WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 13.09.2014


 

12:00D1OMIYA
KASHIMA
2
12:30D1FC-TOKYO
KOBE
1X
12:30D1KOFU
TOSU
2
12:30D1CSKA MOSCOW
ARSENAL TULA
1
13:00D1C-OSAKA
KASHIWA
2X
13:00D1HIROSHIMA
G-OSAKA
2X
13:00D1KAWASAKI
TOKUSHIMA
1
13:00D1NIIGATA
SENDAI
1X
13:00D1YOKOHAMA
NAGOYA
1X
14:00D2LEIPZIG
EINT. BRAUNSCHWEIG
1
14:00D2 DARMSTADT
ERZGEBIRGE AUE
2X
14:00D1HACKEN
MALMO
2X
14:00D1OLIMPIK DONETSK
METALURG DONETSK
2X
14:15ECHBIRMINGHAM
LEEDS
1X
14:45PRARSENAL
MANCHESTER CITY
2X
14:45D1CELTIC
ABERDEEN
1
15:00D1LOKOMOTIV MOSCOW
MORDOVIA SARANSK
1
15:30D1DEBRECENI
PECSI
1
16:00D1 SLUTSK
BREST
1X
16:00D1 INTER
MARIEHAMN
2X
16:00D1SJK
LAHTI
1X
16:00D1VERIA
A.O.K.
1
16:00D2AVELLINO
SPEZIA
1
16:00D2CROTONE
CARPI
2X
16:00D2FROSINONE
BARI
1X
16:00D2MODENA
PRO VERCELLI
1X
16:00D2PERUGIA
CATANIA
1
16:00D2TRAPANI
CITTADELLA
1X
16:00D2VARESE
VIRTUS LANCIANO
1X
16:00D2VIRTUS ENTELLA
BRESCIA
2X
16:30D1 MINSK
BELSHINA BOBRUISK
1
16:30D11899 HOFFENHEIM
WOLFSBURG
1X
16:30D1BAYERN MUNICH
STUTTGART
1
16:30D1BORUSSIA DORTMUND  
FREIBURG
1
16:30D1HERTHA BERLIN
MAINZ 05
1X
16:30D1PADERBORN
KOLN
2X
16:30D1ODD BALLKLUBB
VIKING
1
16:30D1CRACOVIA KRAKOW
GORNIK LECZNA
1X
16:30D1KOSICE
SPORT PODBREZOVA
1
17:00D1 WIENER NEUSTADT
RAPID VIENNA
2
17:00D1CHERNO MORE
CSKA SOFIA
2X
17:00D1 OSIJEK
RIJEKA
2X
17:00PRCHELSEA
SWANSEA
1
17:00PRCRYSTAL PALACE
BURNLEY
1
17:00PRSOUTHAMPTON
NEWCASTLE
1X
17:00PRSTOKE CITY
LEICESTER
1X
17:00PRSUNDERLAND
TOTTENHAM
2X
17:00PRWEST BROM
EVERTON
2X
17:00ECHBLACKBURN
WIGAN
1
17:00ECHBLACKPOOL
WOLVES
1X
17:00ECHBOLTON
SHEFFIELD WED
1X
17:00ECHBOURNEMOUTH
ROTHERHAM
1
17:00ECHBRENTFORD
BRIGHTON
2X
17:00ECHCARDIFF
NORWICH
1X
17:00ECHCHARLTON
WATFORD
1X
17:00ECHHUDDERSFIELD
MIDDLESBROUGH
2X
17:00ECHIPSWICH
MILLWALL
1X
17:00ECH1READING
FULHAM
2X
17:00EL1BARNSLEY
MK DONS
1X
17:00EL1BRADFORD
SWINDON TOWN
1
17:00EL1BRISTOL CITY
DONCASTER
1
17:00EL1CHESTERFIELD
SCUNTHORPE
1X
17:00EL1COVENTRY
YEOVIL
1
17:00EL1CRAWLEY TOWN
FLEETWOOD TOWN
2X
17:00EL1CREWE
PORT VALE
1X
17:00EL1LEYTON ORIENT
COLCHESTER
1
17:00EL1OLDHAM
GILLINGHAM
1X
17:00EL1PETERBOROUGH
NOTTS COUNTY
1
17:00EL1SHEFFIELD UTD
ROCHDALE
1
17:00EL1WALSALL
PRESTON
2X
17:00EL2ACCRINGTON
WIMBLEDON
1X
17:00EL2BURTON ALBION
YORK
1
17:00EL2CARLISLE
BURY
2X
17:00EL2DAGENHAM & RED.
CAMBRIDGE UNITED
1X
17:00EL2EXETER
OXFORD UNITED
1X
17:00EL2HARTLEPOOL
TRANMERE
1
17:00EL2LUTON
CHELTENHAM
1X
17:00EL2MORECAMBE
PLYMOUTH
1
17:00EL2NEWPORT COUNTY
NORTHAMPTON
2X
17:00EL2SOUTHEND
PORTSMOUTH
2X
17:00EL2STEVENAGE
SHREWSBURY
1X
17:00EL2WYCOMBE
MANSFIELD
1
17:00D1DUNDEE UTD
HAMILTON
1X
17:00D1KILMARNOCK
ST MIRREN
1
17:00D1PARTICK
INVERNESS
2X
17:00D1ROSS COUNTY
MOTHERWELL
1X
17:00D1ST JOHNSTONE
DUNDEE
1X
17:00D1GORICA
CELJE
2X
17:00D1MARIBOR
KRKA
1
17:00D1BARCELONA
ATHLETIC B
1
17:00D2NUMANCIA
PONFERRADINA
1X
17:00D1GENCLERBIRLIGI
BURSASPOR
2X
17:00D1KARDEMIR
BASAKSEHIR
1X
17:00D1METALIST KHARKOV
DNEPR
1X
17:30D1BUDAPEST HONVED
SZOMBATHELYI
1
17:30D1FC EINDHOVEN
ACHILLES
1
17:30D1NEC NIJMEGEN
WAALWIJK
1
17:30D1ZENIT
DINAMO MOSCOW
1X
17:30D1NOVI PAZAR
MLADOST LUCANI
1
17:30D1SPARTAK ZLA. VODA
JAGODINA
1X
18:00D1BANIK OSTRAVA
MLADA BOLESLAV
2X
18:00D1CESKE BUDEJOVICE
SLOVACKO
2X
18:00D1DUKLA PRAHA
BOHEMIANS 1905
1
18:00D1 PRIBRAM
JABLONEC
2X
18:00D1HRADEC KRALOVE
VYSOCINA JIHLAVA
1
18:00D1RENNES
PARIS SAINT GERMAIN
   2
18:00D1MOREIRENSE
RIO AVE
2X
18:00D1NAPREDAK
CRVENA ZVEZDA
2
18:15D1PAOK
NIKI VOLOU
1
18:30D1VIITORUL CONSTANTA
CEAHLAUL
2X
18:30D1DUKLA B. BYSTRICA
TRENCIN
2X
18:30D1VION ZL. MORAVCE
DUNAJSKA STREDA
1
18:30D1 SENICA
RUZOMBEROK
1
18:45D1GRASSHOPPER-CLUB
BASEL
2
19:00D1LIERSE
ANDERLECHT
2
19:00D1BEROE
MAREK
1
19:00D1APOEL
ERMIS
1
19:00D1EMPOLI
ROMA
2X
19:00D1STROMSGODSET
BRANN
1
19:00D1JAGIELLONIA
LECH POZNAN
1X
19:00D1RADOMLJE
DOMZALE
2
19:00D1RUDAR VELENJE
LUKA KOPER
1X
19:00D1MALAGA
LEVANTE
1
19:15D2MALLORCA
RECREATIVO HUELVA
1
19:30D1AUSTRIA VIENNA
RIED
1X
19:30D1STURM GRAZ
ADMIRA WACKER
1X
19:30D1 GRODIG
ALTACH
1X
19:30D1BATE BORISOV
TORPEDO ZHODINO
1
19:30PRLIVERPOOL
ASTON VILLA
1
19:30D1MONCHENGLADBACH
SCHALKE 04
1X
19:30D1KECSKEMETI TE
GYORI ETO
1X
19:30D1NYIREGYHAZA
DUNAUJVAROS PASE
1
19:30D1AJAX
HERACLES
1
19:30D1TWENTE
GO AHEAD EAGLES
1X
19:30D2ALAVES
BARCELONA B
1
19:30D1CHERNOMORETS
SHAKHTER DONETSK
2X
19:30D1ZARYA LUGANSK
DINAMO KIEV
2
20:00D1DINAMO ZAGREB
ISTRA
1
20:00D1APOLLON LIMASSOL
A.O. AYIAS NAPAS
1
20:00D1AROUCA
BRAGA
2
20:00D1 ROSTOV
RUBIN
1X
20:00D1GALATASARAY
ESKISEHIRSPOR
1
20:00D1KONYASPOR
BALIKESIRSPOR
1X
20:30D1OLYMPIAKOS
OFI
1
20:30D1BORAC CACAK
OFK BEOGRAD
1X
20:30D1 PARTIZAN
CUKARICKI
1
20:30D1 VOZDOVAC
RADNICKI
1X
20:45D1AZ ALKMAAR
HEERENVEEN
1
21:00D1CERCLE BRUGGE
CHARLEROI
1
21:00D1MECHELEN
WESTERLO
1X
21:00D1ZULTE-WAREGEM
WAASLAND-BEVEREN
1
21:00D1BASTIA
LENS
2X
21:00D1MONTPELLIER
LORIENT
1
21:00D1NICE
METZ
1X
21:00D1REIMS
TOULOUSE
1X
21:00D1ST ETIENNE
CAEN
1
21:00D1CLUJ
ASTRA GIURGIU
2X
21:00D1REAL MADRID
ATL. MADRID
1X
21:00D2RACING SANTANDER
LAS PALMAS
2X
21:00D1AARAU
THUN
2X
21:15D1SAN LORENZO
GODOY CRUZ
2X
21:15D1TIGRE
ROSARIO CENTRAL
2
21:15D1TEPLICE
SPARTA PRAHA
2X
21:30D1AT.RAFAELA
ESTUDIANTES L.P.
2X
21:30D1STANDARD LIEGE
OOSTENDE
1
21:30D1PAKS
DIOSGYORI VTK
1X
21:30D1LEGIA WARSZAWA
SLASK WROCLAW
1X
21:30D1OLIMPIJA LJUBLJANA
ZAVRC
1X
21:30D2LLAGOSTERA
OSASUNA
2X
21:35D1AALBORG
FC COPENHAGEN
2X
21:45D1JUVENTUS
UDINESE
1
21:45D1FEYENOORD
WILLEM II
1
21:45D1 ZWOLLE
PSV
2
22:15D1SPORTING CP
BELENENSES
1
23:00D1CELTA VIGO
REAL SOCIEDAD
2X
00:30D1CHAPECOENSE
SPORT RECIFE
2X
00:30D1FLUMINENSE
PALMEIRAS
1
02:10D1INDEPENDIENTE
QUILMES
1
03:00 
D1SANTOS
CORITIBA
1


Регистрирай се с промо код: 1017