efbet bonus 100 leva

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 05.08.2017


11:00

Борнео ФК – Сривиджая Палембанг

1

11:00

Семен Паданг – Персегрес Гресик Юнайтед

Над 2.5

11:00

Луч-Енергия Владивосток – Динамо Санкт Петербург

1 DNB

11:15

Пардубице – Фридек-Мистек

1

11:15

Тринец – Прибрам

X

12:00

Вентфорет Кофу – Гамба Осака

2

12:00

Киото Санга – Фагиано Окаяма

X2

12:00

Теспакусатсу Гунма – Монтедио Ямагата

2

12:30

Кашима Антлърс – Вегалта Сендай

Над 2.5

12:30

Йокохама ФК – Оита Тринита

1 DNB

13:00

Инчхън Юнайтед – Чеджу Юнайтед

2

13:00

Куанджу – Сувон Самсунг Блюуингс

2 DNB

13:00

Тегу – Сеул

X2

13:00

Албирекс Ниигата – Йокохама Ф-Маринос

2

13:00

Джубило Ивата – Санфрече Хирошима

1

13:00

Кавазаки Фронтейл – Токио

1 DNB

13:00

Кашива Рейсол – Висел Кобе

1

13:00

Саган Тошу – Шимизу Ес-Пулс

1X

13:00

Серезо Осака – Консадол Сапоро

1

13:00

Урава Ред Даймъндс – Омия Ардижа

1

13:00

В-Варен Нагазаки – Гифу

1X

13:00

Звейген Канадзава – Токио Верди

X2

13:00

Каматамаре Сануки – Мито Холихок

2

13:00

Мачида Зелвия – Ависпа Фукуока

X2

13:00

Ренофа Ямагучи – Роасо Кумамото

Г/Г

13:00

Токушима Вортис – Джеф Юнайтед Чиба

1X

13:00

Шонан Белмар – Мацумото Ямага

1

14:00

Дуисбург – Бохум

Под 2.5

14:30

Сътън Юнайтед – Лейтън Ориент

Г/Г

14:30

Албирекс Ниигата СИНГ – Гейланг Интернешънъл

1

14:30

Селтик – Хартс

Над 2.5

14:35

Гуанджоу Евъргранде – Тиендзин Теда

1

14:35

Гуейджоу Хенфен Чжичен – Чунцин Лифан

X2

14:35

Дзянсу Сънинг – Хенан Джайне

Г/Г

14:35

Пекин Гуоан – Шандун Лунен

Г/Г

14:35

Хъбей Чайна Форчън – Янбиан Фуде

1

14:35

Шанхай Грийнланд – Чанчун Ятай

1

15:00

Аален – Шпортфройнде Лоте

1

15:00

Карл Цайс Йена – Кемницер

X

15:00

Карлсруе – Веен Висбаден

1 DNB

15:00

Падерборн – Зоненхоф Гроссашпах

1X

15:00

Пройсен Мюнстер – Вердер Бремен II

1

15:00

Унтерхахинг – Фортуна Кьолн

1X

15:00

Ханза Рощок – Мепен

1

15:00

ФК Уфа – Ахмат Грозни

X2

15:00

Том Томск – ФК Химки

2

15:30

Опава – Витковице

1

16:00

Левадия Талин – Пайде Линнамеесконд

Над 2.5

16:00

Старт Кристиансанд – Мьондален

1

16:00

Олимпиец Нижни Новгород – Шинник Ярославл

1X

16:00

ФК Тюмен – Кубан Краснодар

1 DNB

16:00

Реймс – Орлеан

1

16:30

Айнтрахт Брауншвайг – Хайденхайм

1X

16:30

Лехия Гданск – Гурник Забже

1

17:00

Бърнли – Хановер 96

2

17:00

ЛАСК Линц – Санкт Полтен

1

17:00

Бристъл Сити – Барнзли

1

17:00

Бъртън Албион – Кардиф

X2

17:00

Ипсуич – Бирмингам

Г/Г

17:00

Куинс Парк Рейнджърс – Рединг

Под 2.5

17:00

Престън – Шефилд Уензди

X2

17:00

Уулвърхямптън – Мидълзбро

Под 2.5

17:00

Фулъм – Норич

1 DNB

17:00

Шефилд Юнайтед – Брентфорд

Г/Г

17:00

Брадфорд Сити – Блекпул

1

17:00

Бъри – Уолсол

1

17:00

Донкастър – Джилингам

1

17:00

Милтън – Уигън

Под 2.5

17:00

Олдъм – Оксфорд Юнайтед

X

17:00

Питърбъро – Плимут

1 DNB

17:00

Портсмут – Рочдейл

1

17:00

Саутенд – Блекбърн

X

17:00

Скънторп – Уимбълдън

1

17:00

Флийтууд Таун – Родъръм Юнайтед

1 DNB

17:00

Чарлтън – Бристол Роувърс

Под 2.5

17:00

Шросбъри Таун – Нортхямптън Таун

Г/Г

17:00

Акрингтън Стенли – Колчестър

1X

17:00

Екзитър – Кембридж Юнайтед

1X

17:00

Карлайл – Суиндън

Под 2.5

17:00

Ковънтри – Нотс Каунти

1X

17:00

Кроули Таун – Порт Вейл

Под 2.5

17:00

Крю Александра – Мансфийлд Таун

X2

17:00

Лутън Таун – Йоувил

1

17:00

Моркамб – Челтнъм Таун

Под 2.5

17:00

Стивънидж Бороу – Нюпорт Каунти

1

17:00

Уикъмб – Линкълн Сити

Г/Г

17:00

Форест Грийн Роувърс – Барнет

1X

17:00

Честърфийлд – Гримсби Таун

1X

17:00

Бромли – Ийстли

Под 2.5

17:00

Гайзли – Ебсфлийт Юнайтед

Под 2.5

17:00

Дагенъм и Редбридж – Бароу

1X

17:00

Рексъм – Макълсфийлд Таун

1X

17:00

Солихъл Муурс – Честър

Под 2.5

17:00

Торки Юнайтед – Транмиър Роувърс

2

17:00

Уокинг – Гейтсхед

X

17:00

Халифакс Таун – Алдършот Таун

Г/Г

17:00

Хартлипул – Доувър Атлетик

1X

17:00

Днепър Могилев – ФК Витебск

2

17:00

Хобро – Рандерс

1

17:00

Вентспилс – Йелгава

1

17:00

Авангард Курск – Балтика Калининград

X2

17:00

Спартак Москва 2 – Енисей Красноярск

2

17:00

Карпати Лвов – Стал Каменское

2

17:00

Илвес Тампере – ЮЯК Ювяскюля

1X

17:00

КуПС Куопио – РоПС Рованиеми

1

17:00

АС Оулу – Яро

1X

17:00

КПВ Кокола – Хака

1

17:00

Хонка – ОПС Оулу

1

17:00

Халмстад – Йонкьопинг Содра

X2

17:00

Варберг БоИС – Йостерс

X2

17:00

ГАИС Гьотеборг – Фалкенберг

X2

17:00

Норбю – Хелзинборг

2

17:00

Дънди ФК – Рос Каунти

Г/Г

17:00

Килмарнък – Сейнт Джонстън

X

17:00

Хибърниън – Партик Тисъл

1

17:00

Дъмбартън – Грийнок Мортън

X2

17:00

Инвърнес КТ – Дънди Юнайтед

1Под 2.5

17:00

Куин ъф Саут – Брихин Сити

1

17:00

Ливингстън – Дънфърмлин

12

17:00

Сейнт Мирън – Фолкърк

X2

17:00

Албион Роувърс – Еър Юнайтед

2

17:00

Алоа Атлетик – Рейт Роувърс

12

17:00

Арброут – Куинс парк ФК

1X

17:00

Странрар – Ийст Файф

12

17:00

Форфар Атлетик – Еърдри

12

17:00

Анан Атлетик – Питърхед

X

17:00

Берик Рейнджърс – Клайд

1

17:00

Единбург Сити – Монтроуз

X2

17:00

Елгин Сити – Каудънбийт

1X

17:00

Стенхаусмюър – Стърлинг Албиън

1

17:30

Динамо Москва – Амкар Перм

1

17:50

Триглав – Олимпия Любляна

2

18:00

Динамо Брест – Крумкачи Минск

1

18:00

Тубиз – Рьозеларе

Под 2.5

18:00

Гурник Ленчна – Заглембие Сосновец

Над 2.5

18:00

Погон Шедълце – Одра Ополе

Г/Г

18:00

Зенит Санкт Петербург 2 – ФК Тамбов

X2

18:00

Криля Советов – Волгар Астрахан

1

18:00

Ротор Волгоград – Сибир Новосибирск

1X

18:00

Факел Воронеж – ФК Оренбург

X2

18:00

Пари Сен Жермен – Амиен

1

18:00

Бохемианс 1905 Прага – Карвина

1

18:00

Сигма Оломоуц – Слован Либерец

1X

18:00

Теплице – Дукла Прага

1

18:00

Фастав Злин – Збройовка Бърно

1

18:00

МАС Таборско – Олимпия Прага

1

18:30

Сепси Сфънту Георге – Виторул Констанца

2

18:45

Верея Стара Загора – Левски София

2

18:45

ГКС Тихи – Стал Мелец

1X

19:00

Городея – Славия Мозир

1X

19:00

Роял Ексел Мускрон – Шарлероа

X2

19:00

Вапрус Пярну – Флора Талин

2

19:00

КА Акурейри – ФХ Хафнарфьордур

2

19:00

Асколи – Юве Стабия

1

19:00

Специя – Реджиана

1

19:00

Розенборг – Кристиансунд

1

19:00

Заглембие Любин – Погон Шчечин

1

19:00

Олимпия Груджьондз – Вигри Сувалки

1X

19:00

Подбескидзе – Битовия Битов

Под 2.5

19:00

Хойничанка Хойнице – Стомил Олщин

1

19:00

Земун – Раднички Ниш

X

19:00

Балмазуйварош – Диошдьор

2

19:00

Фейенорд – Витес

1

19:00

Палестино Сантяго – Курико Унидо

1X

19:00

Йоребро – Елфсборг

Под 2.5

19:00

Фрей Тебю – Сирианска Сьодертале

X2

19:30

Ред Бул Залцбург – Адмира Вакер Мьодлинг

1

19:30

Астън Вила – Хъл Сити

1X

19:30

Индепендиенте дел Вале – Емелек Гуаякил

Г/Г

19:30

Спартак Търнава – Тренчин

Г/Г

19:30

Шахтьор Донецк – Иличивец Мариупол

1X

20:00

Локомотив Москва – СКА-Хабаровск

1

20:00

Железарна Подбрезова – Земплин Михаловце

1

20:00

Злате Моравце – Жилина

1

20:00

Напредак Крушевац – Радник Сурдулица

1

20:00

Цървена Звезда Белград – Чукарички

1

20:00

Рудеш Загреб – Интер Запрешич

1X

20:00

Лугано – Цюрих

2

20:00

Тун – Базел

X2

20:00

Вил – Волен

2

20:00

Шафхаузен – Киасо

1

20:30

Аякучо – Спорт Уанкайо

X2

21:00

Ваасланд-Беверен – Мехелен

Под 2.5

21:00

Кортрийк – Локерен

1X

21:00

Витоша Бистрица – Лудогорец Разград

2

21:00

Миедж Легница – ГКС Катовице

1X

21:00

Политехника Яш – Клуж

2

21:00

Младост Лучани – Рад Белград

1X

21:00

Явор Иваница – Мачва Шабац

1

21:00

Пакш – Халадаш Сомбатхей

1 DNB

21:00

Лион – Страсбург

1

21:00

Метц – Гингам

X

21:00

Монпелие – Каен

1

21:00

Сент Етиен – Ница

1X

21:00

Троа – Рен

X

21:15

Коб Рамблърс – Лонгфорд Таун

Г/Г

21:30

Зулте Варегем – Сент Трюиден

1

21:30

Оуд Хеверле Льовен – Лиерс

Г/Г

21:30

Борусия Дортмунд – Байерн Мюнхен

Под 2.5

21:30

Емполи – Ренате

1

21:30

Про Верчели – Лече

1X

21:30

ЛКС Нечеча – Легия Варшава

2

21:30

Рудар Веление – Кръшко

1

21:30

Пушкаш Академи – Хонвед Будапеща

X2

21:45

Слиго Роувърс – Сейнт Патрикс

X

22:00

Атлетико Сокопо – Трухилянос Валера

1X

22:00

Делфин Манта – Клан Хувенил

1

22:00

Спортиво Триниденсе – Генерал Диаз

X2

22:00

Славен – Цибалия

1

22:30

АВС RN – Сеара CE

2

22:30

Гуарани SP – Интернасионал RS

X2

22:30

Жувентуд RS – Санта Круз PE

1

22:30

Депортиво Анзоатеги – Депортиво дел Сулия

1

22:30

Универсидад де Консепсион – Сантяго Уондърърс

1

22:45

Бенфика – Витория Гимараеш

1

23:00

Сулия – Монагас Матурин

1 DNB

23:00

Картахинес – Лимон

1

23:00

Индепендиенте ФБК – Серо Портеньо

2

23:00

Олимпия Асунсион – Рубио Ню

1

23:00

Сол де Америка – Насионал Асунсион

X

23:00

Мелгар Арекипа – Депортиво Мунисипал

Над 2.5

23:15

Атлетико Уила – Рионегро

1X



Регистрирай се с промо код: 1017