ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 18.04.2015


 

08:00  
J1KOFU
TOSU
2X
08:00J1MONTEDIO
YAMAGA
1X
08:00J1NIIGATA
KOBE
1X
08:00J1SENDAI
KAWASAKI
1X
10:00D1WESTERN SYDNEY
ADELAIDE UNITED
2X
10:00J1FC-TOKYO
HIROSHIMA
1
11:00J1URAWA
YOKOHAMA
1
12:30D1BRISBANE ROAR
MELBOURNE VICTORY
2X
12:30J1SHONAN
G-OSAKA
2X
13:00J1NAGOYA
SHIMIZU
1X
13:00PRUFA
LOKOMOTIV MOSCOW
  
2
14:002BL 1860 MUNICH
BOCHUM
1X
14:002BLAALEN
EINTRACHT BRAU.
2X
14:00PRMETALIST KHARKOV
KARPATY LVIV
1
14:15ECHWOLVES
IPSWICH
1X
14:15SFHIBERNIAN
FALKIRK
1
15:00L2DIJON
ANGERS
1X
15:00SLPANAITOLIKOS
KALLONI AEL
1X
15:00D1MTK BUDAPEST
GYORI ETO
1
15:30L1BOTOSANI
CEAHLAUL
1X
16:00D1NAFTAN
GRANIT
1X
16:00D1ANORTHOSIS
AEK LARNACA
2X
16:00D1OMONIA
APOLLON LIMASSOL
2X
16:00SL VESTSJAELLAND
AALBORG
2X
16:00BBOLOGNA
SPEZIA
1
16:00BCARPI
BRESCIA
1
16:00BCROTONE
VIRTUS LANCIANO
1X
16:00BPESCARA
MODENA
1X
16:00BTERNANA
PERUGIA
2X
16:00BTRAPANI
BARI
1X
16:00BVARESE
AVELLINO
2X
16:00PRMORDOVIA SARANSK
SPARTAK MOSCOW
2X
16:30BL1899 HOFFENHEIM
BAYERN MUNICH
2X
16:30BLBAYER LEVERKUSEN
HANNOVER 96
1
16:30BLBORUSSIA DORTMUND   
PADERBORN 07
1
16:30BLHERTHA BERLIN
KOLN
1X
16:30BLFREIBURG
MAINZ 05
2X
16:30TIPMJONDALEN
START
2X
16:30D1SLASK WROCLAW
LECHIA GDANSK
1X
17:00BLRIED
RAPID VIENNA
2X
17:00D1 GOMEL
NEMAN
1
17:00AFGBOTEV PLOVDIV
BEROE
1X
17:00PRCRYSTAL PALACE
WEST BROM
1X
17:00PREVERTON
BURNLEY
1
17:00PRLEICESTER
SWANSEA
1X
17:00PRSTOKE CITY
SOUTHAMPTON
1X
17:00ECH1BLACKBURN
NOTTM FOREST
1X
17:00ECHBLACKPOOL
FULHAM
2X
17:00ECHBOURNEMOUTH
SHEFFIELD WED
1
17:00ECHBRENTFORD
BOLTON
1
17:00ECHCARDIFF
MILLWALL
1X
17:00ECHCHARLTON
LEEDS
1X
17:00ECHHUDDERSFIELD
DERBY
2X
17:00ECHWATFORD
BIRMINGHAM
1
17:00ECHWIGAN
BRIGHTON
2X
17:00EL1BARNSLEY
PETERBOROUGH
1X
17:00EL1BRISTOL CITY
COVENTRY
1
17:00EL1COLCHESTER
SCUNTHORPE
2X
17:00EL1CRAWLEY TOWN
NOTTS COUNTY
1X
17:00EL1CREWE
WALSALL
1X
17:00EL1DONCASTER
FLEETWOOD TOWN
1X
17:00EL1GILLINGHAM
ROCHDALE
2X
17:00EL1MK DONS
LEYTON ORIENT
1
17:00EL1OLDHAM
CHESTERFIELD
2X
17:00EL1SHEFFIELD UTD
BRADFORD
1
17:00EL1SWINDON TOWN
YEOVIL
1
17:00EL2ACCRINGTON
STEVENAGE
2X
17:00EL2WIMBLEDON
WYCOMBE
2X
17:00EL2CAMBRIDGE UNITED
MANSFIELD
1X
17:00EL2CARLISLE
PLYMOUTH
2X
17:00EL2EXETER
SOUTHEND
2X
17:00EL2LUTON
HARTLEPOOL
1
17:00EL2MORECAMBE
BURTON ALBION
2X
17:00EL2NEWPORT COUNTY
DAGENHAM & RED.
1X
17:00EL2NORTHAMPTON
CHELTENHAM
1
17:00EL2PORTSMOUTH
BURY
2X
17:00EL2SHREWSBURY
YORK
1
17:00EL2TRANMERE
OXFORD UNITED
2X
17:00D1SZOMBATHELYI
FERENCVAROSI
2X
17:00PRABERDEEN
DUNDEE UTD
1X
17:00D1DONJI SREM PECINCI
OFK BEOGRAD
2X
17:00D1VOZDOVAC
CRVENA ZVEZDA
2
17:00D1NAPREDAK
SPARTAK ZLA. VODA
1X
17:00D1NOVI PAZAR
VOJVODINA
1X
17:00D1RAD
RADNICKI 1923
1
17:00D1DOMZALE
GORICA
1
17:00PDBARCELONA
VALENCIA
1X
17:00SDGIRONA
LEGANES
1
17:00ASVGEFLE
HALMSTAD
1
17:00PRILLICHOVETS
METALURG DONETSK
2X
17:15SLSKODA XANTHI
ERGOTELIS
1
17:30D1SPORT PODBREZOVA
DUKLA B. BYSTRICA
1X
18:00D1HAJDUK SPLIT
RIJEKA
1X
18:00D1BANIK OSTRAVA
SLOVACKO
1X
18:00D1CESKE BUDEJOVICE
BOHEMIANS 1905
2X
18:00D1DUKLA PRAHA
JABLONEC
2X
18:00D1SLAVIA PRAHA
VYSOCINA JIHLAVA
1X
18:00L1NICE
PARIS SAINT GERMAIN
2
18:00L1VIITORUL
ASTRA GIURGIU
2X
18:45SL SION
BASEL
2
19:00POMECHELEN
GENK
2X
19:00ASAMPDORIA
CESENA
1
19:00TIPROSENBORG
STROMSGODSET
1
19:00D1JAGIELLONIA
PIAST GLIWICE
1
19:00PRRUBIN
URAL
1X
19:00PDLA CORUNA
ATLETICO MADRID
2
19:00SDSPORTING GIJON
ALAVES
1X
19:15SDPONFERRADINA
OSASUNA
1
19:20SFREADING
ARSENAL
2
19:30BLADMIRA WACKER
ALTACH
2X
19:30BLRED BULL SALZBURG
WIENER NEUSTADT
1
19:30BLSTURM GRAZ
GRODIG
1X
19:30PRCHELSEA
MANCHESTER UTD
1X
19:30BL AUGSBURG
STUTTGART
1
19:30SLA.O.K. KERKYRA
PAOK
2X
19:30D1DEBRECENI
PAKS
1X
19:30D1DUNAUJVAROS PASE
PUSKAS ACADEMY
2
19:30D1PECSI
BUDAPEST HONVED
1X
19:30ERDAZ ALKMAAR
ADO DEN HAAG
1
19:30D1CUKARICKI
RADNICKI NIS
1
19:30PRZARYA LUGANSK
SHAKHTER DONETSK
2
20:00D1ISTRA 1961
SPLIT
1X
20:00PLBELENENSES
BENFICA
2
20:00PL PORTO
ACADEMICA
1
20:00D1BORAC CACAK
JAGODINA
1X
20:00D1DUNAJSKA STREDA
KOSICE
1X
20:00D1VION ZL. MORAVCE
SENICA
1X
20:00D1SLOVAN BRATISLAVA
RUZOMBEROK
1X
20:30L1GAZ METAN MEDIAS
PETROLUL PLOIESTI
2
20:45ERDPSV
HEERENVEEN
1
20:45ERDVITESSE
DORDRECHT
1
21:00POMOUSCRON
LOKEREN
2X
21:00POOOSTENDE
WESTERLO
1X
21:00POZULTE-WAREGEM
WAASLAND-BEVEREN
1X
21:00L1BASTIA
REIMS
1X
21:00L1GUINGAMP
EVIAN
1X
21:00L1LORIENT
TOULOUSE
1X
21:00L1METZ
LENS
1
21:00L1MONACO
RENNES
1
21:00D1LUKA KOPER
RADOMLJE
1X
21:00D1ZAVRC
CELJE
2X
21:00PDREAL MADRID
MALAGA
1
21:00SDMIRANDES
LAS PALMAS
2X
21:00SLZURICH
ST. GALLEN
1X
21:05D1RUDAR VELENJE
MARIBOR
2
21:15D1SLOVAN LIBEREC
SPARTA PRAHA
2
21:45AJUVENTUS
LAZIO
1X
21:45ERDWILLEM II
GRONINGEN
1X
22:10PDSARMIENTO JUNIN
ARSENAL SARANDI
1
22:30SDALBACETE
RECREATIVO HUELVA
1X
22:30SDRACING SANTANDER
LUGO
1X
23:00PDATHLETIC B
GETAFE
1


Регистрирай се с промо код: 1017