ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 15.04.2017


10:35

Сидни – Нюкасъл Юнайтед Джетс

1

11:15

Баник Соколов – Витковице

1

12:00

Амкар Перм – ФК Уфа

Гол/Гол

12:50

Аделаида Юнайтед – Уестърн Сидни Уондърърс

X2

13:00

Стомил Олщин – Стал Мелец

1X

13:00

В-Варен Нагазаки – Ависпа Фукуока

1X

13:15

Варзин – Порто Б

1X

13:30

Интер – Милан

1 ДНБ

14:00

Нюрнберг – Ерцгебирге Ауе

1X

14:00

Хановер 96 – Айнтрахт Брауншвайг

Гол/Гол

14:00

Депортиво Ла Коруня – Малага

X2

14:00

Вигри Сувалки – Сандеця Нови Сач

1X

14:00

Ворскла Полтава – Карпати Лвов

1 ДНБ

14:15

Монтана – Славия

2

14:30

Тотнъм – Борнемут

Над 2.5

14:30

Олдъм – Болтън

2

14:30

ЦСКА Москва – ФК Ростов

1

14:30

Йънг Лайънс – Гейланг Интернешънъл

2

14:35

Тиендзин Цюендзиен – Шанхай ШИПГ

X2

14:35

Хенан Джайне – Дзянсу Сънинг

1X

14:35

Шандун Лунен – Пекин Гуоан

1

15:00

Аален – Падерборн

1X

15:00

Зоненхоф Гроссашпах – Майнц 05 II

1

15:00

Кемницер – Веен Висбаден

1X

15:00

Пройсен Мюнстер – Фортуна Кьолн

Гол/Гол

15:00

Рот-Вайс Ерфурт – Холщайн Кил

X2

15:00

Халешер – Дуисбург

1 ДНБ

15:00

Ханза Рощок – Магдебург

X2

15:00

Шпортфройнде Лоте – Цвикау

Гол/Гол

15:00

Ян Регенсбург – Вердер Бремен II

1

15:00

Сейняйоен ЯК – Илвес Тампере

1

15:15

Бруней ДПММ – Уориърс ФК

2 ДНБ

15:30

Сумгаит – Зира Баку

1X

15:30

Торпедо Жодино – Динамо Минск

Гол/Гол

15:30

Машин Сази Табриз – Персеполис Техеран

2

15:30

Модена – Самбенедетезе

X2

15:30

Акрагас – Казертана

X2

15:30

Виртус Франкавила – Юве Стабия

Гол/Гол

15:30

Матера – Лече

Под 2.5

15:30

Месина – Мелфи

1

15:30

Паганезе – Вибонезе

1

15:30

Таранто – Монополи 1966

X2

15:30

Фиделис Андрия – Фонди

1X

15:30

Фоджа – Реджина

Над 2.5

15:30

Търгу Муреш – Поли Тимишоара

X2

15:30

Тренчин – ДАК Дунайска Стреда

1

16:00

Неман – ФК Слуцк

Гол/Гол

16:00

Вапрус Пярну – ФКИ Талин

Над 2.5

16:00

Пейкан Техеран – Зоб Ахан Исфахан

X2

16:00

Дженоа – Лацио

2

16:00

Каляри – Киево

1 ДНБ

16:00

Палермо – Болоня

2

16:00

Пескара – Ювентус

2

16:00

Рома – Аталанта

1

16:00

Торино – Кротоне

1

16:00

Фиорентина – Емполи

1

16:00

Злате Моравце – Сеница

Гол/Гол

16:00

Шпорт Подбрезова – Земплин Михаловце

1

16:00

ИФК Мариехамн – ХИК Хелзинки

2

16:00

ХИФК Хелзинки – ЮЯК Ювяскюля

1

16:00

Ланс – Оксер

1

16:00

Лион-Дюшер – Консолат Марсилия

1X

16:00

Риека – РНК Сплит

1

16:00

Збройовка Бърно – Баумит Яблонец

X2

16:00

Ламонтвил Голдън Ероус – Аякс Кейптаун

1X

16:30

Дунав Русе – Черно море

1X

16:30

Аугсбург – Кьолн

X2

16:30

Борусия Дортмунд – Айнтрахт Франкфурт

1

16:30

Волфсбург – Инголщат

1

16:30

Майнц 05 – Херта Берлин

X2

16:30

РБ Лайпциг – Фрайбург

1

16:30

Хофенхайм – Борусия М’Гладбах

1

16:30

Естеглал Хузестан – Сайпа Карадж

1X

16:30

Рух Хожов – Погон Шчечин

X2

16:30

Шльонск Вроцлав – Гурник Ленчна

1X

17:00

Волфсбергер – Ред Бул Залцбург

2

17:00

Евертън – Бърнли

1

17:00

Кристъл Палас – Лестър

Гол/Гол

17:00

Сток Сити – Хъл Сити

1

17:00

Съндърланд – Уест Хям

2

17:00

Уотфорд – Суонзи

1

17:00

Астън Вила – Рединг

Гол/Гол

17:00

Нюелс Олд Бойс Росарио – Естудиантес Ла Плата

1

17:00

ФК Минск – Шахтьор Солигорск

X2

17:00

Жрински Мостар – Радник Биелина

1

17:00

Петроджет Суец – Ал Итихад Александрия

1

17:00

Елче – Нумансия

1X

17:00

Ал Вахда Абу Даби – Ал Ахли Дубай

2

17:00

Битовия Битов – Гурник Забже

X2

17:00

Знич Прушков – Висла Пулави

Гол/Гол

17:00

Хойничанка Хойнице – ГКС Тихи

1

17:00

Хробри Глогов – Погон Шедълце

X2

17:00

Анжи Махачкала – Криля Советов

1X

17:00

Балимина Юнайтед – Линфийлд

2

17:00

Клифтънвил – Крусейдърс

2

17:00

Коулрейн – Гленавон

1

17:00

Дънганън Суифтс – Гленторан

Под 2.5

17:00

Карик Рейнджърс – Ардс ФК

Гол/Гол

17:00

Олимпик Донецк – Шахтьор Донецк

2

17:00

Днипро Днепропетровск – Стал Каменское

1X

17:00

Дънди ФК – Хамилтън

1X

17:00

Мъдъруел – Инвърнес КТ

1X

17:00

Рейнджърс – Партик Тисъл

1

17:00

Сейнт Джонстън – Абърдийн

2

17:00

Дъмбартън – Дънфърмлин

X2

17:00

Рейт Роувърс – Грийнок Мортън

X2

17:00

Фолкърк – Сейнт Мирън

Над 2.5

17:00

Хибърниън – Куин ъф Саут

Гол/Гол

17:00

Алоа Атлетик – Брихин Сити

1X

17:00

Ийст Файф – Питърхед

1X

17:00

Куинс парк ФК – Албион Роувърс

Гол/Гол

17:00

Стенхаусмюър – Ливингстън

2

17:00

Странрар – Еърдри

X2

17:00

Анан Атлетик – Берик Рейнджърс

1

17:00

Арброут – Единбург Сити

1

17:00

Клайд – Елгин Сити

2

17:00

Монтроуз – Форфар Атлетик

2

17:00

Стърлинг Албиън – Каудънбийт

1X

17:05

Ал Дафра – Диба Ал Фуджейра

1

17:15

Спортинг Хихон – Реал Мадрид

2

17:30

Нефтчи Баку – АЗАЛ ПФК Баку

1

17:30

Бахрейн Клуб – Ал Хала

X2

17:30

Крупа – Слобода Тузла

Гол/Гол

17:30

Младост Добой Какан – Витез

1

17:30

Естеглал Техеран – Саба Кум

1X

17:30

Анкона – ФералпиСало

2

17:30

Венеция – Алма Ювентус Фано

1

17:30

Лумецане – Албинолефе

X2

17:30

Сантарканджело – Мантова

1

17:30

Судтирол – Мачератезе 1922

X2

17:30

Терамо – Форли

1X

17:30

Катанзаро – Сиракуза

X2

17:30

Графин Влашим – Простейов

1

17:30

Фридек-Мистек – Чешке Будьовице

X2

18:00

Гомел – Славия Мозир

1X

18:00

Макаби Хайфа – Бней Сахнин

1X

18:00

Ароука – Фейрензе

X2

18:00

Шавеш – Витория Гимараеш

X2

18:00

Авеш – Спортинг Ковиля

1

18:00

Академико Визеу – Пенафиел

X2

18:00

Бенфика Б – Фамаликао

1X

18:00

Визела – Олянензе

1X

18:00

Жил Висенте – Витория Гимараеш Б

1X

18:00

Кова Да Пиедаде – Фафе

1

18:00

Спортинг Брага Б – Портимонензе

X2

18:00

Спортинг Лисабон Б – Униао Мадейра

X2

18:00

Фреамунде – Санта Клара

X2

18:00

Ница – Нанси

1

18:00

Интер Запрешич – Славен

X2

18:00

Прибрам – Карвина

2

18:00

Фастав Злин – Теплице

X2

18:00

Депортес Икике – Уачипато Талкауано

1

18:30

Городея – Ислоч Минск

1X

18:30

Млада Болеслав – Бохемианс 1905 Прага

1X

18:45

Заглембие Сосновец – Подбескидзе

1X

18:45

Ал Фатех – Ал Батен

1

18:45

Вадуц – Сион

2

19:00

Ваасланд-Беверен – Мехелен

Гол/Гол

19:00

Широки Брег – Металеге-БСИ Яйце

1

19:00

Есберг – Хорсенс

1X

19:00

Нарва Транс – Номе Калю

2

19:00

Тенерифе – Хирона

Гол/Гол

19:00

Химнастик де Тарагона – Мирандес

1X

19:00

Гава – Л’Оспиталет

1

19:00

Сасуоло – Сампдория

2

19:00

Ягиелония Бялисток – Краковия Краков

1

19:00

Горица – Целие

1X

19:00

Видеотон Фехервар – Мезьокьовешд

1

19:00

Уйпещ – Дюрмот

1X

19:00

Халадаш Сомбатхей – Диошдьор

1

19:00

Хонвед Будапеща – Пакш

1

19:00

Кайзер Чийфс – Чипа Юнайтед

1

19:15

Аяр Юнайтед – Дънди Юнайтед

X2

19:30

Адмира Вакер Мьодлинг – Санкт Полтен

1

19:30

Рапид Виена – Алтах

2

19:30

Щурм Грац – Рийд

1

19:30

Саутхямптън – Манчестър Сити

2

19:30

Байер Леверкузен – Байерн Мюнхен

2

19:30

Атлетико Мадрид – Осасуна

1

19:30

Басано Виртус – Парма

X2

19:30

Порденоне – Падуа

Гол/Гол

19:30

Катания – Козенца

1 ДНБ

19:30

Рубин Казан – ФК Краснодар

X2

19:30

Дебрецен – МТК Будапеща

1X

19:30

Рода – Спарта Ротердам

Гол/Гол

19:45

Ал Васл Дубай – Ал Аин

1 ДНБ

20:00

Динамо Брест – БАТЕ Борисов

X2

20:00

Депортиво Куенка – Универсидад Католика Кито

X2

20:00

Олимпия Груджьондз – Ключборк

1

20:00

Университатя Крайова – Астра Гюргево

1X

20:00

Монреал Импакт – Атланта Юнайтед

X

20:00

Осиек – Истра 1961

1

20:15

Тондела – Рио Аве

2

20:30

Железничар Сараево – ФК Сараево

Гол/Гол

20:30

Макаби Тел Авив – Макаби Петах Тиква

1

20:30

Лимерик – Дрогеда Юнайтед

1

20:45

Ал Насър Рияд – Ал Таавон

Над 2.5

20:45

Ал Хилал Рияд – Ал Ахли Джеда

1

20:45

АДО Ден Хааг – ПСВ Айндховен

2

20:45

Екселсиор – Витес

2

21:00

Ойпен – Локерен

1X

21:00

Рьозеларе – Роял Ексел Мускрон

X

21:00

Санто Андре SP – Сао Бенто SP

1X

21:00

Гингам – Тулуза

Гол/Гол

21:00

Метц – Каен

1X

21:00

Монпелие – Лориен

1X

21:00

Рен – Лил

1X

21:00

Лозана Спорт – Базел

2

21:15

Рудар Веление – Марибор

X2

21:15

Височина Ихлава – Спарта Прага

X2

21:15

Хайлендс Парк – Орландо Пайрътс

X2

21:30

Сент Трюиден – Лиерс

1X

21:30

Лонгфорд Таун – Шелбърн

1X

21:30

Хуеска – Кадис

Гол/Гол

21:30

Висла Плоцк – Лех Познан

2

21:30

Орландо Сити – Лос Анджелис Галакси

X

21:30

Ференцварош – Вашаш Будапеща

Над 2.5

21:30

Коло-Коло Сантяго – Универсидад де Консепсион

1

21:45

Барселона – Реал Сосиедад

1

21:45

Наполи – Удинезе

1

21:45

Твенте – НЕК Ниймеген

1

22:00

Белграно Кордоба – Талерес Кордоба

2

22:00

Монако – Дижон

1

22:30

Спортинг Брага – Порто

X2

23:15

Хагуарес де Кордоба – Кортулуа

1



Регистрирай се с промо код: 1017