ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 19.08.2017


11:00

  Янбиан Фуде – Дзянсу Сънинг

Над 2.5

 Регистрирай се в efbet от тук и вземи до 100 лева бонус! 

11:15

  Пардубице – Усти над Лабем

X

11:15

  Тринец – Олимпия Прага

1

11:30

  Железарна Подбрезова Б – Спишка Нова Вес

1

 Вижте новата секция:
Гледай футбол безплатно в интернет!

12:30

  Гуейджоу Хенфен Чжичен – Шанхай ШИПГ

X2

12:30

  Джубило Ивата – Серезо Осака

1X

12:30

  Кашима Антлърс – Шимизу Ес-Пулс

1

13:00

  Спортинг Брага Б – Санта Клара

X

13:00

  Енисей Красноярск – Зенит Санкт Петербург 2

1

13:00

  Сибир Новосибирск – Олимпиец Нижни Новгород

1

13:00

  Сеул – Улсан Хюндай

Г/Г

13:00

  Сувон Самсунг Блюуингс – Кануън

Над 2.5

13:00

  Чеджу Юнайтед – Чуннам Драгонс

1

13:00

  Чонбук Хюндай Моторс – Куанджу

1

13:00

  Албирекс Ниигата – Вегалта Сендай

2

13:00

  Гамба Осака – Кашива Рейсол

Под 2.5

13:00

Кавазаки Фронтейл – Консадол Сапоро

1

13:00

Саган Тошу – Омия Ардижа

1

13:00

Санфрече Хирошима – Вентфорет Кофу

X2

13:00

Урава Ред Даймъндс – Токио

1X

13:15

Фамаликао – Бенфика Б

1

14:00

Динамо Дрезден – Зандхаузен

1

14:00

Фортуна Дюселдорф – Кайзерслаутерн

1

14:00

Хайденхайм – Дуисбург

1

14:00

Кайрат Алмати – Шахтьор Караганди

1

14:00

Ордабаси Шимкент – Атирау

1

14:15

Шефилд Юнайтед – Барнзли

1

14:30

Суонзи – Манчестър Юнайтед

2

14:30

Албирекс Ниигата СИНГ – Тампайнс Роувърс

1

14:30

Килмарнък – Селтик

2

14:35

Ляонин Хууин – Тиендзин Теда

1

14:35

Хъбей Чайна Форчън – Пекин Гуоан

1X

14:35

Шанхай Грийнланд – Гуанджоу Евъргранде

2

15:00

Вердер Бремен II – Веен Висбаден

X

15:00

Зоненхоф Гроссашпах – Аален

2

15:00

Кемницер – Оснабрюк

1

15:00

Пройсен Мюнстер – Магдебург

1

15:00

Рот-Вайс Ерфурт – Падерборн

X2

15:00

Халешер – Унтерхахинг

1X

15:00

Урал Свердловска област – ЦСКА Москва

2

15:00

Динамо Санкт Петербург – Том Томск

1

15:00

ФК Тюмен – Криля Советов

2

15:45

ГКС Тихи – Битовия Битов

1X

15:45

Ред Стар Париж – Консолат Марсилия

1X

16:00

Акжайк – Актобе

Г/Г

16:00

Ранхайм – Левангер

1

16:00

ФК Оренбург – Луч-Енергия Владивосток

1

16:00

ФК Химки – Шинник Ярославл

2

16:00

Ланс – Брест

1X

16:00

Шьовде АИК – Розенгард 1917

1

16:00

АмаЗулу Дърбан – Фрий Стейт Старс

1X

16:00

Полокване Сити – Барока

1X

16:00

СуперСпорт Юнайтед – Мамелоди Съндаунс

X2

16:30

Волфсбург – Борусия Дортмунд

2

16:30

Майнц 05 – Хановер 96

1

16:30

Хамбургер – Аугсбург

1X

16:30

Херта Берлин – Щутгарт

1X

16:30

Хофенхайм – Вердер Бремен

1

16:30

Арка Гдиня – Погон Шчечин

1

16:30

Кардиф Метрополитън – Бангор Сити

Под 2.5

16:30

Конас Кий – Кармартън Таун

1

16:30

Престатин Таун – Бари Таун Юнайтед

под 2.5

17:00

Рапид Виена – Щурм Грац

Г/Г

17:00

Борнемут – Уотфорд

1

17:00

Бърнли – Уест Бромич

1X

17:00

Лестър – Брайтън

1

17:00

Ливърпул – Кристъл Палас

1

17:00

Саутхямптън – Уест Хям

1

17:00

Астън Вила – Норич

X2

17:00

Болтън – Дарби Каунти

X2

17:00

Бристъл Сити – Милоул

1

17:00

Ипсуич – Брентфорд

Под 2.5

17:00

Куинс Парк Рейнджърс – Хъл Сити

Г/Г

17:00

Нотингам Форест – Мидълзбро

X2

17:00

Престън – Рединг

1X

17:00

Уулвърхямптън – Кардиф

1

17:00

Фулъм – Шефилд Уензди

1

17:00

Брадфорд Сити – Блекбърн

1

17:00

Бъри – Бристол Роувърс

Под 2.5

17:00

Донкастър – Блекпул

1

17:00

Милтън – Джилингам

1

17:00

Олдъм – Уигън

2

17:00

Питърбъро – Родъръм Юнайтед

1

17:00

Портсмут – Уолсол

1

17:00

Саутенд – Плимут

1X

17:00

Скънторп – Оксфорд Юнайтед

Г/Г

17:00

Флийтууд Таун – Уимбълдън

1

17:00

Чарлтън – Нортхямптън Таун

1

17:00

Шросбъри Таун – Рочдейл

Г/Г

17:00

Акрингтън Стенли – Мансфийлд Таун

X

17:00

Екзитър – Линкълн Сити

1

17:00

Карлайл – Челтнъм Таун

1

17:00

Ковънтри – Нюпорт Каунти

1

17:00

Кроули Таун – Кембридж Юнайтед

X2

17:00

Крю Александра – Барнет

X2

17:00

Лутън Таун – Колчестър

1

17:00

Моркамб – Суиндън

Под 2.5

17:00

Стивънидж Бороу – Гримсби Таун

Г/Г

17:00

Уикъмб – Нотс Каунти

1X

17:00

Форест Грийн Роувърс – Йоувил

1

17:00

Честърфийлд – Порт Вейл

2

17:00

Боръм Ууд – Алдършот Таун

X

17:00

Бромли – Хартлипул

1X

17:00

Гайзли – Торки Юнайтед

X

17:00

Гейтсхед – Макълсфийлд Таун

1

17:00

Доувър Атлетик – Бароу

1

17:00

Ийстли – Транмиър Роувърс

Под 2.5

17:00

Мейдстоун Юнайтед – Рексъм

1X

17:00

Мейдънхед Юнайтед – Ебсфлийт Юнайтед

1X

17:00

Солихъл Муурс – Халифакс Таун

Под 2.5

17:00

Уокинг – Лейтън Ориент

Под 2.5

17:00

Файлд – Дагенъм и Редбридж

X2

17:00

Честър – Сътън Юнайтед

Г/Г

17:00

ФК Тамбов – Кубан Краснодар

1

17:00

Балимина Юнайтед – Гленавон

2

17:00

Балинамалард Юнайтед – Клифтънвил

2

17:00

Гленторан – Карик Рейнджърс

1

17:00

Дънганън Суифтс – Линфийлд

2

17:00

Крусейдърс – Коулрейн

1

17:00

Уорънпойнт Таун – Ардс ФК

Г/Г

17:00

Триглав – Горица

1X

17:00

Кеми Кингс – Интер Турку

1X

17:00

ХИФК Хелзинки – РоПС Рованиеми

1X

17:00

АС Оулу – Гнистан Хелзинки

1

17:00

Хонка – Хака

1

17:00

АФК Ескилстюна – Малмьо

2

17:00

Сирианска Сьодертале – Йостерс

2

17:00

Квидинг – Мялби

2

17:00

Утсиктенс – Люнгшиле

1

17:00

Абърдийн – Дънди ФК

1

17:00

Мъдъруел – Рос Каунти

2

17:00

Рейнджърс – Хартс

1

17:00

Сейнт Джонстън – Партик Тисъл

1

17:00

Хибърниън – Хамилтън

1

17:00

Дънди Юнайтед – Брихин Сити

1

17:00

Дънфърмлин – Фолкърк

1

17:00

Инвърнес КТ – Грийнок Мортън

X2

17:00

Куин ъф Саут – Дъмбартън

1

17:00

Ливингстън – Сейнт Мирън

1X

17:00

Албион Роувърс – Еърдри

12

17:00

Алоа Атлетик – Куинс парк ФК

1

17:00

Арброут – Ийст Файф

1

17:00

Рейт Роувърс – Форфар Атлетик

1

17:00

Странрар – Еър Юнайтед

2

17:00

Берик Рейнджърс – Анан Атлетик

1

17:00

Елгин Сити – Клайд

X2

17:00

Монтроуз – Каудънбийт

1X

17:00

Стенхаусмюър – Питърхед

2

17:00

Стърлинг Албиън – Единбург Сити

1

17:30

Спартак Москва – Локомотив Москва

X2

18:00

Городея – ФК Слуцк

X2

18:00

Унион Сент Жилоаз – Вестерло

Г/Г

18:00

Филкир Рейкявик – Лейкнир Фаскрудсфирди

1

18:00

Олимпия Груджьондз – Хробри Глогов

1X

18:00

Погон Шедълце – Вигри Сувалки

12

18:00

Пуща Неполомице – Одра Ополе

1X

18:00

Раков Ченстохова – ГКС Катовице

Под 2.5

18:00

Тондела – Ещорил Прая

1X

18:00

Академико Визеу – Лейшоес

1

18:00

Варзин – Жил Висенте

1X

18:00

Кова Да Пиедаде – Ароука

X2

18:00

Оливейрензе – Насионал Мадейра

X

18:00

Порто Б – Пенафиел

1

18:00

Спортинг Ковиля – Витория Гимараеш Б

1X

18:00

Униао Мадейра – Академика Коимбра

1

18:00

Волгар Астрахан – Авангард Курск

1

18:00

Интер Братислава – Партизан Бардейов

Под 2.5

18:00

Комарно – Серед

1

18:00

Локомотив Зволен – Похроние Долна Жданя

X2

18:00

Нове Место над Вахом – Жилина Б

2

18:00

Скалица – ШТК 1914 Шаморин

1

18:00

Бачка Бачка Паланка – Младост Лучани

2

18:00

Мачва Шабац – Рад Белград

1

18:00

Сейняйоен ЯК – ФК Лахти

X2

18:00

Лион – Бордо

1

18:00

Баник Острава – Теплице

X

18:00

Фастав Злин – Карвина

1

18:00

МАС Таборско – Прибрам

X

18:00

Сантяго Уондърърс – Универсидад Католика

X2

18:15

Верея Стара Загора – Локомотив Пловдив

Под 2.5

18:30

Газ Метан Медиаш – Поли Тимишоара

2

19:00

Торпедо Жодино – ФК Витебск

X2

19:00

Генк – Шарлероа

X2

19:00

ФК Копенхаген – Сьондерийске

1

19:00

Таммека Тарту – Нарва Транс

12

19:00

Ювентус – Каляри

1

19:00

Лилестрьом – Волеренга Осло

12

19:00

Пяст Гливице – Корона Келце

1X

19:00

Рух Хожов – Стомил Олщин

Г/Г

19:00

Кардемир Карабукспор – Истанбул Башакшехир

X2

19:00

Мезьокьовешд – Хонвед Будапеща

X2

19:00

Пушкаш Академи – Балмазуйварош

1

19:00

Бохемианс 1905 Прага – Славия Прага

X2

19:00

Опава – Баник Соколов

1

19:00

Дегерфорш – Варберг БоИС

1X

19:00

Орландо Пайрътс – Чипа Юнайтед

1

19:05

Ал Шабаб Рияд – Ал Кадисия Хобар

Г/Г

19:15

Астерас Триполис – Пас Янина

1

19:15

Ксанти – Ламия

1

19:15

Селта Виго – Реал Сосиедад

Под 2.5

19:15

Дъ Ню Сейнтс – Бала Таун

1

19:30

Волфсбергер – Адмира Вакер Мьодлинг

Г/Г

19:30

Сток Сити – Арсенал

2

19:30

Съндърланд – Лийдс

1X

19:30

Шалке 04 – РБ Лайпциг

Под 2.5

19:30

Индепендиенте дел Вале – Депортиво Куенка

Над 2.5

19:30

Спартак Търнава – Слован Братислава

1X

19:30

Ерзурум ББ – Балъкесирспор

1X

19:30

Черноморец Одеса – Верес Ровно

X2

19:30

Шахтьор Донецк – Олимпик Донецк

Над 2.5

19:30

Твенте – ВВВ Венло

1

19:45

Бурсаспор – Аланияспор

12

20:00

Алкоркон – Спортинг Хихон

X

20:00

Осасуна – Севиля Атлетико

1

20:00

АЕЛ Лимасол – Арис Лимасол

1

20:00

Рубин Казан – Анжи Махачкала

1

20:00

Балтика Калининград – Факел Воронеж

1

20:00

Злате Моравце – Татран Прешов

1X

20:00

Сеница – Нитра

2

20:00

Тренчин – Земплин Михаловце

1

20:00

Попрад – Татран Липтовски Микулаш

1

20:00

Спартак Суботица – Вождовац Белград

2

20:00

Гиресунспор – Аданаспор

12

20:00

Тун – Лозана Спорт

1

20:00

Цюрих – Йънг Бойс

1

20:00

Киасо – Вил

1

20:00

Раперсвил-Йона – Волен

Г/Г

20:15

Витория Гимараеш – Спортинг Лисабон

2

20:30

Лимерик – Бохемианс

X2

20:30

Универсидад Сан Мартин – Мелгар Арекипа

Г/Г

20:45

АЗ Алкмаар – АДО Ден Хааг

1

20:50

Ал Фейха – Ал Итихад Джеда

X2

21:00

Ваасланд-Беверен – Локерен

1

21:00

Ойпен – Остенде

12

21:00

ЦСКА София – Витоша Бистрица

1

21:00

Ювентус Букурещ – ФК ФКСБ

2

21:00

Чукарички – Раднички Ниш

1

21:00

Явор Иваница – Войводина

2

21:00

Монпелие – Страсбург

1

21:00

Ница – Гингам

1

21:00

Рен – Дижон

1

21:00

Сент Етиен – Амиен

1

21:00

Троа – Нант

1

21:00

Млада Болеслав – Слован Либерец

1

21:15

Жирона – Атлетико Мадрид

2

21:15

Аякс Кейптаун – Ламонтвил Голдън Ероус

1

21:20

Марибор – Кръшко

1

21:30

Мехелен – Роял Антверпен

X2

21:30

Оуд Хеверле Льовен – Серкъл Брюж

Под 2.5

21:30

Олимпиакос – Лариса

1

21:30

Лонгфорд Таун – Атлон Таун

1

21:30

Кордоба – Кадис

1X

21:30

Нумансия – Хуеска

1X

21:30

Ягиелония Бялисток – Шльонск Вроцлав

1

21:30

Уйпещ – Диошдьор

X2

21:30

Бостън Ривър – Пласа Колония

1

21:30

Насионал Монтевидео – Хувентуд де Лас Пиедрас

1

21:30

Расинг Клуб Монтевидео – Серо Монтевидео

1X

21:30

Феникс Монтевидео – Суд Америка Монтевидео

1X

21:30

Унион Еспаньола – Сан Луис Килота

1

21:45

Верона – Наполи

2

21:45

Османлиспор – Галатасарай

2

21:45

Сивасспор – Йени Малатияспор

1X

21:45

Адана Демирспор – Ризеспор

Г/Г

21:45

Хееренвеен – Хераклес

1

22:00

Хорхе Вилстерман – Насионал Потоси

1

22:00

Коринтианс SP – Витория Салвадор BA

1

22:00

Риека – Локомотив Загреб

1

22:30

АВС RN – Интернасионал RS

2

22:30

Боа MG – Сеара CE

X2

22:30

Гуарани SP – Санта Круз PE

1

22:30

КР Бразил AL – Лувердензе MT

1

22:30

Бенфика – Белененсеш

1

23:00

Валядолид – Барселона Б

1

23:00

Депортиво Мунисипал – Спорт Росарио

1

23:15

Севиля – Еспаньол

1

 



Регистрирай се с промо код: 1017