Palmsbet Sports Betting Bulgaria

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 17.03.2018


08:35

  Уелингтън Финикс – Нюкасъл Юнайтед Джетс

2

09:00

  Чуннам Драгонс – Кьонсан

г/г

Регистрирай се в Ефбет от тук: Форма за Регистрация!
ВАЖНО: Когато се регистрирате в Ефбет в полето промоционален код въведете КОД: 369. С този код Ефбет всеки месец ще Ви дава безплатни залози и промоции.

09:00

  Ехиме ФК – Роасо Кумамото

1X

09:00

  Омия Ардижа – Звейген Канадзава

1

Гледай мачове онлайн ⇐

09:30

  Хъбей Чайна Форчън – Шандун Лунен

X

10:00

  СКА-Хабаровск – Урал Свердловска област

X2

10:50

  Сидни – Бризбейн Роар

1

11:15

  Пардубице – Витковице

над 2.5

11:15

  Тринец – Баник Соколов

1

12:00

  Енисей Красноярск – Факел Воронеж

1

12:00

  Сибир Новосибирск – Криля Советов

2 DNB

12:00

  Газиантепспор – Елязъгспор

2

12:00

  Ризеспор – Аданаспор

1

12:30

  Генчлербирлиги – Акхисар Беледиеспор

1X

12:45

  Муангтонг Юнайтед – Убон УМТ Юнайтед

1

13:00

  Славия – Пирин Благоевград

1

13:00

  Арсенал Тула – ФК Ростов

1X

13:00

  ФК Оренбург – Олимпиец Нижни Новгород

1

13:00

  ФК Тюмен – Том Томск

г/г

13:00

  Шинник Ярославл – Волгар Астрахан

над 2.5

13:00

  Банкок Глас – ПТ Прачуап

1

13:35

  Чунцин Лифан – Дзянсу Сънинг

г/г

14:00

  Зандхаузен – Бохум

1X

14:00

  Кайзерслаутерн – Санкт Паули

X2

14:00

  Унион Берлин – Ян Регенсбург

г/г

14:00

  Депортиво Ла Коруня – Лас Палмас

г/г

14:00

  Спартак Москва 2 – Кубан Краснодар

X2

14:00

  Сукотай – Порт Банкок

1

14:00

  Черноморец Одеса – Стал Каменское

1 DNB

14:15

  Суонзи – Тотнъм

2

14:30

  Фулъм – Куинс Парк Рейнджърс

1

14:30

  Алтънорду – Денизлиспор

под 2.5

14:30

  Манисаспор – Газиантеп ФК

2

15:00

  Барнзли – Милоул

2 DNB

15:00

  Линкълн Сити – Гримсби Таун

1

15:00

  Нотс Каунти – Мансфийлд Таун

г/г

15:00

  Берое – Витоша Бистрица

1

15:00

  Аален – Ханза Рощок

X2

15:00

  Карл Цайс Йена – Магдебург

X2

15:00

  Карлсруе – Мепен

1

15:00

  Падерборн – Цвикау

1

15:00

  Унтерхахинг – Вюрцбургер Кикерс

1X

15:00

  Пуща Неполомице – Заглембие Сосновец

X

15:00

  Балтика Калининград – Ротор Волгоград

1

15:00

  Зенит Санкт Петербург 2 – Авангард Курск

г/г

15:00

  Суфанабури – Чианграй Юнайтед

г/г

15:00

  Бурсаспор – Сивасспор

под 2.5

15:00

  Екеняс ИФ – АС Оулу

X

15:30

  Днепър Могилев – Шахтьор Солигорск

2

15:30

  Карарезе – Лукезе

1

15:30

  Монца 1912 – Сиена

X2

15:30

  Про Пиаченца – Ливорно

2

15:30

  ФК Краснодар – ФК Уфа

1

15:30

  Чипа Юнайтед – Фрий Стейт Старс

X2

15:45

  Ал Шарджа – Аджман

г/г

15:50

  Ал Дафра – Ал Васл Дубай

2

16:00

  Асколи – Тернана

1X

16:00

  Бреша – Кремонезе

X2

16:00

  Виртус Ентела – Парма

X2

16:00

  Емполи – Венеция

1

16:00

  Новара – Палермо

X2

16:00

  Перуджа – Специя

1X

16:00

  Фрозиноне – Салернитана

1

16:00

  Читадела – Бари

г/г

16:00

  Спартак Търнава – Жилина

1

16:00

   Реймс – Ланс

1

16:00

Консолат Марсилия – Лавал

X2

16:00

Локомотив Загреб – Интер Запрешич

г/г

16:00

Баник Острава – Дукла Прага

X2

16:00

Височина Ихлава – Баумит Яблонец

X2

16:00

Млада Болеслав – Словачко

над 2.5

16:00

МАС Таборско – Опава

2

16:30

Айнтрахт Франкфурт – Майнц 05

1

16:30

Аугсбург – Вердер Бремен

1X

16:30

Борусия М’Гладбах – Хофенхайм

1X

16:30

Хамбургер – Херта Берлин

X2

16:30

Лилестрьом – Сарпсборг 08

X

16:30

ЛКС Нечеча – Погон Шчечин

под 2.5

17:00

Рапид Виена – Волфсбергер

1

17:00

МК Оран – УС Бискра

1

17:00

Борнемут – Уест Бромич

1

17:00

Сток Сити – Евертън

X2

17:00

Хъдърсфийлд – Кристъл Палас

1X

17:00

Бирмингам – Хъл Сити

X2

17:00

Брентфорд – Мидълзбро

г/г

17:00

Бристъл Сити – Ипсуич

над 2.5

17:00

Лийдс – Шефилд Уензди

1 DNB

17:00

Норич – Рединг

г/г

17:00

Съндърланд – Престън

X2

17:00

Уулвърхямптън – Бъртън Албион

1

17:00

Шефилд Юнайтед – Нотингам Форест

1

17:00

Блекпул – Саутенд

г/г

17:00

Джилингам – Блекбърн

2

17:00

Милтън – Бъри

1X

17:00

Нортхямптън Таун – Родъръм Юнайтед

2

17:00

Оксфорд Юнайтед – Питърбъро

X2

17:00

Олдъм – Портсмут

X2

17:00

Плимут – Бристол Роувърс

1X

17:00

Рочдейл – Уимбълдън

X2

17:00

Скънторп – Шросбъри Таун

X

17:00

Чарлтън – Флийтууд Таун

1

17:00

Акрингтън Стенли – Форест Грийн Роувърс

1

17:00

Барнет – Уикъмб

2 DNB

17:00

Карлайл – Кроули Таун

г/г

17:00

Кембридж Юнайтед – Суиндън

X2

17:00

Колчестър – Йоувил

над 2.5

17:00

Крю Александра – Ковънтри

2

17:00

Моркамб – Екзитър

2 DNB

17:00

Нюпорт Каунти – Лутън Таун

X2

17:00

Порт Вейл – Стивънидж Бороу

г/г

17:00

Челтнъм Таун – Честърфийлд

1

17:00

Боръм Ууд – Транмиър Роувърс

X

17:00

Бромли – Дагенъм и Редбридж

X

17:00

Гайзли – Халифакс Таун

X2

17:00

Доувър Атлетик – Макълсфийлд Таун

X2

17:00

Ийстли – Лейтън Ориент

X

17:00

Мейдстоун Юнайтед – Сътън Юнайтед

X2

17:00

Мейдънхед Юнайтед – Бароу

1

17:00

Солихъл Муурс – Торки Юнайтед

1

17:00

Уокинг – Рексъм

X2

17:00

Файлд – Хартлипул

над 2.5

17:00

Честър – Алдършот Таун

2

17:00

Спортинг Брага Б – Реал СК Кейлуж

г/г

17:00

ФК Тамбов – Луч-Енергия Владивосток

1

17:00

Ардс ФК – Коулрейн

2

17:00

Балимина Юнайтед – Уорънпойнт Таун

1

17:00

Гленавон – Балинамалард Юнайтед

1

17:00

Карик Рейнджърс – Клифтънвил

2

17:00

Крусейдърс – Дънганън Суифтс

1

17:00

Линфийлд – Гленторан

1

17:00

Олимпик Донецк – Зирка Кропивницкий

1

17:00

Евертън Виня дел Мар – Универсидад де Чили

2 DNB

17:00

Абърдийн – Дънди ФК

1

17:00

Рейнджърс – Килмарнък

1

17:00

Рос Каунти – Хамилтън

2

17:00

Хартс – Партик Тисъл

г/г

17:00

Брихин Сити – Дъмбартън

2

17:00

Дънди Юнайтед – Инвърнес КТ

1

17:00

Дънфърмлин – Грийнок Мортън

X2

17:00

Куин ъф Саут – Сейнт Мирън

X2

17:00

Ливингстън – Фолкърк

1X

17:00

Албион Роувърс – Арброут

2

17:00

Алоа Атлетик – Еърдри

1

17:00

Странрар – Куинс парк ФК

1

17:00

Форфар Атлетик – Еър Юнайтед

2

17:00

Анан Атлетик – Клайд

г/г

17:00

Берик Рейнджърс – Стенхаусмюър

2

17:00

Единбург Сити – Стърлинг Албиън

2

17:00

Каудънбийт – Елгин Сити

2 DNB

17:00

Монтроуз – Питърхед

г/г

17:15

Валенсия – Алавес

1

17:30

Ботев Пловдив – Дунав Русе

1

17:30

Гаворано – Понтедера

17:30

Пиза – Пиаченца

над 2.5

18:00

ЖС Саура – Олимпик де Медеа

1

18:00

Гурник Ленчна – Хробри Глогов

г/г

18:00

Погон Шедълце – Стал Мелец

X2

18:00

Ещорил Прая – Пасош Ферейра

X2

18:00

Тондела – Маритимо

X2

18:00

Фамаликао – Витория Гимараеш Б

над 2.5

18:00

Газ Метан Медиаш – Конкордия Кяжна

г/г

18:00

Анжи Махачкала – ФК Тосно

1 DNB

18:00

Рубин Казан – Спартак Москва

X2

18:00

Железарна Подбрезова – Земплин Михаловце

г/г

18:00

Нитра – Злате Моравце

1 DNB

18:00

Ружомберок – Тренчин

X2

18:00

Фенербахче – Галатасарай

г/г

18:00

Вашаш Будапеща – Диошдьор

X2

18:00

Видеотон Фехервар – Балмазуйварош

1

18:00

Дебрецен – Мезьокьовешд

1

18:00

Пакш – Уйпещ

г/г

18:00

Хонвед Будапеща – Халадаш Сомбатхей

1

18:00

Бордо – Рен

г/г

18:00

Динамо Загреб – Рудеш Загреб

1

18:00

Кайзер Чийфс – АмаЗулу Дърбан

над 2.5

18:15

Архентинос Хуниорс – Нюелс Олд Бойс Росарио

1

18:15

Темперлей – Хуракан Буенос Айрес

2

18:30

Ал Джазира Абу Даби – Ал Аин

X2

18:30

Спарта Прага – Славия Прага

X2

18:45

ГКС Тихи – Стомил Олщин

над 2.5

18:45

Раков Ченстохова – Одра Ополе

г/г

19:00

Удинезе – Сасуоло

1 DNB

19:00

Розенборг – Кристиансунд

1

19:00

Ягиелония Бялисток – Арка Гдиня

1

19:00

Олимпия Груджьондз – Битовия Битов

X2

19:00

Рух Хожов – Подбескидзе

X2

19:30

ЛАСК Линц – Матерсбург

над 2.5

19:30

Санкт Полтен – Адмира Вакер Мьодлинг

2

19:30

Щурм Грац – Алтах

1

19:30

Ливърпул – Уотфорд

1

19:30

Болтън – Астън Вила

2

19:30

Волфсбург – Шалке 04

X2

19:30

Реал Сосиедад – Хетафе

X2

19:30

Прато – Пистоезе

X2

19:30

Ди Си Юнайтед – Хюстън Динамо

г/г

19:30

Твенте – Вилем II

X2

20:00

Минесота Юнайтед – Чикаго Файър

под 2.5

20:00

Филаделфия Юнион – Кълъмбъс Крю

г/г

20:00

Санкт Гален – Грасхопърс

1X

20:00

Цюрих – Йънг Бойс

X2

20:00

Волен – Ксамакс

2

20:00

Раперсвил-Йона – Киасо

1X

20:15

Фейрензе – Бенфика

2

20:15

Ламонтвил Голдън Ероус – Орландо Пайрътс

X2

20:30

Сан Мартин Сан Хуан – Химнасия Ла Плата

1X

20:30

Фландрия – Депортиво Риестра

1 DNB

20:30

Ференцварош – Пушкаш Академи

1

20:45

Ботошани – Динамо Букурещ

X

20:45

Витес – Хераклес

над 2.5

20:45

ПСВ Айндховен – ВВВ Венло

1

21:00

Монреал Импакт – Торонто

X

21:00

Амиен – Троа

1

21:00

Анже – Каен

1

21:00

Монпелие – Дижон

над 2.5

21:00

Тулуза – Страсбург

1

21:00

Сигма Оломоуц – Карвина

1

21:30

Алесандрия – Джиана Ерминио

г/г

21:30

Витербезе – Арецо

1

21:30

Олбия – Арцакена

1 DNB

21:30

Корона Келце – Гурник Забже

г/г

21:30

Ню Йорк Сити – Орландо Сити

1

21:30

Дефенсор Спортинг – Прогресо Монтевидео

1

21:30

Монтевидео Уондърърс – Рампла Хуниорс

1

21:30

Ривър Плейт Монтевидео – Феникс Монтевидео

1X

21:45

Манчестър Юнайтед – Брайтън

1

21:45

Генк – Стандарт Лиеж

X

21:45

Коб Рамблърс – Фин Харпс

X

21:45

Бетис – Еспаньол

1X

21:45

СПАЛ – Ювентус

2

21:45

Хееренвеен – Утрехт

X2

22:30

Порто – Боавища

1

22:45

Сан Лоренцо де Алмагро – Олимпо Баия Бланка

1

23:00

Авендида RS – Кашиас RS

X2

23:00

Арагуа Маракай – Метрополитанос

1

23:00

Естудиантес де Каракас – Депортиво Лара

X2

23:00

ЛДУ Кито – Текнико Университарио

над 2.5

23:00

Сан Луис Килота – Депортес Икике

1 DNB

 



Регистрирай се с промо код: 1017