efbet bonus 100 leva

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 18.03.2017


Оферта от Betfair и BGPrognozi.INFO

10:30

Том Томск – Амкар Перм

Над 2.5

10:50

Мелбърн Сити – Нюкасъл Юнайтед Джетс

1

11:15

Пардубице – Зноймо

X2

Супер коефицент 7.00 за Реал Мадрид да победи Атлетик Билбао

11:30

Сонглам Нгеан Вин – Хоанган Гялай

X2

12:00

Ширак Гюмри – Гандзасар Капан

1

12:00

Санна Кхан Хоа – Сайгон ФК

1X

12:00

Актобе – Ордабаси Шимкент

1X

12:00

Атирау – Иртиш Павлодар

X

12:00

Юмраниеспор – Бандърмаспор

1

12:00

Токио – Кавазаки Фронтейл

Гол/Гол

12:00

В-Варен Нагазаки – Звейген Канадзава

1 ДНБ

12:30

Хошимин Сити – Хайфонг

Под 2.5

12:30

Касъмпаша – Османлиспор

1X

13:00

Верея Стара Загора – Пирин Благоевград

1

13:00

Номе Калю – Силамае Калев

Над 2.5

13:00

ФКИ Талин – Тулевик Вилянди

Над 2.5

13:00

Урал Свердловска област – Рубин Казан

X2

14:00

Капаз Ганджа – Сумгаит

Под 2.5

14:00

Гройтер Фюрт – Щутгарт

X2

14:00

Санкт Паули – Хановер 96

2 ДНБ

14:00

Ейбар – Еспаньол

1X

14:00

Шахтьор Караганди – Кайсар Къзълорда

1

14:00

Стал Каменское – Александрия

2 ДНБ

14:15

Абърдийн – Хартс

1

14:30

Уест Бромич – Арсенал

2

14:30

Илвес Тампере – КПВ Кокола

1

15:00

Блекбърн – Престън

X2

15:00

Нотингам Форест – Дарби Каунти

2

15:00

Локомотив Пловдив – ЦСКА София

X2

15:00

Аален – ФСВ Франкфурт

1X

15:00

Дуисбург – Рот-Вайс Ерфурт

1X

15:00

Майнц 05 II – Холщайн Кил

X2

15:00

Оснабрюк – Кемницер

Гол/Гол

15:00

Падерборн – Ян Регенсбург

X2

15:00

Фортуна Кьолн – Зоненхоф Гроссашпах

Под 2.5

15:00

Верия – Керкира Корфу

X2

15:00

Мариенлист – Брабранд

Гол/Гол

15:00

Ал Наср Ел Тааден – Исмаили Исмаилия

2

15:00

Бачка Бачка Паланка – Раднички Ниш

2

15:00

Спартак Суботица – Борац Чачак

1

15:00

Кайзериспор – Газиантепспор

1

15:00

Балъкесирспор – Мерсин Идман Юрду

1

15:00

Болуспор – Гиресунспор

1 ДНБ

15:00

Опава – Баник Острава

X2

15:15

Яро – Хонка

X

15:30

Локомотив Москва – Спартак Москва

X2

15:45

Ливорно – Витербезе

1X

15:45

Олбия – Комо

X2

15:45

Пиаченца – Карарезе

1

15:45

Расинг Рома – Джиана Ерминио

2

15:45

Ренате – Арецо

X2

15:45

Фонди – Казертана

Гол/Гол

15:45

Конкарно – Булон

X2

16:00

КР Белуиздад – РК Релизан

1X

16:00

Витез – Крупа

2

16:00

Железничар Сараево – Радник Биелина

Над 2.5

16:00

Жрински Мостар – Металеге-БСИ Яйце

1

16:00

Слобода Тузла – ФК Сараево

X2

16:00

Челик Зеница – Младост Добой Какан

2

16:00

Широки Брег – Олимпик Сараево

1

16:00

Флора Талин – Вапрус Пярну

1

16:00

Лимерик – Фин Харпс

1

16:00

Авелино – Новара

X2

16:00

Асколи – Читадела

X2

16:00

Бреша – Специя

X2

16:00

Карпи – СПАЛ

X2

16:00

Пиза – Латина

1

16:00

Про Верчели – Верона

X2

16:00

Трапани – Бари

X2

16:00

Фрозиноне – Виченца

1

16:00

Аполон Лимасол – АЕК Ларнака

1X

16:00

Жилина – Ружомберок

1

16:00

Реймс – Ланс

Гол/Гол

16:00

РНК Сплит – Интер Запрешич

2 ДНБ

16:00

Витковице – Тринец

X2

16:00

Графин Влашим – Усти над Лабем

1

16:00

Простейов – Фридек-Мистек

X2

16:30

Аугсбург – Фрайбург

X2

16:30

Вердер Бремен – РБ Лайпциг

2

16:30

Волфсбург – Дармщат 98

1

16:30

Кьолн – Херта Берлин

X2

16:30

Хофенхайм – Байер Леверкузен

1

16:30

Пяст Гливице – Арка Гдиня

X2

16:30

Кардиф Метрополитън – Дъ Ню Сейнтс

2

16:30

Кармартън Таун – Конас Кий

Под 2.5

16:30

Еърбъс ЮК – Абъристуит Таун

Гол/Гол

17:00

Рапид Виена – Матерсбург

1

17:00

ДРБ Тадженант – УСМ Бел-Абес

2

17:00

КС Константин – Олимпик де Медеа

Гол/Гол

17:00

Евертън – Хъл Сити

1

17:00

Кристъл Палас – Уотфорд

Над 2.5

17:00

Сток Сити – Челси

2

17:00

Съндърланд – Бърнли

2

17:00

Уест Хям – Лестър

1

17:00

Бирмингам – Нюкасъл

2

17:00

Бъртън Албион – Брентфорд

X2

17:00

Кардиф – Ипсуич

1X

17:00

Куинс Парк Рейнджърс – Родъръм Юнайтед

1

17:00

Норич – Барнзли

1X

17:00

Уигън – Астън Вила

X2

17:00

Фулъм – Уулвърхямптън

1X

17:00

Болтън – Нортхямптън Таун

1

17:00

Брадфорд Сити – Суиндън

1X

17:00

Бристол Роувърс – Честърфийлд

1

17:00

Милоул – Бъри

1

17:00

Милтън – Ковънтри

1

17:00

Оксфорд Юнайтед – Скънторп

X2

17:00

Питърбъро – Олдъм

1X

17:00

Рочдейл – Джилингам

Над 2.5

17:00

Саутенд – Уолсол

1X

17:00

Флийтууд Таун – Уимбълдън

1

17:00

Шефилд Юнайтед – Чарлтън

1

17:00

Гримсби Таун – Кроули Таун

1X

17:00

Йоувил – Акрингтън Стенли

Под 2.5

17:00

Крю Александра – Колчестър

X2

17:00

Лейтън Ориент – Донкастър

2

17:00

Лутън Таун – Екзитър

Под 2.5

17:00

Мансфийлд Таун – Карлайл

X2

17:00

Нюпорт Каунти – Блекпул

2

17:00

Плимут – Моркамб

1

17:00

Стивънидж Бороу – Портсмут

2

17:00

Хартлипул – Уикъмб

2

17:00

Челтнъм Таун – Кембридж Юнайтед

X2

17:00

Алдършот Таун – Сътън Юнайтед

1

17:00

Бароу – Дагенъм и Редбридж

Гол/Гол

17:00

Боръм Ууд – Гайзли

1X

17:00

Брейнтри Таун – Саутпорт

1

17:00

Гейтсхед – Уокинг

1

17:00

Доувър Атлетик – Бромли

1X

17:00

Норт Фериби Юнайтед – Солихъл Муурс

2

17:00

Форест Грийн Роувърс – Рексъм

1X

17:00

Честър – Ийстли

Гол/Гол

17:00

Дери Сити – Дрогеда Юнайтед

1

17:00

Коб Рамблърс – Атлон Таун

1

17:00

Кордоба – Нумансия

X2

17:00

Битовия Битов – Стал Мелец

Гол/Гол

17:00

Зенит Санкт Петербург 2 – Спартак Налчик

1X

17:00

Балимина Юнайтед – Гленторан

1

17:00

Гленавон – Коулрейн

Под 2.5

17:00

Дънганън Суифтс – Клифтънвил

X2

17:00

Карик Рейнджърс – Портадаун

1

17:00

Линфийлд – Ардс ФК

1

17:00

Горица – Домжале

X2

17:00

Ворскла Полтава – Зирка Кропивницкий

Над 2.5

17:00

Инвърнес КТ – Рос Каунти

X2

17:00

Килмарнък – Партик Тисъл

Под 2.5

17:00

Мъдъруел – Сейнт Джонстън

X2

17:00

Рейнджърс – Хамилтън

1

17:00

Дънфърмлин – Аяр Юнайтед

1X

17:00

Куин ъф Саут – Сейнт Мирън

1X

17:00

Рейт Роувърс – Дънди Юнайтед

X2

17:00

Хибърниън – Дъмбартън

1

17:00

Албион Роувърс – Питърхед

12

17:00

Еърдри – Стенхаусмюър

1

17:00

Ийст Файф – Алоа Атлетик

X2

17:00

Куинс парк ФК – Брихин Сити

X2

17:00

Странрар – Ливингстън

2

17:00

Берик Рейнджърс – Арброут

X2

17:00

Елгин Сити – Форфар Атлетик

Гол/Гол

17:00

Каудънбийт – Монтроуз

2

17:00

Клайд – Единбург Сити

Гол/Гол

17:00

Стърлинг Албиън – Анан Атлетик

Под 2.5

17:15

Лариса – Панайтоликос

X2

17:15

Ел Джаиш Кайро – Ал Мокавлон Ал Араб

1X

17:15

Атлетик Билбао – Реал Мадрид

2

17:30

Лудогорец Разград – Дунав Русе

1

17:30

Манисаспор – Йени Малатияспор

X2

17:30

Слован Либерец – Славия Прага

2

17:37

Нефтчи Баку – Интер Баку

X2

17:45

Лукезе – Про Пиаченца

Гол/Гол

17:45

Лупа Рома – Прато

1

17:45

Пистоезе – Кремонезе

2

18:00

Вигри Сувалки – Миедж Легница

1X

18:00

Ключборк – Погон Шедълце

X2

18:00

Олимпия Груджьондз – ГКС Тихи

1

18:00

Стомил Олщин – Знич Прушков

1

18:00

Белененсеш – Спортинг Брага

X2

18:00

Морейрензе – Тондела

1X

18:00

Търгу Муреш – Конкордия Кяжна

Гол/Гол

18:00

Слован Братислава – Злате Моравце

1

18:00

Татран Прешов – Земплин Михаловце

X2

18:00

Партизан Белград – Вождовац Белград

1

18:00

Рад Белград – Напредак Крушевац

X2

18:00

Явор Иваница – Металац

1

18:00

Аданаспор – Акхисар Беледиеспор

X2

18:00

Трабзонспор – Галатасарай

Гол/Гол

18:00

Нант – Ница

X2

18:00

Осиек – Цибалия

1

18:00

Теплице – Прибрам

1

18:45

Хойничанка Хойнице – Подбескидзе

1X

18:45

Люцерн – Сион

1X

18:45

Вил – Киасо

1X

19:00

Динамо Брест – Динамо Минск

1X

19:00

Левадия Талин – Пайде Линнамеесконд

1

19:00

Луго – Мирандес

1

19:00

УКАМ Мурсия – Хетафе

X2

19:00

Хуеска – Майорка

1

19:00

Торино – Интер

X2

19:00

Омония Никозия – Анортозис

1

19:00

Заглембие Любин – Рух Хожов

1

19:00

Хробри Глогов – Висла Пулави

1

19:00

Радомлие – Кръшко

X2

19:15

Фолкърк – Грийнок Мортън

Гол/Гол

19:30

Адмира Вакер Мьодлинг – Щурм Грац

2

19:30

Волфсбергер – Санкт Полтен

1

19:30

Рийд – Алтах

2

19:30

Борнемут – Суонзи

1

19:30

Лийдс – Брайтън

X2

19:30

Айнтрахт Франкфурт – Хамбургер

1

19:30

Атромитос – АЕК Атина

Под 2.5

19:30

Ел Ентаг Ел Харби – Вади Дегла

X2

19:30

Алавес – Реал Сосиедад

X2

19:30

Грьонинген – Вилем II

X2

19:30

Хакен – Йостерсунд

Гол/Гол

20:00

Ню Йорк Сити – Монреал Импакт

1

20:00

Цюрих – Винтертур

1

20:15

Спортинг Лисабон – Насионал Мадейра

1

20:30

Виторул Констанца – Стяуа Букурещ

Гол/Гол

20:45

НЕК Ниймеген – Утрехт

X2

20:45

ПСВ Айндховен – Витес

1

21:00

Унион Санта Фе – Колон Санта Фе

1X

21:00

Индепендиенте Ривадавия – Браун Адроге

1X

21:00

Мирасол SP – Санто Андре SP

1

21:00

Сао Пауло SP – Итуано SP

1

21:00

Дъндолк – Сейнт Патрикс

1

21:00

Анже – Гингам

X2

21:00

Бордо – Монпелие

1

21:00

Нанси – Лориен

1

21:00

Тулуза – Рен

Гол/Гол

21:00

Антофагаста – Сантяго Уондърърс

1X

21:00

Базел – Грасхопърс

1

21:15

Целие – Марибор

2

21:15

Словачко – Млада Болеслав

X2

21:30

Лонгфорд Таун – Кабинтили

1

21:30

Сарагоса – Севиля Атлетико

Гол/Гол

21:30

Погон Шчечин – Ягиелония Бялисток

X2

21:30

Данубио Монтевидео – Хувентуд де Лас Пиедрас

1X

21:30

Ливърпул Монтевидео – Монтевидео Уондърърс

X2

21:30

Серо Монтевидео – Бостън Ривър

1

21:45

Остенде – Зулте Варегем

X

21:45

Слиго Роувърс – Брей Уондърърс

2

21:45

Бетис – Осасуна

1

21:45

Милан – Дженоа

1

21:45

Сиена – Алесандрия

2

21:45

Тутокуойо – Понтедера

Гол/Гол

21:45

Спарта Ротердам – Хераклес

Под 2.5

22:00

Нюелс Олд Бойс Росарио – Велес Сарсфийлд

1

22:00

Атланта Юнайтед – Чикаго Файър

1X

22:00

Ванкувър Уайткепс – Торонто

X2

22:15

Депортиво Пасто – Кортулуа

1

22:30

Клан Хувенил – Ел Национал Кито

1

22:30

Пасош Ферейра – Бенфика

2

23:00

Олимпия Асунсион – Рубио Ню

1

23:00

Вида Ла Сейба – Мотагуа Тегусигалпа

X2

23:15

Тигре Виктория – Химнасия Ла Плата

X2

23:30

Коло-Коло Сантяго – Уачипато Талкауано

1



Регистрирай се с промо код: 1017