WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 18.09.2016


10:00

Южна Корея - К-Лига Класик

Сеул – Чеджу Юнайтед

Над 2.5

10:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Джеф Юнайтед Чиба – Ренофа Ямагучи

Гол/Гол

10:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Токио Верди – Каматамаре Сануки

1X

10:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Шимизу Ес-Пулс – Мито Холихок

Под 2.5

11:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Йокохама ФК – Киото Санга

2 ДНБ

12:00

Индонезия - Футболен Шампионат А

Митра Кукар – ПС ТНИ

1

12:00

Южна Корея - К-Лига Класик

Улсан Хюндай – Поханг Стийлърс

1X

12:00

Южна Корея - К-Лига Класик

Чонбук Хюндай Моторс – Сувон Самсунг Блюуингс

1

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Звейген Канадзава – Мачида Зелвия

Гол/Гол

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Монтедио Ямагата – Токушима Вортис

X2

12:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Леванте Б – Корнеля

2

12:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Реал Мурсия – Мелия

Над 2.5

13:00

Дания - Суперлига

Нордселанд – Сьондерийске

Гол/Гол

13:00

Испания - Примера Дивисион

Осасуна – Селта Виго

X2

13:00

Испания - Сегунда Дивисион

Алмерия – Тенерифе

1

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

СС Рейес – Толедо

1

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Гава – Майорка Б

1X

13:00

Казахстан - Група за Изпадане

Жетису Талдикорган – Шахтьор Караганди

1X

13:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Гифу – Ехиме ФК

X2

13:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Роасо Кумамото – Фагиано Окаяма

2

13:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Теспакусатсу Гунма – Мацумото Ямага

2

13:15

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

УД Логронес – Сокуелямос

X2

13:15

Португалия - Сегунда Лига

Олянензе – Витория Гимараеш Б

Гол/Гол

13:30

Белгия - Първа Дивизия Б

Рьозеларе – Серкъл Брюж

12

13:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Менсахеро – Фуенлабрада

1X

13:30

Италия - Серия А

Удинезе – Киево

1

13:30

Холандия - Ередивизи

Спарта Ротердам – НЕК Ниймеген

1

13:30

Япония - Джей Лига Дивизия 2

В-Варен Нагазаки – Консадол Сапоро

2

14:00

Англия - Премиършип

Уотфорд – Манчестър Юнайтед

2

14:00

Латвия - Вирслига

БФЦ Даугавпилс – Метта ЛУ Рига

Гол/Гол

14:00

Тайланд - Таи Висша Лига

Ратчабури – Осотспа Самут Пракан

1

14:00

Тайланд - Таи Висша Лига

Сисакет – Патая Юнайтед

12

14:00

Украйна - Премиер Лига

Волин Луцк – Александрия

2

14:00

Шотландия - Премиършип

Дънди ФК – Абърдийн

X2

14:30

Германия - Втора Бундеслига

Арминия Билефелд – Хановер 96

Над 2.5

14:30

Германия - Втора Бундеслига

Динамо Дрезден – Ерцгебирге Ауе

1X

14:30

Германия - Втора Бундеслига

Карлсруе – Санкт Паули

1X

14:35

Китай - Супер Лига

Гуанджоу Евъргранде – Ляонин Хууин

1

14:35

Китай - Супер Лига

Пекин Гуоан – Шъдзяджуан Евър Брайт

1

14:35

Китай - Супер Лига

Ханджоу Грийнтаун – Шанхай ШИПГ

X2

14:35

Китай - Супер Лига

Хенан Джайне – Шандун Лунен

1

14:45

Дания - Първа Дивизия

Вендсисел – Роскилде

2

14:45

Дания - Първа Дивизия

Кьоге – АБ Гладсаксе

1

14:45

Дания - Първа Дивизия

Скиве – Нествед

Гол/Гол

14:45

Дания - Първа Дивизия

Фредериция – Вейле

Над 2.5

14:45

Дания - Първа Дивизия

Фремад Амагер – Хобро

X2

15:00

Армения - Висша Лига

Гандзасар Капан – Алашкерт Ереван

2

15:00

Дания - Суперлига

Одензе – Мидтиланд

2

15:00

Индонезия - Футболен Шампионат А

Бали Юнайтед – Персиб Бандунг

X2

15:00

Тайланд - Таи Висша Лига

Банкок Глас – Суфанабури

1

15:00

Тайланд - Таи Висша Лига

Муангтонг Юнайтед – ББ ЧЮ Банкок

1

15:00

Финландия - Каконен Група А

ПЕПО Лапеенранта – МПС Хелзинки

1

15:00

Финландия - Каконен Група В

ЕсПа Еспоо – Конту Хелзинки

1X

15:00

Швеция - Първа Дивизия - Север

Питео – Васалунд

2

15:30

Белгия - Първа Дивизия А

Генк – Андерлехт

Гол/Гол

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Витербезе – Прато

1X

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Комо – Сиена

1

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Ливорно – Лукезе

1

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Лупа Рома – Олбия

X

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Ренате – Про Пиаченца

1X

15:30

Италия - Лега Про - Група В

Модена – Реджиана

Гол/Гол

15:30

Италия - Лега Про - Група С

Акрагас – Виртус Франкавила

1X

15:30

Холандия - Ередивизи

ПСВ Айндховен – Фейенорд

1

15:30

Холандия - Ередивизи

Цволе – АЗ Алкмаар

2

16:00

Гърция - Супер Лига

Панатинайкос – Пас Янина

1

16:00

Италия - Серия А

Каляри – Аталанта

Над 2.5

16:00

Италия - Серия А

Кротоне – Палермо

X2

16:00

Италия - Серия А

Сасуоло – Дженоа

1X

16:00

Италия - Серия А

Торино – Емполи

1

16:00

Казахстан - Група за Изпадане

Тобол Костанай – Тараз

Гол/Гол

16:00

Норвегия - Адеколиген

КФУМ Осло – Конгсвингер

X2

16:00

Норвегия - Адеколиген

Левангер – Санднес

Гол/Гол

16:00

Норвегия - Адеколиген

Осане – Хьодд

1X

16:00

Норвегия - Адеколиген

Рауфос – Кристиансунд

2

16:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 1

Алта – Тромсдален

2

16:00

Полша - Първа Лига

Погон Шедълце – Хробри Глогов

1X

16:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Бандърмаспор – Балъкесирспор

X

16:00

Финландия - Икьонен

КПВ Кокола – АС Оулу

X2

16:00

Франция - Лига 1

Монпелие – Ница

1X

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

АИК Стокхолм – Йефле

1

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Елфсборг – Фалкенберг

1

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Хелзинборг – Норкьопинг

2

16:00

Швеция - Първа Дивизия - Север

Бромапойкарна – ИФК Люлео

1

16:15

Англия - Премиършип

Кристъл Палас – Сток Сити

1

16:15

Англия - Премиършип

Саутхямптън – Суонзи

X2

16:30

Германия - Бундеслига

Аугсбург – Майнц 05

12

16:30

Норвегия - Типелиген

Согндал – Сарпсборг 08

X2

16:30

Норвегия - Адеколиген

Йерв Гримстад – Сандефьорд

Гол/Гол

16:30

Полша - Екстракласа

Лехия Гданск – Лех Познан

1X

16:40

ОАЕ - Премиер Дивизия

Ал Дафра – Ал Насър Дубай

2

17:00

Азербайджан - Висша Лига

Сумгаит – Капаз Ганджа

12

17:00

Армения - Висша Лига

Пюник Ереван – Ширак Гюмри

2

17:00

Беларус - Премиер Лига

Крумкачи Минск – Шахтьор Солигорск

X2

17:00

Белгия - Първа Дивизия Б

Оуд Хеверле Льовен – Роял Антверпен

12

17:00

Босна и Херцеговина - Висша Лига

Металеге-БСИ Яйце – Слобода Тузла

12

17:00

Бразилия - Серия А

Фламенго RJ – Фигуерензе SC

1

17:00

Дания - Суперлига

Брьондби – Виборг

1

17:00

Исландия - Висша Лига

ФХ Хафнарфьордур – Валур Рейкявик

1

17:00

Испания - Сегунда Дивисион

Мирандес – Райо Валекано

1X

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 1

Финснес – Улерн

1

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 1

Хаща – ФК Фолло

X2

17:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 3

Айерсун – Фриг Осло

1

17:00

Румъния - Лига I

Университатя Крайова – Конкордия Кяжна

1

17:00

Словения - Първа Лига

Алуминий Кидричево – Олимпия Любляна

2

17:00

Турция - Супер Лига

Коняспор – Генчлербирлиги

1

17:00

Турция - Супер Лига

Османлиспор – Аданаспор

1

17:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Сивасспор – Денизлиспор

1

17:00

Уелс - Висша Лига

Еърбъс ЮК – Кевн Друидс

Над 2.5

17:00

Уелс - Висша Лига

Конас Кий – Абъристуит Таун

1

17:00

Уелс - Висша Лига

Ландидно – Кардиф Метрополитън

1

17:00

Швейцария - Купа на Швейцария

Белинзона – Цюрих

2

17:00

Швейцария - Купа на Швейцария

Ксамакс – Сион

2

17:00

Швеция - Първа Дивизия - Юг

Ландскрона БоИС – Мялби

1

17:00

Швеция - Първа Дивизия - Юг

Утсиктенс – Квидинг

1

17:00

Шотландия - Премиършип

Инвърнес КТ – Селтик

2

17:15

Испания - Примера Дивисион

Атлетик Билбао – Валенсия

1

17:15

Русия - Премиер Лига

Криля Советов – ЦСКА Москва

2

17:30

Австрия - Бундеслига

Ред Бул Залцбург – Аустрия Виена

1

17:30

Италия - Лега Про - Група А

Понтедера – Расинг Рома

1

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Катанзаро – Паганезе

1

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Козенца – Вибонезе

1

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Мелфи – Фонди

2

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Монополи 1966 – Реджина

Гол/Гол

17:45

Холандия - Ередивизи

Хераклес – Аякс

2

18:00

Босна и Херцеговина - Висша Лига

ФК Сараево – Олимпик Сараево

1

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Бойро – Понферадина

X2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Исара – Сомосас

1

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Паленсия – Расинг Ферол

2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Навалкарнеро – Райо Махадаонда

X2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Реал Мадрид Кастиля – Лейоа

1

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Лагостера – Виляреал Б

Над 2.5

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Лейда Еспортиу – Еспаньол Б

1X

18:00

Катар - Старс Лига

Ал Джаиш Доха – Ал-Уакра

1

18:00

Кипър - Първа Дивизия

Апоел Никозия – Анагениси Дериния

1

18:00

Кипър - Първа Дивизия

Аполон Лимасол – АЕК Ларнака

1X

18:00

Норвегия - Втора Дивизия - Група 1

Опсал – Сеня

1X

18:00

Португалия - Примейра Лига

Ароука – Шавеш

1X

18:00

Португалия - Примейра Лига

Боавища – Фейрензе

1X

18:00

Франция - Лига 1

Сент Етиен – Бастия

12

18:00

Хърватска - Първа Лига

Осиек – РНК Сплит

1

18:00

Чехия - Национална Лига

Варнсдорф – Тринец

1

18:00

Швеция - Суперетан Лига

Асириска Сьодертале – Фрей Тебю

X2

18:00

Швеция - Суперетан Лига

Трелеборг – Дегерфорш

1

18:00

Швеция - Първа Дивизия - Север

Енскеде – Вестерос

2

18:00

Швеция - Първа Дивизия - Юг

Одеволд – Оскаршхамн АИК

1X

18:15

Гърция - Супер Лига

Атромитос – Панайтоликос

1

18:15

Гърция - Супер Лига

Керкира Корфу – Лариса

1X

18:30

Англия - Премиършип

Тотнъм – Съндърланд

1

18:30

Германия - Бундеслига

Херта Берлин – Шалке 04

X

18:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Гихуело – Валядолид Б

X2

18:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Л’Оспиталет – Прат

Гол/Гол

18:30

Финландия - Икьонен

Гранкула ИФК – ТПС Турку

2

18:30

Финландия - Икьонен

Джаз Пори – КТП Котка

12

18:30

Финландия - Каконен Група А

МП Микели – Судет

1

18:30

Финландия - Каконен Група В

Викингит Хелзинки – Кифен 08

X2

18:30

Швеция - Алсвенскан Лига

Юргорден – Малмьо

2

19:00

Азербайджан - Висша Лига

Интер Баку – Нефтчи Баку

1

19:00

Белгия - Първа Дивизия А

Локерен – Стандарт Лиеж

X2

19:00

България - Първа ПФЛ

ЦСКА София – Черно море

1

19:00

Дания - Суперлига

Хорсенс – ФК Копенхаген

2

19:00

Израел - Висша Лига

Бней Сахнин – Макаби Петах Тиква

1X

19:00

Исландия - Висша Лига

Брейдаблик Коупавогюр – Вестманаейяр

1

19:00

Исландия - Висша Лига

Викингур Рейкявик – Филкир Рейкявик

1

19:00

Исландия - Висша Лига

КР Рейкявик – Фьолнир Рейкявик

X2

19:00

Испания - Сегунда Дивисион

Севиля Атлетико – Хуеска

Гол/Гол

19:00

Испания - Сегунда Дивисион

Хетафе – Реал Овиедо

1

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Арандина – Туделано

1X

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Каудал Депортиво – Осасуна Б

2

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Расинг Сантандер – Бургос

1

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Елденсе – Атлетико Сагунтино

1X

19:00

Италия - Серия А

Интер – Ювентус

X2

19:00

Кипър - Първа Дивизия

Докса Катокопия – Ермис Арадипоу

Над 2.5

19:00

Мароко - Първа Дивизия

ЖС Касба Тадла – Раджа Казабланка

2

19:00

Мароко - Първа Дивизия

ФАР Рабат – Олимпик Сафи

1X

19:00

Норвегия - Типелиген

Бодо Глимт – Бран Берген

X2

19:00

Норвегия - Типелиген

Од БК – Стабек

1

19:00

Норвегия - Типелиген

Олесунд – Стрьомгодсет

X2

19:00

Норвегия - Адеколиген

Мьондален – Ранхайм

1

19:00

Норвегия - Адеколиген

Уленсакер Киса – ФК Брюне

1

19:00

Полша - Екстракласа

Легия Варшава – Заглембие Любин

X2

19:00

Полша - Първа Лига

ГКС Тихи – Хойничанка Хойнице

Под 2.5

19:00

Полша - Първа Лига

Ключборк – Олимпия Груджьондз

12

19:00

Чехия - Първа Лига

Виктория Пилзен – Карвина

1

19:15

Еквадор - Серия А

Ел Национал Кито – Фуерса Амария

1

19:15

ОАЕ - Премиер Дивизия

Ал Аин – Бани Яс

1

19:15

Перу - Примера Дивисион - Втора Фаза

Спорт Уанкайо – Универсидад де Кахамарка

1

19:30

Испания - Примера Дивисион

Виляреал – Реал Сосиедад

1

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Вияновенсе – Рекреативо

1

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Сан Фернандо – Мерида АД

1X

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Хумиля – Линенсе

1

19:30

Италия - Лега Про - Група А

Арецо – Тутокуойо

1

19:30

Италия - Лега Про - Група А

Карарезе – Кремонезе

2

19:30

Италия - Лега Про - Група А

Пиаченца – Алесандрия

12

19:30

Турция - Супер Лига

Газиантепспор – Истанбул Башакшехир

2

19:30

Украйна - Премиер Лига

Ворскла Полтава – Шахтьор Донецк

2

19:30

Украйна - Премиер Лига

Динамо Киев – Заря Луганск

1

20:00

Австрия - Бундеслига

Рапид Виена – Матерсбург

1

20:00

Аржентина - Примера Дивисион

Атлетико Тукуман – Естудиантес Ла Плата

X

20:00

Еквадор - Серия А

Мушук Руна – Емелек Гуаякил

2

20:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Албасете – Баракалдо

X2

20:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Сестао Ривър Клуб – Атлетик Билбао Б

Гол/Гол

20:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Естремадура – Линарес Депортиво

1X

20:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Марбеля – Ел Ехидо 2012

1

20:00

Кипър - Първа Дивизия

Неа Саламина – Арис Лимасол

1

20:00

Коста Рика - Примера Дивисион

Перес Селедон – Ередиано

X2

20:00

Коста Рика - Примера Дивисион

Универсидад де Коста Рика – Кармелита

1

20:00

Мексико - Лига де Аскенсо

Леонес Негрос де ла У. де Г. – Венадос

1X

20:00

Португалия - Примейра Лига

Тондела – Порто

2

20:00

Румъния - Лига I

Поли Тимишоара – Стяуа Букурещ

2

20:00

Русия - Премиер Лига

ФК Краснодар – ФК Ростов

1

20:00

Сърбия - Суперлига

Войводина – Борац Чачак

1

20:00

Турция - Супер Лига

Акхисар Беледиеспор – Бешикташ

X2

20:00

Хърватска - Първа Лига

Риека – Динамо Загреб

1X

20:15

Аржентина - Примера Дивисион

Темперлей – Арсенал Саранди

1

20:15

Израел - Висша Лига

Апоел Раанана – Макаби Тел Авив

2

20:30

Гърция - Супер Лига

Ираклис Солун – Олимпиакос

2

20:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Картахена – Ла Рода

1

20:45

Саудитска Арабия - Професионална Лига

Ал Вехда Мека – Ал Итихад Джеда

2

20:45

Саудитска Арабия - Професионална Лига

Ал Шабаб Рияд – Ал Ахли Джеда

2

21:00

Белгия - Първа Дивизия А

Остенде – КАА Гент

Над 2.5

21:00

Испания - Сегунда Дивисион

Майорка – Хирона

1X

21:00

Норвегия - Типелиген

Розенборг – Старт Кристиансанд

1

21:00

САЩ - Висша Лига

Спортинг Канзас Сити – Лос Анджелис Галакси

12

21:15

България - Първа ПФЛ

Берое – Дунав Русе

1

21:15

Мароко - Първа Дивизия

РСБ Беркан – Кавкаб Маракеш

1X

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Лече – Казертана

1

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Матера – Катания

1X

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Таранто – Фиделис Андрия

1X

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Юве Стабия – Сиракуза

1

21:30

Перу - Примера Дивисион - Втора Фаза

Алианса Атлетико – Универсидад Сан Мартин

1X

21:30

Уругвай - Примера Дивисион

Вия Еспаньола – Пласа Колония

12

21:30

Уругвай - Примера Дивисион

Ривър Плейт Монтевидео – Дефенсор Спортинг

12

21:30

Уругвай - Примера Дивисион

Серо Монтевидео – Хувентуд де Лас Пиедрас

2

21:45

Испания - Примера Дивисион

Еспаньол – Реал Мадрид

2

21:45

Италия - Серия А

Фиорентина – Рома

Гол/Гол

21:45

Франция - Лига 1

Олимпик Марсилия – Лион

X2

22:00

Аржентина - Примера Дивисион

Белграно Кордоба – Олимпо Баия Бланка

1X

22:00

Аржентина - Примера Дивисион

Годой Крус – Бока Хуниорс

X2

22:00

Боливия - Професионална Лига

Реал Потоси – Сан Хосе Оруро

1

22:00

Боливия - Професионална Лига

Университарио Сукре – Петролеро Якуиба

1

22:00

Бразилия - Серия А

Атлетико PR – Сао Пауло SP

1X

22:00

Бразилия - Серия А

Гремио RS – Флуминензе RJ

1X

22:00

Бразилия - Серия А

Крузейро MG – Атлетико MG

X2

22:00

Бразилия - Серия А

Спорт Ресифе PE – Коритиба PR

12

22:00

Бразилия - Серия А

Чапекоензе SC – Понте Прета SP

Гол/Гол

22:15

Португалия - Примейра Лига

Рио Аве – Спортинг Лисабон

2

22:30

Венецуела - Примера Дивисион

Португеза Акаригуа – Депортиво Тачира

X2

23:00

Боливия - Професионална Лига

Боливар Ла Пас – Гуабира Монтеро

1

23:00

Хондурас - Национална Лига

Реал Сосиедад Токоа – Платенсе

2 ДНБ

23:00

Хондурас - Национална Лига

Хутикалпа – Социал Сол Оланчито

1



Регистрирай се с промо код: 1017