Световно 2018 - бонус 100 лева 100 лева бонус от Ефбет за Световно 2018! Информация и регистрация!

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 04.11.2017


07:00

  Луч-Енергия Владивосток – ФК Химки

X2

08:00

  Кануън – Сеул

2

Регистрирай се в Ефбет от тук: Форма за Регистрация!
ВАЖНО
: Когато се регистрирате в Ефбет в полето промоционален код въведете КОД: 9312. Така Ефбет периодично ще Ви дава безплатни залози и промоции.

08:00

  Сангжу Сангму – Поханг Стийлърс

1X

08:00

  Тегу – Куанджу

г/г

10:30

  Зенит Санкт Петербург 2 – ФК Тюмен

1

10:50

  Нюкасъл Юнайтед Джетс – Уелингтън Финикс

1 DNB

11:15

  Олимпия Прага – Усти над Лабем

1

12:00

  Енисей Красноярск – Сибир Новосибирск

1

12:00

  Елязъгспор – Газиантепспор

над 2.5

12:00

  Юмраниеспор – Адана Демирспор

1

13:00

  Пърт Глори – Аделаида Юнайтед

1 DNB

13:00

  Крумкачи Минск – Гомел

X2

13:00

  Етър Велико Търново – Витоша Бистрица

1

13:00

  Стумбрас Каунас – Банга Гарджай

1

13:00

  Авангард Курск – Криля Советов

2

13:00

  Олимпиец Нижни Новгород – Том Томск

1

13:00

  Ротор Волгоград – Шинник Ярославл

2

13:00

  Спартак Москва 2 – ФК Тамбов

X2

13:00

  Кайзериспор – Трабзонспор

1X

13:00

  Касъмпаша – Бурсаспор

12

13:30

  Одра Ополе – ГКС Тихи

1

14:00

  Бристъл Сити – Кардиф

г/г

14:00

  Нафтан – Шахтьор Солигорск

2

14:00

  Айнтрахт Брауншвайг – Дармщат 98

1X

14:00

  Унион Берлин – Санкт Паули

г/г

14:00

  Ян Регенсбург – Гройтер Фюрт

1

14:00

  Валенсия – Леганес

1

14:00

Пуща Неполомице – Погон Шедълце

1

14:00

Горица – Триглав

1

14:00

Бачка Бачка Паланка – Спартак Суботица

2

14:00

Борац Чачак – Явор Иваница

1X

14:00

Верес Ровно – Зирка Кропивницкий

над 2.5

14:30

Сток Сити – Лестър

г/г

14:30

Гиресунспор – Ерзурум ББ

г/г

14:30

Денизлиспор – Алтънорду

2

14:30

Сейнт Джонстън – Селтик

2

14:45

Ал Асюти Спорт – Ел Ентаг Ел Харби

X2

14:45

Кардиф Метрополитън – Кармартън Таун

1

15:00

Берое – Дунав Русе

1

15:00

Аален – Карл Цайс Йена

1

15:00

Вюрцбургер Кикерс – Халешер

X2

15:00

Магдебург – Веен Висбаден

1

15:00

Мепен – Кемницер

1X

15:00

Падерборн – Оснабрюк

1

15:00

Цвикау – Унтерхахинг

2

15:00

Панайтоликос – Ксанти

г/г

15:00

Ал Дафра – Аджман

1

15:00

Раков Ченстохова – Гурник Ленчна

г/г

15:00

Балтика Калининград – ФК Оренбург

под 2.5

15:00

Факел Воронеж – Динамо Санкт Петербург

2

15:00

Фридек-Мистек – Баник Соколов

2

15:00

Храдец Кралове – Витковице

1

15:30

Олбия – Джиана Ерминио

над 2.5

15:30

Сиракуза – Паганезе

1

15:30

ФК Тосно – ФК Краснодар

2

15:30

Анталияспор – Кардемир Карабукспор

г/г

15:55

Нанси – Ланс

1X

16:00

Бреша – Венеция

X2

16:00

Виртус Ентела – Чезена

1X

16:00

Карпи – Асколи

1

16:00

Новара – Про Верчели

1

16:00

Салернитана – Бари

1X

16:00

Фоджа – Кремонезе

X2

16:00

Фрозиноне – Парма

г/г

16:00

Читадела – Тернана

1

16:00

Кубан Краснодар – Волгар Астрахан

1 DNB

16:00

Алуминий Кидричево – Домжале

X2

16:00

Лион-Дюшер – Гренобъл Фут 38

X2

16:00

Цибалия – Истра 1961

1

16:00

Баник Острава – Млада Болеслав

X2

16:00

Височина Ихлава – Слован Либерец

2

16:00

Дукла Прага – Карвина

1

16:00

Теплице – Словачко

1

16:15

Прибрам – Опава

г/г

16:30

Аугсбург – Байер Леверкузен

1X

16:30

Борусия М’Гладбах – Майнц 05

1

16:30

РБ Лайпциг – Хановер 96

1

16:30

Фрайбург – Шалке 04

X2

16:30

Хамбургер – Щутгарт

г/г

16:30

Висла Плоцк – Ягиелония Бялисток

1 DNB

16:30

Дъ Ню Сейнтс – Бари Таун Юнайтед

1

16:30

Нютаун – Бангор Сити

2

16:30

Вашаш Будапеща – Уйпещ

1X

16:30

Видеотон Фехервар – Мезьокьовешд

1

16:30

Диошдьор – Балмазуйварош

1

16:30

Ференцварош – Дебрецен

1

16:30

Халадаш Сомбатхей – Пакш

X2

17:00

Щурм Грац – Рапид Виена

1

17:00

Нюкасъл – Борнемут

1

17:00

Саутхямптън – Бърнли

X2

17:00

Суонзи – Брайтън

2

17:00

Хъдърсфийлд – Уест Бромич

1X

17:00

Астън Вила – Шефилд Уензди

1 DNB

17:00

Барнзли – Бирмингам

1

17:00

Болтън – Норич

2

17:00

Дарби Каунти – Рединг

1

17:00

Ипсуич – Престън

под 2.5

17:00

Милоул – Бъртън Албион

1

17:00

Нотингам Форест – Куинс Парк Рейнджърс

г/г

17:00

Шефилд Юнайтед – Хъл Сити

1

17:00

Блекбърн – Барнет

1

17:00

Боръм Ууд – Блекпул

под 2.5

17:00

Брадфорд Сити – Честърфийлд

1

17:00

Джилингам – Лейтън Ориент

1

17:00

Ебсфлийт Юнайтед – Донкастър

2

17:00

Йоувил – Саутенд

2

17:00

Карлайл – Олдъм

X

17:00

Крю Александра – Родъръм Юнайтед

2

17:00

Лутън Таун – Портсмут

г/г

17:00

Моркамб – Хартлипул

1X

17:00

Нортхямптън Таун – Скънторп

под 2.5

17:00

Питърбъро – Транмиър Роувърс

1

17:00

Плимут – Гримсби Таун

1

17:00

Рочдейл – Бромли

1

17:00

Уигън – Кроули Таун

1

17:00

Уимбълдън – Линкълн Сити

1X

17:00

Файлд – Кидерминстър Хариърс

1

17:00

Форест Грийн Роувърс – Макълсфийлд Таун

1

17:00

Херефорд Юнайтед – Телфорд Юнайтед

г/г

17:00

Челтнъм Таун – Мейдстоун Юнайтед

1X

17:00

Шросбъри Таун – Алдършот Таун

1

17:00

Ийстли – Честър

над 2.5

17:00

Нордселанд – Лингби

1

17:00

Ал Итихад Александрия – Ал Масри Порт Саид

X2

17:00

Анортозис – Олимпиакос Никозия

1

17:00

Вигри Сувалки – Подбескидзе

X2

17:00

Хойничанка Хойнице – Миедж Легница

г/г

17:00

Ардс ФК – Крусейдърс

2

17:00

Балинамалард Юнайтед – Линфийлд

2

17:00

Гленавон – Коулрейн

X2

17:00

Клифтънвил – Карик Рейнджърс

1

17:00

Уорънпойнт Таун – Дънганън Суифтс

X2

17:00

Александрия – Черноморец Одеса

1X

17:00

Сантяго Уондърърс – Универсидад де Чили

X2

17:00

Атвидаберг – Норбю

12

17:00

Бромапойкарна – Йефле

1

17:00

Вернаму – Йоргрите

1X

17:00

ГАИС Гьотеборг – Варберг БоИС

X

17:00

Дегерфорш – Сирианска Сьодертале

1

17:00

Трелеборг – Далкурд

г/г

17:00

Фалкенберг – Фрей Тебю

1

17:00

Хелзинборг – Йостерс

1X

17:00

Рейнджърс – Партик Тисъл

над 2.5

17:00

Рос Каунти – Мъдъруел

2

17:00

Хамилтън – Абърдийн

2

17:00

Хибърниън – Дънди ФК

1

17:00

Брихин Сити – Дъмбартън

X2

17:00

Грийнок Мортън – Куин ъф Саут

под 2.5

17:00

Дънди Юнайтед – Сейнт Мирън

X2

17:00

Ливингстън – Инвърнес КТ

1

17:00

Фолкърк – Дънфърмлин

X2

17:00

Албион Роувърс – Форфар Атлетик

1

17:00

Алоа Атлетик – Еърдри

1

17:00

Арброут – Еър Юнайтед

X2

17:00

Рейт Роувърс – Ийст Файф

1

17:00

Странрар – Куинс парк ФК

1

17:00

Анан Атлетик – Берик Рейнджърс

г/г

17:00

Единбург Сити – Стърлинг Албиън

2

17:00

Елгин Сити – Питърхед

2

17:00

Каудънбийт – Монтроуз

2

17:00

Стенхаусмюър – Клайд

1

17:15

Атромитос – Паниониос Атина

1X

17:15

Депортиво Ла Коруня – Атлетико Мадрид

2

17:30

Левски София – Локомотив Пловдив

1

17:30

Виртус Франкавила – Катанзаро

1

17:30

Катания – Бишелие 1913

1

17:30

Козенца – Расинг Фонди

г/г

17:30

Матера – Юве Стабия

1X

17:45

Ал Вахда Абу Даби – Ал Аин

1

18:00

Неман – Динамо Брест

1X

18:00

Докса Катокопия – Етникос Ахна

1

18:00

Морейрензе – Портимонензе

г/г

18:00

Тондела – Боавища

X2

18:00

Виторул Констанца – Сепси Сфънту Георге

1

18:00

Ахмат Грозни – ФК Ростов

г/г

18:00

Радник Сурдулица – Вождовац Белград

2

18:00

Анже – Пари Сен Жермен

2

18:30

Османлиспор – Фенербахче

2

18:45

Оход Медина – Ал Файсали

2

19:00

Генк – Локерен

над 2.5

19:00

Универсидад Католика Кито – Фуерса Амария

X2

19:00

Болоня – Кротоне

1

19:00

Арис Лимасол – Омония Никозия

2

19:00

Молде – Кристиансунд

1

19:00

Висла Краков – Сандеця Нови Сонч

1

19:00

ГКС Катовице – Олимпия Груджьондз

г/г

19:00

Бохемианс 1905 Прага – Сигма Оломоуц

X2

19:05

Колон Санта Фе – Сан Мартин Сан Хуан

1

19:05

Ланус – Олимпо Баия Бланка

1

19:15

Нюпорт Каунти – Уолсол

г/г

19:30

Адмира Вакер Мьодлинг – Волфсбергер

1

19:30

Алтах – ЛАСК Линц

1X

19:30

Уест Хям – Ливърпул

2

19:30

Брентфорд – Лийдс

X2

19:30

Борусия Дортмунд – Байерн Мюнхен

X2

19:30

Астерас Триполис – Панатинайкос

X2

19:30

Ел Джаиш Кайро – Вади Дегла

1X

19:30

Алавес – Еспаньол

X

19:30

Казертана – Реджина

X2

19:30

Трапани – Акрагас

1

19:30

АЗ Алкмаар – Вилем II

1

20:00

Рад Белград – Напредак Крушевац

2

20:00

Хайдук Сплит – Рудеш Загреб

1

20:00

Грасхопърс – Лозана Спорт

над 2.5

20:00

Сион – Цюрих

2

20:00

Вил – Киасо

X2

20:00

Сервет – Винтертур

1

20:15

Ещорил Прая – Рио Аве

2

20:30

Фигуерензе SC – Бразил де Пелотас RS

1X

20:30

Хонвед Будапеща – Пушкаш Академи

1X

20:30

Уачипато Талкауано – Евертън Виня дел Мар

X2

20:45

Газ Метан Медиаш – Динамо Букурещ

2

20:45

Екселсиор – Рода

1

20:45

Хераклес – Грьонинген

1

21:00

Мехелен – Кортрийк

X2

21:00

Сент Трюиден – Ойпен

1

21:00

Сан Хосе Оруро – Петролеро Якуиба

X

21:00

Сантос SP – Атлетико MG

1

21:00

Монако – Гингам

1

21:00

Монпелие – Амиен

1

21:00

Нант – Тулуза

1

21:00

Троа – Страсбург

X

21:05

Нуева Чикаго – Бока Унидос

1X

21:15

Сан Лоренцо де Алмагро – Банфийлд

1

21:20

Кръшко – Марибор

2

21:30

Ваасланд-Беверен – Роял Ексел Мускрон

над 2.5

21:30

Боа MG – Лондрина PR

X2

21:30

Гуарани SP – Америка MG

X2

21:30

Санта Круз PE – Наутико PE

г/г

21:30

Сиена – Ливорно

г/г

21:30

Реджиана – Алма Ювентус Фано

1

21:30

Ренде 1968 – Сикула Леонцио

1X

21:30

Фиделис Андрия – Лече

X2

21:30

Гурник Забже – Лех Познан

1X

21:45

Барселона – Севиля

1

21:45

Дженоа – Сампдория

2

21:45

ВВВ Венло – НАК Бреда

1

22:00

Агропекуарио Аргентино – Алдосиви Мар дел Плата

X

22:00

Гилермо Браун – Феро Карил Оесте

1

22:00

Депортиво Риестра – Вия Далмине

г/г

22:00

Институто Кордоба – Атлетико Митре

1

22:00

Клуб Алмагро – Депортиво Морон

1X

22:00

Сантамарина – Килмес Буенос Айрес

X2

22:00

Спортиво Естудиантес – Сармиенто Хунин

1

22:00

Хувентуд Унида Гуалегуайчу – Ол Бойс Буенос Айрес

1

22:30

Порто – Белененсеш

1

23:00

Атлетико GO – Сао Пауло SP

2

23:00

Ботафого RJ – Флуминензе RJ

1X

23:00

Рубио Ню – Спортиво Лукеньо

2 DNB

23:00

Аудакс Италяно Сантяго – Курико Унидо

1

23:05

Росарио Сентрал – Атлетико Тукуман

1

23:15

Стронгест Ла Пас – Насионал Потоси

1

 



Регистрирай се с промо код: 1017