WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 31.10.2015


08:15
D1
COAST MARINERS
SYDNEY
2 ДНБ
10:30
D1
BRISBANE ROAR
ADELAIDE UNITED
1
13:00
D1
DINAMO MINSK
BELSHINA BOBRUISK
1
13:00
D1
BREST
BATE BORISOV
2
13:00
D1
SLUTSK
NEMAN
1 ДНБ
13:00
D1
VITEBSK
TORPEDO ZHODINO
1X
13:00
D1
GRANIT
MINSK
1X
13:00
D1
NAFTAN
SHAKHTER SOLIGORSK
 
Гол/Гол
13:00
D1
SLAVIA MOZYR
GOMEL
1
13:30
PR
CSKA MOSCOW
UFA
1
14:00
2BL
HEIDENHEIM
UNION BERLIN
1X
14:00
2BL
PADERBORN
FRANKFURT
Над 2.5
14:00
ASV
DJURGARDEN
SUNDSVALL
1
14:00
ASV
GEFLE
ATVIDABERGS
1X
14:00
ASV
HALMSTAD
HAMMARBY
2 ДНБ
14:00
ASV
HELSINGBORG
HACKEN
1X
14:00
ASV
ELFSBORG
FALKENBERGS
1
14:00
ASV
GOTEBORG
KALMAR
1
14:00
ASV
MALMO
NORRKOPING
1X
14:00
ASV
OREBRO
AIK
2 ДНБ
14:00
PR
OLIMPIK DONETSK
DNIPRO
2X
14:30
ECH1
BIRMINGHAM
WOLVES
1
14:30
PR
CELTIC
ABERDEEN
Гол/Гол
14:45
PR
CHELSEA
LIVERPOOL
1X
15:00
L2
BOURG PERONN.
AUXERRE
2X
15:00
L2
DIJON
STADE BRESTOIS
1
16:00
D1
LOKOMOTIVA ZAGREB
 
OSIJEK
1 ДНБ
16:00
B
ASCOLI
PRO VERCELLI
1
16:00
B
BARI
NOVARA
1
16:00
B
BRESCIA
LATINA
1X
16:00
B
CESENA
VIRTUS LANCIANO
1
16:00
B
COMO
MODENA
Над 2,5
16:00
B
LIVORNO
TRAPANI
1
16:00
B
PESCARA
CROTONE
1X
16:00
B
SALERNITANA
PERUGIA
X2
16:00
B
TERNANA
AVELLINO
1X
16:00
L1
CONCORDIA
TARGU MURES
2 ДНБ
16:00
PR
ZENIT
MORDOVIA SARANSK
1
16:30
BL
AUGSBURG
MAINZ 05
1X
16:30
BL
KOLN
1899 HOFFENHEIM
1
16:30
BL
SCHALKE 04
INGOLSTADT 04
1
16:30
BL
HERTHA BERLIN
MONCHENGLADBACH
1X
16:30
BL
WERDER BREMEN
BORUSSIA DORTMUND
2
16:30
D1
PAKS
PUSKAS ACADEMY
1
16:30
D1
PIAST GLIWICE
ZAGLEBIE LUBIN
1
16:30
D1
CELJE
OLIMPIJA LJUBLJANA
2 ДНБ
16:30
D1
DOMZALE
ZAVRC
1
17:00
BL
RAPID VIENNA
STURM GRAZ
1X
17:00
PR
CRYSTAL PALACE
MANCHESTER UTD
2
17:00
PR
MANCHESTER CITY
NORWICH
1
17:00
PR
NEWCASTLE
STOKE CITY
1 ДНБ
17:00
PR
SWANSEA
ARSENAL
2X
17:00
PR
WATFORD
WEST HAM
Над 2.5
17:00
PR
WEST BROM
LEICESTER
1X
17:00
ECH
BRISTOL CITY
FULHAM
2X
17:00
ECH
BURNLEY
HUDDERSFIELD
1
17:00
ECH
DERBY
ROTHERHAM
1
17:00
ECH
IPSWICH
CARDIFF
1 ДНБ
17:00
ECH
MIDDLESBROUGH
CHARLTON
1
17:00
ECH
MILTON KEYNES DONS
HULL CITY
2X
17:00
ECH
READING
BRIGHTON
1X
17:00
ECH
SHEFFIELD WED
NOTTM FOREST
1 ДНБ
17:00
D1
DEBRECENI
BUDAPEST HONVED
1X
17:00
PR
DUNDEE UTD
ROSS COUNTY
2 ДНБ
17:00
PR
HAMILTON
ST JOHNSTONE
1X
17:00
PR
INVERNESS
DUNDEE
1X
17:00
PR
KILMARNOCK
MOTHERWELL
1
17:00
PR
PARTICK
HEARTS
2 ДНБ
17:00
PD
REAL MADRID
LAS PALMAS
1
17:00
PR
DYNAMO KYIV
METALIST KHARKIV
1
18:00
D1
BOHEMIANS 1905
VYSOCINA JIHLAVA
1X
18:00
D1
PRIBRAM
BRNO
1 ДНБ
18:00
D1
SIGMA OLOMOUC
MLADA BOLESLAV
2
18:00
D1
SLOVACKO
JABLONEC
Гол/Гол
18:00
L1
ST ETIENNE
REIMS
1
18:00
D1
VION ZL. MORAVCE
ZEMPLIN MICHALOVCE
1 ДНБ
18:00
D1
SPARTAK TRNAVA
SENICA
1
18:00
D1
SPORT PODBREZOVA
SKALICA
1X
18:15
PL
BRAGA
BELENENSES
1
18:45
D1
MARIBOR
RUDAR VELENJE
1
18:45
SL
GRASSHOPPER-CLUB
THUN
1
19:00
JPL
OH LEUVEN
GENT
2
19:00
D1
BEKESCSABA 1912
UJPEST
2 ДНБ
19:00
D1
FERENCVAROSI
VASAS
1
19:00
D1
MTK BUDAPEST
SZOMBATHELYI
1X
19:00
D1
VIDEOTON
DIOSGYORI
1X
19:00
A
JUVENTUS
TORINO
1
19:00
D1
LECHIA GDANSK
LEGIA WARSZAWA
2 ДНБ
19:00
SD
CORDOBA
GIMNASTIC
1X
19:00
SD
HUESCA
NUMANCIA
2X
19:00
SD
LLAGOSTERA
PONFERRADINA
1X
19:00
SD
LUGO
TENERIFE
1
19:15
PD
VALENCIA
LEVANTE
1
19:15
PD
VILLARREAL
SEVILLA
Гол/Гол
19:20
D1
DUNAJSKA STREDA
ZILINA
2X
19:30
BL
RIED
ADMIRA WACKER
2X
19:30
BL
ALTACH
RED BULL SALZBURG
2
19:30
BL
GRODIG
WOLFSBERGER
1 ДНБ
19:30
BL
WOLFSBURG
BAYER LEVERKUSEN
1X
19:30
SL
VERIA
OLYMPIAKOS PIRAEUS
2
19:30
ERD
GRONINGEN
ZWOLLE
1X
19:30
PR
KARPATY LVIV
METALURH ZAPOR..
1
20:00
D1
ISTRA 1961
ZAGREB
1
20:00
ECH
PRESTON
BOLTON
1 ДНБ
20:30
PL
U. MADEIRA
PORTO
2
20:30
L1
PETROLUL PLOIESTI
IASI
1X
20:45
ERD
AJAX
RODA
1
20:45
ERD
EXCELSIOR
VITESSE
2 ДНБ
21:00
JPL
CHARLEROI
OOSTENDE
1X
21:00
JPL
MECHELEN
WAASLAND-BEVEREN
1
21:00
A
SAO PAULO
SPORT RECIFE
1
21:00
SL
MIDTJYLLAND
VIBORG
1
21:00
L1
BASTIA
CAEN
Над 2,5
21:00
L1
ESTAC TROYES
LYON
2
21:00
L1
GFC AJACCIO
BORDEAUX
2 ДНБ
21:00
L1
GUINGAMP
LORIENT
1X
21:00
L1
TOULOUSE
MONTPELLIER
1X
21:00
D1
LUKA KOPER
KRKA
1X
21:00
SL
VADUZ
BASEL
2
21:15
D1
SLOVAN LIBEREC
BANIK OSTRAVA
1
21:15
SD
MIRANDES
ALCORCON
2 ДНБ
21:30
PD
BELGRANO CORDOBA
ESTUDIANTES L.P.
1X
21:30
JPL
WESTERLO
CLUB BRUGGE
2
21:30
D1
SLASK WROCLAW
LECH POZNAN
1X
21:30
PD
GETAFE
BARCELONA
2
21:45
A
INTER
ROMA
2 ДНБ
21:45
ERD
DE GRAAFSCHAP
PSV
2
22:10
PD
GIMNASIA L.P.
AT.RAFAELA
1
22:45
PL
SPORTING
ESTORIL
1
23:05
PD
REAL SOCIEDAD
CELTA VIGO
1X
23:30
A
AVAI
CRUZEIRO
1X
23:30
A
PONTE PRETA
JOINVILLE
1



Препоръчваме да се регистрирате в Bet365