ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 05.04.2014


13:00 D1AMKAR
TEREK GROZNI
1X
13:30 D1AKHISAR BELEDIYE
ESKISEHIRSPOR
1X
14:00 D2 KOLN
ARMINIA BIELEFELD
1
14:00 D2SANDHAUSEN
ST. PAULI
2X
14:00 D1TAVRIYA
DNEPR
2
14:15ECHWIGANLEEDS1
14:45 PRMANCHESTER CITY
SOUTHAMPTON
1
14:45 D1DUNDEE UTD
CELTIC
2
15:00 D1NAFTAN
DNEPR MOGILEV
1X
15:00 D2CAEN
LENS
1X
15:00 D1BUDAPEST HONVED
DIOSGYORI
1
15:30 D1 BOTOSANI
CORONA BRASOV
1
15:30 D1KRYLYA SOVETOV
CSKA MOSCOW
2X
15:30 D1RUZOMBEROK
DUKLA B. BYSTRICA
1
16:00 D1HRVATSKI DRAG.
SLAVEN BELUPO
1X
16:00 D2BRESCIA
PESCARA
1X
16:00 D2CARPI
TRAPANI
2X
16:00 D2CITTADELLA
SIENA
2
16:00 D2JUVE STABIA
VARESE
1X
16:00 D2NOVARA
CROTONE
2X
16:00 D2REGGINA
LATINA
2X
16:00 D2SPEZIA
PADOVA
1X
16:00 D2TERNANA
CESENA
2
16:00 D2VIRTUS LANCIANO
MODENA
1X
16:00 D1 TRENCIN
SLOVAN BRATISLAVA
2X
16:00 D1ANTALYASPOR
KONYASPOR
1X
16:15 D1LOKOMOTIV PLOVDIV
LUDOGORETS
2
16:30 D1EINTRACHT FRAN.
MAINZ 05
1X
16:30 D1AUGSBURG
BAYERN MUNICH
2
16:30 D1NURNBERG
MONCHENGLADBACH
2X
16:30 D1STUTTGART
FREIBURG
1
16:30 D1WERDER BREMEN
SCHALKE 04
2X
16:30 D1ODD BALLKLUBB
MOLDE
2X
16:30 D1LECHIA GDANSK
ZAGLEBIE LUBIN
1
16:30 D1VOZDOVAC
DONJI SREM PECINCI
1
16:30 D1NOVI PAZAR
JAGODINA
1X
16:30 D1RAD
OFK BEOGRAD
1X
16:30 D1RADNICKI 1923
SLOBODA P. SEVOJNO
1X
16:30 D1SPARTAK ZLA. VODA
CRVENA ZVEZDA
2
16:30 D1 KOSICE
NITRA
1
17:00 D1SLUTSK
SHAKHTER SOLIGORSK
   
2
17:00 D1LYUBIMETS
BEROE
2X
17:00 D1PIRIN GD
NEFTOCHIMIC
1X
17:00 D1AEK KOUKLION
DOXA KATOKOPIAS
2X
17:00 D1SLOVAN LIBEREC
BANIK OSTRAVA
1
17:00 PRASTON VILLA
FULHAM
1
17:00 PRCARDIFF
CRYSTAL PALACE
1X
17:00 PRHULL CITY
SWANSEA
1X
17:00 PRNEWCASTLE
MANCHESTER UTD
2X
17:00 PRNORWICH
WEST BROM
1X
17:00 ECHBARNSLEY
BRIGHTON
1X
17:00 ECHBLACKBURN
IPSWICH
1X
17:00 ECHBLACKPOOL
YEOVIL
1
17:00 ECHBOURNEMOUTH
QPR
2X
17:00 ECHCHARLTON
READING
2X
17:00 ECHDONCASTER
BIRMINGHAM
2X
17:00 ECHHUDDERSFIELD
BOLTON
2X
17:00 ECHMIDDLESBROUGH
DERBY
2X
17:00 ECHNOTTM FOREST
MILLWALL
1
17:00 ECH1WATFORD
BURNLEY
2X
17:00 EL1BRADFORD
OLDHAM
1
17:00 EL1BRENTFORD
NOTTS COUNTY
1
17:00 EL1BRISTOL CITY
PRESTON
2X
17:00 EL1CARLISLE
SWINDON TOWN
2X
17:00 EL1COLCHESTER
TRANMERE
1X
17:00 EL1COVENTRY
MILTON KEYNES DONS
1X
17:00 EL1CRAWLEY TOWN
CREWE
1
17:00 EL1GILLINGHAM
ROTHERHAM
2X
17:00 EL1PORT VALE
WALSALL
1X
17:00 EL1SHEFFIELD UTD
LEYTON ORIENT
2
17:00 EL1SHREWSBURY
STEVENAGE
1X
17:00 EL1WOLVES
PETERBOROUGH
1
17:00 EL2ACCRINGTON ST
NORTHAMPTON
1X
17:00 EL2AFC WIMBLEDON
BRISTOL ROVERS
1X
17:00 EL2BURTON ALBION
PLYMOUTH
1X
17:00 EL2BURY
EXETER
1
17:00 EL2CHELTENHAM
SOUTHEND
1X
17:00 EL2CHESTERFIELD
NEWPORT COUNTY
1
17:00 EL2MORECAMBE
MANSFIELD
1X
17:00 EL2OXFORD UNITED
FLEETWOOD TOWN
1X
17:00 EL2PORTSMOUTH
HARTLEPOOL
2X
17:00 EL2ROCHDALE
YORK
1
17:00 EL2TORQUAY
SCUNTHORPE
2
17:00 EL2WYCOMBE
DAGENHAM & RED.
1X
17:00 D1LOMBARD PAPA
PECSI
2X
17:00 D1PAKS
MTK BUDAPEST
1X
17:00 D1KILMARNOCK
ST JOHNSTONE
1X
17:00 D1PARTICK
HEARTS
1
17:00 D1ST MIRREN
MOTHERWELL
2X
17:00 D1CELJE
KRKA
1X
17:00 D1TRIGLAV KRANJ
MARIBOR
2
17:00 D1ATL. MADRID
VILLARREAL
1
17:00 D1FALKENBERGS
BROMMAPOJKARNA
2X
17:00 D1SHAKHTER DONETSK
KARPATY LVIV
1
17:30 D1 GRODIG
RED BULL SALZBURG
2X
17:30 D1 DOMZALE
LUKA KOPER
2X
18:00 D1CHERNOMORETS
SLAVIA SOFIA
1
18:00 POANORTHOSIS
ERMIS
1X
18:00 POAPOLLON LIMASSOL
A.E.L.
2X
18:00 POOMONIA
APOEL
2X
18:00 D1MIDTJYLLAND
AALBORG
1X
18:00 D1PARIS SAINT GERMAIN 
 
REIMS
1
18:30 D1SENICA
DUNAJSKA STREDA
1
19:00 D1BATE BORISOV
MINSK
2X
19:00 POCERCLE BRUGGE
MECHELEN
1X
19:00 D1KECSKEMETI TE
VIDEOTON
2
19:00 D1CHIEVO
VERONA
1X
19:00 D1AALESUND
ROSENBORG
2
19:00 D1WIDZEW LODZ
WISLA KRAKOW
2
19:00 D1PARTIZAN
VOJVODINA
1
19:00 D1RADNICKI NIS
JAVOR
1
19:00 D1BARCELONA
BETIS
1
19:00 D2MURCIA
SABADELL
1X
19:00 D1BESIKTAS
KAYSERISPOR
1
19:00 D1RIZESPOR
KARDEMIR
2X
19:15 D2REAL MADRID B
LA CORUNA
2
19:30 PRCHELSEA
STOKE CITY
1
19:30 D1BORUSSIA DORTMUND
WOLFSBURG
1X
19:30 D1HOVERLA UZHHOROD
METALURG DONETSK
2X
19:45 D1HEERENVEEN
PSV
2X
20:00 D1WIENER NEUSTADT
RIED
2X
20:00 D1STURM GRAZ
ADMIRA WACKER
1
20:00 D1WACKER INNSBRUCK
WOLFSBERGER
1X
20:00 D1ZADAR
DINAMO ZAGREB
2
20:00 D1OLHANENSE
BRAGA
2
20:00 D1SPARTAK MYJAVA
SPARTAK TRNAVA
1X
20:00 D1ZAVRC
RUDAR VELENJE
1X
20:45 D1NAC BREDA
TWENTE
2
20:45 D1NEC NIJMEGEN
CAMBUUR
1X
20:45 D1 ST. GALLEN
AARAU
1X
20:45 D1GRASSHOPPER-CLUB
ZURICH
1
21:00 POLOKEREN
GENK
1X
21:00 POCHARLEROI
KORTRIJK
1X
21:00 POLIERSE
GENT
1X
21:00 POOOSTENDE
WAASLAND-BEVEREN
1X
21:00 POMONS
OH LEUVEN
1X
21:00 D1BASTIA
SOCHAUX
1
21:00 D1BORDEAUX
RENNES
1X
21:00 D1GUINGAMP
MONTPELLIER
1X
21:00 D1LORIENT
EVIAN
1
21:00 D1TOULOUSE
LILLE
2X
21:00 D1DEBRECENI
GYORI ETO
1
21:00 D1REAL SOCIEDAD
REAL MADRID
2
21:00 D2ALCORCON
LAS PALMAS
2
21:05 D1HIT GORICA
OLIMPIJA LJUBLJANA
1X
21:15 D1DUKLA PRAHA
PLZEN
2
21:30 D1LECH POZNAN
JAGIELLONIA
1
21:30 D1POLI TIMISOARA
STEAUA BUCURESTI
2
21:45 1D1INTER
BOLOGNA
1
21:45 D1HERACLES
GO AHEAD EAGLES
1X
22:15 D1PACOS FERREIRA
SPORTING CP
2
23:00 D1RAYO VALLECANO
CELTA VIGO
1X


Регистрирай се с промо код: 1017