WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 18.10.2014


 

11:00D1OMIYA
FC-TOKYO
2X
11:00D1AMKAR
DINAMO MOSCOW
2
11:30D1SYDNEY
WESTERN SYDNEY
1X
13:00D1TOSU
C-OSAKA
1
13:30D1CSKA MOSCOW
KUBAN
1X
14:00D1BREST
MINSK
2X
14:00D1JARO
MARIEHAMN
2X
14:00D1HONKA
KUPS
1X
14:00D1ROPS
SJK
1X
14:00D1TPS
LAHTI
2
14:00D2EINTRACHT BRAUN.
GREUTHER FURTH
1X
14:00D2UNION BERLIN
SANDHAUSEN
1X
14:00D1MALMO
ELFSBORG
1X
14:00D1METALURG ZAPOR.
OLIMPIK DONETSK
1X
14:15ECHCARDIFF
NOTTM FOREST
1X
14:45PRMANCHESTER CITY
TOTTENHAM
1
14:45D1ROSS COUNTY
CELTIC
2
15:00D2CRETEIL
ESTAC TROYES
2X
15:00D1LOMBARD PAPA
DIOSGYORI
2
15:30D1 SPORT PODBREZOVA
TRENCIN
2X
16:00D1 ZADAR
DINAMO ZAGREB
2
16:00D1NIKI VOLOU
PANTHRAKIKOS
1X
16:00D2BOLOGNA
VARESE
1
16:00D2BRESCIA
PRO VERCELLI
1X
16:00D2CARPI
LATINA
1
16:00D2FROSINONE
MODENA
1
16:00D2SPEZIA
CATANIA
1X
16:00D2TERNANA
LIVORNO
2X
16:00D2TRAPANI
CROTONE
1
16:00D2VIRTUS LANCIANO
PERUGIA
1X
16:00D1VIITORUL
OTELUL GALATI
1
16:00D1KRASNODAR
ZENIT
2X
16:00D1CUKARICKI
RADNICKI 1923
1
16:00D1DONJI SREM PECINCI
MLADOST LUCANI
1X
16:00D1VOZDOVAC
JAGODINA
1X
16:30D1BAYERN MUNICH
WERDER BREMEN
1
16:30D1 KOLN
BORUSSIA DORTMUND
   2X
16:30D1 MAINZ 05
AUGSBURG
1
16:30D1HANNOVER 96
MONCHENGLADBACH
2X
16:30D1 FREIBURG
WOLFSBURG
2X
16:30D1STUTTGART
LEVERKUSEN
2
16:30D1START
AALESUND
1X
16:30D1PODBESKIDZIE
GORNIK LECZNA
1X
16:30D1SLASK WROCLAW
PIAST GLIWICE
1
17:00D1RED BULL SALZBURG
RIED
1
17:00PRARSENAL
HULL CITY
1
17:00PRBURNLEY
WEST HAM
1X
17:00PRCRYSTAL PALACE
CHELSEA
2
17:00PREVERTON
ASTON VILLA
1X
17:00PRNEWCASTLE
LEICESTER
1X
17:00PRSOUTHAMPTON
SUNDERLAND
1
17:00ECHBIRMINGHAM
BOLTON
1X
17:00ECHBOURNEMOUTH
CHARLTON
2X
17:00ECHBRIGHTON
MIDDLESBROUGH
1X
17:00ECHFULHAM
NORWICH
1X
17:00ECHHUDDERSFIELD
BLACKPOOL
1X
17:00ECHIPSWICH
BLACKBURN
1
17:00ECHMILLWALL
WOLVES
2X
17:00ECHREADING
DERBY
1X
17:00ECHSHEFFIELD WED
WATFORD
2X
17:00ECH1WIGAN
BRENTFORD
1X
17:00EL1CHESTERFIELD
OLDHAM
1X
17:00EL1COVENTRY
BRISTOL CITY
2
17:00EL1FLEETWOOD TOWN
DONCASTER
1X
17:00EL1LEYTON ORIENT
MK DONS
2
17:00EL1NOTTS COUNTY
CRAWLEY TOWN
1X
17:00EL1PETERBOROUGH
BARNSLEY
1
17:00EL1PRESTON
PORT VALE
1
17:00EL1ROCHDALE
GILLINGHAM
1X
17:00EL1SCUNTHORPE
COLCHESTER
1X
17:00EL1WALSALL
CREWE
1
17:00EL1YEOVIL
SWINDON TOWN
2X
17:00EL2BURTON ALBION
MORECAMBE
1
17:00EL2BURY
PORTSMOUTH
1
17:00EL2CHELTENHAM
NORTHAMPTON
1X
17:00EL2DAGENHAM & RED.
NEWPORT COUNTY
2X
17:00EL2HARTLEPOOL
LUTON
2X
17:00EL2MANSFIELD
CAMBRIDGE UNITED
1X
17:00EL2OXFORD UNITED
TRANMERE
1X
17:00EL2PLYMOUTH
CARLISLE
1
17:00EL2SOUTHEND
EXETER
1
17:00EL2STEVENAGE
ACCRINGTON
1X
17:00EL2WYCOMBE
WIMBLEDON
1
17:00EL2YORK
SHREWSBURY
2X
17:00D1NYIREGYHAZA
PUSKAS ACADEMY
2X
17:00D1DUNDEE UTD
PARTICK
1
17:00D1MOTHERWELL
DUNDEE
1X
17:00D1ST JOHNSTONE
KILMARNOCK
1X
17:00D1ST MIRREN
INVERNESS
2X
17:00D1RUDAR VELENJE
OLIMPIJA LJUBLJANA
2X
17:00D1LEVANTE
REAL MADRID
2
17:00D2VALLADOLID
PONFERRADINA
1
17:00D1ATVIDABERGS
MJALLBY
1
17:00D1KALMAR
HALMSTAD
1X
17:00D1VORSKLA POLTAVA
METALIST KHARKOV
1X
17:15D1LOKOMOTIV PLOVDIV
LEVSKI SOFIA
2
18:00D1HRADEC KRALOVE
CESKE BUDEJOVICE
2X
18:00D1SLAVIA PRAHA
JABLONEC
2X
18:00D1SLOVAN LIBEREC
SLOVACKO
1X
18:00D1TEPLICE
BOHEMIANS 1905
1X
18:00D1NORDSJAELLAND
SONDERJYSKE
1
18:00D1LORIENT
ST ETIENNE
2X
18:15D1ASTERAS TRIPOLIS
PANAITOLIKOS
1
18:30D1GOMEL
DINAMO MINSK
2
18:30D1PANDURII
TARGU MURES
2X
18:30D1LOKOMOTIV MOSCOW  
TEREK GROZNI
1X
18:30D1VION ZL. MORAVCE
KOSICE
2
18:30D1 ZILINA
SENICA
1X
18:45D1AARAU
ST. GALLEN
2X
19:00D1MECHELEN
ANDERLECHT
2
19:00D1BUDAPEST HONVED
PAKS
2X
19:00D1KECSKEMETI TE
MTK BUDAPEST
2
19:00D1ROMA
CHIEVO
1
19:00D1MOLDE
HAUGESUND
1
19:00D1JAGIELLONIA
POGON SZCZECIN
1X
19:00D1LUKA KOPER
ZAVRC
1X
19:00D1ATHLETIC B
CELTA VIGO
1X
19:00D2ALAVES
LUGO
1X
19:00D2MIRANDES
ALBACETE
1X
19:00D1GALATASARAY
FENERBAHCE
1X
19:15EL1BRADFORD
SHEFFIELD UTD
1X
19:15D2ZARAGOZA
RACING SANTANDER
1X
19:30D1RAPID VIENNA
ADMIRA WACKER
1
19:30D1ALTACH
AUSTRIA VIENNA
2X
19:30D1WOLFSBERGER
GRODIG
1
19:30D1CSKA SOFIA
LITEX
1X
19:30D1SCHALKE 04
HERTHA BERLIN
1X
19:30D1PSV
AZ ALKMAAR
1
19:30D1WILLEM II
VITESSE
1X
19:30D1HOVERLA UZHHOROD
DINAMO KIEV
2
20:00D1 RIJEKA
ISTRA 1961
1
20:00D1PARTIZAN
CRVENA ZVEZDA
1X
20:00D1NOVI PAZAR
SPARTAK ZLA. VODA
1X
20:00D1DUNAJSKA STREDA
RUZOMBEROK
1X
20:00D1SPARTAK MYJAVA
DUKLA B. BYSTRICA
1
20:30D1ERGOTELIS
OLYMPIAKOS
2
20:45D1FEYENOORD
HERACLES
1
21:00D1BANFIELD
ESTUDIANTES L.P.
2X
21:00D1CERCLE BRUGGE
LIERSE
1X
21:00D1KORTRIJK
WAASLAND
1
21:00D1OOSTENDE
MOUSCRON
1
21:00D1LILLE
GUINGAMP
1
21:00D1METZ
RENNES
1X
21:00D1MONACO
EVIAN
1
21:00D1NANTES
REIMS
1
21:00D1NICE
BASTIA
1X
21:00D1FERENCVAROSI
PECSI
1
21:00D1 CLUJ
DINAMO BUCURESTI
1X
21:00D1BARCELONA
EIBAR
1
21:00D2OSASUNA
TENERIFE
1X
21:00D2SABADELL
GIRONA
2
21:00D1YOUNG BOYS
BASEL
2X
21:05D1MARIBOR
CELJE
1
21:15D1BRNO
SPARTA PRAHA
2X
21:30D1GENT
CHARLEROI
1
21:45D1SASSUOLO
JUVENTUS
2
21:45  
D1NAC BREDA
ADO DEN HAAG
1X
21:45D1TWENTE
AJAX
2X
22:00D1SAN LORENZO
INDEPENDIENTE
2
23:00D1CORDOBA
MALAGA
2X


Регистрирай се с промо код: 1017