efbet bonus 100 leva

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 18.11.2017


08:35

Уестърн Сидни Уондърърс – Уелингтън Финикс

над 2.5

10:50

Сидни – Нюкасъл Юнайтед Джетс

г/г

Регистрирай се в Ефбет от тук: Форма за Регистрация!
ВАЖНО
: Когато се регистрирате в Ефбет в полето промоционален код въведете КОД: 9757. Така Ефбет периодично ще Ви дава безплатни залози и промоции.

11:00

СКА-Хабаровск – ЦСКА Москва

г/г

11:15

Тринец – Чешке Будьовице

1X

12:00

Енисей Красноярск – Спартак Москва 2

1

12:00

Сибир Новосибирск – Ротор Волгоград

1

12:00

Шинник Ярославл – Олимпиец Нижни Новгород

1

12:00

Ерзурум ББ – Юмраниеспор

X2

12:00

Манисаспор – Елязъгспор

2 DNB

13:00

БАТЕ Борисов – Неман

1

13:00

Динамо Брест – Городея

1

13:00

Динамо Минск – Крумкачи Минск

1

13:00

Ислоч Минск – Днепър Могилев

X2

13:00

Славия Мозир – Нафтан

1

13:00

ФК Минск – Гомел

X2

13:00

ФК Слуцк – ФК Витебск

1 DNB

13:00

Шахтьор Солигорск – Торпедо Жодино

1

13:00

Пирин Благоевград – Берое

2 2 DNB

13:00

Динамо Москва – Ахмат Грозни

X2

13:00

ФК Оренбург – Факел Воронеж

1

13:00

Анкаран Хрватини – Целие

2

13:00

Бурсаспор – Гьозтепе

1

13:30

Йънг Лайънс – Бруней ДПММ

2

13:30

Тампайнс Роувърс – Хоум Юнайтед

1 2 DNB

14:00

Бохум – Гройтер Фюрт

1

14:00

Нюрнберг – Холщайн Кил

X2

14:00

Хайденхайм – Унион Берлин

2

14:00

Хетафе – Алавес

1

14:00

Волгар Астрахан – Криля Советов

2

14:00

Заря Луганск – Верес Ровно

X2

14:00

Зирка Кропивницкий – Динамо Киев

X2

14:30

Арсенал – Тотнъм

2

14:30

Адана Демирспор – Газиантеп ФК

г/г

14:30

МАС Таборско – Варнсдорф

1

14:30

Рос Каунти – Селтик

2

14:40

Емирейтс Клуб – Ал Вахда Абу Даби

2

14:45

Шабаб Ал-Ахли Дубай – Диба Ал Фуджейра

1

15:00

ЦСКА София – Ботев Пловдив

1

15:00

Карл Цайс Йена – Вердер Бремен II

1  DNB

15:00

Карлсруе – Цвикау

1

15:00

Кемницер – Вюрцбургер Кикерс

1X

15:00

Унтерхахинг – Падерборн

г/г

15:00

Фортуна Кьолн – Магдебург

1

15:00

Шпортфройнде Лоте – Мепен

2

15:00

Ламия – Керкира Корфу

1

15:00

Балтика Калининград – Авангард Курск

1

15:00

Земплин Михаловце – Тренчин

2

15:00

Нитра – Сеница

1

15:00

Ружомберок – Железарна Подбрезова

1

15:00

Татран Прешов – Злате Моравце

2

15:00

Триглав – Алуминий Кидричево

X2

15:30

Арцакена – Лукезе

1X

15:30

Акрагас – Фиделис Андрия

X2

15:30

Паганезе – Расинг Фонди

X2

15:30

Сикула Леонцио – Казертана

1X

15:30

Трапани – Виртус Франкавила

1

15:30

Юве Стабия – Катания

2

15:30

ФК Краснодар – Спартак Москва

X

15:30

Коняспор – Анталияспор

X

15:45

Гренобъл Фут 38 – Лавал

г/г

16:00

Бреша – Специя

1 DNB

16:00

Виртус Ентела – Венеция

X2

16:00

Емполи – Чезена

1

16:00

Новара – Бари

X2

16:00

Парма – Асколи

1

16:00

Перуджа – Карпи

X2

16:00

Пескара – Про Верчели

г/г

16:00

Фоджа – Тернана

1

16:00

Сепси Сфънту Георге – Газ Метан Медиаш

1X

16:00

Жилина – ДАК Дунайска Стреда

г/г

16:00

Лориен – Брест

1

16:00

Осиек – Цибалия

1

16:30

Байер Леверкузен – РБ Лайпциг

г/г

16:30

Байерн Мюнхен – Аугсбург

1

16:30

Волфсбург – Фрайбург

над 2.5

16:30

Майнц 05 – Кьолн

1

16:30

Хофенхайм – Айнтрахт Франкфурт

1 DNB

16:30

Пяст Гливице – Краковия Краков

г/г

16:30

Кармартън Таун – Престатин Таун

2

16:30

Нютаун – Бари Таун Юнайтед

г/г

16:30

Балмазуйварош – Халадаш Сомбатхей

1

16:30

Мезьокьовешд – Вашаш Будапеща

2

16:30

Пакш – Ференцварош

2

16:30

Пушкаш Академи – Диошдьор

X2

16:30

Уйпещ – Хонвед Будапеща

X2

16:50

Ал Фейха – Ал Фатех

X2

17:00

ЛАСК Линц – Рапид Виена

X2

17:00

Борнемут – Хъдърсфийлд

2

17:00

Бърнли – Суонзи

1

17:00

Кристъл Палас – Евертън

2

17:00

Лестър – Манчестър Сити

2

17:00

Ливърпул – Саутхямптън

1

17:00

Уест Бромич – Челси

2

17:00

Бирмингам – Нотингам Форест

2

17:00

Кардиф – Брентфорд

1

17:00

Куинс Парк Рейнджърс – Астън Вила

X2

17:00

Норич – Барнзли

г/г

17:00

Рединг – Уулвърхямптън

2

17:00

Съндърланд – Милоул

1X

17:00

Хъл Сити – Ипсуич

2

17:00

Шефилд Уензди – Бристъл Сити

X2

17:00

Бристол Роувърс – Уимбълдън

1

17:00

Бъри – Блекбърн

2

17:00

Нортхямптън Таун – Скънторп

2

17:00

Олдъм – Рочдейл

X

17:00

Питърбъро – Блекпул

1X

17:00

Плимут – Оксфорд Юнайтед

2

17:00

Портсмут – Саутенд

1

17:00

Родъръм Юнайтед – Шросбъри Таун

X2

17:00

Уигън – Брадфорд Сити

г/г

17:00

Уолсол – Джилингам

1

17:00

Флийтууд Таун – Донкастър

1

17:00

Чарлтън – Милтън

1

17:00

Акрингтън Стенли – Нюпорт Каунти

1

17:00

Гримсби Таун – Карлайл

под 2.5

17:00

Йоувил – Суиндън

2 DNB

17:00

Колчестър – Моркамб

1

17:00

Линкълн Сити – Ковънтри

X2

17:00

Лутън Таун – Кембридж Юнайтед

1

17:00

Мансфийлд Таун – Стивънидж Бороу

г/г

17:00

Нотс Каунти – Челтнъм Таун

1

17:00

Порт Вейл – Барнет

1

17:00

Уикъмб – Кроули Таун

1

17:00

Форест Грийн Роувърс – Крю Александра

1

17:00

Честърфийлд – Екзитър

2

17:00

Бромли – Честър

1

17:00

Гейтсхед – Транмиър Роувърс

X2

17:00

Дагенъм и Редбридж – Гайзли

1

17:00

Ийстли – Бароу

1 DNB

17:00

Лейтън Ориент – Доувър Атлетик

2

17:00

Макълсфийлд Таун – Боръм Ууд

1X

17:00

Мейдстоун Юнайтед – Солихъл Муурс

1

17:00

Рексъм – Ебсфлийт Юнайтед

1X

17:00

Сътън Юнайтед – Халифакс Таун

г/г

17:00

Уокинг – Мейдънхед Юнайтед

1X

17:00

Файлд – Торки Юнайтед

1 DNB

17:00

Хартлипул – Алдършот Таун

X2

17:00

Орхус – Силкеборг

г/г

17:00

Леалтад – Пеня Спорт

1

17:00

Лейоа – Баракалдо

X2

17:00

Алки Ороклини – Аполон Лимасол

X2

17:00

Олимпия Груджьондз – Заглембие Сосновец

X2

17:00

Хойничанка Хойнице – Пуща Неполомице

1X

17:00

Пенафиел – Жил Висенте

1

17:00

Динамо Санкт Петербург – Луч-Енергия Владивосток

1

17:00

Кубан Краснодар – ФК Тюмен

г/г

17:00

Ардс ФК – Клифтънвил

2

17:00

Балимина Юнайтед – Дънганън Суифтс

1X

17:00

Балинамалард Юнайтед – Гленавон

2

17:00

Крусейдърс – Карик Рейнджърс

1

17:00

Линфийлд – Коулрейн

2

17:00

Уорънпойнт Таун – Гленторан

2

17:00

Карпати Лвов – ФК Мариупол

X2

17:00

Авранш – Шамбли

1X

17:00

Збройовка Бърно – Теплице

X2

17:00

Сигма Оломоуц – Фастав Злин

1

17:00

Слован Либерец – Баник Острава

1

17:00

Абърдийн – Мъдъруел

1

17:00

Дънди ФК – Килмарнък

X

17:00

Рейнджърс – Хамилтън

1

17:00

Хибърниън – Сейнт Джонстън

1

17:00

Арброут – Берик Рейнджърс

1

17:00

Дъмбартън – Елгин Сити

1

17:00

Клайд – Ийст Файф

2

17:00

Куинс парк ФК – Дънфърмлин

2

17:00

Монтроуз – Куин ъф Саут

2

17:00

Питърхед – Рейт Роувърс

X2

17:00

Стенхаусмюър – Алоа Атлетик

X2

17:00

Каудънбийт – Анан Атлетик

2

17:15

Лариса – Аполон Смирни

X

17:15

Леганес – Барселона

X

17:30

Локомотив Пловдив – Лудогорец Разград

2

17:30

Ренде 1968 – Матера

1X

17:30

ФК Химки – Том Томск

1 DNB

17:45

Ал Аин – Ал Джазира Абу Даби

1X

18:00

Рьозеларе – Вестерло

1

18:00

Етникос Ахна – АЕК Ларнака

2

18:00

Олимпиакос Никозия – Арис Лимасол

1X

18:00

ГКС Тихи – Вигри Сувалки

1X

18:00

Погон Шедълце – ГКС Катовице

г/г

18:00

Арсенал Тула – Рубин Казан

под 2.5

18:00

Вождовац Белград – Бачка Бачка Паланка

1

18:00

Войводина – Радник Сурдулица

1

18:00

Пари Сен Жермен – Нант

1

18:15

Ал Хилал Рияд – Урава Ред Даймъндс

г/г

18:30

Истанбул Башакшехир – Галатасарай

г/г

19:00

Роял Ексел Мускрон – Андерлехт

X2

19:00

Рома – Лацио

1

19:00

Нутоден – Фредрикстад

 1 DNB

19:00

Сандеця Нови Сонч – Лех Познан

X2

19:00

Университатя Крайова – Ювентус Букурещ

1

19:00

Риека – Интер Запрешич

1

19:00

Славия Прага – Дукла Прага

1

19:30

Аустрия Виена – Адмира Вакер Мьодлинг

1

19:30

Матерсбург – Алтах

г/г

19:30

Санкт Полтен – Волфсбергер

X2

19:30

Манчестър Юнайтед – Нюкасъл

1

19:30

Фулъм – Дарби Каунти

X2

19:30

Херта Берлин – Борусия М’Гладбах

1X

19:30

Олимпиакос – Левадиакос

1

19:30

Севиля – Селта Виго

1

19:30

Реал Сосиедад Б – Герника Клуб

1

19:30

Алианса Атлетико – Аякучо

1

19:30

Твенте – Хееренвеен

X2

19:30

Фейенорд – ВВВ Венло

над 2.5

20:00

Базел – Сион

1

20:00

Санкт Гален – Лугано

1

20:00

Винтертур – Вил

1X

20:00

Раперсвил-Йона – Ксамакс

2

20:15

Бенфика – Витория Сетубал

1

20:30

Дебрецен – Видеотон Фехервар

под 2.5

21:00

Кортрийк – Сент Трюиден

X2

21:00

Ойпен – Роял Антверпен

2

21:00

Гояс GO – Интернасионал RS

X2

21:00

Лондрина PR – Америка MG

X2

21:00

Гингам – Анже

1X

21:00

Дижон – Троа

X2

21:00

Страсбург – Рен

1X

21:00

Тулуза – Метц

1

21:00

Словачко – Виктория Пилзен

2

21:20

Рудар Веление – Горица

г/г

21:30

Стандарт Лиеж – Остенде

1

21:30

Беершот Вилрийк – Оуд Хеверле Льовен

г/г

21:30

АВС RN – Оесте SP

X2

21:30

Боа MG – Бразил де Пелотас RS

г/г

21:30

КР Бразил AL – Парана Клуб PR

X2

21:30

Наутико PE – Вила Нова GO

X2

21:30

Пайсанду PA – Санта Круз PE

над 2.5

21:30

Бишелие 1913 – Монополи 1966

X2

21:30

Лече – Реджина

1

21:30

Лехия Гданск – Висла Плоцк

X2

21:45

Атлетико Мадрид – Реал Мадрид

12

21:45

Наполи – Милан

1

21:45

Вилем II – Спарта Ротердам

г/г

21:45

НАК Бреда – Аякс

2

22:00

Банфийлд – Темперлей

1

22:00

Дефенса и Хустисия – Ланус

1

22:00

Депортиво Мунисипал – Реал Гарсиласо

2

22:30

Клан Хувенил – Делфин Манта

X2

22:30

Рио Аве – Спортинг Брага

X

23:00

Сол де Америка – Либертад Асунсион

1X

23:30

Крисиума SC – Сеара CE

X2

 



Регистрирай се с промо код: 1017