WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 23.04.2017


Оферта от Betfair и BGPrognozi.INFO

03:00

Атлас Гуадалахара – Пачука

1X

03:00

Монтерей – Тигрес УАНЛ Монтерей

1

03:00

Далас – Спортинг Канзас Сити

1

Супер коефицент 8.00 за Реал Мадрид или 12.00 за Барселона

03:06

Леон – Пуебла

Над 2.5

04:00

Енвигадо – Мильонариос Богота

2

04:00

Университарио де Депортес – Универсидад де Кахамарка

1

04:00

Реал Еспаня – Хондурас Прогресо

Г/Г

04:00

Социал Сол Оланчито – Маратон Сан Педро

X2

04:30

Реал Солт Лейк – Атланта Юнайтед

1X

05:00

Ередиано – Сантос де Гуапилес

1

05:00

Некакса Агуаскалиентес – Монаркас Морелия

X2

08:00

Каматамаре Сануки – Гифу

X2

08:00

Фагиано Окаяма – Монтедио Ямагата

X

09:00

Сангжу Сангму – Куанджу

1X

09:00

Чонбук Хюндай Моторс – Поханг Стийлърс

1

10:00

Чанчун Ятай – Хенан Джайне

1X

11:00

Иртиш Павлодар – Кайрат Алмати

1X

11:00

Енисей Красноярск – Кубан Краснодар

1X

11:00

Луч-Енергия Владивосток – ФК Тосно

X2

11:00

Звейген Канадзава – Роасо Кумамото

1X

12:00

Мелбърн Сити – Пърт Глори

1

12:00

Том Томск – ФК Оренбург

2

12:30

Кордоба Б – Мерида АД

X2

12:30

Рекреативо – Мелия

X2

13:00

Реал Сосиедад – Депортиво Ла Коруня

1

13:00

Нумансия – Тенерифе

X2

13:00

Валядолид Б – Туделано

1X

13:00

Леалтад – Понферадина

X2

13:00

Селта Виго Б – Бойро

1

13:00

Райо Махадаонда – Сокуелямос

1

13:00

Атлетико Сагунтино – Атлетико Балеарес

X2

13:00

Ебро – Майорка Б

1X

13:00

Еспаньол Б – Корнеля

X2

13:00

Прат – Гава

X2

13:00

Атлетико Манча Реал – Ла Рода

1X

13:00

Астана – Тараз

1

13:00

Ордабаси Шимкент – Тобол Костанай

1X

13:00

Нефтехимик Нижнекамск – Спартак Москва 2

2

13:00

Болуспор – Бандърмаспор

1

13:00

Юмраниеспор – Мерсин Идман Юрду

1

13:15

Академико Визеу – Портимонензе

X2

13:30

Менсахеро – Навалкарнеро

1X

13:30

Сасуоло – Наполи

2

13:30

Акхисар Беледиеспор – Бурсаспор

Г/Г

13:30

Утрехт – Рода

1

14:00

Габала – Интер Баку

1

14:00

Астън Вила – Бирмингам

1X

14:00

Рандерс – Одензе

1X

14:00

Ийст Бенгал Калкута – Минерва Пенджаб

1

14:00

ФК Тюмен – Факел Воронеж

X2

14:00

Сукотай – Порт Банкок

2

14:00

Чианграй Юнайтед – Бурирам Юнайтед

Под 2.5

14:00

Стал Каменское – Зирка Кропивницкий

1

14:00

Селтик – Рейнджърс

1

14:15

Баумит Яблонец – Прибрам

1

14:30

Айнтрахт Брауншвайг – Бохум

1

14:30

Вюрцбургер Кикерс – Нюрнберг

X2

14:30

Зандхаузен – Карлсруе

1

14:30

Криля Советов – Рубин Казан

X2

14:30

Тампайнс Роувърс – Йънг Лайънс

1

14:35

Шандун Лунен – Чунцин Лифан

1

14:45

Вендсисел – Нествед

1

14:45

Нюкьобинг – Фредериция

Г/Г

14:45

Роскилде – АБ Гладсаксе

1

14:45

Скиве – Кьоге

1X

14:45

Фремад Амагер – Вейле

X2

14:45

Хелзингор – Хобро

X2

14:45

Йънг Бойс – Лугано

1

14:45

Санкт Гален – Тун

1X

15:00

Рот-Вайс Ерфурт – Пройсен Мюнстер

X2

15:00

Цвикау – Фортуна Кьолн

Над 2.5

15:00

Арис Солун – Агротикос Астерас

1

15:00

Акжайк – Кайсар Къзълорда

X2

15:00

Волгар Астрахан – СКА-Хабаровск

X2

15:00

Спартак Налчик – ФК Тамбов

X2

15:00

Банкок Юнайтед – Патая Юнайтед

1

15:00

Суфанабури – Након Ратчасима

1

15:30

Самбенедетезе – Сантарканджело

1X

15:30

Вибонезе – Катанзаро

X2

15:30

Казертана – Матера

X2

15:30

Лече – Месина

1

15:30

Реджина – Виртус Франкавила

X2

15:30

Сиракуза – Паганезе

1

15:30

Фонди – Фоджа

X2

15:30

Юве Стабия – Фиделис Андрия

1X

15:30

Витес – Фейенорд

2

15:30

Спарта Ротердам – АДО Ден Хааг

X2

16:00

АЗАЛ ПФК Баку – Капаз Ганджа

2

16:00

Зира Баку – Нефтчи Баку

1

16:00

Карабах Агдам – Сумгаит

1

16:00

Ширак Гюмри – Алашкерт Ереван

1X

16:00

Аполон Смирни – Калони

1

16:00

ОФИ Крит – Ахарнайкос Мениди

1

16:00

Спарти – Калитеа

1

16:00

Трикала – Егиниакос

1

16:00

Тистед – Хвидовре

1

16:00

Киево – Торино

Г/Г

16:00

Лацио – Палермо

1

16:00

Милан – Емполи

1

16:00

Сампдория – Кротоне

1

16:00

Удинезе – Каляри

Г/Г

16:00

Апоел Никозия – Анортозис

1

16:00

Арендал – Флурьо

X2

16:00

Фредрикстад – Бодо Глимт

X2

16:00

Балтика Калининград – Сибир Новосибирск

X2

16:00

Динамо Москва – Мордовия Саранск

1

16:00

Шинник Ярославл – Сокол Саратов

1X

16:00

Елязъгспор – Самсунспор

1X

16:00

Ескишехирспор – Сивасспор

Г/Г

16:00

Тулуза – Ница

X2

16:00

РНК Сплит – Локомотив Загреб

2

16:00

Киасо – Вил

Над 2.5

16:00

Ле Монт – Шафхаузен

1X

16:00

Хакен – Норкьопинг

1X

16:00

Хамарби – Сундсвал

1

16:00

Атвидаберг – Фалкенберг

1X

16:15

Бърнли – Манчестър Юнайтед

2

16:20

Слован Братислава – Жилина

Г/Г

16:30

Фрайбург – Байер Леверкузен

1

16:30

Тромсдален – Старт Кристиансанд

Под 2.5

16:30

Акрополис – Умео ФК

1

16:35

Мумбай – Шилонг Ладжонг

X2

16:45

Ел Джаиш Кайро – Петроджет Суец

1X

16:45

Смоуха – Ал Мокавлон Ал Араб

1

17:00

Арсенал – Манчестър Сити

2

17:00

Славия Мозир – ФК Минск

X

17:00

Нордселанд – Брьондби

Г/Г

17:00

Майорка – Кордоба

X2

17:00

Мирандес – Сарагоса

X2

17:00

Реал Мадрид Кастиля – СС Рейес

1

17:00

Рауфос – Аскер

Г/Г

17:00

Виндбярт – Бюасен

1

17:00

Олимпия Асунсион – Спортиво Лукеньо

1X

17:00

ФК Краснодар – Арсенал Тула

1

17:00

Карпати Лвов – Волин Луцк

1

17:00

Рунавик – ХБ Торсхавн

X2

17:00

ЮЯК Ювяскюля – ХИК Хелзинки

2

17:00

Сион – Лозана Спорт

1

17:00

Асириска Сьодертале – Арамейск-Сирианска

1

17:00

ИФК Люлео – Енскеде

1

17:00

Солентюна – Нюкьопинг

X2

17:00

Ландскрона БоИС – Асириска БК

1

17:15

Селта Виго – Бетис

1

17:30

Рапид Виена – Аустрия Виена

X2

17:30

Сиена – Витербезе

X2

17:30

Губио – Венеция

2

17:30

Мачератезе 1922 – Терамо

1X

17:30

ФералпиСало – Реджиана

X2

17:30

Мелфи – Таранто

1X

17:30

Монополи 1966 – Катания

X2

17:45

Черно море – Локомотив Пловдив

1

17:45

ПСВ Айндховен – Аякс

Г/Г

17:55

Кръшко – Олимпия Любляна

X2

18:00

Радник Биелина – Железничар Сараево

X2

18:00

ФК Сараево – Крупа

1

18:00

Атлетико Венецуела – Минерос де Гуаяна

1X

18:00

Паленсия – Арандина

1

18:00

Понтеведра – Корухо

1

18:00

Расинг Сантандер – Каудал Депортиво

1

18:00

Албасете – Толедо

1X

18:00

Реал Унион – Аренас Клуб де Гечо

1X

18:00

Леванте Б – Виляреал Б

X2

18:00

Линенсе – Гранада Б

X2

18:00

Аполон Лимасол – АЕЛ Лимасол

1

18:00

Видад Казабланка – Раджа Казабланка

1X

18:00

Пасош Ферейра – Спортинг Брага

X2

18:00

Авеш – Фамаликао

1

18:00

Бенфика Б – Порто Б

1X

18:00

Варзин – Спортинг Ковиля

1X

18:00

Визела – Фафе

1X

18:00

Жил Висенте – Кова Да Пиедаде

1X

18:00

Лейшоес – Олянензе

1X

18:00

Спортинг Лисабон Б – Витория Гимараеш Б

12

18:00

Фреамунде – Пенафиел

X2

18:00

Металац – Бачка Бачка Паланка

1

18:00

Сент Етиен – Рен

1X

18:00

Баник Острава – МАС Таборско

1

18:00

Палестино Сантяго – Кобресал Ел Салвадор

1

18:00

Бромапойкарна – Норбю

1

18:00

Браге – Карлстад Юнайтед

1

18:00

Васалунд – Сандвикен

1

18:05

Браун Адроге – Нуева Чикаго

1X

18:30

Ливърпул – Кристъл Палас

1

18:30

Шалке 04 – РБ Лайпциг

2

18:30

Исара – Осасуна Б

1X

18:30

Бадалона – Лагостера

1X

18:30

Вияновенсе – Картахена

Г/Г

18:30

Сеница – Шпорт Подбрезова

2

18:30

Спарта Прага – Виктория Пилзен

Г/Г

18:30

АФК Ескилстюна – Халмстад

1X

18:30

Йостерсунд – ИФК Гьотеборг

1X

18:45

ЕНППИ Кайро – Исмаили Исмаилия

X2

19:00

Ислоч Минск – Гомел

X

19:00

Андерлехт – Клуб Брюж

1X

19:00

Верия – Астерас Триполис

Над 2.5

19:00

Ираклис Солун – Панайтоликос

X2

19:00

Керкира Корфу – Паниониос Атина

2

19:00

Лариса – Ксанти

X2

19:00

Левадиакос – АЕК Атина

2

19:00

Олимпиакос – Пас Янина

1

19:00

Панатинайкос – Атромитос

1

19:00

Платаниас – ПАОК

2

19:00

ФК Копенхаген – Мидтиланд

1

19:00

Алмерия – Севиля Атлетико

X2

19:00

Реус Депортиу – Алкоркон

1X

19:00

Мутилвера – Гихуело

1X

19:00

Расинг Ферол – Сомосас

1

19:00

Герника Клуб – Баракалдо

X2

19:00

Еркулес – Алкояно

X2

19:00

Лейда Еспортиу – Сабадел

1

19:00

Атлетико Санлукеньо – Реал Хаен

1X

19:00

Естремадура – Марбеля

X2

19:00

Реал Мурсия – Ел Ехидо 2012

1

19:00

Викинг Ставангер – Од БК

Г/Г

19:00

Волеренга Осло – Согндал

1

19:00

Розенборг – Олесунд

1

19:00

Сарпсборг 08 – Кристиансунд

1

19:00

Тромсьо – Стабек

1

19:00

Елверум – Уленсакер Киса

X2

19:00

Йерв Гримстад – Стрьомен

1

19:00

Левангер – Мьондален

X2

19:00

Осане – Санднес

X2

19:00

ХамКам – Брюмундал

1

19:00

Санта Клара – Униао Мадейра

Г/Г

19:00

Зенит Санкт Петербург 2 – ФК Химки

X2

19:00

Галатасарай – Фенербахче

Под 2.5

19:00

Опава – Чешке Будьовице

1X

19:15

Атлетико Парана – Архентинос Хуниорс

2

19:30

Лас Палмас – Алавес

1X

19:30

Козенца – Акрагас

1

19:30

Заря Луганск – Черноморец Одеса

1

20:00

ЦСКА София – Лудогорец Разград

X2

20:00

Универсидад Католика Кито – Макара Амбато

1X

20:00

Пумас УНАМ Мексико – Веракрус

1

20:00

Витория Гимараеш – Боавища

1

20:00

Раднички Ниш – Вождовац Белград

1

20:00

Явор Иваница – Младост Лучани

1X

20:30

Ню Йорк Сити – Орландо Сити

1

21:00

Генк – Роял Ексел Мускрон

1

21:00

Ел Ентаг Ел Харби – Ал Итихад Александрия

X2

21:00

Лилестрьом – Бран Берген

X2

21:15

Естудиантес Ла Плата – Хуракан Буенос Айрес

1

21:30

Вия Далмине – Институто Кордоба

X2

21:30

Клуб Алмагро – Фландрия

1X

21:30

Алма Ювентус Фано – Модена

X2

21:30

Мантова – Лумецане

12

21:30

Форли – Басано Виртус

X2

21:30

Спорт Уанкайо – Реал Гаркиласо

1

21:30

Дефенсор Спортинг – Бостън Ривър

1

21:30

Рампла Хуниорс – Монтевидео Уондърърс

X2

21:30

Суд Америка Монтевидео – Ливърпул Монтевидео

1X

21:30

Сан Луис Килота – Коло-Коло Сантяго

X2

21:45

Реал Мадрид – Барселона

Г/Г

21:45

Ювентус – Дженоа

1

22:00

Бока Унидос – Индепендиенте Ривадавия

X2

22:00

Гилермо Браун – Химнасия Хухуй

1X

22:00

Феро Карил Оесте – Хувентуд Унида Гуалегуайчу

1X

22:00

Коринтианс SP – Сао Пауло SP

1X

22:00

Кашиас RS – Интернасионал RS

X2

22:00

Атлетико Сокопо – Депортиво Анзоатеги

X2

22:00

Феникс Монтевидео – Насионал Монтевидео

2

22:15

Атлетико Рафаела – Бока Хуниорс

2

22:15

Порто – Фейрензе

1

22:15

Лион – Монако

X2

22:30

Португеза Акаригуа – Естудиантес де Мерида

X2

23:00

Сан Мартин Сан Хуан – Белграно Кордоба

1X

23:00

Спортиво Естудиантес – Сан Мартин Тукуман

X2

23:00

Барселона Гуаякил – Фуерса Амария

1

23:00

Делфин Манта – Емелек Гуаякил

1X

23:00

Лимон – Депортиво Саприса

2

23:00

Лос Анджелис Галакси – Сиатъл Саундърс

1

23:15

Атлетико Уила – Атлетико Насионал

2



Регистрирай се с промо код: 1017