Световно 2018 - бонус 100 лева! ! ! 100 лева бонус от Ефбет! Форма за регистрация - използвай промо код: 1017 ! ! !

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 19.11.2016


08:00

Луч-Енергия Владивосток – Шинник Ярославл

X2

10:30

Тайланд – Индонезия

1

10:50

Бризбейн Роар – Сидни

2 ДНБ

11:15

Баник Соколов – Усти над Лабем

X2

11:15

Тринец – Баник Острава

Над 2.5

12:00

Чонбук Хюндай Моторс – Ал Аин

1

12:00

Енисей Красноярск – Волгар Астрахан

1

12:00

Сибир Новосибирск – ФК Химки

X2

12:00

Болуспор – Алтънорду

1

12:00

Юмраниеспор – Сивасспор

2

12:30

Газиантепспор – Коняспор

1 ДНБ

13:00

Габала – Зира Баку

1

13:00

Городея – Торпедо Жодино

X2

13:00

Гранит Микашевичи – ФК Минск

2

13:00

Динамо Минск – Ислоч Минск

1

13:00

Крумкачи Минск – Динамо Брест

2

13:00

Нафтан – Белшина Бобруйск

Гол/Гол

13:00

ФК Витебск – БАТЕ Борисов

2

13:00

ФК Слуцк – Неман

1X

13:00

Шахтьор Солигорск – Славия Мозир

1

13:00

Верея Стара Загора – Дунав Русе

X2

13:00

Нефтехимик Нижнекамск – Балтика Калининград

1X

13:30

ФК Оренбург – Локомотив Москва

1X

14:00

Филипини – Сингапур

Гол/Гол

14:00

Витез – Железничар Сараево

X2

14:00

Радник Биелина – Металеге-БСИ Яйце

1

14:00

Слобода Тузла – Жрински Мостар

X2

14:00

Карлсруе – Зандхаузен

X2

14:00

Хановер 96 – Ерцгебирге Ауе

1

14:00

Депортиво Ла Коруня – Севиля

X2

14:00

Мордовия Саранск – СКА-Хабаровск

X2

14:00

Сокол Саратов – Спартак Москва 2

X2

14:00

ФК Тюмен – Спартак Налчик

1X

14:00

Заря Луганск – Александрия

1

14:00

Олимпик Донецк – Черноморец Одеса

1X

14:15

Форест Грийн Роувърс – Линкълн Сити

1X

14:30

Манчестър Юнайтед – Арсенал

X2

14:30

Борац Чачак – Металац

2

14:30

Спартак Суботица – Вождовац Белград

1

14:30

Чукарички – Раднички Ниш

2

14:30

Явор Иваница – Радник Сурдулица

1

14:30

Балъкесирспор – Газиантеп ББ

1

14:30

Витковице – Чешке Будьовице

2

14:30

Фридек-Мистек – Опава

X2

14:50

Ал Вахда Абу Даби – Ал Итихад Калба

1

15:00

Славия – ЦСКА София

2

15:00

Зоненхоф Гроссашпах – Магдебург

Гол/Гол

15:00

Кемницер – Холщайн Кил

1X

15:00

ФСВ Франкфурт – Дуисбург

X2

15:00

Халешер – Майнц 05 II

1

15:00

Ханза Рощок – Вердер Бремен II

1

15:00

Шпортфройнде Лоте – Падерборн

1

15:00

Ян Регенсбург – Веен Висбаден

Гол/Гол

15:00

Ираклис Солун – Керкира Корфу

2

15:00

Ал-Ахли Доха – Ум Салал

X2

15:00

Динамо Москва – Зенит Санкт Петербург 2

1

15:00

Целие – Рудар Веление

Гол/Гол

15:00

Бурсаспор – Акхисар Беледиеспор

1

15:00

Елязъгспор – Мерсин Идман Юрду

1

15:30

Мумбай Сити – Керала Бластърс

1X

15:30

Лумецане – Самбенедетезе

X2

15:30

Судтирол – Сантарканджело

X2

15:30

Барока – СуперСпорт Юнайтед

X2

15:30

Мамелоди Съндаунс – Кайзер Чийфс

2

15:30

Чипа Юнайтед – Кейптаун Сити

X2

16:00

Карабах Агдам – Капаз Ганджа

1

16:00

ДРБ Тадженант – КА Батна

Гол/Гол

16:00

Олимпик де Медеа – УСМ Бел-Абес

1

16:00

РК Релизан – ЖС Кабилие

X2

16:00

Бней Сахнин – МС Ашдод

1

16:00

Киево – Каляри

1X

16:00

Авелино – Пиза

1X

16:00

Асколи – Перуджа

X2

16:00

Бари – Карпи

X2

16:00

Беневенто – Бреша

1

16:00

Латина – Салернитана

1X

16:00

Про Верчели – Виченца

1X

16:00

Специя – Чезена

1X

16:00

Тернана – Виртус Ентела

X2

16:00

Сандеця Нови Сач – Стал Мелец

1

16:00

Анжи Махачкала – ФК Уфа

1X

16:00

Факел Воронеж – ФК Тосно

X2

16:00

Партизан Белград – Бачка Бачка Паланка

1

16:00

Льо Авър – Амиен

Гол/Гол

16:00

Интер Запрешич – РНК Сплит

1

16:00

Бохемианс 1905 Прага – Теплице

1X

16:00

Збройовка Бърно – Прибрам

1

16:00

Млада Болеслав – Виктория Пилзен

X2

16:00

Словачко – Храдец Кралове

1X

16:30

Аугсбург – Херта Берлин

Гол/Гол

16:30

Борусия М’Гладбах – Кьолн

X2

16:30

Волфсбург – Шалке 04

1X

16:30

Дармщат 98 – Инголщат

X2

16:30

Майнц 05 – Фрайбург

1X

16:30

Гурник Ленчна – Рух Хожов

Гол/Гол

16:30

Студентеск Яш – Търгу Муреш

1

16:30

Еърбъс ЮК – Рил

Гол/Гол

16:30

Кардиф Метрополитън – Бангор Сити

Гол/Гол

16:30

Ландидно – Бала Таун

X2

16:30

Нютаун – Конас Кий

2

16:30

Диошдьор – Халадаш Сомбатхей

2

16:30

Дюрмот – Уйпещ

X2

16:30

Мезьокьовешд – Видеотон Фехервар

X2

16:30

МТК Будапеща – Дебрецен

Под 2.5

16:30

Пакш – Хонвед Будапеща

X2

16:35

Ал Халеедж Сайхат – Ал Етифак Дамам

2

17:00

Алтах – Щурм Грац

1

17:00

КР Белуиздад – МК Алжир

2

17:00

Евертън – Суонзи

1

17:00

Кристъл Палас – Манчестър Сити

2

17:00

Саутхямптън – Ливърпул

2

17:00

Сток Сити – Борнемут

Под 2.5

17:00

Съндърланд – Хъл Сити

2

17:00

Уотфорд – Лестър

1

17:00

Барнзли – Уигън

1

17:00

Бирмингам – Бристъл Сити

1X

17:00

Блекбърн – Брентфорд

2

17:00

Дарби Каунти – Родъръм Юнайтед

1

17:00

Кардиф – Хъдърсфийлд

1X

17:00

Куинс Парк Рейнджърс – Норич

2

17:00

Престън – Уулвърхямптън

1

17:00

Рединг – Бъртън Албион

1

17:00

Фулъм – Шефилд Уензди

1X

17:00

Болтън – Милоул

1X

17:00

Бристол Роувърс – Милтън

1

17:00

Нортхямптън Таун – Питърбъро

X2

17:00

Оксфорд Юнайтед – Ковънтри

12

17:00

Рочдейл – Суиндън

1

17:00

Саутенд – Брадфорд Сити

2

17:00

Скънторп – Олдъм

1

17:00

Уимбълдън – Бъри

1

17:00

Уолсол – Джилингам

1X

17:00

Флийтууд Таун – Честърфийлд

1

17:00

Чарлтън – Порт Вейл

X2

17:00

Шефилд Юнайтед – Шросбъри Таун

1

17:00

Акрингтън Стенли – Стивънидж Бороу

1X

17:00

Барнет – Крю Александра

X2

17:00

Донкастър – Хартлипул

1

17:00

Йоувил – Колчестър

1

17:00

Карлайл – Екзитър

1

17:00

Кембридж Юнайтед – Уикъмб

Над 2.5

17:00

Лейтън Ориент – Блекпул

X2

17:00

Мансфийлд Таун – Кроули Таун

X2

17:00

Моркамб – Лутън Таун

X2

17:00

Нотс Каунти – Нюпорт Каунти

1

17:00

Плимут – Гримсби Таун

1

17:00

Челтнъм Таун – Портсмут

2

17:00

Алдършот Таун – Макълсфийлд Таун

1

17:00

Бароу – Солихъл Муурс

1

17:00

Боръм Ууд – Саутпорт

1

17:00

Брейнтри Таун – Транмиър Роувърс

2

17:00

Гейтсхед – Ийстли

1X

17:00

Доувър Атлетик – Гайзли

1

17:00

Йорк Сити – Дагенъм и Редбридж

2

17:00

Мейдстоун Юнайтед – Уокинг

1

17:00

Норт Фериби Юнайтед – Сътън Юнайтед

2

17:00

Торки Юнайтед – Рексъм

X2

17:00

Честър – Бромли

1

17:00

Нордселанд – Орхус

Гол/Гол

17:00

Нумансия – Валядолид

X2

17:00

Герника Клуб – Атлетик Билбао Б

X2

17:00

Хумиля – Гранада Б

1

17:00

Ермис Арадипоу – АЕЗ Закакиу

1X

17:00

Видад Казабланка – ЖС Касба Тадла

1

17:00

Ключборк – Висла Пулави

X2

17:00

Погон Шедълце – ГКС Тихи

1

17:00

Кубан Краснодар – ФК Тамбов

X2

17:00

Балимина Юнайтед – Дънганън Суифтс

1

17:00

Гленавон – Гленторан

1

17:00

Карик Рейнджърс – Портадаун

1

17:00

Коулрейн – Балинамалард Юнайтед

1

17:00

Крусейдърс – Ардс ФК

1

17:00

Линфийлд – Клифтънвил

1

17:00

Кръшко – Копер

X2

17:00

Динамо Киев – Стал Каменское

1

17:00

Шахтьор Донецк – Карпати Лвов

1

17:00

Депортес Икике – Сан Луис Килота

1X

17:00

Инвърнес КТ – Абърдийн

2

17:00

Мъдъруел – Партик Тисъл

1X

17:00

Рейнджърс – Дънди ФК

1

17:00

Сейнт Джонстън – Рос Каунти

1

17:00

Аяр Юнайтед – Фолкърк

X2

17:00

Грийнок Мортън – Дънди Юнайтед

X2

17:00

Дъмбартън – Рейт Роувърс

X2

17:00

Хибърниън – Куин ъф Саут

1X

17:00

Брихин Сити – Албион Роувърс

1

17:00

Еърдри – Алоа Атлетик

Гол/Гол

17:00

Ийст Файф – Куинс парк ФК

X2

17:00

Ливингстън – Питърхед

1

17:00

Странрар – Стенхаусмюър

1

17:00

Анан Атлетик – Елгин Сити

2

17:00

Единбург Сити – Каудънбийт

X2

17:00

Клайд – Берик Рейнджърс

1

17:00

Монтроуз – Форфар Атлетик

2

17:00

Стърлинг Албиън – Арброут

X2

17:10

Ал-Гарафа Доха – Ал-Араби Доха

1

17:15

Верия – Левадиакос

X2

17:15

Барселона – Малага

1

17:30

Лудогорец Разград – Берое

1

17:30

Мутилвера – Каудал Депортиво

X2

17:30

Алма Ювентус Фано – Губио

X2

17:30

Парма – Падуа

1

17:30

Реджиана – Албинолефе

1

17:30

Форли – Мантова

X2

18:00

Макаби Петах Тиква – Апоел Ашкелон

1

18:00

Аморебиета – Баракалдо

X2

18:00

Лейоа – Самудио

1

18:00

Реал Мадрид Кастиля – УД Логронес

1

18:00

Атлетико Сагунтино – Алкояно

X2

18:00

Ал Джазира Абу Даби – Ал Ахли Дубай

1X

18:00

Вигри Сувалки – ГКС Катовице

X2

18:00

Ещорил Прая – Кова Да Пиедаде

1

18:00

Фейрензе – Академика Коимбра

1

18:00

ДАК Дунайска Стреда – Тренчин

2

18:00

Земплин Михаловце – Шпорт Подбрезова

X2

18:00

Сеница – Злате Моравце

1

18:00

Татран Прешов – Спартак Търнава

X2

18:00

Войводина – ФК Нови Пазар

1

18:00

Напредак Крушевац – Цървена Звезда Белград

Гол/Гол

18:00

Аданаспор – Бешикташ

2

18:00

Османлиспор – Аланияспор

1X

18:00

Гьозтепе – Бандърмаспор

1

18:00

Пари Сен Жермен – Нант

1

18:00

Хайдук Сплит – Локомотив Загреб

1

18:00

Орландо Пайрътс – Фрий Стейт Старс

1X

18:15

Макаби Хайфа – Апоел Кфар Саба

1X

18:45

Заглембие Сосновец – Хойничанка Хойнице

Под 2.5

18:45

Ал Шабаб Рияд – Ал Вехда Мека

1

18:45

Грасхопърс – Тун

1

18:45

Волен – Винтертур

X2

19:00

Генк – Ойпен

1

19:00

Ел Ентаг Ел Харби – Ал Ахли Кайро

2

19:00

Ривър Плейт Еквадор – Депортиво Куенка

Гол/Гол

19:00

Майорка – Севиля Атлетико

X2

19:00

Реал Овиедо – Леванте

X2

19:00

Расинг Ферол – Културал Леонеса

2

19:00

Реал Сосиедад Б – Аренас Клуб де Гечо

X2

19:00

Реал Унион – Сестао Ривър Клуб

1

19:00

Удинезе – Наполи

X2

19:00

АЕЛ Лимасол – Апоел Никозия

X2

19:00

Погон Шчечин – Висла Краков

1X

19:00

Битовия Битов – Знич Прушков

1

19:00

Подбескидзе – Олимпия Груджьондз

1X

19:00

Конкордия Кяжна – Стяуа Букурещ

2

19:00

Вашаш Будапеща – Ференцварош

1

19:15

Баумит Яблонец – Слован Либерец

1X

19:15

Сейнт Мирън – Дънфърмлин

X2

19:30

Адмира Вакер Мьодлинг – Волфсбергер

2

19:30

Аустрия Виена – Рийд

1

19:30

Санкт Полтен – Матерсбург

1

19:30

Тотнъм – Уест Хям

1

19:30

Ипсуич – Нотингам Форест

1

19:30

Борусия Дортмунд – Байерн Мюнхен

Гол/Гол

19:30

Платаниас – Олимпиакос

2

19:30

Ейбар – Селта Виго

Под 2.5

19:30

Басано Виртус – Мачератезе 1922

1

19:30

ФералпиСало – Венеция

X2

19:30

Хуан Аурих – Спортинг Кристал

Гол/Гол

19:30

Хееренвеен – Витес

1

19:30

Хераклес – Го Ахед Игълс

1

20:00

ЖС Саура – ЕС Сетиф

X2

20:00

Ксамакс – Киасо

1

20:15

Аякс Кейптаун – Марицбург Юнайтед

X2

20:15

Платинум Старс – Бидвест Уитс

2

20:30

Крисиума SC – Васко да Гама RJ

X2

20:30

Лондрина PR – Авай SC

Над 2.5

20:30

Тупи MG – Наутико PE

2

20:30

Апоел Беер Шева – Апоел Хайфа

1

20:30

Евертън Виня дел Мар – О’Хигинс Ранкагуа

X2

20:45

Вилем II – ПСВ Айндховен

2

21:00

Ваасланд-Беверен – Кортрийк

X2

21:00

Остенде – Вестерло

1

21:00

Унион Сент Жилоаз – Рьозеларе

Гол/Гол

21:00

Петролеро Якуиба – Спорт Бойс Уорнес

1

21:00

Хирона – Луго

1X

21:00

Вия Еспаньола – Бостън Ривър

2

21:00

Расинг Клуб Монтевидео – Ривър Плейт Монтевидео

1X

21:00

Бастия – Монпелие

X2

21:00

Нанси – Дижон

1X

21:00

Рен – Анже

1

21:00

Тулуза – Метц

1

21:00

Базел – Вадуц

1

21:15

Кавкаб Маракеш – ИР Танжер

X2

21:15

Горица – Олимпия Любляна

2

21:30

Роял Ексел Мускрон – КАА Гент

2

21:30

Баия BA – Брагантино SP

1

21:30

Вила Нова GO – Пайсанду PA

1X

21:30

Сампайо Кореа MA – Атлетико GO

2

21:30

Терамо – Анкона

X2

21:30

Лехия Гданск – Висла Плоцк

1

21:45

Атлетико Мадрид – Реал Мадрид

Гол/Гол

21:45

Ювентус – Пескара

1

21:45

Грьонинген – АДО Ден Хааг

X2

21:45

Екселсиор – Спарта Ротердам

2

22:00

Естудиантес Ла Плата – Колон Санта Фе

1

22:00

Браун Адроге – Атлетико Парана

1X

22:00

Гилермо Браун – Вия Далмине

1

22:00

Клуб Алмагро – Крусеро дел Норте

1X

22:00

Ол Бойс Буенос Айрес – Дъглас Хейг

1

22:00

Фландрия – Нуева Чикаго

1X

22:00

Хувентуд Унида Гуалегуайчу – Химнасия Хухуй

X2

22:00

Депортиво Мунисипал – Унион Комерсио

1

22:05

Бока Унидос – Чакарита Хуниорс

2

22:15

Бенфика – Маритимо

1

22:15

Пенярол Монтевидео – Серо Монтевидео

Над 2.5

23:00

Годой Крус – Тигре Виктория

1X

23:00

Ланус – Атлетико Тукуман

1X

23:00

Унион Санта Фе – Темперлей

1

23:00

Емелек Гуаякил – ЛДУ Кито

1

23:00

Серо Портеньо – Рубио Ню

1

23:00

Унион Еспаньола – Универсидад де Чили

1

23:15

Университарио Сукре – Блуминг Санта Крус

X2

23:30

Бразил де Пелотас RS – КР Бразил AL

12

23:30

Сеара CE – Парана Клуб PR

1

 



Регистрирай се с промо код: 1017