WinBet bpnus nova smetkaWINBET е лицензиран букмейкър в България Отвори сметка от тук сега и вземи до 200 лева бонус след регистрация

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 21.01.2018


10:00

Мелбърн Сити – Аделаида Юнайтед

г/г

Регистрирай се и в Ефбет от тук: Форма за Регистрация!
ВАЖНО: Когато се регистрирате в Ефбет в полето промоционален код въведете КОД: 9757. С този код ще получите бонус 100 лева + безплатни залози.

12:00

Ерзурум ББ – Анкарагуджу

X2

Вземи 10 € Бонус за AUSTRALIAN OPEN

Коефициент 30.00 за Барселона да победи Бетис

Вземи 10 € Бонус за AUSTRALIAN OPEN

12:00

Юмраниеспор – Газиантепспор

1

Гледай мачове онлайн ⇐

12:30

Осасуна Б – Бургос

2

12:30

Коняспор – Трабзонспор

X2

12:30

Сивасспор – Акхисар Беледиеспор

1

13:00

Алавес – Леганес

13:00

Атлетико Мадрид Б – Валядолид Б

1

13:00

Депортиво Фабрил – Расинг Ферол

1

13:00

Унион Адарве – Селта Виго Б

X2

13:00

Леалтад – Каудал Депортиво

1X

13:00

Туделано – Аморебиета

1X

13:00

Валенсия Местая – Пеня Депортива

над 2.5

13:00

Виляреал Б – Онтиниент

1

13:00

Ебро – Лагостера

1X

13:00

Форментера – Атлетико Сагунтино

X2

13:00

Линенсе – Лорка Депортива

1

13:00

Марбеля – Естремадура

г/г

13:00

Мелия – Картахена

X2

13:00

УКАМ Мурсия – Хумиля

1

13:15

Реал СК Кейлуж – Униао Мадейра

X2

13:30

Аталанта – Наполи

2

13:30

Спарта Ротердам – Екселсиор

2

14:00

Джамшедпур – Делхи Динамос

1 DNB

14:30

Гиресунспор – Болуспор

1

14:30

Манисаспор – Ризеспор

2

15:00

Вердер Бремен II – Вюрцбургер Кикерс

2 DNB

15:00

Мепен – Пройсен Мюнстер

1X

15:00

ПАОК – Аполон Смирни

1

15:00

Неа Саламина – Пафос

X2

15:00

Бурсаспор – Истанбул Башакшехир

2

15:30

Роял Антверпен – Клуб Брюж

2

15:30

Алесандрия – Про Пиаченца

1

15:30

Джиана Ерминио – Понтедера

1

15:30

Пиза – Монца 1912

X

15:30

Пистоезе – Арецо

г/г

15:30

Прато – Кунео

X2

15:30

Акрагас – Монополи 1966

2

15:30

Лече – Катания

под 2.5

15:30

Расинг Фонди – Виртус Франкавила

X2

15:30

Сикула Леонцио – Трапани

под 2.5

15:30

Аякс – Фейенорд

1

15:30

Вилем II – Грьонинген

1X

15:30

Барока – Кайзер Чийфс

X2

15:30

Чипа Юнайтед – Ламонтвил Голдън Ероус

1X

16:00

Болоня – Беневенто

1

16:00

Верона – Кротоне

1 DNB

16:00

Лацио – Киево

1

16:00

Сампдория – Фиорентина

1

16:00

Сасуоло – Торино

X2

16:00

Удинезе – СПАЛ

1

16:00

Бреша – Авелино

X

16:00

Апоел Никозия – АЕК Ларнака

1

16:00

Ница – Сент Етиен

1

16:05

Хартс – Хибърниън

X

16:30

Байерн Мюнхен – Вердер Бремен

1

16:30

Керала Бластърс – Гоа

X2

17:00

Тубиз – Оуд Хеверле Льовен

X2

17:00

Кордоба Б – Сан Фернандо

X2

17:00

Варзин – Лейшоес

X2

17:00

Порто Б – Ароука

1

17:00

Спортинг Брага Б – Академика Коимбра

2 DNB

17:00

Спортинг Ковиля – Санта Клара

X2

17:00

Алтънорду – Елязъгспор

X2

17:00

Сейняйоен ЯК – Кески-Уусимаа

над 2.5

17:15

Ламия – Астерас Триполис

X2

17:15

Панайтоликос – Паниониос Атина

X2

17:15

Пас Янина – Атромитос

X2

17:15

Реал Мадрид – Депортиво Ла Коруня

над 2.5

17:30

Навалкарнеро – Фуенлабрада

X2

17:30

Олот – Бадалона

X2

17:30

Реджина – Паганезе

под 2.5

17:30

Юве Стабия – Катанзаро

1

17:45

Корухо – Райо Махадаонда

X2

17:45

Хераклес – ПСВ Айндховен

2

18:00

Саутхямптън – Тотнъм

2

18:00

Гихуело – Толедо

1 DNB

18:00

Понтеведра – Серседа

г/г

18:00

Талавера де ла Рейна – СС Рейес

под 2.5

18:00

Химнастика Сеговиана – Рапидо де Боусас

X2

18:00

Мирандес – Расинг Сантандер

1 DNB

18:00

УД Логронес – Баракалдо

1

18:00

Елче – Депортиво Арагон

1

18:00

Лейда Еспортиу – Пералада-Жирона Б

над 2.5

18:00

Сабадел – Еркулес

X2

18:00

Ел Ехидо 2012 – Реал Мурсия

X2

18:00

Есиха – Бетис Б

1 DNB

18:00

Мерида АД – Гранада Б

X2

18:00

Рекреативо – Бадахос

1X

18:00

Арис Лимасол – Аполон Лимасол

2

18:00

Авеш – Пасош Ферейра

1X

18:00

Фейрензе – Морейрензе

1

18:00

Фамаликао – Пенафиел

1X

18:00

Анталияспор – Бешикташ

X2

18:00

Монако – Метц

1

19:00

Генк – Андерлехт

X2

19:00

Шалке 04 – Хановер 96

1

19:00

Ал Ахли Кайро – Миср Ел Макаса

1

19:00

Понферадина – Реал Мадрид Кастиля

2 DNB

19:00

Корнеля – Алкояно

1X

19:00

Каляри – Милан

2

19:30

Олимпиакос – Ксанти

1

19:30

Реал Сосиедад – Селта Виго

г/г

20:00

Пумас УНАМ Мексико – Америка Мексико

X

20:00

Рио Аве – Боавища

1

20:30

Бангу RJ – Волта Редонда RJ

1X

21:00

КАА Гент – Локерен

1

21:00

Ново Хамбурго RS – Интернасионал RS

X2

21:30

Казертана – Фиделис Андрия

г/г

21:30

Козенца – Матера

12

21:45

Бетис – Барселона

2

21:45

Интер – Рома

1X

22:00

Авендида RS – Сао Луиз RS

1 DNB

22:00

Лион – Пари Сен Жермен

X2

22:15

Витория Гимараеш – Ещорил Прая

1

23:30

Сао Каетано SP – Коринтианс SP

2

 



Регистрирай се с промо код: 1017