WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 20.09.2014


 

09:00D1NAGOYA
KOFU
1X
10:00D1G-OSAKA
C-OSAKA
1
11:00D1UFA
URAL
1X
13:00D1HIROSHIMA
NIIGATA
1X
13:00D1KASHIMA
YOKOHAMA
1
13:00D1KAWASAKI
FC-TOKYO
1
13:00D1KOBE
SHIMIZU
1X
13:00D1TOKUSHIMA
OMIYA
1X
13:00D1TOSU
SENDAI
1
13:00D1URAWA
KASHIWA
1
13:30D1 ROSTOV
ZENIT
2
14:00D2FRANKFURT
BOCHUM
2X
14:00D2 GREUTHER FURTH
KAISERSLAUTERN
2X
14:00D2 1860 MUNICH
INGOLSTADT
1X
14:00D1METALURG DONETSK
ILLICHOVETS
1
14:15ECHWATFORD
BOURNEMOUTH
1
14:45PRQPR
STOKE CITY
1X
15:00D2LE HAVRE
ESTAC TROYES
1X
15:30D1NYIREGYHAZA
GYORI ETO
1X
16:00D1BELSHINA BOBRUISK
SLUTSK
2X
16:00D1SKODA XANTHI
LEVADIAKOS
1X
16:00D2BARI
LIVORNO
1X
16:00D2BOLOGNA
CROTONE
1
16:00D2BRESCIA
TERNANA
2X
16:00D2CATANIA
MODENA
1X
16:00D2CITTADELLA
PESCARA
1
16:00D2LATINA
AVELLINO
1
16:00D2PERUGIA
VICENZA
1X
16:00D2PRO VERCELLI
VARESE
1X
16:00D2VIRTUS LANCIANO
FROSINONE
1
16:00D1CONCORDIA
BOTOSANI
2X
16:00D1KUBAN
RUBIN
1X
16:00D1OFK BEOGRAD
VOZDOVAC
1
16:30D1AUGSBURG
WERDER BREMEN
1X
16:30D1SCHALKE 04
EINTRACHT FRAN.
1
16:30D1HAMBURGER
BAYERN MUNICH
2
16:30D1PADERBORN
HANNOVER 96
2X
16:30D1STUTTGART
1899 HOFFENHEIM
1X
16:30D1BODO/GLIMT
STROMSGODSET
2
16:30D1PIAST GLIWICE
CRACOVIA KRAKOW
1X
16:45D1HASKOVO
LEVSKI
2X
17:00D1RAPID VIENNA
WOLFSBERGER
1X
17:00D1DNEPR MOGILEV
BREST
1X
17:00D1SHAKHTER SOLIGORSK 
NAFTAN
1
17:00D1MAREK
BOTEV PLOVDIV
2
17:00D1ISTRA 1961
ZAGREB
2X
17:00PRASTON VILLA
ARSENAL
2X
17:00PRBURNLEY
SUNDERLAND
2X
17:00PRNEWCASTLE
HULL CITY
1
17:00PRSWANSEA
SOUTHAMPTON
1X
17:00ECHBRIGHTON
BLACKPOOL
1X
17:00ECHDERBY
CARDIFF
1
17:00ECHFULHAM
BLACKBURN
1X
17:00ECHLEEDS
HUDDERSFIELD
1
17:00ECHMIDDLESBROUGH
BRENTFORD
1X
17:00ECHMILLWALL
NOTTM FOREST
2
17:00ECHNORWICH
BIRMINGHAM
1
17:00ECHROTHERHAM
CHARLTON
2X
17:00ECHSHEFFIELD WED
READING
1X
17:00ECH1WOLVES
BOLTON
1
17:00EL1COLCHESTER
BRADFORD
2X
17:00EL1DONCASTER
CHESTERFIELD
2X
17:00EL1FLEETWOOD TOWN
BRISTOL CITY
1X
17:00EL1GILLINGHAM
WALSALL
1
17:00EL1MILTON KEYNES DONS
CREWE
1
17:00EL1NOTTS COUNTY
OLDHAM
1X
17:00EL1PORT VALE
BARNSLEY
1X
17:00EL1PRESTON
CRAWLEY TOWN
1
17:00EL1ROCHDALE
COVENTRY
2X
17:00EL1SCUNTHORPE
LEYTON ORIENT
2X
17:00EL1SWINDON TOWN
SHEFFIELD UTD
2X
17:00EL1YEOVIL
PETERBOROUGH
2X
17:00EL2WIMBLEDON
MORECAMBE
1X
17:00EL2BURY
BURTON ALBION
2
17:00EL2CAMBRIDGE UNITED
LUTON
1X
17:00EL2CHELTENHAM
DAGENHAM & RED.
1
17:00EL2MANSFIELD
CARLISLE
1
17:00EL2NORTHAMPTON
ACCRINGTON ST
1X
17:00EL2OXFORD UNITED
STEVENAGE
1X
17:00EL2PLYMOUTH
HARTLEPOOL
1
17:00EL2PORTSMOUTH
WYCOMBE
2X
17:00EL2SHREWSBURY
NEWPORT COUNTY
1
17:00EL2TRANMERE
EXETER
1X
17:00EL2YORK
SOUTHEND
1X
17:00D1ABERDEEN
ROSS COUNTY
1
17:00D1HAMILTON
KILMARNOCK
1X
17:00D1INVERNESS
ST JOHNSTONE
1
17:00D1JAGODINA
NAPREDAK
1X
17:00D1MLADOST LUCANI
BORAC CACAK
2X
17:00D1RADNICKI NIS
RAD
1X
17:00D1LUKA KOPER
MARIBOR
1X
17:00D1LA CORUNA
REAL MADRID
2
17:00D1RECREATIVO HUELVA
LUGO
1X
17:00D1FALKENBERGS
OREBRO
2X
17:00D1BROMMAPOJKARNA
HACKEN
2X
17:00D1ERCIYESSPOR
AKHISAR BELEDIYE
2X
17:00D1METALURG ZAPOR.
VORSKLA POLTAVA
1X
17:30D1DIOSGYORI
BUDAPEST HONVED
1
18:00D1BRNO
SLOVAN LIBEREC
1X
18:00D1JABLONEC
CESKE BUDEJOVICE
1
18:00D1SLOVACKO
DUKLA PRAHA
1X
18:00D1VYSOCINA JIHLAVA
PRIBRAM
1X
18:00D1HOBRO
ESBJERG
1
18:00D1MARSEILLE
RENNES
1
18:00D1PENAFIEL
VITORIA SETUBAL
2X
18:15D1OFI
ATROMITOS
1X
18:30D1LOKOMOTIV PLOVDIV
BEROE
1X
18:30D1OTELUL GALATI
CLUJ
2X
18:30D1DUKLA B. BYSTRICA
RUZOMBEROK
1X
18:30D1VION ZL. MORAVCE
TRENCIN
2
18:30D1 SENICA
SPORT PODBREZOVA
1X
19:00D1MOUSCRON
GENK
1
19:00D1CSKA SOFIA
LOKOMOTIV SOFIA
1
19:00D1A.O. AYIAS NAPAS
APOEL
2
19:00D1CESENA
EMPOLI
1X
19:00D1VALERENGA
MOLDE
2X
19:00D1PODBESKIDZIE
GORNIK ZABRZE
1X
19:00D1SPARTAK MOSCOW
TEREK GROZNI
1
19:00D1CRVENA ZVEZDA
NOVI PAZAR
1
19:00D1 CELJE
RUDAR VELENJE
1X
19:00D1ATHLETIC B
GRANADA
1
19:00D2BARCELONA B
LLAGOSTERA
1X
19:00D2MIRANDES
SPORTING GIJON
2X
19:15D2ZARAGOZA
ALAVES
1X
19:30D1ADMRA WACKER
GRODIG
1
19:30D1RIED
STURM GRAZ
1X
19:30D1ALTACH
WIENER NEUSTADT
1
19:30PRWEST HAM
LIVERPOOL
2X
19:30D1MAINZ 05
BORUSSIA DORTMUND
 2
19:30D1MTK BUDAPEST
DUNAUJVAROS PASE
1
19:30D1SZOMBATHELYI
VIDEOTON
2X
19:30D1EXCELSIOR
DORDRECHT
1
19:45FINDUNDALK
SHAMROCK ROVERS
1X
20:00D1SPLIT
HAJDUK SPLIT
2X
20:00D1NEA SALAMIS
ETHNIKOS ACHNAS
1X
20:00D1CUKARICKI
DONJI SREM PECINCI
1
20:00D1VOJVODINA
SPARTAK ZLA. VODA
1X
20:00D1BALIKESIRSPOR
GALATASARAY
2
20:00D1MERSIN
RIZESPOR
1X
20:30D1OLYMPIAKOS
VERIA
1
20:30D1SPARTAK MYJAVA
KOSICE
1X
20:45D1ADO DEN HAAG
GO AHEAD EAGLES
1X
21:00D1ANDERLECHT
CERCLE BRUGGE
1
21:00D1OOSTENDE
GENT
2X
21:00D1WESTERLO
LIERSE
1
21:00D1LORIENT
REIMS
1X
21:00D1METZ
BASTIA
1
21:00D1NANTES
NICE
1X
21:00D1TOULOUSE
CAEN
1X
21:00D1DINAMO BUCURESTI
IASI
1
21:00D1 ZILINA
SPARTAK TRNAVA
1
21:00D1ATL. MADRID
CELTA VIGO
1X
21:00D2LAS PALMAS
ALCORCON
1
21:00D2SABADELL
PONFERRADINA
2X
21:05D1 DOMZALE
OLIMPIJA LJUBLJANA
1X
21:15D1ESTUDIANTES L.P.
GIMNASIA L.P.
1
21:15D1BOHEMIANS 1905
SLAVIA PRAHA
2X
21:30D1PUSKAS ACADEMY
LOMBARD PAPA
1X
21:30D1LECH POZNAN
ZAWISZA BYDGOSZCZ
1
21:45D1 MILAN
JUVENTUS
1X
21:45D1VITESSE
HEERENVEEN
2X
21:45D1SLIGO ROVERS
DROGHEDA UNITED
1
22:15D1OLIMPO BB
BELGRANO CORDOBA
2X
22:15D1NACIONAL
BRAGA
2X
23:00D1ESPANYOL
MALAGA
1X


Регистрирай се с промо код: 1017