ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 12.05.2018


08:00

  Кануън – Сеул

г/г

08:00

  В-Варен Нагазаки – Нагоя Грампус

1

WinBet bpnus nova smetkaОтвори сметка в Уинбет и вземи до 200 лева бонус след регистрация

08:00

  Джубило Ивата – Висел Кобе

г/г

08:00

  Шимизу Ес-Пулс – Шонан Белмар

1

Заложи на увеличени коефициенти от Betfair!!!

Коеф. 30.00 за  Лудогорец или 60.00 за Левски

08:00

  Ависпа Фукуока – Ехиме ФК

1

08:00

  Вентфорет Кофу – Точиги СК

X2

08:00

  Йокохама ФК – Роасо Кумамото

1

08:00

  Мацумото Ямага – Звейген Канадзава

X2

09:00

  Кашива Рейсол – Кавазаки Фронтейл

X2

09:00

  Джеф Юнайтед Чиба – Албирекс Ниигата

г/г

09:00

  Ренофа Ямагучи – Токио Верди

1X

10:00

  Чеджу Юнайтед – Чуннам Драгонс

над 2.5

10:00

  Вегалта Сендай – Санфрече Хирошима

X2

10:00

  Токушима Вортис – Киото Санга

1

10:30

  Гуейджоу Хенфен – Шанхай ШИПГ

2

10:30

  Чанчун Ятай – Тиендзин Теда

1 DNB

11:15

  Олимпия Прага – Опава

2

12:00

  Сривиджая Палембанг – Бхаянгкара ФК

г/г

13:00

  Вапрус Пярну – Флора Талин

2

13:00

  Волунтари – Сепси Сфънту Георге

1X

13:00

  Йокохама Ф-Маринос – Гамба Осака

1

13:45

  Нейви – Чианграй Юнайтед

X2

13:45

  Полис Теро – Бурирам Юнайтед

2

14:00

  Авангард Курск – Олимпиец Нижни Новгород

X

14:00

  Балтика Калининград – ФК Тюмен

1

14:00

  Енисей Красноярск – Динамо Санкт Петербург

1

14:00

  Зенит Санкт Петербург 2 – Шинник Ярославл

2

14:00

  Кубан Краснодар – Том Томск

1X

14:00

  Луч-Енергия Владивосток – Криля Советов

2

14:00

  Ротор Волгоград – ФК Химки

X2

14:00

  Спартак Москва 2 – Сибир Новосибирск

X2

14:00

  Факел Воронеж – Волгар Астрахан

X2

14:00

  ФК Тамбов – ФК Оренбург

г/г

14:00

  Ратчабури – Патая Юнайтед

1

14:00

  Зирка Кропивницкий – Карпати Лвов

X2

14:30

  Скънторп – Родъръм Юнайтед

г/г

14:30

  Веен Висбаден – Аален

над 2.5

14:30

  Вердер Бремен II – Мепен

X2

14:30

  Зоненхоф Гроссашпах – Пройсен Мюнстер

X2

14:30

  Карлсруе – Карл Цайс Йена

1

14:30

  Кемницер – Ханза Рощок

2

14:30

  Рот-Вайс Ерфурт – Вюрцбургер Кикерс

2

14:30

  Унтерхахинг – Оснабрюк

1

14:30

  Фортуна Кьолн – Падерборн

X2

14:30

  Халешер – Цвикау

1

14:30

  Шпортфройнде Лоте – Магдебург

2

14:30

  Барито Путера – ПСИС Семаранг

над 2.5

14:30

  Персиб Бандунг – Персипура Джаяпура

1

14:35

  Гуанджоу Евъргранде – Хъбей Чайна Форчън

1

14:35

  Тиендзин Цюендзиен – Шандун Лунен

2 DNB

14:35

  Шанхай Грийнланд – Чунцин Лифан

1

15:00

  Спартакс Юрмала – Рига ФК

1X

15:00

  Чонбури – Убон УМТ Юнайтед

1

15:00

  ХИК Хелзинки – Интер Турку

1

15:30

  ФК Смолевичи – Днепър Могилев

X2

16:00

  Тулевик Вилянди – Нарва Транс

2

16:00

  Авелино – Специя

X2

16:00

  Бреша – Емполи

X2

16:00

  Виртус Ентела – Фрозиноне

X2

16:00

  Карпи – Читадела

X2

16:00

  Кремонезе – Венеция

X2

16:00

  Палермо – Чезена

под 2.5

16:00

  Парма – Бари

1

16:00

  Перуджа – Новара

под 2.5

16:00

  Пескара – Асколи

1X

16:00

  Про Верчели – Тернана

X2

16:00

  Фоджа – Салернитана

1

16:30

  Байер Леверкузен – Хановер 96

1

16:30

  Байерн Мюнхен – Щутгарт

1

16:30

  Волфсбург – Кьолн

над 2.5

16:30

  Майнц 05 – Вердер Бремен

1X

16:30

  Фрайбург – Аугсбург

X2

16:30

  Хамбургер – Борусия М’Гладбах

X2

16:30

  Херта Берлин – РБ Лайпциг

1X

16:30

  Хофенхайм – Борусия Дортмунд

1 DNB

16:30

  Шалке 04 – Айнтрахт Франкфурт

1

16:30

  Виборг – Есберг

1 DNB

16:30

  Нюкьобинг – Брабранд

над 2.5

16:30

  Роскилде – Кьоге

X2

16:30

  Скиве – Вейле

X2

16:30

  Тистед – Вендсисел

X2

16:30

  Фредериция – Фремад Амагер

над 2.5

16:30

  Сандефьорд – Волеренга Осло

X2

16:30

  ЛКС Нечеча – Арка Гдиня

1

16:30

  Погон Шчечин – Лехия Гданск

X

16:30

 Сандеця Нови Сонч – Краковия Краков

X

16:30

Шльонск Вроцлав – Пяст Гливице

г/г

17:00

Щурм Грац – ЛАСК Линц

1

17:00

Линкълн Сити – Екзитър

1

17:00

Транмиър Роувърс – Боръм Ууд

1

17:00

Персия Джакарта – Мадура Юнайтед

1

17:00

Гриндавик – КР Рейкявик

1

17:00

Метта ЛУ Рига – Вентспилс

2

17:00

Олимпик Донецк – Черноморец Одеса

г/г

17:00

Стал Каменское – Александрия

X2

17:00

Сундсвал – Бромапойкарна

1

17:00

АФК Ескилстюна – Варберг БоИС

1

17:00

Йонкьопинг Содра – Фрей Тебю

1

17:00

Питърхед – Стенхаусмюър

1

17:00

Дънди ФК – Партик Тисъл

17:00

Мъдъруел – Хамилтън

над 2.5

17:00

Сейнт Джонстън – Рос Каунти

17:15

Реал Сосиедад – Леганес

1

17:15

Баник Острава – Слован Либерец

X2

17:30

Гомел – Торпедо Жодино

X2

18:00

ЖС Кабилие – УСМ Алжир

X2

18:00

Лудогорец Разград – Левски София

1

18:00

Витория Гимараеш – Порто

2

18:00

Видеотон Фехервар – Халадаш Сомбатхей

1

18:00

Дебрецен – Диошдьор

над 2.5

18:00

Мезьокьовешд – Балмазуйварош

X2

18:00

Пакш – Хонвед Будапеща

г/г

18:00

Уйпещ – Пушкаш Академи

над 2.5

18:00

Прибрам – Баник Соколов

1

18:00

Фридек-Мистек – Витковице

X2

18:00

Сан Луис Килота – Унион Ла Калера

2

18:45

Рух Хожов – ГКС Катовице

2

18:45

ДАК Дунайска Стреда – Слован Братислава

18:45

Жилина – Спартак Търнава

1

18:45

Тренчин – Ружомберок

1

18:45

Земплин Михаловце – Железарна Подбрезова

1

18:45

Злате Моравце – Нитра

г/г

18:45

Сеница – Татран Прешов

1

19:00

Брейдаблик Коупавогюр – Кефлавик

1

19:00

КА Акурейри – Вестманаейяр

1 DNB

19:00

Падуа – Ливорно

г/г

19:00

Беневенто – Дженоа

2

19:00

Старт Кристиансанд – Бран Берген

2

19:00

Битовия Битов – Вигри Сувалки

X2

19:00

Подбескидзе – Одра Ополе

1 DNB

19:00

Галатасарай – Йени Малатияспор

1

19:00

Коняспор – Гьозтепе

X2

19:00

Фастав Злин – Сигма Оломоуц

X2

19:00

Браге – Фалкенберг

19:15

Мидълзбро – Астън Вила

1X

19:15

Патронато Парана – Банфийлд

г/г

19:30

Адмира Вакер Мьодлинг – Матерсбург

1X

19:30

Алтах – Санкт Полтен

1

19:30

Волфсбергер – Аустрия Виена

X2

19:30

Динамо Брест – ФК Витебск

X2

19:30

Алавес – Атлетик Билбао

1X

19:30

Бетис – Севиля

1

19:30

Депортиво Ла Коруня – Виляреал

2

19:30

Ейбар – Лас Палмас

1

19:30

Жирона – Валенсия

X2

19:30

Хетафе – Атлетико Мадрид

X2

19:30

Виктория Пилзен – Словачко

1

20:00

Стомил Олщин – Заглембие Сосновец

X2

20:23

Олимпия Груджьондз – Пуща Неполомице

X2

20:30

Верея Стара Загора – ЦСКА София

2

20:30

АЕК Атина – ПАОК

X

20:30

Ференцварош – Вашаш Будапеща

1

21:00

Локерен – Беершот Вилрийк

21:00

Ойпен – Остенде

X2

21:00

Роял Антверпен – Сент Трюиден

1

21:00

Минесота Юнайтед – Сан Хосе Еърткуейкс

г/г

21:00

Уачипато Талкауано – Палестино Сантяго

над 2.5

21:30

Ковънтри – Нотс Каунти

1

21:30

Дефенса и Хустисия – Арсенал Саранди

1

21:30

Олимпо Баия Бланка – Талерес Кордоба

2

21:30

Динамо Букурещ – Ботошани

1

21:45

Коб Рамблърс – Кабинтили

2

21:45

Реал Мадрид – Селта Виго

1

21:45

Интер – Сасуоло

1

22:00

Стронгест Ла Пас – Ориенте Петролеро

1

22:00

Гремио RS – Интернасионал RS

1

22:00

Боавища – Белененсеш

1X

22:00

Монреал Импакт – Филаделфия Юнион

1

22:00

Амиен – Метц

1

22:00

Анже – Нант

X2

22:00

Бордо – Тулуза

1

22:00

Лил – Дижон

над 2.5

22:00

Монако – Сент Етиен

1

22:00

Монпелие – Троа

1

22:00

Ница – Каен

1

22:00

Пари Сен Жермен – Рен

1

22:00

Страсбург – Лион

2

22:30

Сао Бенто SP – Оесте SP

1

22:30

Сентро Спортиво Алагоано AL – Боа MG

1

22:30

Фигуерензе SC – Авай SC

1 DNB

22:30

Далас – Лос Анджелис Галакси

над 2.5

23:45

Унион Санта Фе – Индепендиенте

X2

 



Регистрирай се с промо код: 1017