Palmsbet Sports Betting Bulgaria

ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ ЗА 21.05.2018


15:00

  Рандерс – Лингби

1

15:00

  Алта – Елверум

1

17:00

  Силкеборг – Хелзингор

1

WinBet bpnus nova smetkaОтвори сметка в Уинбет и вземи до 200 лева бонус след регистрация

17:00

  Вентспилс – Йелгава

1

17:00

  Аарау – Вадуц

г/г

17:00

  Киасо – Волен

1

17:00

  Ксамакс – Вил

1

17:00

  Сервет – Раперсвил-Йона

над 2.5

17:00

  Шафхаузен – Винтертур

1

17:30

  Аустрия Лустенау – Лиферинг Залцбург

X2

17:30

  Винер Нойщат – Вакер Инсбрук

X2

17:30

  ВСГ Ватенс – Рийд

X2

17:30

  Капфенберг – Хартберг

2

17:30

  Флоридсдорфер АК – Блау-Вайс Линц

X2

17:30

  Пирин Благоевград – Витоша Бистрица

1

18:00

  Габала – Карабах Агдам

18:00

  Вестманаейяр – ФХ Хафнарфьордур

2

18:30

  АС Оулу – КТП Котка

1

18:30

  Каяани – Хака

18:30

  КПВ Кокола – Екеняс ИФ

1

18:30

  ХИФК Хелзинки – Клуби-04 Хелзинки

над 2.5

18:30

  ЮЯК Ювяскюля – Яро

X

18:30

  Гранкула ИФК – КяПа Хелзинки

1

18:30

  Вааса ИФК – КуФу-98 Куопио

1 DNB

18:45

  ФК Витебск – Торпедо Жодино

1X

19:00

  Брьондби – Олборг

1

19:00

  Мидтиланд – Хорсенс

1

19:00

  Нордселанд – ФК Копенхаген

г/г

19:00

  Апоел Афула – Апоел Катамон Йерусалим

X

19:00

  Апоел Назарет Илит – Апоел Хадера

2

19:00

  Апоел Ришон Лецион – Макаби Назарет

1

19:00

  Бейтар Тел Авив Рамла – Апоел Тел Авив

2

19:00

  КА Акурейри – Кефлавик

1

19:00

  РФШ Рига – Рига ФК

1

19:00

  Кристиансунд – Стрьомгодсет

19:00

  Ранхайм – Молде

1X

19:00

  Сандефьорд – Сарпсборг 08

X2

19:00

  Стабек – Од БК

X2

19:00

  Старт Кристиансанд – Бодо Глимт

г/г

19:00

  Тромсьо – Волеренга Осло

1 DNB

19:00

  Хаугесунд – Розенборг

г/г

19:00

  Левангер – Йерв Гримстад

1 DNB

19:00

  Нест-Сотра – Согндал

19:00

  Осане – Конгсвингер

1

19:00

  Санднес – Тромсдален

1

19:00

  Стрьомен – Мьондален

1X

19:00

  Уленсакер Киса – Нутоден

1

19:00

  ХамКам – Флурьо

над 2.5

20:00

  Нярдвик – Тор Акурейри

1X

20:00

  Елфсборг – ИФК Гьотеборг

2

20:30

  Дунав Русе – Етър Велико Търново

г/г

20:45

  Гомел – Неман

X2

20:45

  Поли Тимишоара – Газ Метан Медиаш

г/г

21:00

  Апоел Беер Шева – Макаби Нетаня

1

21:00

  Бейтар Йерусалим – Апоел Хайфа

1 DNB

21:00

  Бней Йехуда – Макаби Тел Авив

2

21:00

  Лилестрьом – Бран Берген

Х2

21:30

  Холщайн Кил – Волфсбург

1 DNB

22:00

  Луго – Хуеска

X2

22:00

  Монреал Импакт – Лос Анджелис Галакси

1 DNB

22:00

  Депортес Темуко – Сан Луис Килота

1 DNB

22:15

  Фьолнир Рейкявик – КР Рейкявик

X

 



Регистрирай се с промо код: 1017