efbet bonus 100 leva

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 10.09.2017


11:00

Барито Путера – Сривиджая Палембанг

1

11:00

ПСМ Макасар – ПС ТНИ

Над 2.5

⇒ Регистрирай се в efbet от тук и вземи до 100 лева бонус! 

11:00

Чонбук Хюндай Моторс – Кануън

1

11:30

Жилина Б – Железарна Подбрезова Б

Над 2.5

⇒ Вижте новата секция:
Гледай футбол безплатно в интернет!

12:00

Мерида АД – Лас Палмас Атлетико

1

12:00

Иртиш Павлодар – Тобол Костанай

1X

12:00

Инчхън Юнайтед – Куанджу

1X

12:00

Каматамаре Сануки – Роасо Кумамото

X2

12:00

Фагиано Окаяма – Мачида Зелвия

1X

12:30

Вегалта Сендай – Саган Тошу

X2

12:30

Токио Верди – Мацумото Ямага

1X

13:00

Санна Кхан Хоа – Хошимин Сити

Над 2.5

13:00

Сонглам Нгеан Вин – ТТ Ханой

X2

13:00

Хоанган Гялай – Тхан Куанг Нин

X2

13:00

Депортиво Ла Коруня – Реал Сосиедад

Под 2.5

13:00

Атлетико Мадрид Б – Селта Виго Б

Г/Г

13:00

Унион Адарве – Рапидо де Боусас

1X

13:00

Валенсия Местая – Атлетико Балеарес

1X

13:00

Ебро – Алкояно

2

13:00

Лейда Еспортиу – Пеня Депортива

Над 2.5

13:00

Майорка – Атлетико Сагунтино

1

13:00

Форментера – Онтиниент

2

13:00

Мелия – Реал Мурсия

X

13:00

Енисей Красноярск – Луч-Енергия Владивосток

1

13:00

Зенит Санкт Петербург 2 – Кубан Краснодар

X2

13:00

Сибир Новосибирск – Волгар Астрахан

Г/Г

13:00

Тегу – Поханг Стийлърс

X2

13:00

В-Варен Нагазаки – Токушима Вортис

Г/Г

13:00

Теспакусатсу Гунма – Джеф Юнайтед Чиба

2

13:15

Насионал Мадейра – Академико Визеу

1X

13:30

Донгтам Лонган Танан – Куанг Нам

2

13:30

Интер – СПАЛ

1

13:30

Хееренвеен – ПСВ Айндховен

2

13:45

Након Ратчасима – Суфанабури

X2

13:45

Убон УМТ Юнайтед – Банкок Глас

2

14:00

Сайгон ФК – Тханхоа

X2

14:00

Тенерифе – Гранада

1

14:00

Динамо Москва – Зенит Санкт Петербург

2

14:00

ФК Тюмен – Шинник Ярославл

2

14:00

Патая Юнайтед – Банкок Юнайтед

2

14:00

Супер Пауър Самут Пракан – Сисакет

2

14:00

Зирка Кропивницкий – Черноморец Одеса

1

14:30

Айнтрахт Брауншвайг – Зандхаузен

1X

14:30

Дармщат 98 – Бохум

1

14:30

Фортуна Дюселдорф – Унион Берлин

1X

14:30

Мадура Юнайтед – Арема Маланг

1

14:35

Пекин Гуоан – Янбиан Фуде

1

14:35

Тиендзин Цюендзиен – Гуейджоу Хенфен Чжичен

Г/Г

14:35

Хъбей Чайна Форчън – Гуанджоу РФ

1

14:35

Чунцин Лифан – Ляонин Хууин

Над 2.5

14:35

Шанхай Грийнланд – Хенан Джайне

1

14:45

Брабранд – Кьоге

X2

14:45

Вендсисел – Вейле

Под 2.5

14:45

Виборг – Скиве

1

14:45

Есберг – Роскилде

1

14:45

Фредериция – Нюкьобинг

2

14:45

Фремад Амагер – Тистед

2

15:00

Мепен – Аален

X2

15:00

Лингби – Хелзингор

1

15:00

Кайрат Алмати – Кайсар Къзълорда

Над 2.5

15:00

Нест-Сотра – Хьодд

1

15:00

Бурирам Юнайтед – Чианграй Юнайтед

1

15:00

Муангтонг Юнайтед – Ратчабури

1

15:00

Нейви – Чонбури

2

15:00

Илвес Тампере – РоПС Рованиеми

Над 2.5

15:00

Кеми Кингс – ЮЯК Ювяскюля

Г/Г

15:00

Карлстад Юнайтед – Тийм ТГ

1

15:00

Умео ФК – Акрополис

1

15:30

Бърнли – Кристъл Палас

1X

15:30

КАА Гент – Генк

2

15:30

Олбия – Пиаченца

1

15:30

АЗ Алкмаар – НАК Бреда

1

15:30

Спарта Ротердам – Твенте

Г/Г

15:30

Утрехт – Рода

1

16:00

ФК Минск – ФК Слуцк

X2

16:00

Паниониос Атина – Панайтоликос

1

16:00

Ал Асюти Спорт – Миср Ел Макаса

2

16:00

Аталанта – Сасуоло

1

16:00

Верона – Фиорентина

X2

16:00

Каляри – Кротоне

1

16:00

Лацио – Милан

Под 2.5

16:00

Удинезе – Дженоа

X2

16:00

Актобе – Шахтьор Караганди

X2

16:00

Ордабаси Шимкент – Тараз

1

16:00

Елверум – Фредрикстад

X2

16:00

Мьондален – Ранхайм

Г/Г

16:00

Осане – Йерв Гримстад

1X

16:00

Тромсдален – Уленсакер Киса

X2

16:00

Флурьо – Арендал

1

16:00

Айерсун – Нардо

2

16:00

Бюасен – Фрам Ларвик

2

16:00

ФК Оренбург – ФК Химки

1

16:00

ФК Тамбов – Том Томск

1

16:00

Порт Банкок – Сукотай

1

16:00

Тай Хонда Ладкрабанг – Полис Теро

2

16:00

Сент Етиен – Анже

1X

16:00

Млада Болеслав – Збройовка Бърно

1

16:00

Баник Соколов – Зноймо

X2

16:00

Елфсборг – Калмар

1

16:00

Йоребро – Малмьо

2

16:00

Халмстад – Хакен

X2

16:00

Хамарби – АИК Стокхолм

X2

16:00

Йефле – Норбю

1

16:00

Енскеде – ИФК Люлео

1

16:00

Бидвест Уитс – Кейптаун Сити

1

16:30

Херта Берлин – Вердер Бремен

1

16:30

Берум – Финснес

1

16:30

ЛКС Нечеча – Гурник Забже

X2

16:30

ФК Уфа – ФК Краснодар

X2

16:30

Юмраниеспор – Истанбулспор

Г/Г

17:00

Пюник Ереван – Ширак Гюмри

X2

17:00

Серкъл Брюж – Беершот Вилрийк

1

17:00

Крупа – Младост Добой Какан

1

17:00

Атлетико PR – Коритиба PR

1

17:00

ФК Копенхаген – Мидтиланд

X

17:00

Сарагоса – Алкоркон

1

17:00

Ригас – Йелгава

Г/Г

17:00

Мондорф-ле-Бен – РМ Хам Бенфика

X2

17:00

Нюбергсунд – Аскер

X2

17:00

Рауфос – ХамКам

2

17:00

Нутоден – Фана Берген

1

17:00

Османлиспор – Гьозтепе

1

17:00

Трабзонспор – Генчлербирлиги

1

17:00

Ерзурум ББ – Самсунспор

1

17:00

Карпати Лвов – Верес Ровно

X2

17:00

Стал Каменское – Иличивец Мариупол

2

17:00

Клуби-04 Хелзинки – Кифен 08

1

17:00

Култсу – ЯПС Ярвенпяя

Г/Г

17:00

Тампере Юнайтед – Пеймари Юнайтед

1

17:00

ФК Еспоо – МуСа Пори

2

17:00

Каяани – Нярпес Крафт

1

17:00

Грасхопърс – Сион

X2

17:00

Йънг Бойс – Лугано

1

17:00

Люцерн – Тун

Г/Г

17:00

Сервет – Шафхаузен

X2

17:00

Асириска Сьодертале – Браге

2

17:00

Нюкьопинг – Вестерос

X2

17:00

Ландскрона БоИС – Люнгшиле

1

17:05

Чакарита Хуниорс – Тигре Виктория

1X

17:15

Атлетик Билбао – Жирона

1

17:30

Ред Бул Залцбург – Рапид Виена

1

17:30

Радник Биелина – Железничар Сараево

Под 2.5

17:30

Дунав Русе – Витоша Бистрица

1

17:30

Навалкарнеро – СС Рейес

Г/Г

17:30

Витербезе – Карарезе

1X

17:30

Кунео – Прато

1X

17:30

Монца 1912 – Пиза

X

17:30

Понтедера – Джиана Ерминио

Г/Г

17:30

Сиена – Арцакена

1

17:30

Местре – Губио

1

17:30

Сантарканджело – Басано Виртус

1

17:30

Серед – ШТК 1914 Шаморин

1

17:45

Грьонинген – ВВВ Венло

X2

17:50

Кръшко – Олимпия Любляна

X2

18:00

Сумгаит – Нефтчи Баку

X

18:00

Суонзи – Нюкасъл

Под 2.5

18:00

Городея – ФК Витебск

X2

18:00

Понтеведра – Толедо

Г/Г

18:00

Виляреал Б – Лагостера

1

18:00

Пафос – Алки Ороклини

X

18:00

Могреб Тетуан – Олимпик Сафи

1

18:00

Олимпик Курибга – Раджа Казабланка

X2

18:00

Хойничанка Хойнице – ГКС Тихи

1

18:00

Витория Сетубал – Спортинг Брага

X2

18:00

Лейшоес – Спортинг Ковиля

1X

18:00

Пенафиел – Кова Да Пиедаде

Г/Г

18:00

Спортинг Лисабон Б – Жил Висенте

1

18:00

Фамаликао – Варзин

1X

18:00

Сепси Сфънту Георге – Волунтари

1

18:00

Балтика Калининград – Олимпиец Нижни Новгород

1

18:00

Факел Воронеж – Ротор Волгоград

Г/Г

18:00

Видеотон Фехервар – Халадаш Сомбатхей

1

18:00

Пакш – Хонвед Будапеща

2

18:00

Лион – Гингам

1

18:00

Локомотив Загреб – Интер Запрешич

2

18:00

Йоргрите – Сирианска Сьодертале

1

18:15

АЕК Атина – Лариса

Над 2.5

18:15

Левадиакос – Платаниас

1X

18:30

Ал Масри Порт Саид – Вади Дегла

1

18:30

Леалтад – Лейоа

1X

18:30

Мирандес – Пеня Спорт

1

18:30

Парма – Бреша

Над 2.5

18:30

Гранкула ИФК – ТПС Турку

X2

18:30

Аудакс Италяно Сантяго – Универсидад Католика

1X

18:30

Йонкьопинг Содра – Норкьопинг

2

18:30

Сириус – Сундсвал

1

19:00

Стандарт Лиеж – Шарлероа

2

19:00

Шалке 04 – Щутгарт

1

19:00

Одензе – Брьондби

1X

19:00

Апоел Раанана – Макаби Нетаня

X2

19:00

Културал Леонеса – Валядолид

1X

19:00

Понферадина – Райо Махадаонда

1

19:00

Химнастика Сеговиана – Серседа

X2

19:00

Спортинг Хихон Б – Расинг Сантандер

X2

19:00

Туделано – Бургос

1X

19:00

УД Логронес – Аморебиета

1

19:00

Олот – Депортиво Арагон

1X

19:00

Кордоба Б – Гранада Б

X

19:00

Беневенто – Торино

2

19:00

Анортозис – Арис Лимасол

1

19:00

Омония Никозия – Етникос Ахна

1

19:00

Волеренга Осло – Сарпсборг 08

X2

19:00

Кристиансунд – Тромсьо

1X

19:00

Олесунд – Стабек

X2

19:00

Сандефьорд – Викинг Ставангер

1

19:00

Хаугесунд – Лилестрьом

1X

19:00

Конгсвингер – Стрьомен

Г/Г

19:00

Санднес – Левангер

Над 2.5

19:00

Погон Шчечин – Лех Познан

2

19:00

Ароука – Спортинг Брага Б

1

19:00

Ахмат Грозни – Локомотив Москва

2

19:00

Динамо Санкт Петербург – Авангард Курск

1X

19:00

Височина Ихлава – Дукла Прага

2

19:00

Спарта Прага – Карвина

1

19:15

Гихуело – Фуенлабрада

2

19:15

Унион Комерсио – Алианса Атлетико

1

19:30

Депортиво Куенка – Универсидад Католика Кито

1

19:30

Селта Виго – Алавес

1

19:30

Линенсе – Естремадура

X2

19:30

Марбеля – Сан Фернандо

1

19:30

Алма Ювентус Фано – Порденоне

1

19:30

Виченца – Терамо

1

19:30

Реджиана – Модена

1

19:30

Самбенедетезе – ФералпиСало

1

19:30

Судтирол – Фермана

1

19:30

Динамо Киев – Александрия

1

20:00

Динамо Брест – Ислоч Минск

1

20:00

Ботев Пловдив – Левски София

2

20:00

Мунисипал – Антигуа ГФК

Г/Г

20:00

Ел Национал Кито – Делфин Манта

X2

20:00

Акранес – КА Акурейри

2

20:00

Викингур Рейкявик – Стярнан Гардабаер

X2

20:00

ФХ Хафнарфьордур – Гриндавик

Над 2.5

20:00

Депортиво Фабрил – Реал Мадрид Кастиля

X

20:00

Талавера де ла Рейна – Расинг Ферол

X2

20:00

Елче – Пералада-Жирона Б

1

20:00

Сабадел – Бадалона

1X

20:00

Вияновенсе – Хумиля

1

20:00

Ел Ехидо 2012 – Бадахос

1

20:00

Рекреативо – Бетис Б

1

20:00

Мунисипал Гресия – Лимон

Г/Г

20:00

Перес Селедон – Универсидад де Коста Рика

1

20:00

Пумас УНАМ Мексико – Тихуана

2

20:00

Витория Гимараеш – Боавища

1

20:00

Кълъмбъс Крю – Спортинг Канзас Сити

1

20:00

Спартак Търнава – Нитра

2

20:00

Вождовац Белград – Войводина

1X

20:00

Анталияспор – Галатасарай

2

20:00

Бурсаспор – Акхисар Беледиеспор

Г/Г

20:00

Гиресунспор – Ескишехирспор

1X

20:00

Манисаспор – Болуспор

Г/Г

20:00

Динамо Загреб – Рудеш Загреб

1

20:05

Годой Крус – Талерес Кордоба

1X

20:15

Апоел Акре – Макаби Хайфа

2

20:30

Керкира Корфу – Панатинайкос

2

20:30

Клуж – Университатя Крайова

1

21:00

Мехелен – Остенде

1

21:00

Широки Брег – Борац Баня Лука

1

21:00

Албасете – Луго

1X

21:00

Стрьомгодсет – Розенборг

X2

21:10

Есперанс де Тунис – Габес

1

21:15

Ал Ахли Кайро – Ел Джаиш Кайро

1

21:15

Мелгар Арекипа – Реал Гарсиласо

1

21:30

Райо Валекано – Осасуна

1X

21:30

Арецо – Пистоезе

1

21:30

Ливорно – Лукезе

1

21:30

Про Пиаченца – Алесандрия

X2

21:30

Равена – Триестина

Над 2.5

21:30

Ренате – Албинолефе

1

21:30

Евертън Виня дел Мар – Палестино Сантяго

1

21:45

Виляреал – Бетис

1

21:45

Болоня – Наполи

2

22:00

Блуминг Санта Крус – Боливар Ла Пас

1X

22:00

Хорхе Вилстерман – Петролеро Якуиба

1

22:00

Витория Салвадор BA – Флуминензе RJ

X2

22:00

Сантос SP – Коринтианс SP

X2

22:00

Спорт Ресифе PE – Авай SC

1X

22:00

Атлетико Сокопо – Замора Баринас

1

22:00

Ел Танкуе Сислей – Ливърпул Монтевидео

1

22:00

Пласа Колония – Феникс Монтевидео

1

22:00

Расинг Клуб Монтевидео – Бостън Ривър

Г/Г

22:00

Серо Монтевидео – Суд Америка Монтевидео

1

22:00

Олимпик Марсилия – Рен

1

22:05

Росарио Сентрал – Сан Лоренцо де Алмагро

1X

22:15

Валур Рейкявик – Брейдаблик Коупавогюр

1

22:15

Ещорил Прая – Морейрензе

1

22:30

Депортиво Анзоатеги – Каракас

1X

22:30

Португеза Акаригуа – Арагуа Маракай

X

22:30

Видад Казабланка – ФУС Рабат

1

22:30

Атланта Юнайтед – Далас

Г/Г

23:00

Атлетико Венецуела – Депортиво Лара

2

23:00

Депортиво Ла Гуайра – Депортиво дел Сулия

1

23:00

Сулия – Метрополитанос

Над 2.5

23:00

Едмънтън – Норт Каролина

1X

23:00

Хутикалпа – Реал Сосиедад Токоа

1X



Регистрирай се с промо код: 1017