WinBet регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 14.09.2013


14 Септември


12:30 D1FC-TOKYO
URAWA
2X
12:30 D1KOFU
KASHIMA
2X
12:30 D1CSKA MOSCOW
ROSTOV
1
13:00 D1KAWASAKI
HIROSHIMA
1X
13:00 D1NIIGATA
OMIYA
1X
13:00 D1SENDAI
OITA
1
13:00 D1TOSU
SHONAN
1
13:00 D1YOKOHAMA
C-OSAKA
1
14:00 D2 ST. PAULI
FRANKFURT
1X
14:00 D2 SANDHAUSEN
KAISERSLAUTERN
2
14:15 ECHBURNLEY
BLACKBURN
1X
14:30 D1HEARTS
CELTIC
2
14:45 PRMANCHESTER UTD
CRYSTAL PALACE
1
14:45 D1VOLGA
SPARTAK MOSCOW
2
15:00 D2LE HAVRE
LENS
2X
15:00 D1UJPEST
SZOMBATHELYI
1X
15:30 D1KOSICE
DUNAJSKA STREDA
1X
16:00 D1BELSHINA
SLAVIA MOZYR
1
16:00 D1MINSK
NAFTAN
1X
16:00 D1BOTEV PLOVDIV
LOKOMOTIV PLOVDIV
  1X
16:00 D1ISTRA 1961
ZADAR
1X
16:00 D1BANIK OSTRAVA
BOHEMIANS 1905
1X
16:00 D1PANAITOLIKOS
ERGOTELIS
1X
16:00 D2BARI
MODENA
1X
16:00 D2CARPI
EMPOLI
2X
16:00 D2CITTADELLA
LATINA
1X
16:00 D2CROTONE
SPEZIA
1X
16:00 D2JUVE STABIA
SIENA
2X
16:00 D2NOVARA
PADOVA
1
16:00 D2TRAPANI
REGGINA
1X
16:00 D2VARESE
PESCARA
1X
16:00 D2VIRTUS LANCIANO
AVELLINO
1X
16:00 D1ILLICHOVETS
ZARYA LUGANSK
1X
16:30 D1BAYER LEVERKUSEN
WOLFSBURG
1
16:30 D1BAYERN MUNICH
HANNOVER 96
1
16:30 D1AUGSBURG
FREIBURG
1X
16:30 D1MAINZ 05
SCHALKE 04
2X
16:30 D1WERDER BREMEN
EINTRACHT FRAN.
1
16:30 D1SOGNDAL
LILLESTROM
1X
16:30 D1ZAWISZA BYDGOSZCZ
CRACOVIA KRAKOW
2X
17:00 D1LYUBIMETS 2007
CHERNOMORETS
2X
17:00 D1NEFTOCHIMIC
CHERNO MORE
1X
17:00 PRASTON VILLA
NEWCASTLE
1
17:00 PRFULHAM
WEST BROM
1
17:00 PRHULL CITY
CARDIFF
1X
17:00 PRSTOKE CITY
MANCHESTER CITY
2
17:00 PRSUNDERLAND
ARSENAL
2
17:00 PRTOTTENHAM
NORWICH
1
17:00 ECHBOLTON
LEEDS
2X
17:00 ECHBOURNEMOUTH
BLACKPOOL
2X
17:00 ECHHUDDERSFIELD
DONCASTER
1X
17:00 ECHIPSWICH
MIDDLESBROUGH
1X
17:00 ECHLEICESTER
WIGAN
1X
17:00 ECHMILLWALL
DERBY
2X
17:00 ECHNOTTM FOREST
BARNSLEY
1
17:00 ECHQPR
BIRMINGHAM
1X
17:00 ECHSHEFFIELD WED
YEOVIL
1
17:00 ECH1WATFORD
CHARLTON
1X
17:00 EL1BRADFORD
COLCHESTER
1
17:00 EL1BRISTOL CITY
PETERBOROUGH
2X
17:00 EL1CARLISLE
SHEFFIELD UTD
1X
17:00 EL1CRAWLEY TOWN
SHREWSBURY
1
17:00 EL1CREWE
WALSALL
1X
17:00 EL1LEYTON ORIENT
PORT VALE
1
17:00 EL1MK DONS
NOTTS COUNTY
1
17:00 EL1PRESTON
STEVENAGE
1X
17:00 EL1ROTHERHAM
OLDHAM
1
17:00 EL1TRANMERE
BRENTFORD
2X
17:00 EL1WOLVES
SWINDON TOWN
1
17:00 EL2BURTON ALBION
PORTSMOUTH
1X
17:00 EL2CHELTENHAM
OXFORD UNITED
2X
17:00 EL2CHESTERFIELD
AFC WIMBLEDON
1
17:00 EL2DAGENHAM & RED.
BRISTOL ROVERS
1X
17:00 EL2FLEETWOOD TOWN
BURY
1
17:00 EL2HARTLEPOOL
ACCRINGTON ST
1X
17:00 EL2NEWPORT COUNTY
MORECAMBE
1X
17:00 EL2NORTHAMPTON
EXETER
2X
17:00 EL2PLYMOUTH
WYCOMBE
1X
17:00 EL2ROCHDALE
TORQUAY
1X
17:00 EL2YORK
MANSFIELD
1X
17:00 D1KECSKEMETI
PECSI
1X
17:00 D1PUSKAS ACADEMY
DIOSGYORI
2X
17:00 D1KRASNODAR
KRYLYA SOVETOV
1
17:00 D1KILMARNOCK
INVERNESS
2X
17:00 D1PARTICK
ABERDEEN
1X
17:00 D1ST JOHNSTONE
HIBERNIAN
1
17:00 D1ST MIRREN
MOTHERWELL
2X
17:00 D1ATL. MADRID
ALMERIA
1
17:00 D1ATVIDABERGS
OSTERS
1X
17:00 D1GEFLE
BROMMAPOJKARNA
1X
17:00 D1ARSENAL KIEV
VOLYN LUTSK
1
17:30 D1WACKER INNSBRUCK
RAPID VIENNA
2X
17:30 D1JAVOR
CUKARICKI
1X
17:30 D1OFK BEOGRAD
RADNICKI NIS
1X
17:30 D1RAD
RADNICKI 1923
1X
18:00D1FC COPENHAGEN
ESBJERG
1
18:00 D1TOULOUSE
MARSEILLE
2
18:00 D1ERCIYESSPOR
AKHISAR BELEDIYE
1X
18:15 D1VERIA
PAOK
2
18:15 D1RIO AVE
GUIMARAES
1X
18:30 D1DUKLA B. BYSTRICA
SLOVAN BRATISLAVA
2X
18:30 D1VION ZL. MORAVCE
SENICA
2
18:30 D1 RUZOMBEROK
SPARTAK MYJAVA
1X
18:30 D1ZILINA
TRENCIN
1X
18:30 D1DOMZALE
MARIBOR
2X
18:30 D1VORSKLA POLTAVA
SEVASTOPOL
1
19:00 D1ANDERLECHT
MECHELEN
1
19:00 D1A.E.L.
APOEL
2X
19:00 D1SLOVACKO
PRIBRAM
1X
19:00 D1BUDAPEST HONVED
MEZOKOVESD
1X
19:00 D1INTER
JUVENTUS
2X
19:00 D1HAUGESUND
VIKING
1X
19:00 D1SLASK WROCLAW
LECH POZNAN
1X
19:00 D1RUDAR VELENJE
LUKA KOPER
2X
19:00 D1LEVANTE
REAL SOCIEDAD
1X
19:00 D2CORDOBA
NUMANCIA
1
19:00 D2LUGO
GIRONA
1X
19:00 D2MIRANDES
RECREATIVO HUELVA
1X
19:00 D2ZARAGOZA
TENERIFE
1
19:15 D1ZENIT
TEREK GROZNI
1
19:30 PREVERTON
CHELSEA
2X
19:30 D1BORUSSIA DORTMUND  
HAMBURGER
1
19:45 D1AJAX
ZWOLLE
1
20:00 D1AUSTRIA VIENNA
GRODIG
1
20:00 D1WIENER NEUSTADT
STURM GRAZ
2X
20:00 D1WOLFSBERGER
ADMIRA WACKER
2X
20:00 D1 HAJDUK SPLIT
DINAMO ZAGREB
2
20:00 D1NEA SALAMIS
AEK KOUKLION
2X
20:00 D1OMONIA
E.N. PARALIMNIOU
1
20:00 D1SIGMA OLOMOUC
VYSOCINA JIHLAVA
2X
20:00 D1JAGODINA
SPARTAK ZLA. VODA
1X
20:00 D1NAPREDAK
FK VOZDOVAC
1
20:00 D1VOJVODINA
NOVI PAZAR
1X
20:15 D1BENFICA
PACOS FERREIRA
1
20:30 D1OLYMPIAKOS
SKODA XANTHI
1
20:30 D1GAZIANTEPSPOR
RIZESPOR
1X
20:30 D1TRABZONSPOR
KARDEMIR
1
20:45 D1ADO DEN HAAG
VITESSE
1X
20:45 D1CAMBUUR
HERACLES
1X
21:00 D1CLUB BRUGGE
LIERSE
1
21:00 D1KORTRIJK
GENT
2X
21:00 D1LOKEREN
CERCLE BRUGGE
2X
21:00 D1MONS
WAASLAND
1X
21:00 D1OH LEUVEN
CHARLEROI
1
21:00 D1LITEX
SLAVIA
1
21:00 D1AJACCIO
EVIAN
2X
21:00 D1GUINGAMP
BASTIA
1X
21:00 D1MONTPELLIER
REIMS
1
21:00 D1NANTES
SOCHAUX
1X
21:00 D1VALENCIENNES
ST ETIENNE
2
21:00 D1LOMBARD PAPA
FERENCVAROSI
1X
21:00 D1SLOBODA P. SEVOJNO
PARTIZAN
2
21:00 D1HIT GORICA
CELJE
1
21:00 D1BARCELONA
SEVILLA
1
21:00 D2SABADELL
EIBAR
1X
21:15 D1SLAVIA PRAHA
MLADA BOLESLAV
2X
21:30 D1KORONA KIELCE
LEGIA WARSZAWA
2
21:30 D1STEAUA BUCURESTI
SAGEATA NAVODARI
1
21:45 D1NAPOLI
ATALANTA
1X
21:45 D1TORINO
MILAN
2X
21:45 D1TWENTE
PSV
2X
22:00D1ALL BOYS
QUILMES
1X
22:15 D1 PORTO
GIL VICENTE
1
23:00 D1VILLARREAL
REAL MADRID
2



Регистрирай се с промо код: 1017