efbet bonus 100 leva

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 08.04.2018


09:00

  Гамба Осака – Висел Кобе

X

09:00

  Кашива Рейсол – Санфрече Хирошима

1X

10:00

  Мелбърн Виктори – Уелингтън Финикс

1

Безплатна игра с Футболни Прогнози
Награден Фонд 500 лв. виж тук!

10:00

  Улсан Хюндай – Кануън

Х2

10:00

  Чеджу Юнайтед – Сангжу Сангму

г/г

Заложи на коеф. 40.00 за Реал Мадрид или 60.00 за Атлетико Мадрид

 Неустоима оферта от Betfair

10:00

  Йокохама Ф-Маринос – Кавазаки Фронтейл

2

10:30

  Пекин Ренхе – Шанхай Грийнланд

1X

11:15

  Виктория Жижков – Фридек-Мистек

1

11:15

  Пардубице – Опава

X2

11:30

  Персебая Сурабая – Барито Путера

1

12:00

  Сидни – Аделаида Юнайтед

1 DNB

12:30

  Осасуна Б – Спортинг Хихон Б

2

12:30

  Онтиниент – Пеня Депортива

1

12:30

  Форментера – Елче

X2

12:30

  Балестиер Халса – Албирекс Ниигата СИНГ

2

12:30

  Уориърс ФК – Йънг Лайънс

1

13:00

  Ширак Гюмри – Бананц Ереван

1

13:00

  Хелзингор – Хобро

X2

13:00

  Леванте – Лас Палмас

1X

13:00

  Химнастик де Тарагона – Валядолид

X2

13:00

  Навалкарнеро – Понтеведра

1

13:00

  Райо Махадаонда – Рапидо де Боусас

г/г

13:00

  СС Рейес – Фуенлабрада

X2

13:00

  Талавера де ла Рейна – Химнастика Сеговиана

1

13:00

  Бургос – Исара

над 2.5

13:00

  Атлетико Сагунтино – Атлетико Балеарес

1X

13:00

  Ебро – Сабадел

X

13:00

  Еркулес – Валенсия Местая

X2

13:00

  Лагостера – Пералада-Жирона Б

X2

13:00

  Майорка – Лейда Еспортиу

1

13:00

  Бетис Б – Лас Палмас Атлетико

1 DNB

13:00

  Мелия – Вияновенсе

1 DNB

13:00

  Рекреативо – Кордоба Б

над 2.5

13:00

  Болуспор – Елязъгспор

г/г

13:00

  Ризеспор – Ескишехирспор

1

13:30

  Торино – Интер

X2

13:30

  Коняспор – Сивасспор

2

13:30

  Утрехт – АДО Ден Хааг

1

14:00

  Рига ФК – РФШ Рига

1X

14:00

  ФК Тосно – Урал Свердловска област

X2

14:00

  Након Ратчасима – Еър Форс Сентрал

1

14:00

  ПТ Прачуап – Сукотай

1

14:30

  Айнтрахт Брауншвайг – Динамо Дрезден

1X

14:30

  Инголщат – Арминия Билефелд

над 2.5

14:30

  Кайзерслаутерн – Ян Регенсбург

X2

14:30

  Персиб Бандунг – Митра Кукар

1

14:30

  Хамилтън – Селтик

2

14:35

  Гуанджоу Евъргранде – Шандун Лунен

1

14:35

  Гуейджоу Хенфен – Тиендзин Цюендзиен

Х2

14:35

  Хенан Джануе – Шанхай ШИПГ

2

14:45

  Вейле – Брабранд

1

14:45

  Роскилде – Вендсисел

X2

14:45

  Скиве – Фредериция

X2

14:45

  Тистед – Кьоге

14:45

  Фремад Амагер – Есберг

2

15:00

  Мепен – Халешер

1X

15:00

  Рот-Вайс Ерфурт – Кемницер

X2

15:00

  Цвикау – Оснабрюк

г/г

15:00

  Сьондерийске – Рандерс

1X

15:00

  Номе Калю – Талина Калев

1

15:00

  Чонбури – Чайнат Хорнбил

1

15:00

  ФК Лахти – ТПС Турку

1

15:00

  БК Форвард – Асириска Сьодертале

г/г

15:30

  Зира Баку – Габала

X2

15:30

  Судтирол – Алма Ювентус Фано

над 2.5

15:30

  Триестина – Падуа

X2

15:30

  Виртус Франкавила – Трапани

X2

15:30

  Казертана – Сикула Леонцио

1 DNB

15:30

  К озенца – Катанзаро

г/г

15:30

Матера – Ренде 1968

над 2.5

15:30

Реджина – Лече

X2

15:30

Самсунспор – Истанбулспор

15:30

Твенте – Фейенорд

2

15:30

Хееренвеен – Грьонинген

г/г

16:00

ЛАСК Линц – Ред Бул Залцбург

X2

16:00

Верона – Каляри

2

16:00

Кротоне – Болоня

X2

16:00

Наполи – Киево

1

16:00

Венеция – Бреша

1

16:00

ФК Лиепая – Валмиера

1

16:00

Диферданж – Фола Еш

г/г

16:00

Левангер – Олесунд

16:00

Аланияспор – Акхисар Беледиеспор

над 2.5

16:00

Бурсаспор – Касъмпаша

1

16:00

Ница – Рен

г/г

16:00

Калмар – Елфсборг

X

16:00

Юргорден – Трелеборг

1

16:00

Хелзинборг – Йостерс

1

16:00

Барока – Мамелоди Съндаунс

2

16:00

Блумфонтейн Селтик – АмаЗулу Дърбан

1X

16:15

Арсенал – Саутхямптън

1

16:20

Тренчин – ДАК Дунайска Стреда

1

16:30

Борусия Дортмунд – Щутгарт

1

16:30

Локомотив Москва – ФК Ростов

1

16:30

Зноймо – Баник Соколов

1

16:50

Кръшко – Олимпия Любляна

2

17:00

Линкълн Сити – Шросбъри Таун

17:00

Сан Лоренцо де Алмагро – Годой Крус

1X

17:00

Брьондби – Хорсенс

1

17:00

Луго – Реал Овиедо

17:00

Юнион Титус Петанж – ЮС Хостерт

X2

17:00

Слима Уондърърс – Флориана

X

17:00

Викингур Гота – Б36 Торсхавн

Х2

17:00

Рунавик – 07 Вестур

1

17:00

КуПС Куопио – Хонка

1

17:00

РоПС Рованиеми – ИФК Мариехамн

X

17:00

ХИК Хелзинки – Илвес Тампере

1

17:00

Карвина – Словачко

1

17:00

Лозана Спорт – Сион

г/г

17:00

Лугано – Базел

2

17:00

Санкт Гален – Йънг Бойс

2

17:00

Вадуц – Аарау

1

17:00

Акрополис – Тийм ТГ

1

17:00

Карлслундс – Солентюна

1 DNB

17:00

Сирианска Сьодертале – Карлстад Юнайтед

1

17:00

Карлскруна – Одеволд

1

17:00

Хускварна – Мялби

17:15

Реал Мадрид – Атлетико Мадрид

г/г

17:30

Нефтчи Баку – Сумгаит

17:30

Местре – Виченца

над 2.5

17:30

Терамо – Ренате

X2

17:30

Фермана – Губио

1 DNB

17:30

Расинг Фонди – Паганезе

г/г

17:30

Фиделис Андрия – Акрагас

1

17:30

Варнсдорф – Олимпия Прага

X2

17:30

Графин Влашим – Храдец Кралове

X2

17:45

Аякс – Хераклес

1

18:00

Лос Андес – Индепендиенте Ривадавия

1X

18:00

Миср Ел Макаса – Замалек Кайро

X

18:00

Баракалдо – Витория-Гастейс

1

18:00

Туделано – Мирандес

X2

18:00

Корнеля – Бадалона

1X

18:00

Басано Виртус – Самбенедетезе

X2

18:00

ШР Ал Хосейма – ФАР Рабат

X2

18:00

Стрьомен – Осане

1 DNB

18:00

Шавеш – Белененсеш

1X

18:00

Алтънорду – Юмраниеспор

г/г

18:00

ЕБ Стреймур – ХБ Торсхавн

1X

18:00

Клаксвик – АБ Аргир

1

18:00

Метц – Лион

2

18:00

Славен – Риека

X2

18:00

Чешке Будьовице – Прибрам

X2

18:15

Ал-Гарафа Доха – Катар СК Доха

1

18:15

Ал-Райян – Ал-Ахли Доха

1

18:15

Ал-Хор – Ал-Араби Доха

X2

18:15

Ум Салал – Ал-Маркия Доха

1

18:30

Челси – Уест Хям

1

18:30

Леалтад – Расинг Сантандер

2

18:30

Про Верчели – Новара

X2

18:30

Чезена – Виртус Ентела

1X

18:30

Далкурд – Йостерсунд

X2

18:30

Йоргрите – Фрей Тебю

1

18:30

Норбю – Варберг БоИС

1X

18:45

Заглембие Сосновец – Одра Ополе

г/г

19:00

КАА Гент – Клуб Брюж

19:00

Айнтрахт Франкфурт – Хофенхайм

1X

19:00

Орхус – Силкеборг

1

19:00

Кордоба – Лорка

1

19:00

Спортинг Хихон – Реус Депортиу

1

19:00

УД Логронес – Герника Клуб

г/г

19:00

Есиха – Марбеля

X2

19:00

Естремадура – УКАМ Мурсия

г/г

19:00

Удинезе – Лацио

2

19:00

Валета – Хамрун Спартанс

1

19:00

Бран Берген – Кристиансунд

г/г

19:00

Од БК – Бодо Глимт

1

19:00

Сандефьорд – Стабек

19:00

Тромсьо – Ранхайм

1

19:00

Хаугесунд – Сарпсборг 08

19:00

Йерв Гримстад – Уленсакер Киса

1 DNB

19:00

Нест-Сотра – Санднес

X2

19:00

Согндал – Тромсдален

1

19:00

Флурьо – Конгсвингер

г/г

19:00

ХамКам – Нутоден

1

19:00

Анжи Махачкала – Спартак Москва

X2

19:00

Фенербахче – Османлиспор

1

19:00

Бохемианс 1905 Прага – Виктория Пилзен

2

19:15

Сан Мартин Сан Хуан – Хуракан Буенос Айрес

X2

19:15

Корухо – Селта Виго Б

X2

19:30

Реал Сосиедад – Жирона

г/г

19:30

Каудал Депортиво – Пеня Спорт

X2

19:30

Бадахос – Хумиля

1 DNB

19:30

Линенсе – Сан Фернандо

г/г

19:30

Реал Мурсия – Картахена

19:30

Равена – Реджиана

X2

19:30

Монополи 1966 – Бишелие 1913

г/г

20:00

Апоел Хайфа – Макаби Нетаня

1 DNB

20:00

Понферадина – Атлетико Мадрид Б

г/г

20:00

Ел Ехидо 2012 – Мерида АД

1 DNB

20:00

Дифа Ел Хадида – Расинг АК Казабланка

1

20:00

Депортиво Толука – Тигрес УАНЛ Монтерей

1X

20:00

Порто – Авеш

1

20:00

Домжале – Триглав

1

20:00

Истра 1961 – Динамо Загреб

2

20:30

Смоуха – Ал Ахли Кайро

2

20:30

Аукас Кито – Депортиво Куенка

1

20:45

Клуж – Астра Гюргево

1

21:00

Вестерло – Рьозеларе

1X

21:00

Ваасланд-Беверен – Зулте Варегем

21:00

Роял Ексел Мускрон – Кортрийк

X2

21:00

Бейтар Йерусалим – Бней Йехуда

1

21:00

Тенерифе – Севиля Атлетико

1

21:00

Розенборг – Молде

1

21:00

Сан Луис Килота – Коло-Коло Сантяго

2

21:30

Атлетико Тукуман – Нюелс Олд Бойс Росарио

1X

21:30

Вия Далмине – Ол Бойс Буенос Айрес

1X

21:30

Албинолефе – ФералпиСало

X2

21:45

Валенсия – Еспаньол

1

21:45

Милан – Сасуоло

1

22:00

Спортиво Естудиантес – Браун Адроге

X2

22:00

Дестройърс Санта Крус – Реал Потоси

г/г

22:00

Палмейрас SP – Коринтианс SP

г/г

22:00

Метрополитанос – Сулия

X2

22:00

Видад Казабланка – Олимпик Курибга

1

22:00

Ливърпул Монтевидео – Прогресо Монтевидео

1

22:00

Монтевидео Уондърърс – Дефенсор Спортинг

X2

22:00

Ривър Плейт Монтевидео – Расинг Клуб Монтевидео

1 DNB

22:00

Олимпик Марсилия – Монпелие

1

22:15

Спортинг Лисабон – Пасош Ферейра

1

22:30

Каракас – Монагас Матурин

1

22:30

Трухилянос Валера – Депортиво Ла Гуайра

X2

23:00

Химнасия Хухуй – Алдосиви Мар дел Плата

X2

23:00

Боливар Ла Пас – Стронгест Ла Пас

1 DNB

23:00

Барселона Гуаякил – Емелек Гуаякил

1

23:00

Ел Национал Кито – Универсидад Католика Кито

Х2

23:00

Макара Амбато – Гуаякил Сити

1

23:00

Картахинес – Ередиано

X2

23:00

Орландо Сити – Портланд Тимбърс

г/г

23:00

Реал Сосиедад Токоа – Вида Ла Сейба

X2

23:30

Универсидад Католика – Палестино Сантяго

1

23:45

Талерес Кордоба – Индепендиенте

1 DNB



Регистрирай се с промо код: 1017