efbet bonus 100 leva

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 02.10.2016


12:00

Русия - Първа Дивизия

Сибир Новосибирск – Балтика Калининград

Над 2.5

12:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Гифу – Фагиано Окаяма

2

13:00

Дания - Суперлига

Олборг – Сьондерийске

2 ДНБ

13:00

Испания - Примера Дивисион

Валенсия – Атлетико Мадрид

2

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Селта Виго Б – Бургос

1

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

СС Рейес – Самудио

1

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Л’Оспиталет – Ебро

Под 2.5

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Лагостера – Атлетико Балеарес

X2

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Прат – Еспаньол Б

Гол/Гол

13:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Сан Фернандо – Мелия

X

13:00

Литва - А Лига

Стумбрас Каунас – Утенис Утена

Гол/Гол

13:00

Япония - Джей Лига Дивизия 2

Ехиме ФК – Йокохама ФК

X2

13:15

Португалия - Сегунда Лига

Бенфика Б – Санта Клара

2 ДНБ

13:15

Португалия - Сегунда Лига

Фамаликао – Портимонензе

2

13:15

Португалия - Сегунда Лига

Фафе – Академика Коимбра

X2

13:30

Белгия - Първа Дивизия Б

Лиерс – Рьозеларе

1

13:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Менсахеро – Толедо

Над 2.5

13:30

Италия - Серия А

Емполи – Ювентус

2

13:30

Холандия - Ередивизи

Аякс – Утрехт

1X

13:45

Полша - Първа Лига

Гурник Забже – Хробри Глогов

Под 2.5

14:00

Англия - Премиършип

Манчестър Юнайтед – Сток Сити

1

14:00

Беларус - Премиер Лига

ФК Минск – Городея

1X

14:00

Русия - Премиер Лига

ФК Уфа – Амкар Перм

X2

14:00

Русия - Първа Дивизия

Спартак Москва 2 – Нефтехимик Нижнекамск

1

14:00

Русия - Първа Дивизия

ФК Тамбов – Спартак Налчик

Гол/Гол

14:00

Русия - Първа Дивизия

ФК Химки – Зенит Санкт Петербург 2

X2

14:00

Украйна - Премиер Лига

Волин Луцк – Карпати Лвов

1X

14:00

Шотландия - Чемпиъншип

Хибърниън – Дънди Юнайтед

1

14:30

Германия - Втора Бундеслига

Вюрцбургер Кикерс – Мюнхен 1860

1X

14:30

Германия - Втора Бундеслига

Кайзерслаутерн – Арминия Билефелд

1

14:30

Германия - Втора Бундеслига

Хайденхайм – Айнтрахт Брауншвайг

1

14:45

Швейцария - Суперлига

Йънг Бойс – Санкт Гален

1

14:45

Швейцария - Суперлига

Лозана Спорт – Лугано

1

15:00

Германия - Трета Лига

Майнц 05 II – Рот-Вайс Ерфурт

X2

15:00

Дания - Суперлига

Лингби – Мидтиланд

1X

15:30

Белгия - Първа Дивизия А

Клуб Брюж – КАА Гент

2 ДНБ

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Арецо – Про Пиаченца

1

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Джиана Ерминио – Ливорно

X

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Комо – Расинг Рома

Гол/Гол

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Лупа Рома – Витербезе

X2

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Пиаченца – Олбия

1X

15:30

Италия - Лега Про - Група А

Сиена – Пистоезе

X2

15:30

Италия - Лега Про - Група С

Акрагас – Катанзаро

1

15:30

Италия - Лега Про - Група С

Мелфи – Сиракуза

1

15:30

Италия - Лега Про - Група С

Месина – Паганезе

1

15:30

Холандия - Ередивизи

Вилем II – Фейенорд

2

15:30

Холандия - Ередивизи

Хераклес – Твенте

2

15:30

Чехия - Първа Лига

Збройовка Бърно – Спарта Прага

2 ДНБ

15:45

Ирландия - Купа на Ирландия

Дъндолк – Дери Сити

1

16:00

Беларус - Премиер Лига

ФК Витебск – Динамо Минск

X2

16:00

Босна и Херцеговина - Висша Лига

ФК Сараево – Слобода Тузла

1

16:00

Гърция - Супер Лига

Верия – ПАОК

2

16:00

Италия - Серия А

Аталанта – Наполи

2

16:00

Италия - Серия А

Болоня – Дженоа

1

16:00

Италия - Серия А

Каляри – Кротоне

1

16:00

Италия - Серия А

Сампдория – Палермо

Гол/Гол

16:00

Италия - Серия Б

Чезена – Латина

1

16:00

Македония - Първа Лига

Работнички Скопие – Брегалница Щип

1

16:00

Норвегия - Адеколиген

Йерв Гримстад – ФК Брюне

1

16:00

Норвегия - Адеколиген

Левангер – КФУМ Осло

1

16:00

Норвегия - Адеколиген

Осане – Стрьомен

Над 2.5

16:00

Норвегия - Адеколиген

Рауфос – Конгсвингер

2

16:00

Полша - Първа Лига

Погон Шедълце – Стомил Олщин

Гол/Гол

16:00

Русия - Първа Дивизия

Сокол Саратов – Шинник Ярославл

X2

16:00

Русия - Първа Дивизия

Факел Воронеж – ФК Тюмен

1

16:00

Русия - Първа Дивизия

ФК Тосно – Луч-Енергия Владивосток

1

16:00

Сърбия - Суперлига

Бачка Бачка Паланка – Вождовац Белград

2

16:00

Сърбия - Суперлига

Спартак Суботица – Рад Белград

1

16:00

Турция - Супер Лига

Аланияспор – Истанбул Башакшехир

2

16:00

Турция - Супер Лига

Галатасарай – Анталияспор

1

16:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Ескишехирспор – Болуспор

1X

16:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Самсунспор – Денизлиспор

X

16:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Сивасспор – Алтънорду

Под 2.5

16:00

Франция - Лига 1

Анже – Олимпик Марсилия

1

16:00

Швейцария - Чалъндж Лига

Волен – Цюрих

2

16:00

Швейцария - Чалъндж Лига

Сервет – Аарау

2

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Йефле – Елфсборг

2

16:00

Швеция - Алсвенскан Лига

Калмар – ИФК Гьотеборг

12

16:00

Швеция - Суперетан Лига

Енгелхолм – Фрей Тебю

X2

16:00

Швеция - Суперетан Лига

Люнгшиле – Вернаму

X2

16:00

Швеция - Суперетан Лига

Сирианска Сьодертале – Халмстад

2

16:15

Англия - Премиършип

Лестър – Саутхямптън

1X

16:15

Англия - Премиършип

Тотнъм – Манчестър Сити

Гол/Гол

16:30

Германия - Бундеслига

Волфсбург – Майнц 05

1

16:30

Дания - Първа Дивизия

Вендсисел – Скиве

1X

16:30

Дания - Първа Дивизия

Нюкьобинг – Роскилде

1X

16:30

Дания - Първа Дивизия

Фредериция – Нествед

12

16:30

Дания - Първа Дивизия

Фремад Амагер – АБ Гладсаксе

1

16:30

Дания - Първа Дивизия

Хобро – Вейле

1

16:30

Индия - Супер Лига

Атлетико де Колката – Ченайин

Гол/Гол

16:30

Норвегия - Типелиген

Хаугесунд – Сарпсборг 08

1

16:30

Норвегия - Адеколиген

Мьондален – Санднес

X2

16:30

Полша - Екстракласа

Краковия Краков – Корона Келце

X2

16:30

Полша - Екстракласа

Шльонск Вроцлав – ЛКС Нечеча

X2

16:30

Русия - Премиер Лига

Зенит Санкт Петербург – Спартак Москва

1X

17:00

Белгия - Първа Дивизия Б

Оуд Хеверле Льовен – Ломел Юнайтед

1X

17:00

Дания - Суперлига

Виборг – ФК Копенхаген

X2

17:00

Русия - Първа Дивизия

Мордовия Саранск – Динамо Москва

2

17:00

Уелс - Висша Лига

Бала Таун – Нютаун

1X

17:00

Уелс - Висша Лига

Бангор Сити – Кардиф Метрополитън

1

17:00

Уелс - Висша Лига

Конас Кий – Кармартън Таун

1

17:00

Украйна - Премиер Лига

Шахтьор Донецк – Заря Луганск

1

17:00

Швейцария - Суперлига

Грасхопърс – Люцерн

1

17:15

Испания - Примера Дивисион

Реал Мадрид – Ейбар

1

17:30

Австрия - Бундеслига

Ред Бул Залцбург – Щурм Грац

1

17:30

Австрия - Бундеслига

Рийд – Рапид Виена

X2

17:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Навалкарнеро – Сокуелямос

Гол/Гол

17:30

Италия - Лега Про - Група А

Ренате – Прато

1

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Матера – Фоджа

12

17:30

Италия - Лега Про - Група С

Монополи 1966 – Фонди

1X

17:45

България - Първа ПФЛ

Левски София – Дунав Русе

1

17:45

Холандия - Ередивизи

Спарта Ротердам – АЗ Алкмаар

12

17:55

Ирландия - Купа на Ирландия

Сейнт Патрикс – Корк Сити

2

17:55

Словения - Първа Лига

Кръшко – Олимпия Любляна

2

18:00

Азербайджан - Висша Лига

Габала – Карабах Агдам

Гол/Гол

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Исара – Корухо

1

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Мутилвера – Осасуна Б

X2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Понтеведра – Расинг Ферол

1

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Расинг Сантандер – Валядолид Б

1

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Аморебиета – Герника Клуб

2 ДНБ

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Реал Унион – Лейоа

X2

18:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Бадалона – Еркулес

1X

18:00

Кипър - Първа Дивизия

Аполон Лимасол – Омония Никозия

1

18:00

Кипър - Първа Дивизия

Кармиотиса Пано Полемидион – Ермис Арадипоу

2

18:00

Литва - А Лига

ФК Тракай – Лиетава Йонава

1

18:00

Португалия - Примейра Лига

Бенфика – Фейрензе

1

18:00

Португалия - Примейра Лига

Витория Сетубал – Маритимо

1

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Авеш – Лейшоес

1

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Академико Визеу – Спортинг Лисабон Б

2 ДНБ

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Варзин – Фреамунде

1

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Визела – Пенафиел

X2

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Витория Гимараеш Б – Спортинг Ковиля

12

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Жил Висенте – Спортинг Брага Б

1X

18:00

Португалия - Сегунда Лига

Кова Да Пиедаде – Олянензе

1

18:00

Румъния - Лига I

Виторул Констанца – Астра Гюргево

1

18:00

Сърбия - Суперлига

Явор Иваница – Цървена Звезда Белград

2

18:00

Франция - Лига 1

Ница – Лориен

1

18:00

Хърватска - Първа Лига

Динамо Загреб – Хайдук Сплит

1

18:00

Чехия - Първа Лига

Слован Либерец – Теплице

X2

18:00

Чили - Примера Дивисион

Коло-Коло Сантяго – Универсидад де Чили

2

18:00

Швеция - Суперетан Лига

Трелеборг – Сириус

X2

18:15

Гърция - Супер Лига

Панатинайкос – Астерас Триполис

1

18:15

Гърция - Супер Лига

Платаниас – Панайтоликос

1

18:30

Англия - Премиършип

Бърнли – Арсенал

2

18:30

Германия - Бундеслига

Шалке 04 – Борусия М’Гладбах

Гол/Гол

18:30

Италия - Серия Б

Асколи – Специя

X2

18:30

Словакия - Суперлига

Тренчин – Татран Прешов

1

18:30

Финландия - Вейкауслига

ВПС Вааса – РоПС Рованиеми

12

18:30

Финландия - Вейкауслига

ИФК Мариехамн – ПК-35 Вантаа

1

18:30

Финландия - Вейкауслига

КуПС Куопио – Интер Турку

1

18:30

Финландия - Вейкауслига

ФК Лахти – Илвес Тампере

Над 2.5

18:30

Финландия - Икьонен

Гранкула ИФК – Хака

Гол/Гол

18:30

Финландия - Икьонен

ЮЯК Ювяскюля – КПВ Кокола

1

18:30

Финландия - Икьонен

Яро – КТП Котка

1

18:30

Швеция - Алсвенскан Лига

АИК Стокхолм – Норкьопинг

X2

18:30

Швеция - Алсвенскан Лига

Юргорден – Йоребро

12

19:00

Беларус - Премиер Лига

БАТЕ Борисов – Ислоч Минск

1

19:00

Белгия - Първа Дивизия А

Стандарт Лиеж – Андерлехт

12

19:00

Дания - Суперлига

Брьондби – Рандерс

1

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Арандина – Културал Леонеса

2

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

Албасете – Сестао Ривър Клуб

1

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2

УД Логронес – Атлетик Билбао Б

X2

19:00

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Реал Хаен – Ла Рода

1

19:00

Италия - Серия А

Милан – Сасуоло

1

19:00

Италия - Серия А

Торино – Фиорентина

Гол/Гол

19:00

Норвегия - Типелиген

Олесунд – Од БК

2

19:00

Норвегия - Типелиген

Розенборг – Волеренга Осло

1

19:00

Норвегия - Типелиген

Тромсьо – Молде

Гол/Гол

19:00

Норвегия - Адеколиген

Сандефьорд – Хьодд

1

19:00

Норвегия - Адеколиген

Фредрикстад – Ранхайм

1

19:00

Полша - Екстракласа

Ягиелония Бялисток – Погон Шчечин

1

19:00

Португалия - Сегунда Лига

Порто Б – Униао Мадейра

Гол/Гол

19:00

Русия - Премиер Лига

ФК Краснодар – Рубин Казан

1

19:00

Русия - Премиер Лига

ФК Ростов – ЦСКА Москва

X2

19:00

Турция - Супер Лига

Коняспор – Аданаспор

1

19:00

Турция - Супер Лига

Османлиспор – Фенербахче

Над 2.5

19:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Адана Демирспор – Шанлъурфаспор

1X

19:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Йени Малатияспор – Балъкесирспор

1

19:00

Турция - ТФФ Първа Лига

Мерсин Идман Юрду – Газиантеп ББ

Гол/Гол

19:00

Чехия - Национална Лига

Зноймо – Тринец

1

19:30

Беларус - Премиер Лига

Динамо Брест – Шахтьор Солигорск

X2

19:30

Испания - Примера Дивисион

Еспаньол – Виляреал

X2

19:30

Испания - Примера Дивисион

Малага – Атлетик Билбао

2

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1

Паленсия – Леалтад

2

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Елденсе – Виляреал Б

2

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3

Лейда Еспортиу – Атлетико Сагунтино

1

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Вияновенсе – Кордоба Б

1

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Естремадура – Атлетико Манча Реал

Над 2.5

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Картахена – Лорка

1

19:30

Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4

Марбеля – Мерида АД

1

19:30

Италия - Лега Про - Група А

Карарезе – Тутокуойо

12

19:30

Италия - Лега Про - Група А

Понтедера – Лукезе

1X

19:30

Украйна - Премиер Лига

Динамо Киев – Зирка Кропивницкий

1

20:00

Австрия - Бундеслига

Аустрия Виена – Санкт Полтен

1

20:00

Аржентина - Примера Дивисион

Сан Лоренцо де Алмагро – Атлетико Рафаела

1

20:00

България - Първа ПФЛ

Лудогорец Разград – Нефтохимик Бургас

1

20:00

Кипър - Първа Дивизия

Апоел Никозия – Докса Катокопия

1

20:00

Кипър - Първа Дивизия

Неа Саламина – АЕК Ларнака

2

20:00

Мексико - Примера Дивисион

Пумас УНАМ Мексико – Хагуарес де Чиапас

1

20:00

Португалия - Примейра Лига

Боавища – Морейрензе

1X

20:00

САЩ - Висша Лига

Орландо Сити – Монреал Импакт

Гол/Гол

20:00

Словения - Първа Лига

Радомлие – Горица

2

20:00

Сърбия - Суперлига

Войводина – Металац

1

20:00

Сърбия - Суперлига

Партизан Белград – Младост Лучани

1

20:00

Сърбия - Суперлига

Радник Сурдулица – Напредак Крушевац

X2

20:00

Сърбия - Суперлига

Чукарички – Борац Чачак

1

20:00

Хърватска - Първа Лига

Цибалия – Славен

X2

20:10

Аржентина - Примера Дивисион

Белграно Кордоба – Ланус

X2

20:30

Гърция - Супер Лига

Олимпиакос – АЕК Атина

1

20:30

Румъния - Лига I

Стяуа Букурещ – Университатя Крайова

1X

21:00

Белгия - Първа Дивизия А

Генк – Мехелен

2 ДНБ

21:00

Норвегия - Типелиген

Викинг Ставангер – Старт Кристиансанд

1

21:00

Чехия - Първа Лига

Виктория Пилзен – Храдец Кралове

1

21:00

Чили - Примера Дивисион

Депортес Икике – Палестино Сантяго

1

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Казертана – Фиделис Андрия

1

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Козенца – Виртус Франкавила

1

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Лече – Реджина

1

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Таранто – Катания

1X

21:30

Италия - Лега Про - Група С

Юве Стабия – Вибонезе

1

21:45

Испания - Примера Дивисион

Селта Виго – Барселона

2

21:45

Италия - Серия А

Рома – Интер

1

21:45

Франция - Лига 1

Лион – Сент Етиен

1

22:00

Аржентина - Примера Дивисион

Химнасия Ла Плата – Естудиантес Ла Плата

X

22:00

Уругвай - Примера Дивисион

Вия Еспаньола – Насионал Монтевидео

2

22:00

Уругвай - Примера Дивисион

Серо Монтевидео – Ливърпул Монтевидео

2 ДНБ

22:00

Уругвай - Примера Дивисион

Хувентуд де Лас Пиедрас – Бостън Ривър

1X

22:00

Хондурас - Национална Лига

Реал Сосиедад Токоа – Мотагуа Тегусигалпа

2

22:15

Аржентина - Примера Дивисион

Банфийлд – Сан Мартин Сан Хуан

1X

22:15

Коста Рика - Примера Дивисион

Лимон – Мунисипал Либерия

1

22:15

Португалия - Примейра Лига

Ароука – Спортинг Брага

2

22:30

Венецуела - Примера Дивисион

Атлетико Венецуела – Карабобо Валенсия

2 ДНБ

23:00

Венецуела - Примера Дивисион

Ланерос Гуанаре – Минерос де Гуаяна

1X

23:00

Венецуела - Примера Дивисион

Монагас Матурин – Португеза Акаригуа

1X

23:00

Венецуела - Примера Дивисион

Сулия – Естудиантес де Мерида

1X

23:00

Венецуела - Примера Дивисион

Трухилянос Валера – Депортиво Анзоатеги

2

23:00

Венецуела - Примера Дивисион

Уреня – Депортиво Петаре

1X

23:00

Хондурас - Национална Лига

Хутикалпа – Вида Ла Сейба

1X

23:20

Парагвай - Примера Дивисион

Спортиво Лукеньо – Сол де Америка

X2

23:30

Венецуела - Примера Дивисион

Арагуа Маракай – Естудиантес де Каракас

1

23:30

Чили - Примера Дивисион

Депортес Темуко – Унион Еспаньола

Гол/Гол



Регистрирай се с промо код: 1017