WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 26.08.2017


⇒ Регистрирай се в efbet от тук и вземи до 100 лева бонус! ⇐

08:00

  Консадол Сапоро – Вегалта Сендай

X2

11:15

  Пардубице – Баник Соколов

1 DNB

12:00

  Джеф Юнайтед Чиба – Гифу

1

КОЕФИЦИЕНТ 4,00 ЗА МЕЙУЕДЪР ИЛИ 15,00 ЗА МАКГРЕГЪР

12:00

  Нагоя Грампус – Йокохама ФК

1 DNB

13:00

  Окжетпес Кокшетау – Актобе

Г/Г

13:00

  Джубило Ивата – Висел Кобе

1

13:00

  Йокохама Ф-Маринос – Токио

13:00

  Кашива Рейсол – Албирекс Ниигата

1

13:00

  Омия Ардижа – Санфрече Хирошима

1

13:00

  Саган Тошу – Гамба Осака

Под 2.5

13:00

  Серезо Осака – Кашима Антлърс

1X

13:00

  Звейген Канадзава – Каматамаре Сануки

1X

13:00

  Мачида Зелвия – Мацумото Ямага

X2

13:00

  Ренофа Ямагучи – Оита Тринита

2

13:00

  Теспакусатсу Гунма – Шонан Белмар

2

13:00

  Токушима Вортис – Монтедио Ямагата

1 DNB

14:00

  Ерцгебирге Ауе – Нюрнберг

2

14:00

  Санкт Паули – Хайденхайм

1X

14:00

  Ян Регенсбург – Холщайн Кил

Под 2.5

14:30

  Борнемут – Манчестър Сити

2

14:30

  Халифакс Таун – Гайзли

1

14:30

  Персегрес Гресик Юнайтед – Бхаянгкара ФК

2

15:00

  Аален – Рот-Вайс Ерфурт

1

15:00

Веен Висбаден – Фортуна Кьолн

1

15:00

Карлсруе – Халешер

1X

15:00

Магдебург – Вердер Бремен II

1

15:00

Оснабрюк – Шпортфройнде Лоте

X2

15:00

Унтерхахинг – Кемницер

1X

15:00

Кайсар Къзълорда – Ордабаси Шимкент

X2

15:00

Тобол Костанай – Акжайк

Над 2.5

15:00

Арсенал Тула – Амкар Перм

1

15:00

Оскаршхамн АИК – Квидинг

1

15:30

Гренобъл Фут 38 – Дюнкерк

Г/Г

16:00

ФК Слуцк – Гомел

1 DNB

16:00

Хелзингор – Рандерс

X2

16:00

Нарва Транс – Силамае Калев

1

16:00

Атирау – Кайрат Алмати

X2

16:00

Тараз – Иртиш Павлодар

X2

16:00

Вентспилс – Ригас

1

16:00

КПВ Кокола – ТПС Турку

1X

16:00

Лориен – Реймс

1 DNB

16:30

Айнтрахт Франкфурт – Волфсбург

1X

16:30

Аугсбург – Борусия М’Гладбах

X2

16:30

Байер Леверкузен – Хофенхайм

Г/Г

16:30

Вердер Бремен – Байерн Мюнхен

2

16:30

Щутгарт – Майнц 05

12

16:30

Корона Келце – ЛКС Нечеча

1

16:30

Бала Таун – Кардиф Метрополитън

1

16:30

Ландидно – Конас Кий

2

16:30

Нютаун – Кармартън Таун

1

17:00

Волфсбергер – Санкт Полтен

1

17:00

Зира Баку – Сумгаит

1

17:00

Кристъл Палас – Суонзи

1

17:00

Нюкасъл – Уест Хям

12

17:00

Уотфорд – Брайтън

1

17:00

Хъдърсфийлд – Саутхямптън

X2

17:00

Барнзли – Съндърланд

X2

17:00

Бирмингам – Рединг

1X

17:00

Брентфорд – Уулвърхямптън

12

17:00

Бъртън Албион – Шефилд Уензди

2

17:00

Ипсуич – Фулъм

1X

17:00

Кардиф – Куинс Парк Рейнджърс

1

17:00

Мидълзбро – Престън

12

17:00

Милоул – Норич

12

17:00

Шефилд Юнайтед – Дарби Каунти

X

17:00

Блекбърн – Милтън

1X

17:00

Блекпул – Олдъм

1

17:00

Бристол Роувърс – Флийтууд Таун

2

17:00

Джилингам – Саутенд

Под 2.5

17:00

Нортхямптън Таун – Питърбъро

2

17:00

Оксфорд Юнайтед – Шросбъри Таун

1

17:00

Плимут – Скънторп

X

17:00

Родъръм Юнайтед – Чарлтън

1 DNB

17:00

Рочдейл – Бъри

1X

17:00

Уигън – Портсмут

1

17:00

Уимбълдън – Донкастър

2

17:00

Уолсол – Брадфорд Сити

2

17:00

Барнет – Стивънидж Бороу

Под 2.5

17:00

Гримсби Таун – Уикъмб

X

17:00

Йоувил – Ковънтри

2

17:00

Кембридж Юнайтед – Моркамб

1

17:00

Колчестър – Форест Грийн Роувърс

1 DNB

17:00

Линкълн Сити – Карлайл

1 DNB

17:00

Мансфийлд Таун – Лутън Таун

Г/Г

17:00

Нюпорт Каунти – Честърфийлд

17:00

Порт Вейл – Крю Александра

Г/Г

17:00

Суиндън – Кроули Таун

1

17:00

Челтнъм Таун – Екзитър

X

17:00

Алдършот Таун – Честър

1

17:00

Бароу – Мейдънхед Юнайтед

1X

17:00

Дагенъм и Редбридж – Бромли

1

17:00

Ебсфлийт Юнайтед – Гейтсхед

1 DNB

17:00

Лейтън Ориент – Ийстли

Г/Г

17:00

Рексъм – Уокинг

1

17:00

Сътън Юнайтед – Мейдстоун Юнайтед

1

17:00

Торки Юнайтед – Солихъл Муурс

1

17:00

Транмиър Роувърс – Боръм Ууд

1

17:00

Хартлипул – Файлд

X2

17:00

ФК Витебск – Неман

17:00

Лейкнир Фаскрудсфирди – Селфос

2

17:00

Мьондален – Сарпсборг 08

2

17:00

Клифтънвил – Крусейдърс

2

17:00

Линфийлд – Балимина Юнайтед

1

17:00

Стал Каменское – Зирка Кропивницкий

Под 2.5

17:00

Илвес Тампере – ХИФК Хелзинки

1

17:00

РоПС Рованиеми – Интер Турку

Под 2.5

17:00

ФК Лахти – Кеми Кингс

1

17:00

Екеняс ИФ – Яро

X2

17:00

Карвина – Слован Либерец

X

17:00

АФК Ескилстюна – Хамарби

2

17:00

Фрей Тебю – Норбю

2

17:00

Карлскруна – Люнгшиле

Г/Г

17:00

Килмарнък – Хамилтън

2

17:00

Мъдъруел – Хартс

Под 2.5

17:00

Партик Тисъл – Абърдийн

2

17:00

Селтик – Сейнт Джонстън

1

17:00

Брихин Сити – Инвърнес КТ

1

17:00

Грийнок Мортън – Ливингстън

1X

17:00

Дъмбартън – Дънфърмлин

X2

17:00

Сейнт Мирън – Дънди Юнайтед

17:00

Фолкърк – Куин ъф Саут

1 DNB

17:00

Еър Юнайтед – Арброут

1

17:00

Еърдри – Алоа Атлетик

1X

17:00

Ийст Файф – Рейт Роувърс

1X

17:00

Куинс парк ФК – Странрар

2

17:00

Форфар Атлетик – Албион Роувърс

2

17:00

Анан Атлетик – Монтроуз

2

17:00

Единбург Сити – Елгин Сити

2

17:00

Каудънбийт – Берик Рейнджърс

1

17:00

Клайд – Стенхаусмюър

X2

17:00

Питърхед – Стърлинг Албиън

1

17:30

Рубин Казан – ФК Тосно

1

18:00

Ислоч Минск – ФК Минск

2

18:00

Левадия Талин – Номе Калю

1 DNB

18:00

Грота Селтярнарнес – Тор Акурейри

2

18:00

Пуща Неполомице – Вигри Сувалки

1

18:00

Раков Ченстохова – Заглембие Сосновец

1 DNB

18:00

Морейрензе – Тондела

1X

18:00

Пасош Ферейра – Витория Гимараеш

X

18:00

Земун – Бачка Бачка Паланка

1

18:00

Сейняйоен ЯК – ЮЯК Ювяскюля

1

18:00

Дечич Тузи – Петровац

X2

18:00

Збройовка Бърно – Спарта Прага

X2

18:00

Палестино Сантяго – Сан Луис Килота

1X

18:15

Нант – Лион

2

18:30

Олборг – Орхус

1X

18:30

Поли Тимишоара – Клуж

2

18:45

Берое – ЦСКА София

X2

19:00

Шарлероа – Зулте Варегем

1X

19:00

Вестманаейяр – Валур Рейкявик

2

19:00

Беневенто – Болоня

X

19:00

Дженоа – Ювентус

2

19:00

ФК Лиепая – Спартакс Юрмала

X2

19:00

Ягиелония Бялисток – Пяст Гливице

1

19:00

Целие – Анкаран Хрватини

1X

19:00

Балмазуйварош – Уйпещ

X2

19:00

Вашаш Будапеща – Пакш

1X

19:00

Диошдьор – Мезьокьовешд

1

19:00

Халадаш Сомбатхей – Пушкаш Академи

1

19:00

Далкурд – Йоргрите

1

19:15

Панайтоликос – Атромитос

1X

19:15

Платаниас – Ксанти

1X

19:15

Алавес – Барселона

2

19:30

Рапид Виена – ЛАСК Линц

1X

19:30

Карабах Агдам – Габала

1

19:30

Манчестър Юнайтед – Лестър

1

19:30

Нотингам Форест – Лийдс

Под 2.5

19:30

Борусия Дортмунд – Херта Берлин

1

19:30

Виртус Франкавила – Лече

X2

19:30

Матера – Акрагас

1

19:30

Лилестрьом – Стабек

1 DNB

19:30

Ружомберок – Тренчин

1

19:30

Олимпик Донецк – Карпати Лвов

1

19:30

Витес – АЗ Алкмаар

1 DNB

19:45

Бешикташ – Бурсаспор

1

19:45

Йени Малатияспор – Анталияспор

X2

19:45

Ризеспор – Ерзурум ББ

1

20:00

Културал Леонеса – Осасуна

X2

20:00

Хуеска – Лорка

1 DNB

20:00

Арис Лимасол – Неа Саламина

1X

20:00

Локомотив Москва – Урал Свердловска област

1

20:00

Земплин Михаловце – Злате Моравце

Г/Г

20:00

Нитра – ДАК Дунайска Стреда

1X

20:00

Татран Прешов – Сеница

1

20:00

Ескишехирспор – Денизлиспор

2

20:00

Славен – Рудеш Загреб

1

20:00

Словачко – Сигма Оломоуц

1X

20:00

Лозана Спорт – Грасхопърс

Г/Г

20:00

Лугано – Тун

Под 2.5

20:00

Вил – Винтертур

1

20:00

Волен – Киасо

1 DNB

20:05

Дефенса и Хустисия – Химнасия Ла Плата

1

20:15

Шавеш – Фейрензе

1

20:30

Лимерик – Фин Харпс

1

20:45

АДО Ден Хааг – Хееренвеен

Под 2.5

20:45

Цволе – Твенте

1

21:00

Локерен – Ойпен

1 DNB

21:00

Сент Трюиден – Ваасланд-Беверен

1

21:00

Левски София – Славия

1

21:00

Волунтари – Динамо Букурещ

2

21:00

Вождовац Белград – Мачва Шабац

1

21:00

Войводина – Спартак Суботица

1

21:00

Младост Лучани – Борац Чачак

1

21:00

Напредак Крушевац – Явор Иваница

1

21:00

Раднички Ниш – Радник Сурдулица

1

21:00

Амиен – Ница

X2

21:00

Бордо – Троа

1

21:00

Дижон – Монпелие

Под 2.5

21:00

Каен – Метц

1

21:00

Тулуза – Рен

1X

21:15

Жирона – Малага

1X

21:15

Леванте – Депортиво Ла Коруня

1X

21:20

Горица – Рудар Веление

1

21:30

Генк – Мехелен

Над 2.5

21:30

Ламия – Олимпиакос

2

21:30

Райо Валекано – Нумансия

1

21:30

Севиля Атлетико – Валядолид

Г/Г

21:30

Авелино – Бреша

1X

21:30

Венеция – Салернитана

1X

21:30

Виртус Ентела – Перуджа

1X

21:30

Карпи – Новара

1X

21:30

Палермо – Специя

1

21:30

Про Верчели – Фрозиноне

X2

21:30

Тернана – Емполи

X2

21:30

Читадела – Асколи

1

21:30

Катанзаро – Казертана

Г/Г

21:30

Висла Краков – Лехия Гданск

1

21:30

Хонвед Будапеща – Дебрецен

1

21:30

Депортес Темуко – Евертън Виня дел Мар

1 DNB

21:45

Рома – Интер

21:45

Гьозтепе – Трабзонспор

X2

21:45

Кайзериспор – Османлиспор

1

21:45

Газиантепспор – Манисаспор

21:45

Хераклес – Екселсиор

12

22:00

Флуминензе RJ – Васко да Гама RJ

1X

22:00

Атлетико Сокопо – Депортиво Лара

X2

22:00

Серо Портеньо – Олимпия Асунсион

X2

22:00

Интер Запрешич – Риека

Над 2.5

22:15

Колон Санта Фе – Росарио Сентрал

X

22:30

Вила Нова GO – АВС RN

1

22:30

Оесте SP – Боа MG

1X

22:30

Санта Круз PE – КР Бразил AL

X2

22:30

Рио Аве – Бенфика

2

23:00

Атлетико Венецуела – Карабобо Валенсия

2

23:00

Алмерия – Реал Овиедо

1X

23:15

Лас Палмас – Атлетико Мадрид

2

 



Препоръчваме да се регистрирате в Bet365