WinBet регистрация WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 20.10.2012


20 Октомври


12:30 
D1ANZHI
SPARTAK MOSCOW
1X
13:30D1RADPARTIZAN2
14:00D2DYNAMO DRESDEN
EINTRACHT BRAU.
1X
14:00D2JAHN REGENSBURG
KOLN
2X
14:30D1BELCHATOW
PODBESKIDZIE
1X
14:30D1ST MIRREN
CELTIC
2
14:45PRTOTTENHAM
CHELSEA
1X
14:45D1ALBIREX NIIGATA
GEYLANG UNITED
1
15:00D1BREST
BELSHINA
1X
15:00D1MINSK
DINAMO MINSK
1X
15:00D1NAFTAN
NEMAN
2X
15:00ECHCRYSTAL PALACE
MILLWALL
1X
15:00D2AUXERRE
LENS
1X
15:00D1LOMBARD PAPA
BUDAPEST HONVED
2
15:00PRZENIT
KUBAN
1
15:00D1GEFLE
ATVIDABERGS
1X
15:30D1SMEDEREVO
SPARTAK ZLA. VODA
2X
15:30D1JAVOR
SLOBODA P. SEVOJNO
111X
15:30D1NOVI PAZAR
BEOGRAD
1
15:30D1RADNICKI 1923
DONJI SREM PECINCI
2X
15:30D1RADNICKI NIS
JAGODINA
2X
15:30D1RUZOMBEROK
NITRA
1X
16:00D1CSKA SOFIA
LEVSKI
1X
16:00D1INTER ZAPRESIC
DINAMO ZAGREB
2
16:00D1HIT GORICA
ALUMINIJ
2X
16:30D1BAYER LEVERKUSEN
MAINZ 05
1
16:30D1BORUSSIA DORTMUND
SCHALKE 04
1X
16:30D1EINTRACHT FRAN.
HANNOVER 96
2X
16:30D1FORTUNA DUSSELDORF    
BAYERN MUNICH
2
16:30D1WOLFSBURG
FREIBURG
1
16:303RSANTA EULALIA
PORTO
2
16:30D1PORT TALBOT
BANGOR CITY
2X
16:45D1PIAST GLIWICE
WIDZEW LODZ
2X
17:00D1RED BULL SALZBURG
PELLETS
1
17:00D1SHAKHTER SOLIGORSK
GOMEL
1X
17:00D1BANIK OSTRAVA
BRNO
2
17:00D1CESKE BUDEJOVICE
SLOVACKO
2X
17:00PRFULHAM
ASTON VILLA
1
17:00PRLIVERPOOL
READING
1
17:00PRMANCHESTER UTD
STOKE CITY
1
17:00PRSWANSEA
WIGAN
1X
17:00PRWEST BROM
MANCHESTER CITY
2
17:00PRWEST HAM
SOUTHAMPTON
1X
17:00ECHBIRMINGHAM
LEICESTER
1X
17:00ECHBOLTON
BRISTOL CITY
1
17:00ECHBRIGHTON
MIDDLESBROUGH
1X
17:00ECHCHARLTON
BARNSLEY
1
17:00ECHDERBY
BLACKBURN
1X
17:00ECHHUDDERSFIELD
WOLVES
1X
17:00ECHHULL CITY
IPSWICH
1
17:00ECHNOTTM FOREST
CARDIFF
1X
17:00ECHWATFORD
PETERBOROUGH
1X
17:00EL1BOURNEMOUTH
TRANMERE
2
17:00EL1COLCHESTER
CARLISLE
1X
17:00EL1COVENTRY
NOTTS COUNTY
2
17:00EL1DONCASTER
BRENTFORD
1X
17:00EL1HARTLEPOOL
CRAWLEY TOWN
2
17:00EL1MK DONS
STEVENAGE
2X
17:00EL1OLDHAM
LEYTON ORIENT
1X
17:00EL1PORTSMOUTH
SHREWSBURY
1
17:00EL1PRESTON
SHEFFIELD UTD
2X
17:00EL1SWINDON TOWN
SCUNTHORPE
1
17:00EL1WALSALL
CREWE
1X
17:00EL1YEOVIL
BURY
1
17:00EL2ALDERSHOT TOWN
ROTHERHAM
2X
17:00EL2BRADFORD
CHELTENHAM
1X
17:00EL2BRISTOL ROVERS
TORQUAY
1X
17:00EL2EXETER
CHESTERFIELD
1
17:00EL2FLEETWOOD TOWN
AFC WIMBLEDON
1
17:00EL2GILLINGHAM
BURTON ALBION
1X
17:00EL2MORECAMBE
SOUTHEND
2X
17:00EL2OXFORD UNITED
ACCRINGTON ST
1X
17:00EL2PLYMOUTH
ROCHDALE
2
17:00EL2PORT VALE
WYCOMBE
1
17:00EL2YORK
DAGENHAM & RED.
1X
17:00D1KAPOSVAR
SIOFOK
1
17:00D1KECSKEMETI TE
SZOMBATHELYI
1X
17:003RGONDOMAR
GIL VICENTE
2
17:003RNAVAL
AROUCA
1
17:00D1DUNDEE UTD
ABERDEEN
2X
17:00D1ROSS COUNTY
HIBERNIAN
2X
17:00D1ST JOHNSTONE
KILMARNOCK
1X
17:00D1MALAGA
VALLADOLID
1
17:00D2CORDOBA
REAL MADRID B
1X
17:00D2HUESCA
BARCELONA B
1X
17:00D1MJALLBY
HACKEN
2
17:00D1ZARYA LUGANSK
DNEPR
2
17:15D1OLYMPIAKOS PIRAEUS
SKODA XANTHI
1
17:15D1PANIONIOS
KERKYRA
1X
17:30D1KRASNODAR
ALANIA
1X
17:30D1VOLYN LUTSK
METALURG DONETSK
2X
17:45D1NEWTOWN
CARMARTHEN TOWN
1
18:00D1AEK LARNACA
AYIA NAPA
1
18:00D1AALBORG
SONDERJYSKE
1
18:00D1PARIS SAINT GERMAIN
REIMS
1
18:003RBEIRA MAR
PENAFIEL
1
18:003ROLHANENSE
DEZEMBRO
1
18:30D1TRENCIN
DUKLA B. BYSTRICA
1X
18:30D1VION ZL. MORAVCE
SPARTAK MYJAVA
1
18:30D1SENICA
TATRAN PRESOV
1
18:30D1SPARTAK TRNAVA
ZILINA
2
19:00D1GENK
BEERSCHOT
1
19:00D1OSIJEK
ZADAR
1X
19:00D1SLAVEN BELUPO
CIBALIA
1
19:00D1A.E. PAPHOS
ETHNIKOS ACHNAS
1X
19:00D1A.E.L.
NEA SALAMIS
1X
19:00D1E.N. PARALIMNIOU
APOLLON LIMASSOL
1X
19:00D1JUVENTUS
NAPOLI
1
19:00D1LILLESTROM
ODD GRENLAND
1X
19:00D1WISLA KRAKOW
JAGIELLONIA
1
19:003RVITORIA SETUBAL
TONDELA
1
19:00D1OTELUL GALATI
ASTRA PLOIESTI
2X
19:00D1DOMZALE
TRIGLAV
1
19:00D1RUDAR VELENJE
LUKA KOPER
2X
19:00D1REAL MADRID
CELTA VIGO
1
19:00D2HERCULES
GUADALAJARA
1
19:00D2MIRANDES
GIRONA
2X
19:00D2NUMANCIA
ALCORCON
1X
19:00D2PONFERRADINA
XEREZ
2X
19:00D2SPORTING GIJON
ALMERIA
2
19:00D1BURSASPOR
FENERBAHCE
1X
19:20D1PLZEN
JABLONEC
1X
19:20ECH 
BURNLEY
BLACKPOOL
2X
19:30D1WIENER NEUSTADT
ADMIRA WACKER
2
19:30D1STURM GRAZ
MATTERSBURG
1
19:30D1WACKER INNSBRUCK
RIED
2X
19:30PRNORWICH
ARSENAL
2X
19:30D1WERDER BREMEN
MONCHENGLADBACH
1X
19:30D1PAOK
AEK ATHENS
1X
19:30D1PECSI
EGRI
1
19:30D1DINAMO KIEV
METALIST KHARKOV
1
19:45D1HERACLES
AJAX
2X
20:00D1ALL BOYS
BELGRANO CORDOBA
2
20:00D1RIJEKA
SPLIT
1X
20:00D1CRVENA ZVEZDABSK1
20:00D1VOJVODINAHAJDUK KULA1
20:00D1ANTALYASPOR
SIVASSPOR
1X
20:45D1NAC BREDA
VITESSE
2X
20:45D1PSV
WILLEM II
1
20:45D1RODA
TWENTE
2
20:45D1THUN
SION
1X
20:45D1SERVETTE
ST. GALLEN
2
21:00D1CERCLE BRUGGE
MECHELEN
1
21:00D1GENT
KORTRIJK
1
21:00D1LIERSE
CHARLEROI
1X
21:00D1OH LEUVEN
CLUB BRUGGE
2
21:00D1ZULTE-WAREGEM
LOKEREN
1X
21:00D1EVIAN
TOULOUSE
2X
21:00D1NANCY
SOCHAUX
1X
21:00D1NICE
ST ETIENNE
1X
21:00D1RENNES
MONTPELLIER
2X
21:00D1VALENCIENNES
LORIENT
2X
21:00D1MARIBOR
OLIMPIJA LJUBLJANA
1X
21:00D1VALENCIA
ATHLETIC B
1
21:30D1PETROLUL
TURNU SEVERIN
1
21:45D1LAZIO
MILAN
2X
21:45D1AZ ALKMAAR
NEC NIJMEGEN
1X
23:00D1LA CORUNA
BARCELONA
2



Препоръчваме да се регистрирате в Bet365