Групи Световно първенство по футбол 2014 – квалификации


Програма Мондиал 2014 Бразилия

 

Напомняме Ви, че bet365 предлага бонус в размер на 100 лева за всички нови клиенти. Който няма сметка при тях да се регистрира от тук.

Днес от 23:00 часа на домакините Бразилия откриват световното първенство като се изправят срещу отбора на Хърватия.

група „А“:
12 юни: Бразилия – Хърватия, Сао Пауло
13 юни: Мексико – Камерун, Натал
17 юни: Бразилия – Мексико, Форталеса
18 юни: Камерун – Хърватия, Манауш
23 юни: Камерун – Бразилия, Бразилия
23 юни: Хърватия – Мексико, Ресифе

група „В“:
13 юни: Испания – Холандия, Салвадор
13 юни: Чили – Австралия, Куяба
18 юни: Испания – Чили, Рио де Жанейро
18 юни: Австралия – Холандия, Порто Алегре
23 юни: Австралия – Испания, Куритиба
23 юни: Холандия – Чили, Сао Пауло

група „С“:
14 юни: Колумбия – Гърция, Бело Орисонте
14 юни: Кот Д’Ивоар – Япония, Ресифе
19 юни: Колумбия – Кот Д’Ивоар, Бразилия
19 юни: Япония – Гърция, Натал
24 юни: Япония – Колумбия, Куяба
24 юни: Гърция – Кот Д’Ивоар, Форталеса

група „D“:
14 юни: Уругвай – Коста Рика, Форталеса
14 юни: Англия – Италия, Манауш
19 юни: Уругвай – Англия, Сао Пауло
20 юни: Италия – Коста Рика, Ресифе
24 юни: Италия – Уругвай, Натал
24 юни: Коста Рика – Англия, Бело Орисонте

група „Е“:
15 юни: Швейцария – Еквадор, Бразилия
15 юни: Франция – Хондурас, Порто Алегре
20 юни: Швейцария – Франция, Салвадор
20 юни: Хондурас – Еквадор, Куритиба
25 юни: Хондурас – Швейцария, Манауш
25 юни: Еквадор – Франция, Рио де Жанейро

група „F“:
15 юни: Аржентина – Босна и Херцеговина, Рио де Жанейро
16 юни: Иран – Нигерия, Куритиба
21 юни: Аржентина – Иран, Бело Орисонте
21 юни: Нигерия – Босна и Херцеговина, Куяба
25 юни: Нигерия – Аржентина, Порто Алегре
25 юни: Босна и Херцеговина – Иран, Салвадор

група „G“:
16 юни: Германия – Португалия, Салвадор
16 юни: Гана – САЩ, Натал
21 юни: Германия – Гана, Форталеса
22 юни: САЩ – Португалия, Манауш
26 юни: САЩ – Германия, Ресифе
26 юни: Португалия – Гана, Бразилия

група „Н“:
17 юни: Белгия – Алжир, Бело Орисонте
17 юни: Русия – Република Корея, Куяба
22 юни: Белгия – Русия, Рио де Жанейро
22 юни: Република Корея – Алжир, Порто Алегре
26 юни: Република Корея – Белгия, Сао Пауло
26 юни: Алжир – Русия, Куритиба

осминафинали:
28 юни: 1А – 2В (49), Бело Орисонте
28 юни: 1С – 2D (50), Рио де Жанейро
29 юни: 1В – 2А (51), Форталеса
29 юни: 1D – 2С (52), Ресифе
30 юни: 1Е – 2F (53), Бразилия
30 юни: 1G – 2Н (54), Порто Алегре
1 юли: 1F – 2Е (55), Сао Пауло
1 юли: 1Н – 2G (56), Салвадор

четвъртфинали:
4 юли: победител мач 49 – победител мач 50 (57), Форталеса
4 юли: победител мач 53 – победител мач 54 (58), Рио де Жанейро
5 юли: победител мач 51 – победител мач 52 (59), Салвадор
5 юли: победител мач 55 – победител мач 56 (60), Бразилия

полуфинали:
8 юли: победител мач 57 – победител мач 58 (61), Бело Орисонте
9 юли: победител мач 59 – победител мач 60 (62), Сао Пауло

мач за трето място:
12 юли: загубил мач 61 – загубил мач 62

финал:
13 юли: победител мач 61 – победител мач 62

Букмейкърът BET365 дава следните коефициенти за първото място в нашата група: