WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 14.03.2015


 

06:00J1NIIGATA
SHIMIZU
1X
07:00J1FC-TOKYO
YOKOHAMA
1X
07:00J1KASHIMA
SHONAN
1
07:00J1KOFU
NAGOYA
2X
08:00J1KAWASAKI
KOBE
1
08:00J1URAWA
MONTEDIO
1
10:30D1MELBOURNE CITY
NEWCASTLE JETS
1
11:30J1TOSU
G-OSAKA
2X
12:00J1YAMAGA
HIROSHIMA
1X
12:00PRUFA
AMKAR
1
12:30D1PERTH GLORY
WELLINGTON PHOENIX
   1X
14:00SCSHAKHTER SOLIGORSK 
BATE BORISOV
2X
14:00SFHELSINKI
HIFK
1
14:002BLKAISERSLAUTERN
NURNBERG
1
14:002BLST. PAULI
FRANKFURT
1X
14:00QFMALMO
OREBRO
1
14:00PRMETALURG DONETSK
VORSKLA POLTAVA
1X
14:15ECH1MIDDLESBROUGH
IPSWICH
1X
14:30AFGSLAVIA SOFIA
LUDOGORETS
2X
14:30SFILVES
ROPS
2X
14:45PRCRYSTAL PALACE
QPR
1X
15:00D1TEPLICE
BRNO
1
15:00L2AUXERRE
SOCHAUX
1X
15:00SLERGOTELIS
PANATHINAIKOS
2
15:00D1MTK BUDAPEST
VIDEOTON
1X
15:00PRCSKA MOSCOW
MORDOVIA SARANSK
1
15:00D1BORAC CACAK
RADNICKI 1923
1
15:00D1DONJI SREM PECINCI
RADNICKI NIS
1X
15:00D1 VOZDOVAC
CUKARICKI
2X
15:00D1NAPREDAK
MLADOST LUCANI
1X
15:00D1NOVI PAZAR
OFK BEOGRAD
1X
15:00D1VOJVODINA
JAGODINA
1
15:30L1 UNIVERS. CRAIOVA
GAZ METAN MEDIAS
1X
15:30D1SPARTAK ZLA. VODA
CRVENA ZVEZDA
2
15:30D1 KOSICE
SPARTAK MYJAVA
1X
15:30D1RUZOMBEROK
DUKLA B. BYSTRICA
1X
15:30D1SPARTAK TRNAVA
ZILINA
2
15:30D1SPORT PODBREZOVA
SENICA
2X
16:00D1HAJDUK SPLIT
DINAMO ZAGREB
2X
16:00D1ANORTHOSIS
ERMIS
1X
16:00D1APOLLON LIMASSOL
AEK LARNACA
1
16:00D1OMONIA
APOEL
2X
16:00BBARI
VARESE
1
16:00BBRESCIA
LATINA
1X
16:00BCARPI
PESCARA
1X
16:00BCITTADELLA
CROTONE
1
16:00BFROSINONE
VIRTUS ENTELLA
1
16:00BPERUGIA
PRO VERCELLI
1X
16:00BTRAPANI
TERNANA
1X
16:00BVIRTUS LANCIANO
AVELLINO
2X
16:30BL1899 HOFFENHEIM
HAMBURGER
1
16:30BLEINTRACHT FRAN.
PADERBORN
1
16:30BLAUGSBURG
MAINZ 05
1X
16:30BLHERTHA BERLIN
SCHALKE 04
2X
16:30BLWERDER BREMEN
BAYERN MUNICH
2
16:30D1GORNIK ZABRZE
PODBESKIDZIE
1X
16:30D1JAGIELLONIA
GORNIK LECZNA
1
17:00BLADMIRA WACKER
AUSTRIA VIENNA
2X
17:00AFGLEVSKI
MAREK
1
17:00PRARSENAL
WEST HAM
1
17:00PRLEICESTERHULL CITY1X
17:00PRSUNDERLANDASTON VILLA2X
17:00PRWEST BROMSTOKE CITY1X
17:00ECHBIRMINGHAM
HUDDERSFIELD
1X
17:00ECHBOLTON
MILLWALL
1
17:00ECHBOURNEMOUTH
BLACKPOOL
1
17:00ECHBRENTFORD
CARDIFF
1X
17:00ECHBRIGHTON
WOLVES
1X
17:00ECHCHARLTON
BLACKBURN
1X
17:00ECHLEEDS
NOTTM FOREST
1X
17:00ECHNORWICH
DERBY
1X
17:00ECHROTHERHAM
WIGAN
1X
17:00ECHSHEFFIELD WED
FULHAM
1X
17:00ECHWATFORD
READING
1
17:00EL1BRISTOL CITY
GILLINGHAM
1
17:00EL1CHESTERFIELD
COVENTRY
1X
17:00EL1COLCHESTER
CRAWLEY TOWN
1X
17:00EL1DONCASTER
PETERBOROUGH
1X
17:00EL1FLEETWOOD TOWN
ROCHDALE
1X
17:00EL1LEYTON ORIENT
YEOVIL
1
17:00EL1NOTTS COUNTY
BRADFORD
2X
17:00EL1OLDHAM
BARNSLEY
2X
17:00EL1PORT VALE
SWINDON TOWN
2
17:00EL1PRESTON
CREWE
1
17:00EL1SCUNTHORPE
SHEFFIELD UTD
2
17:00EL1WALSALL
MILTON KEYNES DONS
2X
17:00EL2BURTON ALBION
ACCRINGTON
1
17:00EL2CAMBRIDGE UNITED
STEVENAGE
2X
17:00EL2DAGENHAM & RED.
SOUTHEND
2X
17:00EL2EXETER
WIMBLEDON
1X
17:00EL2MANSFIELD
BURY
2
17:00EL2MORECAMBE
HARTLEPOOL
1
17:00EL2NORTHAMPTON
TRANMERE
1
17:00EL2OXFORD UNITED
PLYMOUTH
2X
17:00EL2PORTSMOUTH
LUTON
2X
17:00EL2WYCOMBE
SHREWSBURY
1X
17:00EL2YORK
CARLISLE
1X
17:00D1DUNAUJVAROS PASE
KECSKEMETI TE
1X
17:00D1NYIREGYHAZA
FERENCVAROSI
2
17:00D1PUSKAS ACADEMY
BUDAPEST HONVED
1
17:00PRHAMILTON
ROSS COUNTY
1
17:00PRKILMARNOCK
ST MIRREN
1
17:00PRPARTICK
ST JOHNSTONE
1X
17:00D1MARIBOR
ZAVRC
1
17:00D1OLIMPIJA LJUBLJANA
GORICA
1X
17:00D1RUDAR VELENJE
KRKA
1
17:00PDESPANYOL
ATL. MADRID
2X
17:00SDOSASUNA
ALCORCON
1X
17:00QF GOTEBORG
HELSINGBORG
2X
17:00PRHOVERLA UZHHOROD
METALIST KHARKOV
2
17:15SLATROMITOS ATHINON
PANTHRAKIKOS
1
18:00D1SLAVEN BELUPO
LOKOMOTIVA ZAGREB
2X
18:00D1BANIK OSTRAVA
SLOVAN LIBEREC
1
18:00D1CESKE BUDEJOVICE
VYSOCINA JIHLAVA
1X
18:00D1PRIBRAM
SLOVACKO
1X
18:00SLSONDERJYSKE
SILKEBORG
1
18:00L1METZ
ST ETIENNE
2X
18:00L1BOTOSANI
OTELUL GALATI
1
18:00PRLOKOMOTIV MOSCOW
ARSENAL TULA
1
18:00D1PARTIZAN
RAD
1
18:45SL LUZERN
VADUZ
1X
19:00D1SZOMBATHELYI
DEBRECENI
2
19:00APALERMO
JUVENTUS
2X
19:00D1ZAWISZA BYDGOSZCZ
LECH POZNAN
2
19:00PLBENFICA
BRAGA
1X
19:00PDEIBAR
BARCELONA
2
19:00SDALAVES
MALLORCA
1X
19:00SDLEGANES
SPORTING GIJON
2X
19:00SDSABADELL
LLAGOSTERA
1X
19:00SLGALATASARAY
ISTANBUL BASAKSEHIR
1
19:05PRTHE NEW SAINTS
BALA TOWN
1X
19:15SDZARAGOZA
LUGO
1
19:30BLRAPID VIENNA
GRODIG
1
19:30BLALTACH
RIED
1
19:30BLWOLFSBERGER
WIENER NEUSTADT
1X
19:30PRBURNLEYMANCHESTER CITY2
19:30BLBORUSSIA DORTMUND
KOLN
1
19:30SLPAOK
ASTERAS TRIPOLIS
1X
19:30ERDTWENTE
ZWOLLE
1X
20:30L1DINAMO BUCURESTI
CEAHLAUL
1
20:45ERDCAMBUUR
UTRECHT
1X
20:45ERDNAC BREDA
GO AHEAD EAGLES
1X
21:00PDBANFIELD
SAN MARTIN S.J.
1X
21:00L1LENS
TOULOUSE
1
21:00L1LORIENT
CAEN
1X
21:00L1MONTPELLIER
REIMS
1
21:00L1NANTES
EVIAN
1X
21:00D1UJPEST
PAKS
1X
21:00PLGUIMARAES
VITORIA SETUBAL
1
21:00PDRAYO VALLECANO
GRANADA
1X
21:00SDRECREATIVO HUELVA
TENERIFE
1X
21:001SL THUN
GRASSHOPPER-CLUB
1
21:15D1 JABLONEC
SPARTA PRAHA
2X
21:30PRLONGFORD TOWN
SHAMROCK ROVERS
2
21:45ACAGLIARI
EMPOLI
1X
21:45ERDEXCELSIOR
WILLEM II
1X
22:00PDGIMNASIA L.P.
NUEVA CHICAGO
1
22:30SDVALLADOLID
NUMANCIA
1X
23:00PLBELENENSES
ESTORIL
1
23:00PDCELTA VIGO
ATHLETIC B
1X
23:15PDBOCA JUNIORS
DEFENSA Y JUSTICIA
1


Препоръчваме да се регистрирате в Bet365