Световно 2018 - бонус 100 лева! ! ! 100 лева бонус от Ефбет! Форма за регистрация - използвай промо код: 1017 ! ! !

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 18.08.2012


 

18 Aвгуст

 

08:00 
D1SAPPORO
KOBE
2X 
12:30D1FC-TOKYO
OMIYA

12:30D1SPARTAK MOSCOW
RUBIN
1X 
13:00D1IWATA
C-OSAKA
1
13:00D1NAGOYA
G-OSAKA
1X
13:00D1NIIGATA
HIROSHIMA

13:00D1SENDAI
KASHIWA
1X 
13:00D1TOSU
SHIMIZU
1
13:00D1URAWA
KASHIMA

13:00D1YOKOHAMA
KAWASAKI
1X
14:30D1JAGIELLONIA
PODBESKIDZIE

14:45ECHLEEDS
WOLVES

14:45D1ROSS COUNTY
CELTIC

15:00D2GUINGAMP
MONACO
2X
15:00D1SZOMBATHELYI
DIOSGYORI
1X
15:002RENSKEDE
LANDSKRONA
2
15:002RHOLLVIKEN
HELSINGBORG
2
15:002RHOVSLATTS
ELFSBORG
2
15:002RFREJ
TRELLEBORGS
2X
15:002RLARJE-ANGEREDS
OSTERS
2
15:002RTORSLANDA
AIK STOCKHOLM
2
16:002RIFK UDDEVALLA
SYRIANSKA
2
16:002RKRISTIANSTADS
FALKENBERGS
2X
16:002RNYKOPINGS
BROMMAPOJKARNA
2
16:002RRONNEBY
HALMSTAD
2X
16:00D1HOVERLA
METALIST KHARKOV
2
16:301RALEMANNIA AACHEN
MONCHENGLADBACH
2X
16:301RBERLINER
1899 HOFFENHEIM
2
16:301RCARL ZEISS JENA
BAYER LEVERKUSEN
2
16:301RFALKENSEE
STUTTGART
2
16:301ROBERNEULAND
BORUSSIA DORTMUND
2
16:301RHALLESCHER
DUISBURG
2X
16:301ROFFENBURGER
ST. PAULI
2
16:301RVICTORIA HAMBURG
FREIBURG
2
16:301RUNTERHACHING
KOLN
2X
16:30D1VOLGA
LOKOMOTIV MOSCOW
2X 
16:302RHASSLEHOLM
UMEA
2X
16:30D1CARMARTHEN TOWN
ABERYSTWYTH TOWN
1X
16:30D1PRESTATYN TOWN
AFAN LIDO
1
16:45D1WIDZEW LODZ
SLASK WROCLAW
2X 
17:00PRARSENAL
SUNDERLAND
1
17:00PRFULHAM
NORWICH
1X
17:00PRQPR
SWANSEA
2X
17:00PRREADING
STOKE CITY
1X
17:00PRWEST BROM
LIVERPOOL
2X
17:00PRWEST HAM
ASTON VILLA
2X
17:00ECHBARNSLEY
MIDDLESBROUGH
2X
17:00ECHBIRMINGHAM
CHARLTON
1
17:00ECHBURNLEY
BOLTON
2X
17:00ECHCRYSTAL PALACE
WATFORD
1X
17:00ECHDERBY
SHEFFIELD WED
1X
17:00ECHHULL CITY
BRIGHTON
1X
17:00ECHIPSWICH
BLACKBURN
1X
17:00ECHLEICESTER
PETERBOROUGH
1
17:00ECH 
MILLWALL
BLACKPOOL
2X
17:00ECHNOTTM FOREST
BRISTOL CITY
1
17:00EL1BURY
BRENTFORD
2X
17:00EL1CRAWLEY TOWN
SCUNTHORPE
1
17:00EL1CREWE
NOTTS COUNTY
1X
17:00EL1HARTLEPOOL
SWINDON TOWN
2X
17:00EL1MK DONS
OLDHAM
1
17:00EL1PORTSMOUTH
BOURNEMOUTH
2X
17:00EL1PRESTON
COLCHESTER
1
17:00EL1SHEFFIELD UTD
SHREWSBURY
1
17:00EL1STEVENAGE
CARLISLE
1X
17:00EL1TRANMERE
LEYTON ORIENT
1
17:00EL1WALSALL
DONCASTER
1X
17:00EL1YEOVIL
COVENTRY
2X
17:00EL2AFC WIMBLEDON
CHESTERFIELD
1X
17:00EL2BRISTOL ROVERS
OXFORD UNITED
1
17:00EL2CHELTENHAM
DAGENHAM & RED.
1
17:00EL2EXETER
MORECAMBE
1
17:00EL2FLEETWOOD TOWN
TORQUAY
1X
17:00EL2GILLINGHAM
BRADFORD
1X
17:00EL2PLYMOUTH
ALDERSHOT TOWN
1X
17:00EL2PORT VALE
BARNET
1
17:00EL2ROCHDALE
NORTHAMPTON
1X
17:00EL2ROTHERHAM
BURTON ALBION
1
17:00EL2SOUTHEND
ACCRINGTON ST
1
17:00EL2YORK
WYCOMBE
2X
17:00D1HEARTS
INVERNESS
1
17:00D1KILMARNOCK
MOTHERWELL
1X
17:00D1ST JOHNSTONE
ABERDEEN
2X
17:00D1ST MIRREN
HIBERNIAN
1X
17:00D1SPARTAK MYJAVA
DUKLA B. BYSTRICA
2X
17:00D1ELFSBORG
HELSINGBORG
2X 
17:002RKARLSTAD
GEFLE
2
17:002ROSTERSUNDS
MJALLBY
2
17:002RRAMLOSA SODRA
ASSYRISKA
2X
17:002RRYNNINGE
NORRKOPING
2
17:00D1KARDEMIR
TRABZONSPOR
2X
17:30D1KRIVBAS KRIVOY ROG
DNEPR
2
17:45D1PORT TALBOT TOWN
LLANELLI
2
18:00D1DINAMO MINSK
TORPEDO ZHODINO
1
18:00D1BOTEV VRATSA
PIRIN GOTSE DELCHEV
  
1X
18:00D1ETAR
CHERNO MORE
1X
18:00D1MINYOR
LOKOMOTIV SOFIA
1
18:00D1SLAVIA
MONTANA
1
18:00D1SILKEBORG
RANDERS
2X 
18:00D1LYON
ESTAC TROYES
1
18:00QFMOLDE
SANDEFJORD
1
18:002RARAMEISK-SYRIANSKA     
SUNDSVALL
2
18:30D1INTER TURKU
HONKA
1
18:30D1HELSINKI
JJK
1
18:30D1KUPS
LAHTI
2X
18:30D1BSK
SLOBODA P. SEVOJNO
2X
18:30D1SMEDEREVO
JAVOR
1
18:30D1HAJDUK KULA
RADNICKI
1
18:30D1JAGODINA
BEOGRAD
1
18:30D1SPARTAK ZLA. VODA
VOJVODINA
2X
18:30D1TATRAN PRESOV
NITRA
2X
18:30D1KOSICE
VION ZL. MORAVCE
1
18:30D1ZILINA
RUZOMBEROK
1
18:30D1VORSKLA POLTAVA
DINAMO KIEV

19:00D1NEMAN
NAFTAN
1
19:001RHEIDENHEIM
BOCHUM
2X
19:00FINSTJARNAN
REYKJAVIK
2X 
19:003RFIORENTINA
NOVARA
1
19:003RGENOA
VERONA
1
19:00D1LECH POZNAN
RUCH CHORZOW

19:00D1GLORIA BISTRITA
VASLUI
2X
19:00PRKRASNODAR
ROSTOV
1X 
19:00D1HIT GORICA
LUKA KOPER
1X
19:002RVALSTA SYRIANSKA IK
BRAGE
2
19:20D1MLADA BOLESLAV
SLAVIA PRAHA
1
19:30D1ADMIRA WACKER
RED BULL SALZBURG
2X 
19:30D1RAPID VIENNA
STURM GRAZ

19:30D1PELLETS
MATTERSBURG
2X 
19:30D1WACKER INNSBRUCK
WIENER NEUSTADT
1X
19:30PRNEWCASTLE
TOTTENHAM
1X
19:30D1PECSI
DEBRECENI
2
19:45D1PSV
RODA

20:00D1RACING CLUB
INDEPENDIENTE
1X
20:00D1OSIJEK
RIJEKA
1
20:00SCA.E.L.
OMONIA
2X
20:00D1FC COPENHAGEN
BRONDBY

20:003RCHIEVO
ASCOLI
1
20:00D2CELTA VIGO
MALAGA
1X 
20:00D2GIRONA
SABADELL
1
20:00D2LUGO
HERCULES
2X
20:15D1RIO AVE
MARITIMO
2X 
20:30D1SPARTAK TRNAVA
TRENCIN
1X
20:45D1NAC BREDA
TWENTE
2
20:45D1ZWOLLE
VITESSE
1X 
20:45D1VVV VENLO
UTRECHT
2X 
20:45D1BASEL 1893
LAUSANNE-SPORT

20:45D1THUN
ST. GALLEN
1X 
21:00D1ANDERLECHT
MONS
1
21:00D1CLUB BRUGGE
BEERSCHOT
1
21:00D1LIERSE
GENK
2X
21:00D1LOKEREN
MECHELEN
1X
21:00D1OH LEUVEN
CERCLE BRUGGE
2
21:00D1WAASLAND-BEVEREN
GENT
2
21:00D1ZULTE-WAREGEM
KORTRIJK
1X
21:00D1ISTRA 1961
INTER ZAPRESIC
1X
21:00D1SPLIT
CIBALIA
1
21:00D1BASTIA
REIMS
1
21:00D1LORIENT
MONTPELLIER
2X
21:00D1STADE BRESTOIS 29
EVIAN
1X
21:00D1TOULOUSE
ST ETIENNE
1X
21:00D1VALENCIENNES
NICE
1
21:00QFHAUGESUND
HODD
1
21:00D1DONJI SREM PECINCI
PARTIZAN
2X
21:00D1MARIBOR
DOMZALE
1X
21:00D1OLIMPIJA LJUBLJANA
CELJE

21:00D1RUDAR VELENJE
TRIGLAV
1X
21:00D1METALURG DONETSK
TAVRIYA SIMFEROPOL
1X 
21:301RSCHONBERG
WOLFSBURG
2
21:301RKICKERS OFFENBACH
GREUTHER FURTH
2
21:303RCAGLIARI
SPEZIA
1
21:303RCESENA
CROTONE
1X
21:303RCITTADELLA
TERNANA
1X
21:303RJUVE STABIA
SAMPDORIA
2X
21:303RTORINO
LECCE
1
21:30D1PETROLUL
RAPID BUCURESTI
2X
21:45D1SIOFOK
GYORI ETO
2X
21:453RATALANTA
PADOVA
1
21:453RBOLOGNA
VARESE
1
21:453RCATANIA
SASSUOLO
1
21:453RLIVORNO
PERUGIA
1X
21:453RMODENA
REGGINA
1X
21:453RPALERMO
CREMONESE
1
21:453RPESCARA
CARPI
1
21:45D1FEYENOORD
HEERENVEEN

21:45D1ELAZIGSPOR
FENERBAHCE
2X
21:45D1GAZIANTEPSPOR
SIVASSPOR
1
22:00D1ZADAR
DINAMO ZAGREB
2
22:00D2SEVILLA
GETAFE
1X 
22:00D2XEREZ
RECREATIVO HUELVA
1
22:10D1BOCA JUNIORS
ALL BOYS
1X
22:15D1BENFICA
BRAGA
1X  

 

 



Регистрирай се с промо код: 1017