ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 27.09.2014


 

08:00  
D1YOKOHAMA
KOFU
1
09:30D1HIROSHIMA
KOBE
1X
10:00D1FC-TOKYO
KASHIWA
1X
12:00D1G-OSAKA
TOSU
1
12:00D1OMIYA
SHIMIZU
1X
12:30D1URAL
CSKA MOSCOW
2
13:00D1C-OSAKA
URAWA
2
13:00D1KAWASAKI
SENDAI
1
13:00D1TOKUSHIMA
KASHIMA
2X
13:30D1NAGOYA
NIIGATA
1X
14:00D2KARLSRUHER
INGOLSTADT
1X
14:00D2UNION BERLIN
DARMSTADT
1X
14:00D1 JURMALA
METTA/LU
1X
14:00D1MALMO
MJALLBY
1
14:00R16ILLICHOVETS
VORSKLA POLTAVA
1X
14:45PRLIVERPOOL
EVERTON
1X
14:45D1ST MIRREN
CELTIC
2
15:00D1DINAMO MINSK
TORPEDO ZHODINO
1
15:00D1 SLUTSK
NEMAN
1X
15:00D1CESKE BUDEJOVICE
PRIBRAM
1X
15:00D1MONACO
NICE
1
15:00D1MORDOVIA SARANSK
UFA
1X
15:30D1KECSKEMETI TE
NYIREGYHAZA
1X
16:00D1BANIK OSTRAVA
BOHEMIANS 1905
2X
16:00D1BRNO
PLZEN
2
16:00D1DUKLA PRAHA
VYSOCINA JIHLAVA
1
16:00D1HRADEC KRALOVE
JABLONEC
2X
16:00D1SONDERJYSKE
FC COPENHAGEN
2X
16:00D1PLATANIAS
ASTERAS TRIPOLIS
2X
16:00D2AVELLINO
LIVORNO
1
16:00D2BOLOGNA
CITTADELLA
1
16:00D2CROTONE
VICENZA
1X
16:00D2LATINA
TERNANA
1X
16:00D2MODENA
SPEZIA
1X
16:00D2PERUGIA
BRESCIA
1
16:00D2PRO VERCELLI
FROSINONE
1X
16:00D2VARESE
TRAPANI
2X
16:00D2VIRTUS ENTELLA
CARPI
2X
16:00D1GAZ METAN MEDIAS
CEAHLAUL
1X
16:30D1 KOLN
BAYERN MUNICH
2
16:30D1SCHALKE 04
BORUSSIA DORTMUND
  2X
16:30D1 FREIBURG
BAYER LEVERKUSEN
2
16:30D1PADERBORN 07
MONCHENGLADBACH
2X
16:30D1STUTTGART
HANNOVER 96
1X
16:30D1MOLDE
BODO/GLIMT
1
16:30D1SOGNDAL
HAUGESUND
1X
16:30D1ZAWISZA BYDGOSZCZ  
RUCH CHORZOW
1X
17:00D1STURM GRAZ
ALTACH
1X
17:00D1BOTEV PLOVDIV
LOKOMOTIV PLOVDIV
1X
17:00D1SLAVEN BELUPO
DINAMO ZAGREB
2
17:00PRCHELSEA
ASTON VILLA
1
17:00PRCRYSTAL PALACE
LEICESTER
1X
17:00PRHULL CITY
MANCHESTER CITY
2
17:00PRMANCHESTER UTD
WEST HAM
1
17:00PRSOUTHAMPTON
QPR
1
17:00PRSUNDERLAND
SWANSEA
1X
17:00ECHBIRMINGHAM
FULHAM
1X
17:00ECHBLACKBURN
WATFORD
1X
17:00ECHBLACKPOOL
NORWICH
2
17:00ECHBOLTON
DERBY
2X
17:00ECHBOURNEMOUTH
WIGAN
1X
17:00ECHBRENTFORD
LEEDS
2X
17:00ECHCARDIFF
SHEFFIELD WED
1X
17:00ECHCHARLTON
MIDDLESBROUGH
1X
17:00ECH1HUDDERSFIELD
MILLWALL
2
17:00ECHIPSWICH
ROTHERHAM
1
17:00ECHNOTTM FOREST
BRIGHTON
1
17:00EL1BARNSLEY
SWINDON TOWN
2X
17:00EL1BRADFORD
PORT VALE
1
17:00EL1BRISTOL CITY
MK DONS
1X
17:00EL1CHESTERFIELD
NOTTS COUNTY
1
17:00EL1COVENTRY
PRESTON
1X
17:00EL1CRAWLEY TOWN
YEOVIL
1X
17:00EL1CREWE
COLCHESTER
1X
17:00EL1LEYTON ORIENT
ROCHDALE
2X
17:00EL1OLDHAM
SCUNTHORPE
1
17:00EL1PETERBOROUGH
FLEETWOOD TOWN
1
17:00EL1SHEFFIELD UTD
GILLINGHAM
1X
17:00EL1WALSALL
DONCASTER
1X
17:00EL2ACCRINGTON
PLYMOUTH
1X
17:00EL2BURTON ALBION
CHELTENHAM
1
17:00EL2CARLISLE
TRANMERE
1X
17:00EL2DAGENHAM & RED.
YORK
1X
17:00EL2EXETER
BURY
2
17:00EL2HARTLEPOOL
PORTSMOUTH
2X
17:00EL2LUTON
OXFORD UNITED
1
17:00EL2MORECAMBE
NORTHAMPTON
1X
17:00EL2NEWPORT COUNTY
AFC WIMBLEDON
1X
17:00EL2SOUTHEND
SHREWSBURY
1X
17:00EL2STEVENAGE
MANSFIELD
1X
17:00EL2WYCOMBE
CAMBRIDGE UNITED
1
17:00D1ABERDEEN
INVERNESS
1X
17:00D1DUNDEE UTD
ST JOHNSTONE
1
17:00D1KILMARNOCK
PARTICK
1X
17:00D1MOTHERWELL
HAMILTON
1X
17:00D1ROSS COUNTY
DUNDEE
2X
17:00D1RADOMLJE
MARIBOR
2
17:00D1VILLARREAL
REAL MADRID
2X
17:00D2LLAGOSTERA
ZARAGOZA
2X
17:00D2LUGO
OSASUNA
2X
17:00R16HOVERLA
METALIST KHARKOV
2
17:00R16VOLYN LUTSK
DNEPR
2
17:30D1GYORI ETO
MTK BUDAPEST
2X
17:30D1ZENIT
SPARTAK MOSCOW
1X
17:30D1TRABZONSPOR
KASIMPASA
1
18:00D1APOEL
A.E.L.
1X
18:00D1SILKEBORG
HOBRO
2X
18:00D1TOULOUSE
PARIS SAINT GERMAIN
2
18:00D1 CELJE
DOMZALE
2X
18:15D1PANIONIOS
SKODA XANTHI
1X
18:30D1BOTOSANI
BRASOV
1X
18:30D1DUKLA B. BYSTRICA
KOSICE
2X
18:30D1VION ZL. MORAVCE
SPARTAK TRNAVA
2
18:45D1GRASSHOPPER-CLUB
AARAU
1X
19:00D1ZULTE-WAREGEM
ANDERLECHT
2
19:00D1SLAVIA PRAHA
SPARTA PRAHA
2
19:00D1ROMA
VERONA
1
19:00D1STROMSGODSET
VIKING
1X
19:00D1 BELCHATOW
POGON SZCZECIN
1
19:00D1OLIMPIJA LJUBLJANA
LUKA KOPER
1
19:00D1BARCELONA
GRANADA
1
19:00D2ALAVES
SABADELL
1X
19:15D2RACING SANTANDER
RECREATIVO HUELVA
2X
19:30D1WIENER NEUSTADT
RIED
1X
19:30D1GRODIG
AUSTRIA VIENNA
1X
19:30D1WOLFSBERGER
ADMIRA WACKER
1
19:30D1LEVSKI
LUDOGORETS
2X
19:30PRARSENAL
TOTTENHAM
1X
19:30D1 WOLFSBURG
WERDER BREMEN
1X
19:30D1PAKS
DEBRECENI
1X
19:30D1PUSKAS ACADEMY
DUNAUJVAROS PASE
1
19:30D1DORDRECHT
VITESSE
2X
19:30D1NAC BREDA
AJAX
2
19:30R16KARPATY LVIV
DINAMO KIEV
2
20:00D1RIJEKA
ZAGREB
1X
20:00D1ANORTHOSIS
A.O. AYIAS NAPAS
1
20:00D1APOLLON LIMASSOL
OTHELLOS ATHIENOU
1
20:00D1DUNAJSKA STREDA
TRENCIN
2X
20:00D1BESIKTAS
ESKISEHIRSPOR
1
20:30D1ATROMITOS ATHINON
OLYMPIAKOS
2
20:30D1ESTORIL
BENFICA
2X
20:45D1ZWOLLE
HERACLES
1
21:00D1AT.RAFAELA
OLIMPO BB
1
21:00D1INDEPENDIENTE
ROSARIO CENTRAL
1X
21:00D1CERCLE BRUGGE
WESTERLO
1X
21:00D1KORTRIJK
MOUSCRON
2X
21:00D1 MECHELEN
WAASLAND-BEVEREN
1X
21:00D1LILLE
BASTIA
1
21:00D1LORIENT
EVIAN
1X
21:00D1METZ
REIMS
1
21:00D1MONTPELLIER
GUINGAMP
1
21:00D1RAPID BUCURESTI
DINAMO BUCURESTI
2X
21:00D1ATL. MADRID
SEVILLA
1
21:00D1BASEL
THUN
1
21:30D1GENK
CHARLEROI
1X
21:30D1LOMBARD PAPA
UJPEST
2X
21:30D1LEGIA WARSZAWA
LECH POZNAN
1
21:45D1ATALANTA
JUVENTUS
2
21:45D1ADO DEN HAAG
AZ ALKMAAR
1X
21:45D1GO AHEAD EAGLES
FEYENOORD
2X
22:30D1BRAGA
RIO AVE
1
23:00D1ATHLETIC B
EIBAR
1
23:00D1LEVANTE
RAYO VALLECANO
1X


Препоръчваме да се регистрирате в Bet365