Тондела – Спортинг Лисабон

2

22:30

Палестино Сантяго – Депортес Икике

2

23:00

Ню Йорк Ред Булс – Колорадо Рапидс

1

23:30

Филаделфия Юнион – Торонто

Под 2.5



Препоръчваме да се регистрирате в Bet365