ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 26.10.2013


 

11:30D1TOM TOMSK
TEREK GROZNI
1X
13:30D1METALURG ZAPOR.
METALURG DONETSK
1X
13:45D1AMKAR
DINAMO MOSCOW
2X
14:00D1INTER TURKU
HONKA
2
14:00D1JARO
ROPS
1X
14:00D1HELSINKI
KUPS
1
14:00D1MARIEHAMN
VAASA
1X
14:00D1LAHTI
TPS
1
14:00D1MYPA
JJK
1
14:00D2FORTUNA DUSSELDORF    
PADERBORN
1
14:00D2FRANKFURT
AALEN
1X
14:15ECHBARNSLEY
SHEFFIELD WED
1X
14:30ECHHUDDERSFIELD
LEEDS
2
14:30D1TAMPINES ROVERS
TANJONG PAGAR
1
14:30D1KOSICE
SPARTAK TRNAVA
1X
14:30D1BROMMAPOJKARNA
AIK
2
14:45PRCRYSTAL PALACE
ARSENAL
2
15:00D1 DNEPR MOGILEV
BREST
1X
15:00D1GOMEL
DINAMO MINSK
1X
15:00D2CAEN
NANCY
1
15:00D1SKODA XANTHI
ATROMITOS ATHINON
2X
15:00D1DEBRECENI
LOMBARD PAPA
1
15:00D1 BOTOSANI
PETROLUL
2X
15:15D1LEVSKI
BOTEV PLOVDIV
1X
15:30D1NOVI PAZAR
DONJI SREM PECINCI
1
15:30D1OFK BEOGRAD
VOJVODINA
2X
15:30D1RAD
JAGODINA
2X
15:30D1RADNICKI 1923
SPARTAK ZLA. VODA
2X
15:30D1VION ZL. MORAVCE
DUNAJSKA STREDA
1
15:30D1 RUZOMBEROK
NITRA
1
15:30D1KARDEMIR
ANTALYASPOR
1X
16:00D1 ZADAR
SPLIT
1X
16:00EL2NORTHAMPTON
CHELTENHAM
2X
16:00D1URAL
ZENIT
2
16:00D1TRIGLAV
OLIMPIJA LJUBLJANA
1X
16:00D1SHAKHTER DONETSK
ZARYA LUGANSK
1
16:30D1BAYER LEVERKUSEN
AUGSBURG
1
16:30D1BAYERN MUNICH
HERTHA BERLIN
1
16:30D1SCHALKE 04
BORUSSIA DORTMUND
2X
16:30D1 MAINZ 05
EINT. BRAUNSCHWEIG
1
16:30D1HANNOVER 96
1899 HOFFENHEIM
1X
16:30D1VALERENGA
HAUGESUND
2X
16:30D1POGON SZCZECIN
KORONA KIELCE
1
16:30D1NEWTOWN
BALA TOWN
1X
17:00D1TORPEDO ZHODINO
SHAKHTER SOLIGORSK
    2
17:00D1AEK KOUKLION
ALKI
1X
17:00D1ZNOJMO
PRIBRAM
2X
17:00PRASTON VILLA
EVERTON
2X
17:00PRLIVERPOOL
WEST BROM
1
17:00PRMANCHESTER UTD
STOKE CITY
1
17:00PRNORWICH
CARDIFF
1X
17:00ECHBLACKPOOL
BLACKBURN
1
17:00ECHBOLTON
IPSWICH
2X
17:00ECHBURNLEY
QPR
1X
17:00ECHDERBY
BIRMINGHAM
1
17:00ECHLEICESTER
BOURNEMOUTH
1
17:00ECHREADING
MILLWALL
1
17:00  
ECH1YEOVIL
NOTTM FOREST
2X
17:00EL1BRADFORD
WOLVES
1X
17:00EL1BRENTFORD
SHREWSBURY
1
17:00EL1CARLISLE
BRISTOL CITY
1
17:00EL1COLCHESTER
PETERBOROUGH
2X
17:00EL1LEYTON ORIENT
ROTHERHAM
1
17:00EL1NOTTS COUNTY
PRESTON
2X
17:00EL1OLDHAM
SWINDON TOWN
2X
17:00EL1PORT VALE
GILLINGHAM
1
17:00EL1SHEFFIELD UTD
CREWE
1X
17:00EL1STEVENAGE
CRAWLEY TOWN
2X
17:00EL1TRANMERE
MK DONS
2X
17:00EL1WALSALL
COVENTRY
1
17:00EL2AFC WIMBLEDON
OXFORD UNITED
2X
17:00EL2BRISTOL ROVERS
CHESTERFIELD
2X
17:00EL2DAGENHAM & RED.
ROCHDALE
2
17:00EL2EXETER
BURTON ALBION
1
17:00EL2MANSFIELD
PLYMOUTH
1
17:00EL2MORECAMBE
ACCRINGTON ST
1
17:00EL2NEWPORT COUNTY
SOUTHEND
1X
17:00EL2SCUNTHORPE
HARTLEPOOL
1X
17:00EL2TORQUAY
PORTSMOUTH
2X
17:00EL2WYCOMBE
BURY
1
17:00EL2YORK
FLEETWOOD TOWN
2X
17:00D1FERENCVAROSI
MEZOKOVESD-ZSORY
1
17:00D1PECSI
KAPOSVAR
1X
17:00D1DUNDEE UTD
ST MIRREN
1
17:00D1HIBERNIAN
ABERDEEN
1X
17:00D1KILMARNOCK
HEARTS
1X
17:00D1MALAGA
CELTA VIGO
1
17:15D1ASTERAS TRIPOLIS
LEVADIAKOS
1
17:30D1WACKER INNSBRUCK
WOLFSBERGER
1X
17:45D1PORT TALBOT TOWN
BANGOR CITY
2X
18:00D1LOKOMOTIV PLOVDIV
CSKA SOFIA
2
18:00D1SIGMA OLOMOUC
SLOVACKO
1X
18:00D1 NORDSJAELLAND
MIDTJYLLAND
2
18:00D1MARSEILLE
REIMS
1
18:00D1OLHANENSE
AROUCA
1X
18:00D1PARTIZAN
NAPREDAK
1
18:30D1SPARTAK MOSCOW
ROSTOV
1
18:30D1 ZILINA
DUKLA B. BYSTRICA
1X
18:30D1DOMZALE
RUDAR VELENJE
1X
19:00D1KECSKEMETI TE
PAKS
2X
19:00D1SAMPDORIA
ATALANTA
2
19:00D1MOLDE
ROSENBORG
1X
19:00D1PIAST GLIWICE
LECHIA GDANSK
1X
19:00D1SAGEATA NAVODARI
OTELUL GALATI
2X
19:00D1CUKARICKI
VOZDOVAC
1
19:00D1SLOBODA P. SEVOJNO
JAVOR
1X
19:00D1SPARTAK MYJAVA
SLOVAN BRATISLAVA
2X
19:00D1HIT GORICA
LUKA KOPER
2X
19:00D1BARCELONA
REAL MADRID
1X
19:00D1AKHISAR BELEDIYE
BESIKTAS
2
19:00D1ELAZIGSPOR
GENCLERBIRLIGI
1X
19:15D2ZARAGOZA
ALAVES
1
19:30PRSOUTHAMPTON
FULHAM
1X
19:30D1WOLFSBURG
WERDER BREMEN
1X
19:30D1ERGOTELIS
PANATHINAIKOS
2
19:30D1METALIST KHARKOV
KARPATY LVIV
1
19:45D1ADO DEN HAAG
TWENTE
2
20:00D1WIENER NEUSTADT
RIED
2X
20:00D1STURM GRAZ
ADMIRA WACKER
1
20:00D1HAJDUK SPLIT
LOKOMOTIVA ZAGREB
1
20:00D1RIO AVE
GIL VICENTE
1X
20:00D1RADNICKI NIS
CRVENA ZVEZDA
2
20:45D1CAMBUUR
UTRECHT
2X
20:45D1NAC BREDA
GO AHEAD EAGLES
1X
20:45D1YOUNG BOYS
AARAU
1
20:45D1 LAUSANNE-SPORT
LUZERN
2
21:00D1MECHELEN
OH LEUVEN
1X
21:00D1LIERSE
OOSTENDE
1
21:00D1MONS
KORTRIJK
2X
21:00D1WAASLAND-BEVEREN
LOKEREN
1X
21:00D1BASTIA
NICE
1X
21:00D1GUINGAMP
AJACCIO
1
21:00D1LORIENT
SOCHAUX
1X
21:00D1TOULOUSE
RENNES
1
21:00D1VALENCIENNES
EVIAN
2X
21:00D1SZOMBATHELYI
DIOSGYORI
2X
21:00D1ELCHE
GRANADA
1
21:00D2TENERIFE
LA CORUNA
2X
21:15D1VYSOCINA JIHLAVA
JABLONEC
2
21:30D1WISLA KRAKOW
ZAGLEBIE LUBIN
1
21:30D1 CLUJ
ASTRA GIURGIU
1X
21:45D1INTER
VERONA
1
21:45D1AJAX
WAALWIJK
1
22:15D1VITORIA SETUBAL
BELENENSES
1X
23:00D1LEVANTE
ESPANYOL
1X
23:30D1BOTAFOGO
ATLETICO MINEIRO
1
23:30D1CRUZEIRO
CRICIUMA
1