ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 05.05.2018


11:00

  СКА-Хабаровск – ФК Краснодар

2

11:00

  Кашима Антлърс – Урава Ред Даймъндс

1X

11:30

  ПСМС Медан – Барито Путера

1

WinBet bpnus nova smetka

12:50

  Нюкасъл Юнайтед Джетс – Мелбърн Виктори

г/г

13:00

  Биндуонг – Куанг Нам

X2

Заложи на увеличени коефициенти от Betfair!!!

Коеф. 60.00 за  ЦСКА или 50.00 за Лудогорец

13:00

  Хайфонг – СХБ Дананг

1

13:00

  Кизилжар Петропавл – Акжайк

X2

13:00

  Нагоя Грампус – Йокохама Ф-Маринос

2 DNB

13:15

  Пенафиел – Академико Визеу

над 2.5

13:45

  Еър Форс Сентрал – Полис Теро

Х2

14:00

  Бали Юнайтед – Сривиджая Палембанг

1

14:00

  Жирона – Ейбар

1 DNB

14:00

  Жетису Талдикорган – Кайрат Алмати

X2

14:00

  Ордабаси Шимкент – Иртиш Павлодар

1

14:00

  Шахтьор Караганди – Астана

2

14:00

  ФК Тосно – Динамо Москва

14:00

  Патая Юнайтед – Сукотай

2

14:00

  Верес Ровно – Ворскла Полтава

X2

14:30

  Сток Сити – Кристъл Палас

X2

14:30

  Аален – Карлсруе

2

14:30

  Вюрцбургер Кикерс – Зоненхоф Гроссашпах

над 2.5

14:30

  Карл Цайс Йена – Унтерхахинг

1 DNB

14:30

  Магдебург – Кемницер

1

14:30

  Мепен – Рот-Вайс Ерфурт

1

14:30

  Оснабрюк – Вердер Бремен II

1 DNB

14:30

  Падерборн – Веен Висбаден

г/г

14:30

  Пройсен Мюнстер – Шпортфройнде Лоте

над 2.5

14:30

  Ханза Рощок – Халешер

1X

14:30

  Цвикау – Фортуна Кьолн

X2

14:30

  Атирау – Актобе

1

14:30

  Дънди ФК – Хамилтън

1

14:35

  Гуанджоу РФ – Шанхай Грийнланд

2

14:35

  Хъбей Чайна Форчън – Хенан Джануе

1

14:35

  Чунцин Лифан – Тиендзин Цюендзиен

1

14:35

  Шанхай ШИПГ – Пекин Гуоан

над 2.5

15:00

  Тобол Костанай – Кайсар Къзълорда

1

15:00

  Вентспилс – РФШ Рига

1 DNB

15:00

  Чианграй Юнайтед – Банкок Глас

1

15:00

  Хамарби – Сундсвал

1

15:30

  ФК Витебск – ФК Минск

1

15:30

  Ювентус Букурещ – Ботошани

X2

16:00

   Сабаил Баку – Зира Баку

X2

16:00

Корк Сити – Лимерик

1

16:00

Асколи – Авелино

1X

16:00

Бари – Перуджа

1X

16:00

Венеция – Фоджа

1

16:00

Новара – Пескара

под 2.5

16:00

Салернитана – Виртус Ентела

1X

16:00

Специя – Про Верчели

1X

16:00

Тернана – Палермо

X2

16:00

Фрозиноне – Карпи

1

16:00

Читадела – Бреша

1

16:00

Хробри Глогов – Заглембие Сосновец

X

16:00

ПТ Прачуап – Нейви

1

16:00

Кардемир Карабукспор – Коняспор

2

16:00

Яро – КПВ Кокола

г/г

16:30

Айнтрахт Франкфурт – Хамбургер

1

16:30

Аугсбург – Шалке 04

X2

16:30

Борусия Дортмунд – Майнц 05

1

16:30

Борусия М’Гладбах – Фрайбург

1

16:30

Вердер Бремен – Байер Леверкузен

X2

16:30

Кьолн – Байерн Мюнхен

2

16:30

РБ Лайпциг – Волфсбург

над 2.5

16:30

Хановер 96 – Херта Берлин

X2

16:30

Щутгарт – Хофенхайм

X2

16:30

Брабранд – Тистед

X2

16:30

Вендсисел – Виборг

16:30

Есберг – Роскилде

1

16:30

Кьоге – Фредериция

1X

16:30

Фремад Амагер – Скиве

1

16:30

ХамКам – Стрьомен

1 DNB

16:30

Сандеця Нови Сонч – Пяст Гливице

X2

16:30

Локомотив Москва – Зенит Санкт Петербург

1X

16:30

Клифтънвил – Коулрейн

X2

17:00

ЛАСК Линц – Рапид Виена

1X

17:00

Борнемут – Суонзи

1

17:00

Лестър – Уест Хям

1X

17:00

Уест Бромич – Тотнъм

2

17:00

Уотфорд – Нюкасъл

17:00

Барнет – Честърфийлд

над 2.5

17:00

Екзитър – Колчестър

1

17:00

Карлайл – Нюпорт Каунти

г/г

17:00

Кембридж Юнайтед – Порт Вейл

1X

17:00

Ковънтри – Моркамб

1

17:00

Крю Александра – Челтнъм Таун

г/г

17:00

Линкълн Сити – Йоувил

1

17:00

Мансфийлд Таун – Кроули Таун

над 2.5

17:00

Нотс Каунти – Лутън Таун

X2

17:00

Суиндън – Акрингтън Стенли

2

17:00

Уикъмб – Стивънидж Бороу

1

17:00

Форест Грийн Роувърс – Гримсби Таун

г/г

17:00

Алки Ороклини – Докса Катокопия

г/г

17:00

Гурник Ленчна – Хойничанка Хойнице

X2

17:00

Черноморец Одеса – Карпати Лвов

X2

17:00

Каяани – КТП Котка

1

17:00

Збройовка Бърно – Баумит Яблонец

X2

17:00

Карвина – Дукла Прага

г/г

17:00

Млада Болеслав – Баник Острава

1X

17:00

Слован Либерец – Височина Ихлава

1

17:00

Йостерсунд – Норкьопинг

1

17:00

Дегерфорш – Йоргрите

X

17:00

Куинс парк ФК – Стенхаусмюър

1

17:00

Абърдийн – Хибърниън

1 DNB

17:00

Рейнджърс – Килмарнък

1

17:00

Мъдъруел – Сейнт Джонстън

1X

17:15

Атлетик Билбао – Бетис

X2

17:15

Сигма Оломоуц – Бохемианс 1905 Прага

над 2.5

17:30

Торпедо Минск – Лъч Минск

1

18:00

Габала – Кешля

1

18:00

Жрински Мостар – Широки Брег

1

18:00

Белененсеш – Портимонензе

18:00

Академика Коимбра – Кова Да Пиедаде

1

18:00

Порто Б – Фамаликао

1

18:00

Ружомберок – Слован Братислава

X2

18:00

Спартак Търнава – ДАК Дунайска Стреда

1X

18:00

Нитра – Земплин Михаловце

1X

18:00

Сеница – Злате Моравце

1 DNB

18:00

Татран Прешов – Железарна Подбрезова

X

18:00

Балмазуйварош – Уйпещ

X2

18:00

Вашаш Будапеща – Пакш

X2

18:00

Диошдьор – Мезьокьовешд

над 2.5

18:00

Халадаш Сомбатхей – Пушкаш Академи

18:00

Хонвед Будапеща – Дебрецен

г/г

18:00

Интер Запрешич – Осиек

X2

18:00

Гарбал Радановичи – Ком Подгорица

над 2.5

18:00

Словачко – Теплице

1 DNB

18:00

Депортес Икике – Курико Унидо

1X

19:00

Кортрийк – Зулте Варегем

19:00

Аполон Смирни – АЕК Атина

X2

19:00

Атромитос – Керкира Корфу

1

19:00

Лариса – Ламия

1

19:00

ПАОК – Платаниас

1

19:00

Милан – Верона

1

19:00

АЕЛ Лимасол – Апоел Никозия

2

19:00

Пафос – Олимпиакос Никозия

1

19:00

Розенборг – Ранхайм

1

19:00

Подбескидзе – Раков Ченстохова

19:00

Рух Хожов – Пуща Неполомице

X2

19:00

Погон Шчечин – Арка Гдиня

1

19:00

Спартак Москва – ФК Ростов

1

19:00

Аланияспор – Османлиспор

1

19:00

Трабзонспор – Касъмпаша

1

19:00

Йонкьопинг Содра – Браге

1 DNB

19:15

Арсенал Саранди – Росарио Сентрал

X2

19:15

Архентинос Хуниорс – Годой Крус

1 DNB

19:30

Аустрия Виена – Адмира Вакер Мьодлинг

2

19:30

Матерсбург – Алтах

1

19:30

Санкт Полтен – Волфсбергер

1X

19:30

Евертън – Саутхямптън

1X

19:30

Блекбърн – Оксфорд Юнайтед

1

19:30

Джилингам – Плимут

2

19:30

Донкастър – Уигън

2

19:30

Нортхямптън Таун – Олдъм

2

19:30

Портсмут – Питърбъро

г/г

19:30

Родъръм Юнайтед – Блекпул

1

19:30

Рочдейл – Чарлтън

X2

19:30

Саутенд – Бристол Роувърс

г/г

19:30

Скънторп – Брадфорд Сити

1

19:30

Уимбълдън – Бъри

над 2.5

19:30

Флийтууд Таун – Уолсол

1 DNB

19:30

Шросбъри Таун – Милтън

1

19:30

Городея – Гомел

1X

19:30

Селта Виго – Депортиво Ла Коруня

1

19:30

Шахтьор Донецк – Заря Луганск

1

19:30

Алмере Сити – МВВ Маастрихт

1

19:30

Славия Прага – Виктория Пилзен

г/г

20:00

ЦСКА София – Лудогорец Разград

20:00

Олимпия Груджьондз – Погон Шедълце

X2

20:00

Стомил Олщин – ГКС Катовице

2

20:00

Монреал Импакт – Ню Инглънд Революшън

2

20:00

Цибалия – Истра 1961

г/г

20:00

Люцерн – Лугано

1

20:00

Сион – Йънг Бойс

2

20:00

Вил – Раперсвил-Йона

г/г

20:00

Сервет – Вадуц

г/г

20:15

Тондела – Витория Гимараеш

1

20:30

Видеотон Фехервар – Ференцварош

1 DNB

20:45

Клуж – Университатя Крайова

1

20:55

Ню Йорк Ред Булс – Ню Йорк Сити

г/г

21:00

Ваасланд-Беверен – Роял Ексел Мускрон

1 DNB

21:00

Лиерс – Оуд Хеверле Льовен

X2

21:00

Ойпен – Сент Трюиден

21:00

Минесота Юнайтед – Ванкувър Уайткепс

1 DNB

21:00

Антофагаста – Депортес Темуко

1

21:30

Нюелс Олд Бойс Росарио – Дефенса и Хустисия

2

21:30

Локерен – Роял Антверпен

г/г

21:30

Висла Плоцк – Лех Познан

X2

21:30

Атенас Сан Карлос – Прогресо Монтевидео

1 DNB

21:30

Данубио Монтевидео – Насионал Монтевидео

21:30

Пенярол Монтевидео – Дефенсор Спортинг

1

21:30

Торке Монтевидео – Феникс Монтевидео

2

21:45

Слиго Роувърс – Бохемианс

1X

21:45

Коб Рамблърс – Лонгфорд Таун

г/г

21:45

Виляреал – Валенсия

1 DNB

21:45

Ювентус – Болоня

1

21:45

Камбур – Дордрехт

1

22:30

Авай SC – Сао Бенто SP

X2

22:30

Гояс GO – Вила Нова GO

2

22:30

Арагуа Маракай – Депортиво Тачира

22:30

Спортинг Лисабон – Бенфика

г/г

23:00

Лос Анджелис ФК – Далас

1

23:00

Сиатъл Саундърс – Кълъмбъс Крю

Х2

23:30

Унион Ла Калера – Аудакс Италяно Сантяго

1

23:45

Талерес Кордоба – Хуракан Буенос Айрес

1 DNB

 



Регистрирай се с промо код: 1017