ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 10.02.2018


06:35

  Кавазаки Фронтейл – Серезо Осака

г/г

10:30

  НЕРОКА Имфал – Айзол

1

Регистрирай се в Ефбет от тук: Форма за Регистрация!
ВАЖНО: Когато се регистрирате в Ефбет в полето промоционален код въведете КОД: 9757. С този код ще получите бонус 100 лева + безплатни залози.

10:50

  Мелбърн Сити – Сидни

г/г

Коефициент 30.00 за Mанчестър Сити да победи Лестър

12:00

  Болуспор – Манисаспор

1

Гледай мачове онлайн ⇐

12:00

  Елязъгспор – Денизлиспор

1

12:30

  Гьозтепе – Османлиспор

1 DNB

13:00

  ФК Лахти – ЮЯК Ювяскюля

1

13:15

  Пенафиел – Варзин

1

14:00

  Дуисбург – Арминия Билефелд

1X

14:00

  Унион Берлин – Фортуна Дюселдорф

X2

14:00

  Ян Регенсбург – Хайденхайм

1 DNB

14:00

  Виляреал – Алавес

1

14:15

  Барнзли – Шефилд Уензди

X2

14:15

  Селтик – Партик Тисъл

1

14:30

  Тотнъм – Арсенал

г/г

14:30

  Шефилд Юнайтед – Лийдс

1

14:30

  Ризеспор – Алтънорду

1

14:30

  Илвес Тампере – Гранкула ИФК

1

14:30

  Хака – Викингит Хелзинки

1

15:00

  Аален – Зоненхоф Гроссашпах

г/г

15:00

  Карл Цайс Йена – Шпортфройнде Лоте

под 2.5

15:00

  Карлсруе – Фортуна Кьолн

X

15:00

  Магдебург – Пройсен Мюнстер

1

15:00

Ханза Рощок – Вюрцбургер Кикерс

1X

15:00

Цвикау – Мепен

X2

15:00

Ксанти – Керкира Корфу

1

15:00

Генчлербирлиги – Трабзонспор

X2

15:00

Сейняйоен ЯК – ТПВ Тампере

над 2.5

15:00

Яро – Кески-Уусимаа

1

15:30

Ренате – Триестина

1 DNB

15:30

Сантарканджело – Падуа

2

15:30

Судтирол – Губио

г/г

16:00

Апоел Раанана – Апоел Хайфа

2 DNB

16:00

СПАЛ – Милан

2

16:00

Авелино – Чезена

1X

16:00

Асколи – Емполи

X2

16:00

Бари – Фрозиноне

X2

16:00

Карпи – Кремонезе

1X

16:00

Пескара – Салернитана

1

16:00

Про Верчели – Бреша

1 DNB

16:00

Специя – Венеция

под 2.5

16:00

Тернана – Виртус Ентела

X2

16:00

Гнистан Хелзинки – ПЕПО Лапеенранта

г/г

16:00

Ланс – Валансиен

г/г

16:00

Шамбли – Родес

X2

16:00

Риека – Истра 1961

1

16:30

Айнтрахт Франкфурт – Кьолн

1

16:30

Байер Леверкузен – Херта Берлин

1

16:30

Борусия Дортмунд – Хамбургер

1

16:30

Хановер 96 – Фрайбург

1X

16:30

Хофенхайм – Майнц 05

1

16:30

Погон Шчечин – Сандеця Нови Сонч

X2

16:30

Кармартън Таун – Нютаун

2

16:30

Престатин Таун – Бари Таун Юнайтед

2

17:00

Алтах – Ред Бул Залцбург

2

17:00

Евертън – Кристъл Палас

1X

17:00

Сток Сити – Брайтън

X2

17:00

Суонзи – Бърнли

X2

17:00

Уест Хям – Уотфорд

X2

17:00

Болтън – Фулъм

2

17:00

Брентфорд – Престън

1 DNB

17:00

Бристъл Сити – Съндърланд

1

17:00

Дарби Каунти – Норич

1 DNB

17:00

Ипсуич – Бъртън Албион

1

17:00

Мидълзбро – Рединг

1

17:00

Нотингам Форест – Хъл Сити

1 DNB

17:00

Уулвърхямптън – Куинс Парк Рейнджърс

1

17:00

Блекбърн – Олдъм

1

17:00

Блекпул – Уолсол

г/г

17:00

Брадфорд Сити – Бъри

1

17:00

Джилингам – Питърбъро

X2

17:00

Донкастър – Чарлтън

X2

17:00

Милтън – Портсмут

2

17:00

Оксфорд Юнайтед – Бристол Роувърс

1X

17:00

Рочдейл – Флийтууд Таун

X2

17:00

Саутенд – Уигън

2

17:00

Скънторп – Родъръм Юнайтед

г/г

17:00

Уимбълдън – Нортхямптън Таун

над 2.5

17:00

Шросбъри Таун – Плимут

1

17:00

Барнет – Нотс Каунти

2

17:00

Екзитър – Уикъмб

под 2.5

17:00

Карлайл – Колчестър

г/г

17:00

Ковънтри – Акрингтън Стенли

1X

17:00

Кроули Таун – Гримсби Таун

1 DNB

17:00

Крю Александра – Йоувил

X2

17:00

Моркамб – Честърфийлд

1 DNB

17:00

Нюпорт Каунти – Форест Грийн Роувърс

1

17:00

Стивънидж Бороу – Лутън Таун

2

17:00

Суиндън – Мансфийлд Таун

г/г

17:00

Челтнъм Таун – Порт Вейл

X2

17:00

Бароу – Хартлипул

X2

17:00

Бромли – Мейдстоун Юнайтед

1

17:00

Гейтсхед – Файлд

X2

17:00

Доувър Атлетик – Сътън Юнайтед

г/г

17:00

Ебсфлийт Юнайтед – Солихъл Муурс

1 DNB

17:00

Ийстли – Боръм Ууд

X2

17:00

Лейтън Ориент – Транмиър Роувърс

X2

17:00

Макълсфийлд Таун – Гайзли

1

17:00

Мейдънхед Юнайтед – Торки Юнайтед

1 DNB

17:00

Рексъм – Халифакс Таун

1

17:00

Уокинг – Честър

1X

17:00

Силкеборг – Олборг

X2

17:00

Спортинг Лисабон Б – Униао Мадейра

1 DNB

17:00

Ливингстън – Дънфърмлин

X

17:00

Алоа Атлетик – Форфар Атлетик

1

17:00

Ийст Файф – Куинс парк ФК

1

17:00

Рейт Роувърс – Еърдри

1

17:00

Странрар – Арброут

17:00

Грийнок Мортън – Дъмбартън

1

17:00

Дънди ФК – Мъдъруел

X

17:00

Хартс – Сейнт Джонстън

1

17:00

Берик Рейнджърс – Клайд

1X

17:00

Единбург Сити – Питърхед

2

17:00

Елгин Сити – Анан Атлетик

г/г

17:00

Каудънбийт – Стърлинг Албиън

2 DNB

17:00

Монтроуз – Стенхаусмюър

1

17:15

Паниониос Атина – Ламия

1

17:15

Малага – Атлетико Мадрид

2

17:15

Ал Фатех – Ал Шабаб Рияд

X2

17:30

Албинолефе – Басано Виртус

г/г

17:30

Порденоне – ФералпиСало

X2

17:30

Самбенедетезе – Реджиана

1X

17:45

ВПС Вааса – КПВ Кокола

1

18:00

Рьозеларе – Унион Сент Жилоаз

1X

18:00

Рио Аве – Маритимо

1

18:00

Ювентус Букурещ – Виторул Констанца

2

18:00

Бешикташ – Кардемир Карабукспор

1

18:00

Тулуза – Пари Сен Жермен

2

18:00

Осиек – Динамо Загреб

2 DNB

19:00

Остенде – Андерлехт

2

19:00

ФК Копенхаген – Рандерс

1

19:00

Кротоне – Аталанта

2

19:00

Краковия Краков – Шльонск Вроцлав

X2

19:20

Ал Етифак Дамам – Ал Фейха

г/г

19:30

Аустрия Виена – ЛАСК Линц

1X

19:30

Санкт Полтен – Матерсбург

X2

19:30

Щурм Грац – Волфсбергер

1

19:30

Манчестър Сити – Лестър

1

19:30

Дагенъм и Редбридж – Алдършот Таун

X2

19:30

Байерн Мюнхен – Шалке 04

1

19:30

Пас Янина – Панатинайкос

X2

19:30

Леганес – Ейбар

X2

19:30

Равена – Алма Ювентус Фано

1

19:30

Утрехт – Цволе

X2

19:30

Хераклес – Вилем II

1

20:00

Лугано – Сион

1 DNB

20:00

Тун – Базел

2

20:00

Волен – Винтертур

1X

20:15

Спортинг Брага – Витория Сетубал

1

20:15

Орландо Пайрътс – Аякс Кейптаун

1

20:30

Ботафого SP – Итуано SP

1 DNB

20:45

Академия Кантолао – Спорт Уанкайо

1X

20:45

ФК ФКСБ – Клуж

г/г

20:45

Спарта Ротердам – ПСВ Айндховен

2

21:00

Кортрийк – Роял Антверпен

X2

21:00

Мехелен – Ойпен

г/г

21:00

Анже – Монако

2 DNB

21:00

Бордо – Амиен

1

21:00

Гингам – Каен

1 DNB

21:00

Дижон – Ница

г/г

21:00

Метц – Монпелие

X

21:30

КАА Гент – Сент Трюиден

1

21:30

Серкъл Брюж – Тубиз

1

21:30

Фермана – Терамо

1X

21:30

Лехия Гданск – Висла Краков

г/г

21:45

Реал Мадрид – Реал Сосиедад

1

21:45

Наполи – Лацио

1

21:45

АЗ Алкмаар – ВВВ Венло

1

21:45

Хееренвеен – Рода

1

22:00

Велес Сарсфийлд – Патронато Парана

1

22:00

Химнасия Ла Плата – Естудиантес Ла Плата

X

22:00

Атлетико Рафаела – Браун Адроге

над 2.5

22:00

Бока Унидос – Гилермо Браун

2 DNB

22:00

Лос Андес – Клуб Алмагро

X2

22:00

Ол Бойс Буенос Айрес – Алдосиви Мар дел Плата

X2

22:00

Сармиенто Хунин – Агропекуарио Аргентино

2 DNB

22:00

Атенас Сан Карлос – Расинг Клуб Монтевидео

1

22:00

Бостън Ривър – Монтевидео Уондърърс

1 DNB

22:00

Рампла Хуниорс – Насионал Монтевидео

2

22:00

Торке Монтевидео – Прогресо Монтевидео

1

22:30

Аякучо – Алианса Лима

под 2.5

22:30

Портимонензе – Бенфика

X2

23:00

Мирасол SP – Палмейрас SP

2

23:00

Атлетико Уила – Депортиво Кали

X

23:00

Депортес Икике – Универсидад де Чили

X2

 



Регистрирай се с промо код: 1017