WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 11.09.2016


11:00

Индонезия - Футболен Шампионат А

Пусамания Борнео – Бали Юнайтед

1X

11:15

Чехия - Национална Лига

Виктория Жижков – Баник Соколов

1X

11:30

Словакия - 2. Лига - Запад

Жилина Б – Серед

1

12:00

Южна Корея - К-Лига Класик

Куанджу – Сангжу Сангму

Гол/Гол

12:00

Южна Корея - К-Лига Класик

Чеджу Юнайтед – Улсан Хюндай

1X

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Гираванц Китакюшу – Токушима Вортис

2

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Гифу – Джеф Юнайтед Чиба

Под 2.5

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Каматамаре Сануки – Звейген Канадзава

1X

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Мацумото Ямага – Киото Санга

1X

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Мачида Зелвия – Йокохама ФК

Над 2.5

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Мито Холихок – Токио Верди

1

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Фагиано Окаяма – Ренофа Ямагучи

1X

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Шимизу Ес-Пулс – Монтедио Ямагата

1

12:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Лейоа – Менсахеро

1

12:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Лорка – Мелия

Гол/Гол

13:00

Виетнам - В-Лига

Биндуонг – Куанг Нам

Под 2.5

13:00

Виетнам - В-Лига

Донгтам Лонган Танан – Хайфонг

2

13:00

Виетнам - В-Лига

Сайгон ФК – Донгтхап Каолан

1

13:00

Виетнам - В-Лига

Сонглам Нгеан Вин – Кан Тхо

2 ДНБ

13:00

Виетнам - В-Лига

СХБ Дананг – Хоанган Гялай

1

13:00

Виетнам - В-Лига

Тхан Куанг Нин – ТТ Ханой

1

13:00

Виетнам - В-Лига

Тханхоа – Санна Кхан Хоа

1X

13:00

Испания - Примера Дивисион

Спортинг Хихон – Леганес

1X

13:00

Испания - Сегунда Дивисион

Райо Валекано – Майорка

1

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Валядолид Б – Каудал Депортиво

1X

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Осасуна Б – Арандина

1X

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Селта Виго Б – Исара

1X

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Аморебиета – Реал Сосиедад Б

X

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Райо Махадаонда – СС Рейес

1

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Фуенлабрада – Навалкарнеро

1

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Атлетико Балеарес – Гава

1

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Виляреал Б – Сабадел

1

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Ебро – Елденсе

1

13:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Ехиме ФК – Роасо Кумамото

1X

13:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Серезо Осака – В-Варен Нагазаки

1X

13:15

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Сокуелямос – Аренас Клуб де Гечо

1X

13:30

Белгия - Първа Дивизия Б

Оуд Хеверле Льовен – Тубиз

1

13:30

Италия - Серия А

Болоня – Каляри

1

13:30

Холандия - Ередивизи

Фейенорд – АДО Ден Хааг

1

13:45

Португалия - Примейра Лига

Пасош Ферейра – Ещорил Прая

1

14:00

Казахстан - Група за Титлата

Окжетпес Кокшетау – Актобе

1

14:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 1

Му ИЛ – Алта

2

14:00

Русия - Премиер Лига

ФК Уфа – ФК Краснодар

2 ДНБ

14:00

Тайланд - Таи Висша Лига

Сисакет – Банкок Юнайтед

2

14:00

Тайланд - Таи Висша Лига

Чонбури – Нейви

1

14:00

Украйна - Премиер Лига

Зирка Кропивницкий – Карпати Лвов

X2

14:30

Германия - Втора Бундеслига

Зандхаузен – Кайзерслаутерн

X2

14:30

Германия - Втора Бундеслига

Фортуна Дюселдорф – Гройтер Фюрт

Гол/Гол

14:30

Германия - Втора Бундеслига

Хановер 96 – Динамо Дрезден

1

14:30

Швеция - Първа Дивизия - Север

Тийм ТГ – БК Форвард

X2

14:35

Китай - Супер Лига

Гуанджоу РФ – Шанхай Грийнланд

X2

14:35

Китай - Супер Лига

Шъдзяджуан Евър Брайт – Дзянсу Сънинг

2

14:45

Дания - Първа Дивизия

АБ Гладсаксе – Скиве

X2

14:45

Дания - Първа Дивизия

Вейле – Кьоге

Гол/Гол

14:45

Дания - Първа Дивизия

Нествед – Вендсисел

1

14:45

Дания - Първа Дивизия

Роскилде – Фремад Амагер

1X

14:45

Дания - Първа Дивизия

Хелзингор – Фредериция

1

14:45

Дания - Първа Дивизия

Хобро – Нюкьобинг

X2

14:45

Швейцария - Суперлига

Лозана Спорт – Вадуц

1

14:45

Швейцария - Суперлига

Сион – Тун

1

15:00

Азербайджан - Висша Лига

Капаз Ганджа – Зира Баку

X

15:00

Армения - Висша Лига

Гандзасар Капан – Ширак Гюмри

X2

15:00

Германия - Трета Лига

Падерборн – Холщайн Кил

1X

15:00

Германия - Трета Лига

Цвикау – Рот-Вайс Ерфурт

X2

15:00

Латвия - Вирслига

Рига ФК – Спартакс Юрмала

2

15:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 1

Тромсдален – Опсал

1

15:00

Тайланд - Таи Висша Лига

ББ ЧЮ Банкок – Арми Юнайтед

2

15:00

Тайланд - Таи Висша Лига

Сукотай – Муангтонг Юнайтед

2

15:15

Англия - Чемпиъншип

Астън Вила – Нотингам Форест

1

15:30

Белгия - Първа Дивизия А

КАА Гент – Локерен

1

15:30

Холандия - Ередивизи

Го Ахед Игълс – Рода

Над 2.5

15:30

Холандия - Ередивизи

Грьонинген – Спарта Ротердам

2

16:00

Босна и Херцеговина - Висша Лига

Олимпик Сараево – Радник Биелина

2

16:00

Гърция - Супер Лига

АЕК Атина – Ксанти

1

16:00

Италия - Серия А

Аталанта – Торино

Гол/Гол

16:00

Италия - Серия А

Дженоа – Фиорентина

1X

16:00

Италия - Серия А

Киево – Лацио

X2

16:00

Италия - Серия А

Милан – Удинезе

1

16:00

Италия - Серия А

Рома – Сампдория

1

16:00

Казахстан - Група за Титлата

Иртиш Павлодар – Ордабаси Шимкент

1

16:00

Норвегия - Адеколиген

Йерв Гримстад – Осане

1

16:00

Норвегия - Адеколиген

Кристиансунд – КФУМ Осло

1

16:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 2

Нюбергсунд – Йовик

1

16:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 2

ХамКам – Брюмундал

1X

16:00

Финландия - Каконен Група А

КяПа Хелзинки – ЯПС Ярвенпяя

X2

16:00

Финландия - Каконен Група А

МПС Хелзинки – Култсу

2

16:00

Финландия - Каконен Група А

Судет – Вааякоски Ювяскюля

1X

16:00

Финландия - Каконен Група А

Т-Тийм – Фелда Юнайтед

2

16:00

Финландия - Каконен Група А

Футура Порвоо – МП Микели

2

16:00

Финландия - Каконен Група С

Вааса ИФК – Каяани

2

16:00

Финландия - Каконен Група С

Джаз Пори 2 – Нярпес Крафт

X2

16:00

Финландия - Каконен Група С

ОПС Оулу – Лапуан Виркия

1

16:00

Финландия - Каконен Група С

ТП-47 Торнио – Еркулес Оулу

1

16:00

Финландия - Каконен Група С

ЮПА Юливиеска – ГБК Кокола

Гол/Гол

16:00

Франция - Лига 1

Нант – Метц

1

16:00

Чехия - Първа Лига

Бохемианс 1905 Прага – Збройовка Бърно

X2

16:00

Швейцария - Чалъндж Лига

Сервет – Волен

12

16:00

Швейцария - Чалъндж Лига

Цюрих – Киасо

1

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Сундсвал – АИК Стокхолм

X2

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Фалкенберг – Юргорден

2

16:00

Швеция - Суперетан Лига

АФК Юнайтед – Асириска Сьодертале

1

16:00

Швеция - Суперетан Лига

Халмстад – Атвидаберг

1

16:00

Швеция - Първа Дивизия - Юг

Мялби – Твоокерш

1X

16:30

Босна и Херцеговина - Висша Лига

Витез – ФК Сараево

X2

16:30

Германия - Бундеслига

Вердер Бремен – Аугсбург

12

16:30

Норвегия - Типелиген

Тромсьо – Согндал

X2

16:30

Норвегия - Адеколиген

Стрьомен – Мьондален

1X

16:30

Полша - Екстракласа

Лех Познан – Погон Шчечин

12

16:30

Русия - Премиер Лига

Спартак Москва – Локомотив Москва

1X

17:00

Белгия - Първа Дивизия Б

Ломел Юнайтед – Рьозеларе

1

17:00

Бразилия - Серия А

Сао Пауло SP – Фигуерензе SC

1X

17:00

Бразилия - Серия А

Чапекоензе SC – Коритиба PR

1X

17:00

Бразилия - Серия C - Група Б

Боа MG – Ипиранга RS

1X

17:00

Дания - Суперлига

Сьондерийске – Силкеборг

1X

17:00

Испания - Примера Дивисион

Валенсия – Бетис

1

17:00

Испания - Сегунда Дивисион

Реал Овиедо – Мирандес

1

17:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Реал Унион – Албасете

1X

17:00

Македония - Първа Лига

Брегалница Щип – Шкендия 79 Тетово

2

17:00

Македония - Първа Лига

Македония Гьорче Петров – Вардар Скопие

2

17:00

Македония - Първа Лига

Победа Прилеп – Шкупи Скопие

12

17:00

Македония - Първа Лига

Работнички Скопие – Силекс Кратово

1

17:00

Македония - Първа Лига

Ренова Джепчище – Пелистер Битоля

X2

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 1

Гроруд – Хаща

1X

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 4

Квик Халден – Флекерьой

1

17:00

Словакия - 2. Лига - Изток

Кошице – Локомотив Зволен

1

17:00

Словакия - 2. Лига - Запад

Похроние Долна Жданя – Фомат Мартин

Гол/Гол

17:00

Словакия - 2. Лига - Запад

ШТК 1914 Шаморин – Спартак Търнава Б

1X

17:00

Турция - Супер Лига

Ризеспор – Акхисар Беледиеспор

X2

17:00

Турция - Супер Лига

Трабзонспор – Османлиспор

1X

17:00

Уелс - Висша Лига

Бала Таун – Кевн Друидс

X2

17:00

Уелс - Висша Лига

Дъ Ню Сейнтс – Бангор Сити

1

17:00

Уелс - Висша Лига

Кардиф Метрополитън – Конас Кий

2

17:00

Украйна - Премиер Лига

Ворскла Полтава – Волин Луцк

1

17:00

Украйна - Премиер Лига

Черноморец Одеса – Александрия

1

17:00

Швейцария - Суперлига

Санкт Гален – Лугано

X

17:15

Иран - Про Лига

Естеглал Техеран – Машин Сази Табриз

1

17:15

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Майорка Б – Корнеля

12

17:30

Австрия - Бундеслига

Адмира Вакер Мьодлинг – Ред Бул Залцбург

Гол/Гол

17:30

Босна и Херцеговина - Висша Лига

Слобода Тузла – Младост Добой Какан

1X

17:30

Бразилия - Серия C - Група Б

Жувентуд RS – Макае RJ

1X

17:30

Италия - Лега Про - Група А

Витербезе – Расинг Рома

X2

17:30

Италия - Лега Про - Група А

Джиана Ерминио – Комо

1X

17:30

Италия - Лега Про - Група А

Лупа Рома – Тутокуойо

X2

17:30

Италия - Лега Про - Група А

Ренате – Пиаченца

1X

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Акрагас – Реджина

Над 2.5

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Катанзаро – Фиделис Андрия

X

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Мелфи – Лече

2

17:45

Холандия - Ередивизи

Аякс – Витес

1

17:55

Словения - Първа Лига

Олимпия Любляна – Горица

1

18:00

Англия - Премиършип

Суонзи – Челси

2

18:00

Армения - Висша Лига

Пюник Ереван – Бананц Ереван

X

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Расинг Ферол – Расинг Сантандер

X2

18:00

Кипър - Първа Дивизия

АЕЗ Закакиу – Аполон Лимасол

2

18:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 1

Шайд – Финснес

12

18:00

Португалия - Примейра Лига

Маритимо – Рио Аве

X

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Варзин – Спортинг Лисабон Б

1X

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Витория Гимараеш Б – Портимонензе

X2

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Жил Висенте – Авеш

X2

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Кова Да Пиедаде – Санта Клара

X

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Фафе – Лейшоес

1

18:00

Румъния - Лига I

Студентеск Яш – Ботошани

1X

18:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Газиантеп ББ – Адана Демирспор

Гол/Гол

18:00

Франция - Лига 1

Рен – Каен

1

18:00

Хърватска - Първа Лига

Славен – Локомотив Загреб

1

18:00

Чехия - Първа Лига

Баумит Яблонец – Дукла Прага

1X

18:00

Чили - Примера Дивисион

О’Хигинс Ранкагуа – Уачипато Талкауано

1

18:00

Швеция - Суперетан Лига

Енгелхолм – Люнгшиле

1

18:00

Швеция - Суперетан Лига

Сирианска Сьодертале – Сириус

2

18:00

Швеция - Първа Дивизия - Юг

Норбю – Ландскрона БоИС

1X

18:00

Швеция - Първа Дивизия - Юг

Тролхетан – Преспа Бирлик

X2

18:00

Швеция - Първа Дивизия - Юг

Хускварна – Утсиктенс

X2

18:15

Гърция - Супер Лига

ПАОК – Панайтоликос

1

18:15

Гърция - Супер Лига

Пас Янина – Атромитос

1X

18:30

Германия - Бундеслига

Майнц 05 – Хофенхайм

1

18:30

Италия - Серия Б

Тернана – Специя

X2

18:30

Полша - Първа Лига

Вигри Сувалки – Погон Шедълце

1

18:30

Финландия - Икьонен

КТП Котка – Екеняс ИФ

Над 2.5

18:30

Финландия - Икьонен

Яро – Хака

1X

18:30

Швеция - Алсвенскан Лига

Йостерсунд – Хелзинборг

1

18:30

Швеция - Алсвенскан Лига

Норкьопинг – Йонкьопинг Содра

1

19:00

Белгия - Първа Дивизия А

Андерлехт – Шарлероа

1X

19:00

България - Първа ПФЛ

Пирин Благоевград – Ботев Пловдив

X2

19:00

Дания - Суперлига

Олборг – Брьондби

1X

19:00

Испания - Сегунда Дивисион

Алкоркон – Химнастик де Тарагона

1X

19:00

Испания - Сегунда Дивисион

Кадис – Хетафе

X

19:00

Испания - Сегунда Дивисион

УКАМ Мурсия – Елче

1X

19:00

Испания - Сегунда Дивисион

Хуеска – Кордоба

1X

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Бургос – Мутилвера

1

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Културал Леонеса – Сомосас

1

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Леалтад – Гихуело

1X

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Понтеведра – Паленсия

1

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Понферадина – Корухо

1

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Туделано – Бойро

X2

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Ел Ехидо 2012 – Картахена

2

19:00

Кипър - Първа Дивизия

Ермис Арадипоу – Анагениси Дериния

1

19:00

Литва - Купа на Литва

Атлантас Клайпеда – Жалгирис Вилнюс

X2

19:00

Норвегия - Типелиген

Лилестрьом – Од БК

X2

19:00

Норвегия - Типелиген

Сарпсборг 08 – Бодо Глимт

1

19:00

Норвегия - Типелиген

Стабек – Розенборг

2

19:00

Норвегия - Адеколиген

Ранхайм – Левангер

X2

19:00

Норвегия - Адеколиген

Сандефьорд – Уленсакер Киса

1

19:00

Норвегия - Адеколиген

Санднес – Конгсвингер

1X

19:00

Норвегия - Адеколиген

ФК Брюне – Рауфос

Гол/Гол

19:00

Полша - Екстракласа

Ягиелония Бялисток – Висла Краков

1

19:00

Португалия - Сегунда Лига

Бенфика Б – Академико Визеу

1X

19:00

Португалия - Сегунда Лига

Порто Б – Пенафиел

X

19:00

Русия - Премиер Лига

Арсенал Тула – Зенит Санкт Петербург

2

19:15

Испания - Примера Дивисион

Гранада – Ейбар

1X

19:15

Перу - Примера Дивисион - Втора Фаза

Аякучо – Алианса Атлетико

1

19:15

Чехия - Първа Лига

Теплице – Славия Прага

X

19:30

Азербайджан - Висша Лига

Сумгаит – Интер Баку

X2

19:30

Израел - Висша Лига

Апоел Ашкелон – МС Ашдод

1

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Линенсе – Вияновенсе

X2

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Хумиля – Реал Мурсия

Под 2.5

19:30

Италия - Лега Про - Група А

Ливорно – Карарезе

1

19:30

Италия - Лега Про - Група А

Лукезе – Алесандрия

2

19:30

Италия - Лега Про - Група А

Понтедера – Олбия

1X

19:30

Италия - Лега Про - Група А

Про Пиаченца – Кремонезе

X2

19:30

Украйна - Премиер Лига

Олимпик Донецк – Днипро Днепропетровск

X2

19:30

Черна Гора - Първа Лига

Сутиеска Никшич – Рудар Плевля

1X

20:00

Аржентина - Примера Дивисион

Нюелс Олд Бойс Росарио – Тигре Виктория

1

20:00

Гватемала - Лига Насионал

Мунисипал – Сучитепекес

1

20:00

Исландия - Висша Лига

Филкир Рейкявик – Викингур Олафсвик

X2

20:00

Исландия - Висша Лига

ФХ Хафнарфьордур – Брейдаблик Коупавогюр

1X

20:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Толедо – УД Логронес

Над 2.5

20:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Алкояно – Барселона Б

Гол/Гол

20:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Л’Оспиталет – Леванте Б

1X

20:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Атлетико Манча Реал – Марбеля

X2

20:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Ла Рода – Сан Фернандо

1

20:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Линарес Депортиво – Атлетико Санлукеньо

1

20:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Мерида АД – Гранада Б

X2

20:00

Кипър - Първа Дивизия

Арис Лимасол – Анортозис

X2

20:00

Мексико - Примера Дивисион

Пумас УНАМ Мексико – Керетаро

1X

20:00

Португалия - Примейра Лига

Спортинг Брага – Боавища

1X

20:00

САЩ - Висша Лига

Ню Йорк Ред Булс – Ди Си Юнайтед

1

20:00

Словакия - 2. Лига - Запад

Нитра – Слован Братислава Б

1

20:00

Сърбия - Суперлига

Борац Чачак – Партизан Белград

X2

20:00

Турция - Супер Лига

Анталияспор – Коняспор

X2

20:00

Турция - Супер Лига

Фенербахче – Бурсаспор

1

20:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Алтънорду – Бандърмаспор

1

20:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Балъкесирспор – Гьозтепе

1

20:00

Хърватска - Първа Лига

Цибалия – Риека

2

20:30

Босна и Херцеговина - Висша Лига

Широки Брег – Металеге-БСИ Яйце

1X

20:30

Гърция - Супер Лига

Олимпиакос – Верия

1

20:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Еркулес – Лагостера

1X

20:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Рекреативо – Естремадура

1

20:30

Румъния - Лига I

Стяуа Букурещ – Астра Гюргево

1X

20:45

Израел - Висша Лига

Макаби Тел Авив – Бейтар Йерусалим

1

21:00

Белгия - Първа Дивизия А

Стандарт Лиеж – Генк

X2

21:00

Гватемала - Лига Насионал

Малакатеко – Маркуензе

1

21:00

Испания - Сегунда Дивисион

Хирона – Алмерия

1

21:00

Норвегия - Типелиген

Молде – Хаугесунд

1

21:00

Чили - Примера Дивисион

Кобресал Ел Салвадор – Универсидад де Чили

2

21:15

България - Първа ПФЛ

Дунав Русе – ЦСКА София

1X

21:30

Испания - Примера Дивисион

Депортиво Ла Коруня – Атлетик Билбао

1

21:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Кордоба Б – Реал Хаен

X2

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Матера – Козенца

1

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Месина – Виртус Франкавила

X

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Монополи 1966 – Юве Стабия

Гол/Гол

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Паганезе – Казертана

X

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Таранто – Сиракуза

1

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Фоджа – Вибонезе

1

21:30

Перу - Примера Дивисион - Втора Фаза

Мелгар Арекипа – Депортиво Мунисипал

1

21:30

Уругвай - Примера Дивисион

Данубио Монтевидео – Вия Еспаньола

1

21:30

Уругвай - Примера Дивисион

Дефенсор Спортинг – Суд Америка Монтевидео

1

21:30

Уругвай - Примера Дивисион

Ливърпул Монтевидео – Насионал Монтевидео

X2

21:30

Уругвай - Примера Дивисион

Хувентуд де Лас Пиедрас – Ривър Плейт Монтевидео

1

21:45

Италия - Серия А

Пескара – Интер

2

21:45

Франция - Лига 1

Ница – Олимпик Марсилия

1

22:00

Аржентина - Примера Дивисион

Велес Сарсфийлд – Росарио Сентрал

X2

22:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Атлетико Парана – Лос Андес

2

22:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Гилермо Браун – Фландрия

1X

22:00

Боливия - Професионална Лига

Гуабира Монтеро – Сан Хосе Оруро

1

22:00

Бразилия - Серия А

Атлетико PR – Интернасионал RS

1X

22:00

Бразилия - Серия А

Крузейро MG – Ботафого RJ

X2

22:00

Бразилия - Серия А

Сантос SP – Коринтианс SP

1

22:00

Бразилия - Серия А

Спорт Ресифе PE – Санта Круз PE

1X

22:00

Бразилия - Серия C - Група А

Куяба MT – АВС RN

Над 2.5

22:00

Венецуела - Примера Дивисион

Депортиво дел Сулия – Ланерос Гуанаре

1X

22:00

Коста Рика - Примера Дивисион

Перес Селедон – Сан Карлос

1

22:15

Аржентина - Примера Дивисион

Естудиантес Ла Плата – Сармиенто Хунин

1

22:15

Исландия - Висша Лига

Тротур Рейкявик – Акранес

2

22:15

Португалия - Примейра Лига

Шавеш – Витория Сетубал

1X

22:30

Боливия - Професионална Лига

Реал Потоси – Насионал Потоси

2

23:00

Аржентина - Примера Б Насионал

Крусеро дел Норте – Институто Кордоба

1X

23:00

Боливия - Професионална Лига

Боливар Ла Пас – Ориенте Петролеро

1

23:00

Венецуела - Примера Дивисион

Атлетико Венецуела – Трухилянос Валера

1

23:00

Венецуела - Примера Дивисион

Португеза Акаригуа – Естудиантес де Каракас

1X

23:00

Еквадор - Серия А

Делфин Манта – Барселона Гуаякил

2

23:00

Исландия - Висша Лига

Стярнан Гардабаер – Валур Рейкявик

Гол/Гол

23:00

Коста Рика - Примера Дивисион

Сантос де Гуапилес – Картахинес

1X

23:00

САЩ - Северно Американска Сокър Лига

Едмънтън – Маями

1X

23:15

Колумбия - Примера А

Атлетико Уила – Алианса Петролера

1

23:30

Коста Рика - Примера Дивисион

Белен Сигло XXI – Лимон

X2

23:30

Чили - Примера Дивисион

Антофагаста – Коло-Коло Сантяго

Гол/Гол



Регистрирай се с промо код: 1017