efbet bonus 100 leva

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 18.02.2017


08:35

Уелингтън Финикс – Мелбърн Сити

X2

10:50

Уестърн Сидни Уондърърс – Сидни

2 ДНБ

11:00

Гранкула ИФК – ХИК Хелзинки

2

12:00

Кан Тхо – Сайгон ФК

2 ДНБ

12:00

Куанг Нам – Санна Кхан Хоа

1

12:00

СХБ Дананг – Тханхоа

X2

12:00

Манисаспор – Гиресунспор

X2

12:30

Анталияспор – Кардемир Карабукспор

1 ДНБ

12:45

Чианграй Юнайтед – Сисакет

1

13:00

Пърт Глори – Бризбейн Роар

Гол/Гол

13:00

Нефтохимик Бургас – Монтана

1

13:00

Супер Пауър Самут Пракан – Банкок Глас

2

13:30

Интер Баку – Зира Баку

Над 2.5

13:30

ЮЯК Ювяскюля – Илвес Тампере

2

14:00

Бохум – Вюрцбургер Кикерс

X2

14:00

Гройтер Фюрт – Фортуна Дюселдорф

Под 2.5

14:00

Спортинг Хихон – Атлетико Мадрид

2

14:00

Волунтари – Газ Метан Медиаш

X2

14:00

Нейви – Бурирам Юнайтед

2

14:15

Саравак ФА – Мелака Юнайтед

Над 2,5

14:30

Бърнли – Линкълн Сити

1

14:30

Ел Шаркия – ЕНППИ Кайро

2

15:00

Пирин Благоевград – Левски София

2

15:00

Веен Висбаден – Цвикау

Гол/Гол

15:00

Вердер Бремен II – Падерборн

Под 2.5

15:00

Кемницер – Аален

1X

15:00

Магдебург – Оснабрюк

12

15:00

Пройсен Мюнстер – Зоненхоф Гроссашпах

X2

15:00

Рот-Вайс Ерфурт – Шпортфройнде Лоте

2

15:00

Холщайн Кил – Фортуна Кьолн

X2

15:00

Ян Регенсбург – ФСВ Франкфурт

1X

15:00

Атромитос – Ксанти

X2

15:00

Келантан – Кедах

Гол/Гол

15:00

Паханг – Пенанг

1

15:00

Перак – Джохор Дарул Такзим

2

15:00

Т-Тийм – ПКНС ФК

Гол/Гол

15:00

Борац Чачак – Бачка Бачка Паланка

Под 2.5

15:00

Напредак Крушевац – Вождовац Белград

1

15:00

Тай Хонда Ладкрабанг – Банкок Юнайтед

2

15:00

Истанбул Башакшехир – Газиантепспор

1

15:00

Алтънорду – Адана Демирспор

1X

15:00

Йоребро – Атвидаберг

1

15:00

Йостерсунд – Варберг БоИС

1

15:00

Кристианстад – Далкурд

2

15:00

Нюкьопинг – Хамарби

2

15:30

Расинг Рома – Комо

2

15:30

Венеция – Порденоне

Гол/Гол

15:30

Вибонезе – Юве Стабия

2

15:30

Виртус Франкавила – Козенца

1X

15:30

Катания – Таранто

1

15:30

Паганезе – Месина

1X

15:30

Сиракуза – Мелфи

1

15:30

Фонди – Монополи 1966

1X

16:00

Нефтчи Баку – Капаз Ганджа

1

16:00

Апоел Кфар Саба – Макаби Хайфа

X2

16:00

Бари – Тернана

1

16:00

Виченца – Асколи

X2

16:00

Карпи – Бреша

1X

16:00

Перуджа – Виртус Ентела

1X

16:00

Про Верчели – Беневенто

X2

16:00

Салернитана – Чезена

1X

16:00

Специя – Трапани

1

16:00

Читадела – Авелино

1

16:00

Цървена Звезда Белград – ФК Нови Пазар

1

16:00

Абъристуит Таун – Ландидно

Под 2,5

16:00

Екеняс ИФ – ИФК Мариехамн

2

16:00

ХИФК Хелзинки – КТП Котка

1

16:00

Брест – Льо Авър

1

16:00

Консолат Марсилия – Конкарно

2

16:00

Цибалия – Интер Запрешич

X2

16:30

Айнтрахт Франкфурт – Инголщат

1

16:30

Борусия Дортмунд – Волфсбург

1

16:30

Майнц 05 – Вердер Бремен

1

16:30

Херта Берлин – Байерн Мюнхен

2

16:30

Хофенхайм – Дармщат 98

1

16:30

Корона Келце – Висла Плоцк

1X

16:30

Бангор Сити – Кардиф Метрополитън

1

16:30

Еърбъс ЮК – Рил

X2

16:30

Кармартън Таун – Бала Таун

X2

16:30

Вашаш Будапеща – Халадаш Сомбатхей

1

16:30

Видеотон Фехервар – Уйпещ

1

16:30

Дюрмот – Пакш

2

16:30

Мезьокьовешд – Диошдьор

1

16:30

МТК Будапеща – Хонвед Будапеща

2

16:30

Словачко – Баумит Яблонец

1X

16:30

Теплице – Збройовка Бърно

1

17:00

Щурм Грац – Аустрия Виена

1

17:00

ЕС Сетиф – УСМ Бел-Абес

Гол/Гол

17:00

Барнзли – Брайтън

2

17:00

Бирмингам – Куинс Парк Рейнджърс

1X

17:00

Бъртън Албион – Норич

2

17:00

Ипсуич – Лийдс

X2

17:00

Кардиф – Родъръм Юнайтед

1

17:00

Нотингам Форест – Шефилд Уензди

2

17:00

Уигън – Престън

2

17:00

Брадфорд Сити – Болтън

1X

17:00

Ковънтри – Джилингам

X2

17:00

Милтън – Флийтууд Таун

X2

17:00

Порт Вейл – Бристол Роувърс

X2

17:00

Рочдейл – Чарлтън

Гол/Гол

17:00

Саутенд – Нортхямптън Таун

1X

17:00

Суиндън – Олдъм

Гол/Гол

17:00

Уолсол – Питърбъро

Под 2.5

17:00

Честърфийлд – Бъри

Гол/Гол

17:00

Шефилд Юнайтед – Скънторп

1X

17:00

Шросбъри Таун – Уимбълдън

12

17:00

Мидълзбро – Оксфорд Юнайтед

1

17:00

Милоул – Лестър

X

17:00

Хъдърсфийлд – Манчестър Сити

2

17:00

Акрингтън Стенли – Колчестър

X2

17:00

Барнет – Портсмут

2

17:00

Блекпул – Крю Александра

1X

17:00

Гримсби Таун – Мансфийлд Таун

1 ДНБ

17:00

Донкастър – Лутън Таун

Гол/Гол

17:00

Екзитър – Стивънидж Бороу

1

17:00

Кембридж Юнайтед – Нюпорт Каунти

1

17:00

Кроули Таун – Моркамб

1X

17:00

Лейтън Ориент – Нотс Каунти

2

17:00

Уикъмб – Карлайл

X2

17:00

Хартлипул – Плимут

2

17:00

Челтнъм Таун – Йоувил

X2

17:00

Бароу – Торки Юнайтед

1

17:00

Боръм Ууд – Йорк Сити

1

17:00

Бромли – Солихъл Муурс

1X

17:00

Гейтсхед – Форест Грийн Роувърс

2

17:00

Дагенъм и Редбридж – Гайзли

1

17:00

Ийстли – Транмиър Роувърс

X2

17:00

Макълсфийлд Таун – Брейнтри Таун

1

17:00

Мейдстоун Юнайтед – Честър

X2

17:00

Норт Фериби Юнайтед – Доувър Атлетик

2

17:00

Рексъм – Алдършот Таун

Под 2.5

17:00

Уокинг – Саутпорт

1X

17:00

Силкеборг – Хорсенс

Гол/Гол

17:00

УКАМ Мурсия – Валядолид

X2

17:00

Лейоа – Реал Унион

1X

17:00

Арис Лимасол – Анагениси Дериния

1

17:00

РСБ Беркан – Олимпик Курибга

1

17:00

КПВ Кокола – РоПС Рованиеми

Гол/Гол

17:00

Хонка – Гнистан Хелзинки

1

17:00

Сантяго Уондърърс – Универсидад Католика

2

17:00

Бромапойкарна – Хелзинборг

X

17:00

ИФК Гьотеборг – Люнгшиле

1

17:00

Партик Тисъл – Хамилтън

1X

17:00

Рос Каунти – Сейнт Джонстън

X2

17:00

Селтик – Мъдъруел

1

17:00

Хартс – Инвърнес КТ

1

17:00

Грийнок Мортън – Фолкърк

1X

17:00

Дъмбартън – Аяр Юнайтед

1X

17:00

Рейт Роувърс – Хибърниън

2

17:00

Албион Роувърс – Стенхаусмюър

Под 2.5

17:00

Еърдри – Ливингстън

2

17:00

Ийст Файф – Брихин Сити

Гол/Гол

17:00

Куинс парк ФК – Алоа Атлетик

1 ДНБ

17:00

Странрар – Питърхед

X2

17:00

Арброут – Стърлинг Албиън

1

17:00

Берик Рейнджърс – Форфар Атлетик

2

17:00

Единбург Сити – Монтроуз

X2

17:00

Елгин Сити – Клайд

1

17:00

Каудънбийт – Анан Атлетик

2

17:15

Пас Янина – Керкира Корфу

1

17:15

Реал Мадрид – Еспаньол

1

17:15

Ал Кадисия Хобар – Ал Батен

1X

17:30

Локомотив Горна Оряховица – Ботев Пловдив

X2

17:30

Ал Итихад Александрия – Вади Дегла

1X

17:30

Сомосас – Бойро

X2

17:30

Катанзаро – Акрагас

1X

17:30

Реджина – Лече

2

17:30

Шанлъурфаспор – Гьозтепе

X2

17:30

Славия Прага – Височина Ихлава

1

18:00

Серкъл Брюж – Оуд Хеверле Льовен

X

18:00

Бней Йехуда – Апоел Раанана

X2

18:00

Самудио – СС Рейес

2

18:00

Атлетико Сагунтино – Лейда Еспортиу

X2

18:00

Виляреал Б – Елденсе

1

18:00

Гранада Б – Реал Мурсия

Гол/Гол

18:00

Неа Саламина – Докса Катокопия

1

18:00

Морейрензе – Ещорил Прая

12

18:00

Шавеш – Ароука

1X

18:00

Сеница – Жилина

2

18:00

Шпорт Подбрезова – ДАК Дунайска Стреда

1X

18:00

Чукарички – Явор Иваница

X2

18:00

Ризеспор – Галатасарай

2

18:00

Олимпик Марсилия – Рен

1

18:00

Динамо Загреб – Славен

1X

18:15

МС Ашдод – Бней Сахнин

X2

18:30

Джаз Пори – Сейняйоен ЯК

2

18:45

Люцерн – Тун

1

18:45

Аарау – Ле Монт

1X

18:45

Вил – Цюрих

2

19:00

Мехелен – Локерен

1

19:00

Леванте – Кордоба

1

19:00

Тенерифе – Алмерия

1

19:00

Химнастик де Тарагона – Нумансия

X2

19:00

Аталанта – Кротоне

1

19:00

АЕЗ Закакиу – Ермис Арадипоу

2

19:00

Могреб Тетуан – Видад Казабланка

X2

19:00

Шльонск Вроцлав – Висла Краков

Гол/Гол

19:00

Дебрецен – Ференцварош

X2

19:15

Куин ъф Саут – Дънди Юнайтед

12

19:25

Ал Шабаб Рияд – Ал Итихад Джеда

X2

19:30

Алтах – Санкт Полтен

1

19:30

Матерсбург – Волфсбергер

X2

19:30

Рапид Виена – Адмира Вакер Мьодлинг

1

19:30

Уулвърхямптън – Челси

2

19:30

Хамбургер – Фрайбург

2

19:30

Астерас Триполис – Панатинайкос

X2

19:30

Депортиво Ла Коруня – Алавес

X2

19:30

Герника Клуб – Аморебиета

1

19:30

Балимина Юнайтед – Карик Рейнджърс

1

19:30

Твенте – Хееренвеен

12

19:45

Ел Ентаг Ел Харби – Исмаили Исмаилия

X2

19:45

Виктория Пилзен – Прибрам

1

20:00

Корнеля – Барселона Б

X2

20:00

Реал Гаркиласо – Спорт Уанкайо

1

20:15

Фейрензе – Боавища

Гол/Гол

20:30

Макаби Тел Авив – Ирони Кирят Шмона

1

20:30

Динамо Букурещ – Ботошани

1X

20:45

Интер Турку – Пало-Ирот Раума

1

20:45

ПСВ Айндховен – НЕК Ниймеген

1

20:45

Хераклес – Екселсиор

1

21:00

Ойпен – Кортрийк

X2

21:00

Роял Ексел Мускрон – Ваасланд-Беверен

Гол/Гол

21:00

Гуабира Монтеро – Университарио Сукре

1

21:00

Атлетико Сокопо – Атлетико Венецуела

2

21:00

Хирона – Майорка

1

21:00

Патриотас Бояка – Тигрес

1

21:00

Анже – Нанси

1X

21:00

Каен – Лил

1

21:00

Лориен – Ница

2

21:00

Метц – Нант

1X

21:00

Йънг Бойс – Санкт Гален

1

21:30

Зулте Варегем – Сент Трюиден

1

21:30

Рьозеларе – Роял Антверпен

Гол/Гол

21:30

Фиделис Андрия – Казертана

1X

21:30

Фоджа – Матера

12

21:30

Пяст Гливице – Лех Познан

2

21:45

Севиля – Ейбар

1

21:45

Емполи – Лацио

2

21:45

Утрехт – Цволе

1

22:00

Данубио Монтевидео – Феникс Монтевидео

1X

22:00

Расинг Клуб Монтевидео – Ливърпул Монтевидео

X

22:00

Хувентуд де Лас Пиедрас – Рампла Хуниорс

1

22:30

Хуан Аурих – Комерсиантес Унидос

1

22:30

Спортинг Лисабон – Рио Аве

1

22:30

Палестино Сантяго – Аудакс Италяно Сантяго

1

23:00

Депортиво Кали – Кортулуа

1

23:00

Маратон Сан Педро – Социал Сол Оланчито

1

23:15

Ориенте Петролеро – Реал Потоси

1

 



Регистрирай се с промо код: 1017