ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 22.09.2012


22 Септември


12:30D1VOLGA
CSKA MOSCOW
2
14:00D2KAISERSLAUTERN
HERTHA BERLIN
1X
14:00D2JAHN REGENSBURG
ENERGIE COTTBUS
2X
14:00D2PADERBORN 07
SANDHAUSEN
1X
14:30D1JAGIELLONIA
PIAST GLIWICE
1
14:45PRSWANSEA
EVERTON
1X
14:45D1DINAMO MOSCOW
AMKAR
1X
14:45D1GOMBAK UNITED
TAMPINES ROVERS
2
14:45D1WOODLANDS
YOUNG TIGERS
2
15:00D1NEMAN
BELSHINA
1X
15:00D2GUINGAMP
AUXERRE
1X
15:00D1UJPEST
KECSKEMETI
1
15:30D1HAJDUK KULA
CRVENA ZVEZDA
2
16:00D1SHAKHTER SOLIGORSK11
MINSK
1
16:00D1TORPEDO ZHODINO
BREST
1X
16:00D1OSIJEK
IBALIA
1
16:00D1SPARTAK MYJAVA
KOSICE
2X
16:30D1SCHALKE 04
BAYERN MUNICH
2X
16:30D1FORTUNA DUSS.
FREIBURG
1X
16:30D1MAINZ 05
AUGSBURG
1
16:30D1HAMBURGER
BORUSSIA DORTMUND
  
2X
16:30D1WOLFSBURG
GREUTHER FURTH
1
16:30R32STAL ALCHEVSK
ARSENAL KIEV
2
16:30D1BALA TOWN
CARMARTHEN TOWN
1
16:30D1GAP CONNAH S QUAY
AFAN LIDO
1
16:30D1NEWTOWN
AIRBUS
1X
16:30D1PRESTATYN TOWN
PORT TALBOT TOWN
1
16:45D1RUCH CHORZOW
ZAGLEBIE LUBIN
1X
17:00D1ADMIRA WACKER
MATTERSBURG
1X
17:00D1GOMEL
NAFTAN
1
17:00D1BOTEV PLOVDIV
BEROE
1
17:00D1BOTEV VRATSA
LOKOMOTIV PLOVDIV
2
17:00D1PRIBRAM
CESKE BUDEJOVICE
1X
17:00PRCHELSEA
STOKE CITY
1
17:00PRSOUTHAMPTON
ASTON VILLA
1X
17:00PRWEST BROM
READING
1X
17:00PRWEST HAM
SUNDERLAND
1X
17:00PRWIGAN
FULHAM
2X
17:00ECHCRYSTAL PALACE
CARDIFF
1X
17:00ECHDERBY
BURNLEY
1
17:00ECHIPSWICH
CHARLTON
2X
17:00ECHLEEDS
NOTTM FOREST
1
17:00ECHMILLWALL
BRIGHTON
1X
17:00ECHPETERBOROUGH
WOLVES
1X
17:00ECHSHEFFIELD WED
BOLTON
1
17:00ECHWATFORD
BRISTOL CITY
2X
17:00EL1BRENTFORD
OLDHAM
1
17:00EL1BURY
MK DONS
2
17:00EL1COVENTRY
CARLISLE
2X
17:00EL1CRAWLEY TOWN
TRANMERE
1X
17:00EL1CREWE
LEYTON ORIENT
1X
17:00EL1DONCASTER
STEVENAGE
2
17:00EL1HARTLEPOOL
SHREWSBURY
1X
17:00EL1NOTTS COUNTY
PORTSMOUTH
1
17:00EL1SCUNTHORPE
COLCHESTER
1X
17:00EL1SWINDON TOWN
BOURNEMOUTH
1
17:00EL1WALSALL
PRESTON
2X
17:00EL1YEOVIL
SHEFFIELD UTD
2
17:00EL2ACCRINGTON ST
ALDERSHOT TOWN
1
17:00EL2BARNET
ROTHERHAM
2X
17:00EL2BRISTOL ROVERS
FLEETWOOD TOWN
2X
17:00EL2MORECAMBE
PLYMOUTH
1X
17:00EL2NORTHAMPTON
CHESTERFIELD
1
17:00EL2OXFORD UNITED
BRADFORD
2X
17:00EL2PORT VALE
GILLINGHAM
1X
17:00EL2ROCHDALE
DAGENHAM & RED.
1
17:00EL2SOUTHEND
EXETER
2X
17:00EL2TORQUAY
BURTON ALBION
1X
17:00EL2WYCOMBE
AFC WIMBLEDON
1X
17:00EL2YORK
CHELTENHAM
1X
17:00D1BUDAPEST HONVED
KAPOSVAR
1
17:00D1EGRI
DEBRECENI
2
17:00D1KRYLYA SOVETOV
ZENIT
2
17:00D1CELTIC
DUNDEE
1
17:00D1DUNDEE UTD
HEARTS
1
17:00D1HIBERNIAN
INVERNESS
1
17:00D1KILMARNOCK
ST MIRREN
2X
17:00D1ROSS COUNTY
ST JOHNSTONE
1X
17:00D1ZARAGOZA
OSASUNA
1
17:00D2HERCULES
BARCELONA B
1X
17:00D1SYRIANSKA
OREBRO
1X
17:15D1ASTERAS TRIPOLIS
PLATANIAS
1
17:15D1LEVADIAKOS
PANIONIOS
1X
17:30D1BSK
NOVI PAZAR
1X
17:30D1DONJI SREM PECINCI
RAD
2
17:30D1SMEDEREVO
RADNICKI 1923
1X
17:30D1JAGODINA
JAVOR
1
17:30D1BEOGRAD
VOJVODINA
2X
17:30D1SPARTAK ZLA. VODA
RADNICKI NIS
2X
17:45D1THE NEW SAINTS
BANGOR CITY
1
18:00D1NORDSJAELLAND
RANDERS
1
18:00D1BASTIA
PSG
2
18:30D1HONKA
TPS
2X
18:30D1 TRENCIN
RUZOMBEROK
1
18:30D1SENICA
VION ZL. MORAVCE
2X
18:30D1ZILINA
TATRAN PRESOV
1
18:30D1SPARTAK TRNAVA
DUKLA B. BYSTRICA
1X
19:00D1ZULTE-WAREGEM
ANDERLECHT
2
19:00D1E.N. PARALIMNIOU
A.E. PAPHOS
1X
19:00D1OMONIA
AEK LARNACA
1X
19:00D1PARMA
FIORENTINA
1X
19:00D1AALESUND
LILLESTROM
1X
19:00D1WISLA KRAKOW
LECHIA GDANSK
1
19:00D1TURNU SEVERIN
OTELUL GALATI
2X
19:00D1CELTA VIGO
GETAFE
1X
19:00D2HUESCA
ELCHE
2X
19:00D2LAS PALMAS
VILLARREAL
2
19:00D2MIRANDES
RACING SANTANDER
1X
19:00D2PONFERRADINA
ALMERIA
2
19:00D2RECREATIVO HUELVA
LUGO
1X
19:00D2SABADELL
XEREZ
1
19:00D2SPORTING GIJON
ALCORCON
2
19:00R32CHERNOMORETS
METALURG DONETSK
2
19:15D1TEREK GROZNI
LOKOMOTIV MOSCOW
1
19:20D1SLOVACKO
JABLONEC
2X
19:20 
ECH 
BIRMINGHAM
BARNSLEY
1
19:30D1AUSTRIA VIENNA
RED BULL SALZBURG
1X
19:30D1WIENER NEUSTADT
STURM GRAZ
2
19:30D1WACKER INNSBRUCK
PELLETS
2X
19:30D1SKODA XANTHI
PAOK
2
19:30D1LOMBARD PAPA
PECSI
1X
19:45D1ZWOLLE
GRONINGEN
2X
19:45FINSHAMROCK ROVERS
DROGHEDA UNITED
1X
20:00D1ARGENTINOS JRS
UNION SANTA FE
1
20:00D1LEVSKI SOFIA
PIRIN G. DELCHEV
1
20:00D1LUDOGORETS
CSKA SOFIA
2X
20:00D1RIJEKA
DINAMO ZAGREB
2
20:00D1ZADAR
INTER ZAPRESIC
1X
20:00D1ALKI
APOEL
2
20:00D1DOXA KATOKOPIAS
ANORTHOSIS
2X
20:00D1RUDAR VELENJE
MURA 05
1X
20:45D1VITESSE
HERACLES
1
20:45D1WAALWIJK
VVV VENLO
1
20:45D1SION
THUN
1
20:45D1ZURICH
GRASSHOPPER-CLUB
1X
21:00D1BEERSCHOT
KORTRIJK
2X
21:00D1MECHELEN
MONS
1X
21:00D1LOKEREN
OH LEUVEN
1
21:00D1WAASLAND-BEVEREN
LIERSE
2X
21:00D1LORIENT
NICE
1X
21:00D1REIMS
NANCY
1
21:00D1SOCHAUX
ESTAC TROYES
1X
21:00D1STADE BRESTOIS 29
VALENCIENNES
1X
21:00D1TOULOUSE
RENNES
1
21:00D1LUKA KOPER
ALUMINIJ
1
21:00D1BETIS
ESPANYOL
1X
21:00D2GUADALAJARA
REAL MADRID B
2X
21:30D1UNIVERSITATEA CLUJ
DINAMO BUCURESTI
2X
21:45D1JUVENTUS
CHIEVO
1
21:45D1NEC NIJMEGEN
WILLEM II
1
22:10D1SAN LORENZO
VELEZ SARSFIELD
2
22:30D1PORTO
BEIRA MAR
1
23:00D1BARCELONA
GRANADA
1
23:00D2CORDOBA
GIRONA
2X