WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 17.12.2016


10:50

Мелбърн Сити – Мелбърн Виктори

1 ДНБ

12:00

Габала – Капаз Ганджа

Под 2.5

12:00

Бандърмаспор – Сивасспор

2 ДНБ

12:00

Шанлъурфаспор – Болуспор

X2

13:00

Пърт Глори – Сидни

2

13:15

Портимонензе – Фреамунде

1

14:00

Тайланд – Индонезия

1

14:00

Сумгаит – Зира Баку

X

14:00

Карлсруе – Айнтрахт Брауншвайг

2

14:00

Санкт Паули – Бохум

Под 2.5

14:00

Спортинг Хихон – Виляреал

X2

14:00

Волунтари – Клуж

2

14:15

Макълсфийлд Таун – Бромли

1

14:30

Кристъл Палас – Челси

2

14:30

Донкастър – Гримсби Таун

1

14:30

Ел Джаиш Кайро – Смоуха

X2

14:40

Диба Ал Фуджейра – Ал Вахда Абу Даби

2

14:40

Хата Клуб Дубай – Ал Дафра

X2

15:00

Карабах Агдам – Интер Баку

1

15:00

Нефтчи Баку – АЗАЛ ПФК Баку

1

15:00

Аален – Вердер Бремен II

1X

15:00

Падерборн – Оснабрюк

X2

15:00

Фортуна Кьолн – Майнц 05 II

1

15:00

ФСВ Франкфурт – Веен Висбаден

1

15:00

Халешер – Холщайн Кил

1X

15:00

Ханза Рощок – Кемницер

X2

15:00

Шпортфройнде Лоте – Магдебург

Гол/Гол

15:00

Ян Регенсбург – Пройсен Мюнстер

1

15:00

Верия – Ксанти

X2

15:00

Ал-Харитият – Муайдар Доха

2

15:00

Ум Салал – Ал-Уакра

1X

15:00

Истанбул Башакшехир – Трабзонспор

1

15:00

Елязъгспор – Алтънорду

X2

15:30

Лупа Рома – Карарезе

2

15:30

Акрагас – Монополи 1966

X2

15:30

Виртус Франкавила – Сиракуза

1

15:30

Месина – Вибонезе

1X

15:30

Паганезе – Реджина

1X

15:30

Фиделис Андрия – Лече

X2

15:30

Платинум Старс – Марицбург Юнайтед

2

15:30

Чипа Юнайтед – Хайлендс Парк

1X

15:45

Булон – Консолат Марсилия

1

16:00

Емполи – Каляри

2

16:00

Бари – Авелино

1

16:00

Латина – Бреша

1X

16:00

Новара – Чезена

1

16:00

Про Верчели – СПАЛ

X2

16:00

Салернитана – Карпи

X2

16:00

Специя – Перуджа

X2

16:00

Тернана – Виченца

Гол/Гол

16:00

Читадела – Пиза

1X

16:00

АЕК Ларнака – Етникос Ахна

1

16:00

Омония Никозия – Анагениси Дериния

1

16:00

Ланс – Газелек Аячо

1X

16:00

Хайдук Сплит – Динамо Загреб

Гол/Гол

16:30

Аугсбург – Борусия М’Гладбах

Под 2.5

16:30

Вердер Бремен – Кьолн

X2

16:30

Майнц 05 – Хамбургер

1

16:30

РБ Лайпциг – Херта Берлин

1

16:30

Шалке 04 – Фрайбург

1

16:30

Корона Келце – Лехия Гданск

2

16:30

Гьозтепе – Мерсин Идман Юрду

1

16:30

Бала Таун – Ландидно

1

16:30

Бангор Сити – Еърбъс ЮК

1

16:30

Кармартън Таун – Рил

1

16:30

Нютаун – Кардиф Метрополитън

X2

17:00

Рийд – Щурм Грац

2

17:00

Мидълзбро – Суонзи

1

17:00

Сток Сити – Лестър

1

17:00

Съндърланд – Уотфорд

2

17:00

Уест Хям – Хъл Сити

1

17:00

Блекбърн – Рединг

2

17:00

Бристъл Сити – Престън

Гол/Гол

17:00

Бъртън Албион – Нюкасъл

2

17:00

Кардиф – Барнзли

2

17:00

Лийдс – Брентфорд

1

17:00

Нотингам Форест – Уулвърхямптън

1X

17:00

Уигън – Ипсуич

X2

17:00

Фулъм – Дарби Каунти

1X

17:00

Шефилд Уензди – Родъръм Юнайтед

1

17:00

Бъри – Оксфорд Юнайтед

X2

17:00

Джилингам – Милтън

1X

17:00

Нортхямптън Таун – Рочдейл

X2

17:00

Олдъм – Саутенд

X2

17:00

Скънторп – Милоул

1

17:00

Суиндън – Флийтууд Таун

X2

17:00

Уимбълдън – Порт Вейл

1X

17:00

Уолсол – Брадфорд Сити

2

17:00

Чарлтън – Питърбъро

X2

17:00

Честърфийлд – Болтън

2

17:00

Шросбъри Таун – Бристол Роувърс

2

17:00

Акрингтън Стенли – Плимут

2

17:00

Барнет – Стивънидж Бороу

1X

17:00

Блекпул – Лутън Таун

1X

17:00

Екзитър – Мансфийлд Таун

X2

17:00

Карлайл – Йоувил

1

17:00

Кембридж Юнайтед – Крю Александра

Гол/Гол

17:00

Колчестър – Нотс Каунти

Над 2.5

17:00

Кроули Таун – Нюпорт Каунти

1

17:00

Моркамб – Челтнъм Таун

1

17:00

Портсмут – Хартлипул

1

17:00

Уикъмб – Лейтън Ориент

1

17:00

Боръм Ууд – Бароу

Гол/Гол

17:00

Гейтсхед – Брейнтри Таун

1

17:00

Дагенъм и Редбридж – Солихъл Муурс

1

17:00

Йорк Сити – Торки Юнайтед

X2

17:00

Линкълн Сити – Транмиър Роувърс

Под 2.5

17:00

Мейдстоун Юнайтед – Норт Фериби Юнайтед

1

17:00

Саутпорт – Ийстли

X2

17:00

Сътън Юнайтед – Рексъм

Гол/Гол

17:00

Уокинг – Гайзли

1

17:00

Форест Грийн Роувърс – Доувър Атлетик

1X

17:00

Честър – Алдършот Таун

1X

17:00

Хетафе – Валядолид

1

17:00

АЕЛ Лимасол – Докса Катокопия

1

17:00

Шабаб Атлас Хенифра – Кавкаб Маракеш

1X

17:00

ШР Ал Хосейма – Раджа Казабланка

X2

17:00

Кова Да Пиедаде – Визела

1

17:00

Балинамалард Юнайтед – Гленторан

2

17:00

Карик Рейнджърс – Клифтънвил

2

17:00

Коулрейн – Ардс ФК

1

17:00

Крусейдърс – Гленавон

1

17:00

Линфийлд – Балимина Юнайтед

1

17:00

Портадаун – Дънганън Суифтс

2

17:00

Килмарнък – Инвърнес КТ

1X

17:00

Рос Каунти – Абърдийн

2

17:00

Сейнт Джонстън – Мъдъруел

1

17:00

Селтик – Дънди ФК

1

17:00

Хартс – Партик Тисъл

1

17:00

Дъмбартън – Фолкърк

X2

17:00

Куин ъф Саут – Дънфърмлин

1

17:00

Рейт Роувърс – Дънди Юнайтед

X2

17:00

Сейнт Мирън – Аяр Юнайтед

X2

17:00

Алоа Атлетик – Куинс парк ФК

1X

17:00

Брихин Сити – Странрар

1

17:00

Ийст Файф – Питърхед

Гол/Гол

17:00

Ливингстън – Еърдри

1

17:00

Стенхаусмюър – Албион Роувърс

2

17:00

Арброут – Елгин Сити

Над 2.5

17:00

Берик Рейнджърс – Монтроуз

1X

17:00

Каудънбийт – Форфар Атлетик

2

17:00

Клайд – Единбург Сити

1

17:00

Стърлинг Албиън – Анан Атлетик

X2

17:15

Платаниас – Атромитос

X2

17:15

Атлетико Мадрид – Лас Палмас

1

17:30

Катанзаро – Фонди

X2

17:30

Катания – Казертана

1

17:30

Матера – Мелфи

1

17:30

Таранто – Юве Стабия

2

18:00

Рьозеларе – Серкъл Брюж

1

18:00

Ермис Арадипоу – Апоел Никозия

2

18:00

Ал Аин – Ал Шарджа

1

18:00

Ал Насър Дубай – Ал Джазира Абу Даби

2

18:00

Фамаликао – Варзин

1

18:00

Касъмпаша – Бешикташ

2

18:00

Гингам – Пари Сен Жермен

X2

18:00

Блумфонтейн Селтик – Аякс Кейптаун

1X

18:15

Риека – Истра 1961

1

18:45

Ал Таавон – Ал Ахли Джеда

2

19:00

Остенде – Зулте Варегем

Гол/Гол

19:00

Луго – Хуеска

1

19:00

Реал Овиедо – Кордоба

1X

19:00

Тенерифе – Алкоркон

1X

19:00

Милан – Аталанта

1

19:00

Ягиелония Бялисток – Висла Плоцк

1

19:15

Конас Кий – Дъ Ню Сейнтс

2

19:15

Грийнок Мортън – Хибърниън

2

19:30

Аустрия Виена – Матерсбург

1

19:30

Ред Бул Залцбург – Волфсбергер

1

19:30

Санкт Полтен – Адмира Вакер Мьодлинг

1

19:30

Уест Бромич – Манчестър Юнайтед

X2

19:30

Бирмингам – Брайтън

Под 2.5

19:30

Волфсбург – Айнтрахт Франкфурт

2

19:30

Керкира Корфу – ПАОК

2 ДНБ

19:30

Гранада – Реал Сосиедад

2

19:30

Фоджа – Козенца

1X

19:30

Рода – Утрехт

X2

20:00

Ал Итихад Александрия – Замалек Кайро

X2

20:00

Могреб Тетуан – ХУСА Агадир

1

20:15

Морейрензе – Ароука

X2

20:15

Бидвест Уитс – Фрий Стейт Старс

1

20:30

Стяуа Букурещ – Поли Тимишоара

1

20:45

Фейенорд – Витес

1

21:00

Вестерло – Локерен

2

21:00

Мехелен – Ваасланд-Беверен

1

21:00

Шарлероа – Роял Ексел Мускрон

1

21:00

Тубиз – Унион Сент Жилоаз

1X

21:00

Хирона – Химнастик де Тарагона

1

21:00

Каен – Метц

X2

21:00

Лориен – Сент Етиен

2

21:00

Монпелие – Бордо

X2

21:00

Рен – Бастия

1

21:00

Тулуза – Нанси

1

21:30

Сент Трюиден – КАА Гент

X2

21:30

Краковия Краков – Лех Познан

2

21:45

Севиля – Малага

1

21:45

Ювентус – Рома

1

21:45

Твенте – АЗ Алкмаар

1X

22:00

Естудиантес Ла Плата – Дефенса и Хустисия

1

22:00

Сармиенто Хунин – Алдосиви Мар дел Плата

1X

22:00

Порто Б – Спортинг Брага Б

1X

22:30

Ещорил Прая – Бенфика

2

23:00

Нуева Чикаго – Институто Кордоба

X2

23:00

Сантамарина – Дъглас Хейг

X2

23:00

Сентрал Кордоба – Браун Адроге

1X

23:00

Фландрия – Спортиво Естудиантес

X2

23:00

Хувентуд Унида Гуалегуайчу – Крусеро дел Норте

1X

23:00

Серо Портеньо – Спортиво Лукеньо

1X

23:00

Сол де Америка – Депортиво Капиата

Гол/Гол

23:15

Унион Санта Фе – Расинг Клуб

X



Регистрирай се с промо код: 1017