efbet bonus 100 leva

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 21.04.2018


09:00

  Токио Верди – Мито Холихок

г/г

10:00

  Поханг Стийлърс – Сангжу Сангму

1

10:00

  Висел Кобе – Нагоя Грампус

1

Безплатна игра с Футболни Прогнози
Награден Фонд 500 лв. виж тук

10:00

  Йокохама Ф-Маринос – Шонан Белмар

1

10:00

  Кавазаки Фронтейл – Кашима Антлърс

г/г

Заложи на увеличени коефициенти от Betfair!!!

Увеличен коеф. 35.00 за  Барселона да победи Севиля

10:00

  Урава Ред Даймъндс – Консадол Сапоро

X2

10:30

  Хъбей Чайна Форчън – Пекин Ренхе

над 2.5

11:15

  Олимпия Прага – Фридек-Мистек

1 DNB

12:00

  Ехиме ФК – Вентфорет Кофу

X2

13:00

  Сибир Новосибирск – ФК Тюмен

1

13:00

  Елязъгспор – Аданаспор

1

13:00

  Гамба Осака – Серезо Осака

X2

13:00

  Фагиано Окаяма – Гифу

1

13:30

  Стомил Олщин – Пуща Неполомице

X2

13:30

  Генчлербирлиги – Османлиспор

г/г

13:30

  Кардемир Карабукспор – Бурсаспор

2

14:00

  Зандхаузен – Дармщат 98

1 DNB

14:00

  Унион Берлин – Хайденхайм

над 2.5

14:00

  Ян Регенсбург – Санкт Паули

1

14:00

  Ейбар – Хетафе

1 DNB

14:00

  Олимпия Груджьондз – Хойничанка Хойнице

14:00

  Енисей Красноярск – Том Томск

1

14:00

  ФК Оренбург – Динамо Санкт Петербург

1

14:00

  Стал Каменское – Зирка Кропивницкий

1X

14:00

  Черноморец Одеса – Александрия

X2

14:30

  Уест Бромич – Ливърпул

2

14:30

  Ийстли – Макълсфийлд Таун

2

14:30

  Хибърниън – Селтик

2

14:35

  Гуанджоу РФ – Шандун Лунен

2

14:35

  Гуейджоу Хенфен – Чанчун Ятай

г/г

15:00

  Левски София – Верея Стара Загора

1

15:00

  Вердер Бремен II – Карл Цайс Йена

X2

15:00

  Вюрцбургер Кикерс – Кемницер

1

15:00

  Магдебург – Фортуна Кьолн

1

15:00

  Падерборн – Унтерхахинг

1

15:00

  Рот-Вайс Ерфурт – Зоненхоф Гроссашпах

2

15:00

  Ханза Рощок – Веен Висбаден

15:00

  Спартак Москва 2 – Волгар Астрахан

над 2.5

15:00

  Болуспор – Истанбулспор

1

15:00

  Газиантепспор – Ескишехирспор

2

15:00

  Йоргрите – Халмстад

X

15:30

  Арцакена – Ливорно

X2

15:30

  Гаворано – Алесандрия

X2

15:30

  Лукезе – Олбия

X2

15:30

  Сиена – Кунео

1

15:45

  Ружомберок – Спартак Търнава

X

16:00

  СПАЛ – Рома

X2

16:00

  Бреша – Чезена

1X

16:00

  Виртус Ентела – Про Верчели

1X

16:00

  Кремонезе – Асколи

1X

16:00

  Новара – Венеция

X2

16:00

  Палермо – Авелино

1

16:00

  Парма – Карпи

над 2.5

16:00

Салернитана – Читадела

X2

16:00

Фоджа – Бари

1 DNB

16:00

Факел Воронеж – Олимпиец Нижни Новгород

X2

16:00

Трабзонспор – Сивасспор

1

16:00

Интер Турку – ТПС Турку

1

16:00

Сейняйоен ЯК – Хонка

16:00

ФК Лахти – Илвес Тампере

г/г

16:00

ХИК Хелзинки – КуПС Куопио

1

16:00

Нанси – Оксер

X2

16:00

Безие – Лавал

1X

16:00

Сигма Оломоуц – Баник Острава

1

16:30

Айнтрахт Франкфурт – Херта Берлин

1

16:30

РБ Лайпциг – Хофенхайм

X2

16:30

Хамбургер – Фрайбург

1X

16:30

Хановер 96 – Байерн Мюнхен

2

16:30

Щутгарт – Вердер Бремен

г/г

16:30

Пяст Гливице – Погон Шчечин

16:30

Рубин Казан – ФК Ростов

1

16:30

Кардиф Метрополитън – Бала Таун

16:30

Ландидно – Бари Таун Юнайтед

X

16:30

Нютаун – Престатин Таун

1

17:00

Волфсбергер – Щурм Грац

2

17:00

Уотфорд – Кристъл Палас

17:00

Бирмингам – Шефилд Юнайтед

2 DNB

17:00

Болтън – Уулвърхямптън

2

17:00

Брентфорд – Куинс Парк Рейнджърс

над 2.5

17:00

Бристъл Сити – Хъл Сити

1

17:00

Дарби Каунти – Мидълзбро

1X

17:00

Ипсуич – Астън Вила

2

17:00

Лийдс – Барнзли

1

17:00

Престън – Норич

г/г

17:00

Съндърланд – Бъртън Албион

над 2.5

17:00

Шефилд Уензди – Рединг

1X

17:00

Джилингам – Блекпул

X2

17:00

Донкастър – Оксфорд Юнайтед

1 DNB

17:00

Нортхямптън Таун – Плимут

2

17:00

Портсмут – Чарлтън

1 DNB

17:00

Родъръм Юнайтед – Бристол Роувърс

1

17:00

Рочдейл – Брадфорд Сити

X2

17:00

Саутенд – Милтън

1X

17:00

Скънторп – Уолсол

г/г

17:00

Уимбълдън – Олдъм

1 DNB

17:00

Флийтууд Таун – Уигън

2

17:00

Шросбъри Таун – Бъри

1

17:00

Барнет – Нюпорт Каунти

X2

17:00

Екзитър – Кроули Таун

1

17:00

Карлайл – Лутън Таун

X2

17:00

Кембридж Юнайтед – Челтнъм Таун

1X

17:00

Крю Александра – Моркамб

1X

17:00

Линкълн Сити – Колчестър

над 2.5

17:00

Мансфийлд Таун – Порт Вейл

г/г

17:00

Нотс Каунти – Йоувил

1

17:00

Суиндън – Гримсби Таун

1

17:00

Уикъмб – Акрингтън Стенли

X2

17:00

Форест Грийн Роувърс – Честърфийлд

1

17:00

Алдършот Таун – Бароу

1

17:00

Бромли – Боръм Ууд

X2

17:00

Гайзли – Уокинг

2

17:00

Дагенъм и Редбридж – Мейдънхед Юнайтед

1X

17:00

Доувър Атлетик – Гейтсхед

1

17:00

Ебсфлийт Юнайтед – Сътън Юнайтед

г/г

17:00

Лейтън Ориент – Рексъм

X2

17:00

Файлд – Солихъл Муурс

1

17:00

Халифакс Таун – Транмиър Роувърс

2

17:00

Хартлипул – Торки Юнайтед

1X

17:00

Честър – Мейдстоун Юнайтед

2

17:00

ФК Копенхаген – Хорсенс

1

17:00

Ал Вахда Абу Даби – Аджман

1

17:00

Ал Насър Дубай – Ал Аин

2

17:00

Зенит Санкт Петербург 2 – Криля Советов

2

17:00

Ротор Волгоград – Луч-Енергия Владивосток

г/г

17:00

Гленавон – Балимина Юнайтед

1

17:00

Крусейдърс – Клифтънвил

1

17:00

Линфийлд – Коулрейн

X2

17:00

Ардс ФК – Балинамалард Юнайтед

г/г

17:00

Гленторан – Карик Рейнджърс

1

17:00

Дънганън Суифтс – Уорънпойнт Таун

1

17:00

Шахтьор Донецк – Ворскла Полтава

1

17:00

Йостерсунд – Йоребро

1

17:00

Дегерфорш – Ландскрона БоИС

1X

17:00

Дъмбартън – Фолкърк

2

17:00

Инвърнес КТ – Дънфърмлин

г/г

17:00

Куин ъф Саут – Дънди Юнайтед

X2

17:00

Ливингстън – Брихин Сити

1

17:00

Сейнт Мирън – Грийнок Мортън

1X

17:00

Албион Роувърс – Ийст Файф

2

17:00

Арброут – Еърдри

над 2.5

17:00

Странрар – Рейт Роувърс

X2

17:00

Форфар Атлетик – Куинс парк ФК

1

17:00

Анан Атлетик – Стърлинг Албиън

17:00

Берик Рейнджърс – Каудънбийт

1

17:00

Единбург Сити – Клайд

X2

17:00

Елгин Сити – Питърхед

2

17:00

Стенхаусмюър – Монтроуз

X2

17:00

Килмарнък – Абърдийн

X2

17:00

Дънди ФК – Сейнт Джонстън

1X

17:00

Партик Тисъл – Хамилтън

г/г

17:00

Рос Каунти – Мъдъруел

17:15

Селта Виго – Валенсия

X2

17:30

Ботев Пловдив – Лудогорец Разград

2

17:50

Алуминий Кидричево – Марибор

2

18:00

Омония Никозия – АЕЛ Лимасол

г/г

18:00

Пасош Ферейра – Белененсеш

над 2.5

18:00

Академика Коимбра – Реал СК Кейлуж

1

18:00

Униао Мадейра – Спортинг Ковиля

X2

18:00

Конкордия Кяжна – Волунтари

1X

18:00

Злате Моравце – Земплин Михаловце

1X

18:00

Сеница – Железарна Подбрезова

1X

18:00

Явор Иваница – Земун

1

18:00

Вашаш Будапеща – Мезьокьовешд

1 DNB

18:00

Диошдьор – Пушкаш Академи

X2

18:00

Ференцварош – Пакш

1

18:00

Халадаш Сомбатхей – Балмазуйварош

1

18:00

Хонвед Будапеща – Уйпещ

1 DNB

18:00

Олимпик Марсилия – Лил

1

18:00

Бохемианс 1905 Прага – Височина Ихлава

1

18:00

Словачко – Дукла Прага

г/г

18:00

МАС Таборско – Зноймо

X2

18:00

Прибрам – Храдец Кралове

над 2.5

18:00

Депортес Икике – Палестино Сантяго

2

18:45

Хробри Глогов – ГКС Катовице

19:00

Оуд Хеверле Льовен – Роял Ексел Мускрон

г/г

19:00

Сасуоло – Фиорентина

X2

19:00

Бран Берген – Стабек

1

19:00

Битовия Битов – Раков Ченстохова

X2

19:00

Подбескидзе – Миедж Легница

X2

19:00

Гурник Забже – Висла Плоцк

19:00

Анжи Махачкала – Урал Свердловска област

г/г

19:00

Аланияспор – Галатасарай

2

19:00

Млада Болеслав – Фастав Злин

над 2.5

19:15

Манчестър Юнайтед – Тотнъм

X2

19:15

Сан Мартин Сан Хуан – Ланус

1

19:15

Темперлей – Велес Сарсфийлд

X2

19:30

ЛАСК Линц – Аустрия Виена

1

19:30

Матерсбург – Санкт Полтен

1

19:30

Борусия Дортмунд – Байер Леверкузен

X2

19:30

Ал Джазира Абу Даби – Ал Шарджа

1 DNB

20:00

Берое – ЦСКА София

X2

20:00

Монреал Импакт – Лос Анджелис ФК

1 DNB

20:00

Горица – Кръшко

1X

20:00

Раднички Ниш – Цървена Звезда Белград

2

20:00

Риека – Осиек

г/г

20:15

Фейрензе – Витория Гимараеш

2

20:30

Макаби Тел Авив – Бней Йехуда

1

20:30

Видеотон Фехервар – Дебрецен

1

20:45

Виторул Констанца – ФК ФКСБ

2

21:00

Ваасланд-Беверен – Лиерс

1

21:00

Сент Трюиден – Ойпен

1

21:00

Балтика Калининград – ФК Химки

1

21:00

Амиен – Страсбург

1X

21:00

Гингам – Монако

2

21:00

Метц – Каен

X2

21:00

Тулуза – Анже

X2

21:15

Збройовка Бърно – Виктория Пилзен

2

21:15

Кайзер Чийфс – Фрий Стейт Старс

1

21:30

Талерес Кордоба – Химнасия Ла Плата

1

21:30

Генк – Андерлехт

X

21:30

Лонгфорд Таун – УК Дъблин

г/г

21:30

Карарезе – Пистоезе

1

21:30

Монца 1912 – Джиана Ерминио

1X

21:30

Пиаченца – Про Пиаченца

1

21:30

Прато – Арецо

X2

21:30

Корона Келце – Ягиелония Бялисток

21:45

Кардиф – Нотингам Форест

1

21:45

Слиго Роувърс – Сейнт Патрикс

2 DNB

21:45

Коб Рамблърс – Дрогеда Юнайтед

2

21:45

Милан – Беневенто

1

22:00

Баия BA – Сантос SP

1 DNB

22:00

Хюстън Динамо – Торонто

1

22:30

Авай SC – Бразил де Пелотас RS

1X

22:30

Гояс GO – Фигуерензе SC

1X

22:30

Гуарани SP – Сампайо Кореа MA

1 DNB

22:30

КР Бразил AL – Вила Нова GO

1X

22:30

Депортиво Анзоатеги – Естудиантес де Каракас

1

22:30

Каракас – Депортиво Ла Гуайра

1 DNB

22:30

Ещорил Прая – Бенфика

2

22:30

Ню Йорк Ред Булс – Чикаго Файър

1

23:15

Патриотас Бояка – Ла Екуидад Богота

1

23:30

Спортинг Кристал – Универсидад Сан Мартин

1

23:30

Коло-Коло Сантяго – Депортес Темуко

1

23:45

Банфийлд – Годой Крус

X2

 



Регистрирай се с промо код: 1017